Setari Cookie-uri

Menage a trois

De ceva timp incerc sa-i fac o surpriza iubitului meu si sa vin cu o fata pt.un menage a trois!Off..dar e mai complicat decat ma asteptam sa gasesc o fata:( O viata avem,deci de ce sa nu incercam mai multe variante!?:D Mai nou ma tenteaza sa incerc si doar eu cu o fata.. Voi ce parere aveti despre memage a trois? Merita incercat? Va astept si cu mesaje pe profilul meu.
snickers
Postat pe 10 Martie 2008 21:10
eu zic sa cauti pe altcineva,cine ii cere prietenei lui asa ceva nu o iubeste ,eu n-as accepta sa-l vad cu alta in fata mea
lief
Postat pe 10 Martie 2008 22:26
dadada...cunosc ce zice snickers...cauta a treia femeie chiar pe Kudika...mie mi`a trimis cateva mesaje! Potoleste`te!!!
Kittynelle
Postat pe 10 Martie 2008 22:40
Suntem impreuna d 7ani jumate! Nu vad nimic rau in lucru asta,menage a trois. Il iubesc si ma iubeste. Un barbat cu cat e mai tinut din lesa cu atat face mai multe. NU EXISTA barbat care sa nu isi fi inselat prietena! Dk vrea sa o insele ,o inseala cu ea d mana! Deci nu va amagiti k e doar al vostru,asa ceva nu exista decat in bazme,deci treziti-va!!! Credeti ca Brad Pitt e doar cu Angelina Jolie..?!:|
snickers
Postat pe 10 Martie 2008 23:15
snickers
Postat pe 10 Martie 2008 23:17
da, comparatia cu angelina jolie si brad pitt m-a dat gata!!! parerea mea e ca tu poate il iubesti, dar intrebarea care se pune e daca si cat te iubeste el pe tine...ia propune-i, asa de test, o menajare in 4, adica cu inca un barbat, sa vedem...tot asa vesel va primi ideea de a te culca tu cu altul? si sa stii ca unele femei chiar nu se amagesc, nu-s toti barbatii asa dubiosi ca al tau, si toate femeile asa masochiste ca si tine, sa accepte ca el sa se vanture prin stanga-dreapta, spunand ca, totusi, doar pe tine te iubeste, si sa-i mai si cauti tu femei...

Postat pe 11 Martie 2008 06:29
Nu sunt de acord cu asa ceva.Iulia little spune bine ,sa-ti aduca si tie un barbat,ce-ar insemna asta?Pai nu mai exista respect in lumea asta,mi se pare ca toata lumea e pe dos!Femeile isi inseala sotii si culmea ca si se lauda cu asta,in ultimele zile am citit tot mai multe subicte de acest gen,acuma menage a trois!
butterflylili
Postat pe 11 Martie 2008 09:12
snickers,fetito,nu iti imprtasesc ideile, de ce ma adaugi ca prietenie ?? eu am lucururi in comun cu prietenii mei,chiar si de pe acest site,cu tine nu am ,asa ca nu mai ma adauga,nu-s adepta menajului in 3 mai ales cand doi dintre ei sunt cuplu!
lief
Postat pe 11 Martie 2008 09:41
adica eu sa o aduc de buna voie in patutul nostru, cuibusor de nebunii??????????? si sa ma uit la iubitul meu cum ma iubeste... cu alta???? fetelor cred ca as fi nebuna sa accept asa ceva! snikers i-ti fileaza o lampa. o intrebare pt tine ca tot esti a toate stiutoare:de unde stii ca toti barbatii i-si inseala prietenele? nu sunt naiva si nici idealista, dar te lansezi in afirmatii 'general valabile ' nefondate. sunt o groaza de lucruri de experimentat( in doi) sexual vorbind, cand intervine o alta persoana se numeste violare de intimitate!sa-ti rozi unghiile ascultand trilul( gemetele de placere) scoase de alta femeie pe care o calareste barbatul tau sau care-l calareste pe barbatul tau!!! GROAZNIC!!! parol tato, nici nu se pune problema! vorbim de iubire nu de altceva. hai sa ne sexam in grup si... vom trai fericiti pana la adanci batraneti! pe onoarea mea de familist ca nu imbratisez ideea!

Postat pe 11 Martie 2008 09:48
,,NU EXISTA barbat care sa nu isi fi inselat prietena!"
Wow...ce conceptie...daca tu ai unu' de'asta acasa...nu generaliza!eu bag mana in foc pana la umar si sunt sigura ca nu ma frig pentru iubitul meu.nu sunt chiar asa naiva, dar sunt sigura ca nu m-a inselat.cat despre problema ta...daca te simti in stare fa-o, dar nu cred ca veti mai avea aceeasi relatie dupa!eu una nu as putea continua, avand in cap imaginea lui cand i-o trage alteia.daca ar fi sa fiu inselata...asta e..dar sa nu stiu eu...cu atat mai mult sa mai si vad...

