Setari Cookie-uri

a folosit cineva 'dusu'

mai pe intelese v-ati mas...t vreodata cu dusu ?ptr cele care nu au facuto ci nu ati avut orgasm va recoman sa incercati si asa veti cunoaste zona g mai bine.

Postat pe 22 Ianuarie 2008 21:32
:))))))))))))))))))))))) scuzati`mi "iesirea isterica" dar nu m`am putut abtine!
Kittynelle
Postat pe 22 Ianuarie 2008 21:58
hmm ...blondapepe ...misto subiectul...nu stiu de ce razi puffilici ..a avut curajul sa zica ceva inedit.......Bv blondapepe

Postat pe 22 Ianuarie 2008 22:04
cred ca nu e ceva anormal toata lumea are curiozitati,dar daca pufici nu a incercat asa poate a incercat altfel...ma rog.

Postat pe 24 Ianuarie 2008 20:29
Super ideea ta cu dusul. Incearca si asta: sa pui pe altcineva sa-l foloseasca. Cred ca va iesi ceva interesant.

Postat pe 25 Ianuarie 2008 10:30
eu am folosit dusul.....ce se simte ....nu se poate exprima in cuvinte :)
interesanta ideea ¨glad¨-ei
sofia_vergara25
Postat pe 31 Ianuarie 2008 14:46
Dragele mele...nu va suparati , dar voi ce dus aveti?!?! k al meu e cam mare...:))) Blondapepe , descrie te rog mai pe larg "procedeul" , k sa inteleaga si nestiutoarele k mine!!! :))
Kittynelle
Postat pe 31 Ianuarie 2008 18:28
nu cred ca se refera la introdus dusul ...ci la jetul de apa care agita clitoristul...oh doamne in ce discutie am intrat:D

Postat pe 31 Ianuarie 2008 18:41
:)))))))))))))))) Merci Me1985 , ma gandeam eu...cum naiba sa bagi dusu` =)))) Scuzati copilul de mine! :P
Kittynelle
Postat pe 31 Ianuarie 2008 18:43
:D na si cu tine sa bagi dusul.. :=))

Postat pe 31 Ianuarie 2008 18:57
bai dushu meu nare presiune :))

Postat pe 31 Ianuarie 2008 21:14
Alice in cazul asta e grav
Ai 2 solutii ori te muti la etajele inferioare unde nu o sa mai ai probleme cu presiunea, ori iti faci repede un prieten :D
smecta
Postat pe 1 Februarie 2008 00:16
am prieten :D

Postat pe 1 Februarie 2008 01:12
:))))) e cel mai tare subiect posibil.:)))

Postat pe 1 Februarie 2008 09:12
E prima data cand scriu pe aici dar am vazut discutia si am fost un pic speriat de lipsa de cunoastere a consecintelor folosirii fluidelor sub presiune in locuri intime....Nu mai mira pe nimeni ca apoi cand ajung sa piarda o sarcina se gandesc numai la ce au facut decand au aflat nu si pacatele tineretii...scuze ca am stricat farmecul placerilor
eu_mihai
Postat pe 1 Februarie 2008 11:21
Nu cred ca e cazul sa dramatizezi in halul asta!

Postat pe 1 Februarie 2008 14:35
Pai daca nu ai altceva,te multumesti si cu dusul,nu? Varianta cu apeleaza la un prieten e mult mai buna!:)

Postat pe 1 Februarie 2008 16:01
Daca nu, mai exista inca 3 variante de la Iantzu:
intrebi publicul/faci 50%-50% sau suni un prieten, ca un prieten bun la nevoie se cunoaste!
smecta
Postat pe 1 Februarie 2008 16:06
Da,da! Dak ai prieten k dak nu.... dusul! :)))))))

