Setari Cookie-uri

Ce parfum f puternic si persistent stiti?

De la: cara23, la data 2008-10-07 13:12:16alien de la terry mugler, e superb, puternic si patrunzator si persista f mult. de asemenea dolce gabana rosu, este perfect si iarna are un miros si mai special decit vara, cind e frig isi schimba mirosul...si ar mai fi multe altele.


Wow, mi s-a facuz fizic rau de la Alien!
Kathara
Postat pe 7 Octombrie 2008 14:11
DKNY Red Delicious

Postat pe 14 Octombrie 2008 13:47
chanel 5 persista f mult
eli18
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:27
Eu folosesc de 9 ani Gabriella Sabbatini cel original si pot sa-ti spun ca persista si dupa dus.Pupici
nebunikaz
Postat pe 15 Octombrie 2008 06:25
cartier-delice
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 19 Octombrie 2008 18:19
poti incerca Ceruti 1881, mie una imi place
dar acum in functie de ph-ul tau
maxmara iarasi miroase foarte bine...sunt o gramada dar in functie de ph-ul tau
annelutza
Postat pe 21 Octombrie 2008 13:14
Shine de la faragano, donna felice de la faberlic, aora de la faberlic,givanchie .

Postat pe 21 Octombrie 2008 20:10
Un parfum care mi-e mia placut mult este CHANEL NO.5,dar si parfumurile de la armani sunt bune.
jeni04
Postat pe 23 Octombrie 2008 01:58
De la: sirena_blonda, la data 2008-04-05 15:47:05Eu prefer parfumurile foarte puternice si am tot folosit majoritatea pe care le stiu ,dar ma gandeam ca imi propuneti voi altceva.Ma refer la parfumurile de firma ,originale.

.................................................................
parfumurile franceze sunt de kk... cele italiene sunt bestiale... laura biagiotti, valentino, etc...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 23 Octombrie 2008 02:04
draga mea

ce intelegi tu prin parfumuri originale????
ca eu nu te inteleg
annelutza
Postat pe 23 Octombrie 2008 16:09
incearca angel-thierry mugler sau lolita lempicka sau cartier-So Pretty sau Must De Cartier


cotidian
Postat pe 24 Octombrie 2008 14:02
incearca de la herbalife heart sau woman...persista cam 10 ore(asta e si in functie de pH), sunt naturale...si miroase super.sunt originale si pot fi procurate doar de la consultantii herbalife!
biancorossi
Postat pe 27 Octombrie 2008 11:10
Pt barbati Blue Label Givenchi
mihaela_diana
Postat pe 28 Octombrie 2008 20:20
Preferatele mele sunt:
Dior- Dolce Vita- classic stilat si puterinic
Emporio Armani-Elle, merge iarna la fel stilat pt o femeie buisness
CK-Euphoria- fresh si sensual in acelasi timp

Dar tari pt ph-ul meu mi s-au parut Dior. si CK-Eternity moment, ultimul il simt si eu toata ziua, uneori ma deranjeaza asa il simt de tare, depinde f mult de ph, de exemplu pe ph-ul meu Lancom-ul(cam toate care le-am incercat) nu il simt deloc si nu se simte deloc pot sa ma dau cu toata sticla odata ca degeaba.
Depinde de PH. intreaba pe cineva de acolo, mergi in parfumerie da-te cu el pe mana si lasa-l o zi sa vezi cum isi schimba nuantele pe pielea ta, difera mult de mirosul de pe testere.
Succes!!
ctwmn
Postat pe 29 Octombrie 2008 18:53
cine imi poate spune de flavia-naomi cambell?cum e...?persista?
mersi
AlinaStoichiciu
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:45
am gasit unul tare de tot,e putin mai scump decat chanele si se numeste Narciso Rodriguez for HER!eeee cel mai super parfum cere l-am avut vreodata!
playboy
Postat pe 4 Noiembrie 2008 17:15
Allure.. la mine rezista foarte mult..dar depinde de ph..