Postat pe 11 Martie 2008 09:53
Parerea mea este ca voi doi nu va iubiti!Dragostea e un sentiment pur!
Sa zicem ca faceti sex in 3.Ce urmeaza?Ca, daca incerci si una si alta la un moment dat nu o sa va mai satisfaca nimic!La riscuri te-ai gandit?????
Nu cred.
Daca dupa nu o sa va mai placa in 2?
Lasa-le in masa, ca spui tampenii!!!!!
Inca una care ia de bun tot ce spune un barbat!!
Pun pariu ca ideea asta nu a venit de la tine!
SAU
Daca a venit de la tine cred ca ai o problema!

Postat pe 11 Martie 2008 10:01
e dovada de masochism suprem. unele femei sufera cumplit doar cand aud ca iubitul sau sotul le-au inselat. asta mica vrea sa mai si asiste la scena, la final sa aplaude si sa le ofere si flori. mi se pare de-a rasul-plansul. m-am uitat de curioasa si in profilul ei: musteste de iubire pt leo al ei si invita numai femeile... dc sunteti interesate va ofera fata si parfumuri de firma la preturi promotionale..hehe!!...sfatul meu e sa le foloseasca ea ca situatia.. cam pute.

Postat pe 11 Martie 2008 10:03
Ha Ha Ha!
Pai mai draga, daca insisti cautati o prostituata!Asa, la final, dupa ce ia tras-o lu' gagicutau sa-i faci un cadou.
Dar, pe langa parfum trebuie sa o si platesti!

Postat pe 11 Martie 2008 10:19
Mda lol amagitiva in continuare cu prietenii vostrii fideli=))) vorbesc pt k stiu!eu cu iubitul meu avem o relatie f buna din toate pc.d vedere.si nu stiu vreun baiat care sa fie fidel,si cei mai ingerasi calca stramb,deci acceptati realitatea!!a si parfumurile sunt d vanzare dk nu v-ati prins!sunt extraordinar d bune!ma gasiti la id:matrice007007 sa va dau lista.p.s.vand si licente pt.facultate dk vreti!a si inca ceva:puneti-va o poza cu voi k sa vada si kumea bu cin vorbeste.
snickers
Postat pe 11 Martie 2008 12:45
draga mea...despre poze s-a mai discutat pe forum si s-a ajuns la concluzia ca mai mult conteaza cum gandesti decat fetisoara ta.despre felul tau de-a fi nu ne-am dat seama din poza ci din comentarii...

Postat pe 11 Martie 2008 12:49
E na!Ce sa spun!Ne atinsasi rau de tot!E problema noastra daca vrem sau nu sa avem poze.Pe tine ce te intereseaza de fapt?
Raspunsurile sau fetele?
Si apropo. Macar sti ce inseamna 'lol'?
Ca, am impresia ca esti pe aici ca sa-ti faci reclama si atit!Ca din comentariile tale am vazut ca, stai prost cu creierasul!

Postat pe 11 Martie 2008 12:55
ma refer ca va e frica sa nu fiti recunoscute d cineva apropiat..la asta ma refeream nu k as vrea eu sa va vad neaparat cum aratati!a si inca ceva k sa stiti si voi:oamenii nu se cunosc cu adevarat dupa poze sau comentarii p net:| e cu totul altceva sa cunosti p cineva face to face. D unde stiti voi k sunt eu in poze si k nu e altcineva..!?sau d unde stiti k nu scriu la misto?!:| have a nice day voi si prietenii vostrii fideli!!=))))
snickers
Postat pe 11 Martie 2008 13:03
Ei..uite ca eu cunosc cativa buni care nu inseala draga mea...dar e bine k te consolezi cu gandul ca toti barbatii insala..si te complaci in acest trist gand...mai sutn si exceptii sa stii...sa stii k odata vorbeam si eu cu fostul preieten despre acest subiect...dar aveam f mare incredere in el si eram sigura k nu ma insala..si totusi odata ne gandeam la varianta asta..asha mai in gluma mai in serios.....dar totusi...la momentul respectiv nu cred k as fi putut nici sa imi mai imaginez...oricum fiecare face ce doreste in viata lui personala...eu una nu as face asa ceva nici in ruptul capului!!! Pt k dak nu te roade sufletul knd te gandesti k l-ai vedea pe al tau langa alta...inseamna k nu il iubesti cu adevarat..parerea mea..
iulia12
Postat pe 11 Martie 2008 13:13
te ataci si nu suporti criticile. mie i-mi place. draga mea orgoliul meu de femeie e aspru lezat de faptul ca tu detii monopolul adevarului. sa fie la tine! parfumuri dc vreau i-mi cumpar din magazinele specializate ca-mi permit sa le platesc la pret de magazin. si tinand cont ca temin a doua facultate nu am nevoie de lucrari gata facute ca eu am si ceva materie cenusie pe care o expluatez. despre poze: nu conteaza cat de lung am parul/ ci conteaza cat si cum gandesc. dc te descurci sa citesti printre randuri esti...mare. e ca te oftici ca nu ai si tu langa tine un barbat fidel si loial??????????????????? am dat-o in rautati ca m-ai provocat. oricum nu e numic in capsorul tau, doar....vid.hai pa ca ma plictisesti insistand in prostie.