Postat pe 1 Februarie 2008 16:22
daca nu vrei sa-ti cobori standardele la barbati, dushul, sau daca ii dai sansa unuia, ca la prima vedere, nu se incadreaza in idealul tau de frumusete masculina exista marea sansa sa fii surprinsa in cel mai adevarat sens al cuvantului. oricum e bine ca persoana sa te studiezi sa stii care este "mersul trenurilor" cu tine ce iti place si ce te "incalzeste in noptile friguroase" :P
smecta
Postat pe 1 Februarie 2008 21:48
intrebare simpla : de vibrator n-ati auzit, dragutzelor??? sau dildo, sau cum mai vreti sa-i spuneti... ni ca n-ar fi buna ideea cu dusul, dar, na, tehnica moderna... ne poate ajuta, pe cele fara prieten...ca eu, desi il am de mai bine de un an-vibratorul, nu prietenul, de cand l-am cunscut pe 'prietenul'/iubitul meu, zau ca se umple de praf in sertar-vibratorul, nu prietenul!

Postat pe 4 Februarie 2008 13:17
mihai....jetul dusului nu se introduce in vagin....
sofia_vergara25
Postat pe 4 Februarie 2008 17:48
sofia are dreptate..si nu stiu c va amestecati baietii in discutia despre dus...voi c treaba aveti cu el?e doar petru fete subiectul. si c efecte negative poate avea apa? cand te duci la mare sau bazin crezi k nu intra apa in zone intime?(asta e pt mihai).
TimeaAgnes
Postat pe 30 Iunie 2008 12:05
e mai marfa cu dushul cand e si prietenul langa:D si da, jetul nu se introduce in vagin, se concentreaza asupra clit...dak dusul are presiune...dak nu, nu incerca pt k e frustrant:-D
eLigia
Postat pe 1 Iulie 2008 07:45
sal sunt noua pe aici...ce pot sa spun...iti senzatii..tari avantaj in a folosi dusul:poti fi si virgina,nu deranjeaza cu nimik....nu se introduce in v...n,iar despre vibrator...cred k e mult mai frumos cu cel natural:)))))))))
xtn_crstn
Postat pe 1 Iulie 2008 12:40


incercati cu un jet puternic, alternand rece cu caaaald, receee cu caaaald, receeeeee cu ccccccccaaald.


Postat pe 1 Iulie 2008 13:26
o da....e cel mai bun orgasm ever..:))) sincer uneori ma intreb de ce barbatii nu is dusuri :))) merita incercat..trait simtit...
samara2604
Postat pe 3 Iulie 2008 15:47
hide mai fetelor..a-ti ajuns si la dus??...in momentul in care o faci cu dusul inseamna ca nu ai cu cine..si este normal sa cauti o modalitate de a te satisface pe tine insuti....

pentru mine dusul inseamna numai asta...o baita..si gata....





Postat pe 3 Iulie 2008 16:03
si mai zicea cineva ca noi babele sintem perverse!nu mai scriu ce gindesc ca vine apocalipsa! maryamm imprumuta-mi fata si mie dusul ala ca zau am nevoie de apa rece.........tineret mindria tarii dati inainte cu tupeu!

Postat pe 3 Iulie 2008 17:06
Ma fetelor suna bine rau...si chiar ne simtim bine cu dushul...si nu facem doar ca nu are cine sa ne satisfaca, dar uneori mai simtim nevoia si de alta placere decat cea din timpul actului sexual...e diferit orgasmul cu dushul sau orice alt instrument inlocuitor penisului:P:P fata de orgasmul din timpul actului sexual...:)

La fel ca si barbatzii cand...mai fac cate o labushk ;))
Avem si noi damblalele noastre ....
drakushorul
Postat pe 6 Iulie 2008 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce barbatii vor numai Sex??? 97 De la: pamela_1 12 Iunie 2009 14:41
cele mai bune anticonceptionale care ar fi din experinat voastra? 1 De la: kudika006098 24 Mai 2009 18:06
sex pe ciclu.. 21 De la: one_size 18 Ianuarie 2010 13:20
salut la totzi 19 De la: luchianramona 9 Februarie 2011 14:53
cancerul 3 De la: blue07scorpion 25 Mai 2009 14:51