Postat pe 4 Noiembrie 2008 17:27
Dolce&Gabbana By pentru barbati
The one pentru femei

si Cartier Eau de Cartier

Postat pe 4 Noiembrie 2008 18:52
Visit de la Azzaro si Alien de la Thierry Mugler.
1985camelia
Postat pe 7 Noiembrie 2008 14:29
Love in Paris de la Nina Ricci
knkYlttL3bstrd
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:10
Calvin Klein-euphoria

Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:12
da bulgari omnia...cv d egenu am si eu..si acum mi-am luat issey myakesi crede-ma ca e superb miroase superb e apa de parfum nu apa de toillete si nu e asa scump in jur de 60-70 de euro
eu_mihaela20
Postat pe 14 Noiembrie 2008 18:23
De la: eu_mihaela20, la data 2008-11-14 18:23:25da bulgari omnia...cv d egenu am si eu..si acum mi-am luat issey myakesi crede-ma ca e superb miroase superb e apa de parfum nu apa de toillete si nu e asa scump in jur de 60-70 de euro
l-am notat!abia astept sa il incerc!
playboy
Postat pe 15 Noiembrie 2008 17:52
Incearca versace-cristal noir...mi se pare genial de puternic si ink unu.....Dior-midnight poison
Elena_elenutza
Postat pe 16 Noiembrie 2008 07:37
Hypnotic Poison - Dior, Kenzo,Chanel - Chance, Chanel - Coco Mademoiselle, Guerlain Champs Elysees
kitty_
Postat pe 17 Noiembrie 2008 21:03
scrie-mi pe dana.corina@yahoo.com si iti trimit o lista intreaga ( 100 parfumuri - nu ape de toaleta ) si foarte ieftine . Sunt super ...Incearca ...
liszt
Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:46
vad ca nimeni nu a mentionat pana acum un parfum care e perfect pentru oricine..nu conteaza ce tip de parfum preferi, ca aroma, asta e minunat...si persista ffff mult..a...da cu o conditie daca il vreti luati-l numai original...se numeste boucheron..e minunat...acu ma chinui sa-l gasesc..l-am terminat pe al meu si il caut in disperare ca la noi ee ff scump si ma rog de cineva sa mi-l aduca din afara ...incercati-l si dupa aia sa-mi spuneti daca mai preferati alte parfumuri..
kittycrys
Postat pe 19 Noiembrie 2008 12:57
aaa...da nu refuz nici D&G The One,bvlgari, Chanel coco mademoiselle sau calvin klein- euphoria...eu le am originale si sunt fff multumita de el mai putin de euphoria..ori ca m-am obisnuit cu mirosul ori nu persista asa cum ar trebui....asta e...nu poti avea intotdeauna noroc cu ele..aaa.si inca ceva...sunt multi care vand parfumuri aduse din afara....eu una m-am lecuit de astea..am luat teapa de fiecare data cand incercam...parca era apa chioara asa ca nimeni nu ma mai poate convinge ca sunt originale...inteleg ca vor si ei sa scoata un ban da fraieresc lumea si asta nu e ok...asta e punctul meu de vedere.
nu vreau sa jignesc pe cineva dar parerea mea e ca sunt lipsiti de caracter sa minta oamenii in felul asta...romania e tara tuturor posibilitatilor doar
kittycrys
Postat pe 19 Noiembrie 2008 13:20
D&G the one, Bvlgari Omnia, Dior-midnight passion si Chanel no 5 sunt cele mai persistente parfumuri
De curand am incercat si parfumurile Diesel si au o aroma foarte placuta si chiar dureaza intreaga zi
si U by ungaro are o aroma placuta care rezista intreaga zi
yumy
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:58
De la: kittycrys, la data 2008-11-19 12:57:09vad ca nimeni nu a mentionat pana acum un parfum care e perfect pentru oricine..nu conteaza ce tip de parfum preferi, ca aroma, asta e minunat...si persista ffff mult..a...da cu o conditie daca il vreti luati-l numai original...se numeste boucheron..e minunat...acu ma chinui sa-l gasesc..l-am terminat pe al meu si il caut in disperare ca la noi ee ff scump si ma rog de cineva sa mi-l aduca din afara ...incercati-l si dupa aia sa-mi spuneti daca mai preferati alte parfumuri..



Boucheron e incomparabil! L-am descoperit de curand (lansarea a fost acum doua sau trei saptamani) si trebuie sa recunosc faptul ca mi-am schimbat parerea despre parfumurile florale. Trebuie sa-l incercati
gossip_girl
Postat pe 25 Noiembrie 2008 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cosmetice Tesor d'Oriente-- de unde facem rost? 18 De la: kudika_1015414 30 Iunie 2016 14:46
Parfumuri ieftine - www.bigdiscountfragrances.com - comenzi 9 De la: kudika226898 28 Noiembrie 2010 21:23
www.Delight.ro ! Parfumeria ta online ! 2 De la: dudett_ 23 Septembrie 2009 15:28
ATENTIE!!!premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:50
Parfumuri interesante 1 De la: ioanabuzea 31 Martie 2010 20:18