Postat pe 11 Martie 2008 13:55
o dai de gard ca s-ar putea sa scrii la misto...macar ai dracu demnitatea si sustine-ti afirmatiile. esti VARZA!!!! si noi nu avem teama ca ne descopera cineva ca nu stiu ce comentarii compromitatoare am facut. asa ca las-o balta si mai pune mana pe gramatica pe care ar fi trebuit sa o stapanesti din clasa a 7-a! mai vinzi si lucrari de licenta .... ma lasi?

Postat pe 11 Martie 2008 14:02
O intrebare pt. cea care a deschis subiectul....iubitul tau te-a inselat?
butterflylili
Postat pe 11 Martie 2008 15:24
pe langa faptul ca o inseala, ea accepta si i se pare normal...
iulia12
Postat pe 11 Martie 2008 15:32
Pai daca o fi asa eu cred ca nu mai e dragoste...cum mama naibi poti sa fi constienta de faptul ca partenerul te inseala si drept multumire tu ii aduci femei in pat?Asta nu mai e normal si nu cred ca vorbeste o fata indragostita asa(cel putin din poze si ce a scris la ele pare a fi indragostita),dar nu cred...mai ....e ceva ciudat in toata povestea.Cel mai bine ar fi ca d-soara sa spuna adevarul daca vrea ca noi sa o ajutam.Si nu stiu de ce cred ca adevarul e urmatorul:Leo o insala,ea stie,accepta situatia,el ii propune menage a trois,ea accepta ca sa nu il piarda...oare ce e in mintea ei?
butterflylili
Postat pe 11 Martie 2008 15:47
nu ne este frica, fata-draga sa nu ne recunoasca cineva, dar unii dintre noi mai avem si serviciuri si intram de-acolo sa citim prostiile tale.asa ca pe calculatoru de la servici nu am poze cu mine, iar in timpul liber prefer sa fac altceva decat sa ma gandesc cum ar fi daca prietenul meu i-ar trage-o uneia si eu i-as suge-o dup'aia.

Postat pe 11 Martie 2008 15:55
auzi...lamureste-ma si pe mine...cum de ai 23 de ani, esti cu el de 7 ani jumatate(presupun ca nu ai avut asa multi prieteni) si totusi poti afirma ca toti barbatii inseala....

Postat pe 11 Martie 2008 15:58
Buna asta =))
iulia12
Postat pe 11 Martie 2008 16:05
Nu stiu dak Snickers este chiar proasta sau ii place sa faca pe proasta!Pt binele ei , ar fi ideala a doua varianta...insa...haideti sa nu mai bagam in seama toate aberatiile , este mai mult decat evident ca saracutza face nota discordanta cu parerile tuturor femeilor de pe site si nu numai!!! sa o lasam sa se concentreze in continuare la gasirea celei care sa intregeasca trio`ul 'perfect' in viziunea sa...limitata de altfel ! ...si ii uram sa nu`si dea cu capul de pereti...sau macar nu prea tare...daca cumva se va trezi vreodata ...la viata...pentru ca doarme pe ea tot timpul ...nu numai cand se duce la culcare voit ca sa`si lase iubitul cu 'tarfulitzele'!
Kittynelle
Postat pe 11 Martie 2008 16:15
Poate o excita ideea!Mamaaaa cata dragosteee!Fetei i se pare normal.Ca doar ''il iubeste'', cica.....
Draga mea-PSIHOLOG!De asta ai nevoie!

Postat pe 11 Martie 2008 17:28
onnyta...nu o trimite acolo ca poate incearca s-o convinga pe d-na psiholog sa-i satisfaca fetii poftele...

Postat pe 11 Martie 2008 17:33
Ha Ha Ha!!La asta nu m-am gandit gabry!Oricum, fata asta are probleme serioaseeee!!!

Postat pe 11 Martie 2008 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex protejat urmat de lipsa menstrei 6 De la: EduardR 17 Aprilie 2016 15:56
Cum sa-i spun ca am Candida? 45 De la: everything_for_you 2 Septembrie 2009 09:04
de ce sfaturi ? 15 De la: panduru88 31 Martie 2010 23:35
De ce nu vorbeste despre trecutul lui? 33 De la: kudika434671 29 Iulie 2013 00:38
Pastila de a doua zi..si insarcinata? 1 De la: kudika_1003003 7 Martie 2016 17:49