Setari Cookie-uri

Regenon

Eu una, am luat cateva luni, si n-am avut nici un efect - nici bun, nici rau
Cocktail
Postat pe 27 Aprilie 2010 21:29
NU exsista, nu va exsista si nu a exsistat NICIODATA o metoda rapida de slabit. NICIODATA
sa va zic ceva. eu unul cresc si pestisori decorativi. pt ei exsista niste parametr ideali de apa. Daca o specie este obisnuita cu un mediu (fie el si prost dpdv chimic) este cel mai RAU sa ii aduci instant un mediu sanatos prin orice mijloace. Garantat o sa moara toti
Acelasi lucru si cu corupul uman . Daca ai 40 de kg peste limita si in 2 sapt termini repede cele 40 de kg ...esti la un pas de colaps. simplu
nu mai credeti toate basmele
Este o sg metoda. Metoda bunului simt si a vointei
Sport si mancat normal (nu cura, nu abtinut de la nimic...ci mancat cu bun simt)
Ma uit la mine la munca si vad femei care manca la pranz DUBLU cat mine (in conditiile in care am facut sport toata viata si ma duc cu bicicleta la munca aproape zilnic. Nu imi dau seama cum pot sa manance atat sincer as fiu
Incercati sa ganditi prin prisma bunui simt cand va apropiati de frigider. Asta e cea mai buna si cea mai sigura metoda
Fahnell
Postat pe 29 Aprilie 2010 00:00
Nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc). pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 30 Iulie 2010 12:21
Vrajeala...
kudika226898
Postat pe 30 Iulie 2010 20:41
De la: kudika226898, la data 2010-07-30 20:41:14Vrajeala...


la fel ca si creierasul tau
myeyes
Postat pe 30 Iulie 2010 22:57
Iar iasmacul?
kudika226898
Postat pe 31 Iulie 2010 08:00
De la: kudika226898, la data 2010-07-31 08:00:50Iar iasmacul?


du-te sa faci curat in sant ca ai lasat coji de seminte aseara!
myeyes
Postat pe 31 Iulie 2010 12:28
Se scrie "sunt"....dar trebuia sa nu chiulesti de la gramatica...
kudika226898
Postat pe 31 Iulie 2010 16:51
Esti islamizda sau rromizda????
kudika226898
Postat pe 1 August 2010 19:54
Ti-am zis ca ai chiulit? Daca tot nu stii, nu te contrazice, sa nu mai rada si altii de tine...Rromizda, revino-ti...nu esti in mahala, pe langa analfabeti...
kudika226898
Postat pe 2 August 2010 17:34
D-na dr mi-ar placea sa discut cu dvs in amanunt despre Regenon.Am citeva nelamuriri si va rog mult sa-mi dati adr de mail.
kudika312381
Postat pe 7 August 2010 18:00
Buna ziuna ma numesc Dany si sotia mea in urma cu 2 ani a inceput acest tratament cu Regenon ( pe ascuns ) dupa ce a nascut deoarece a luat ceva in greutate .
La inceput avea acele stari de agitatie , usoara nervozitate , mai incolo dupa cateva luni au aparut insomniile , nervozitatiile s-au agravat ; au aparut scoame pe degetele de la maini si starea de sanatate s-a inrautatit .
Acum o luna am fost nevoit sa o internez cu forta la spitalul Obreja si a fost catalogata cu SCHIZOFRENIE PARANOIDA ; dupa 2 saptamani a fost eliberata si acum urmeaza un tratament bazat pe pastile de calmare si ca rezultat a ajuns un fel de ,,leguma '' umblatoare .
Acum , cred ca aceasta actiune a ei a meritat , o slabire rapida suplimentata de AUTODISTRUGERE sigura ; tinand cont ca toata viata ei va fi dependenta de medicamente .
Sper ca tu sa nu ajungi la fel si daca totusi vei ajunge in acest fel macar sa fi fericita ca ai slabit repede si sigur .
AUTODISTRUGERE placuta
vezi ca vor fi afectati si cei din jurul tau ''cei la care spui ca tii ''
danyoptik
Postat pe 29 Noiembrie 2010 19:21
Eu intotdeauna am ales pastilele naturale din plante,nu am vrut sa risc niciodata.Am baut si ceai verde si am luat tot felul de pastilute pe baza de plante.Singurele care m-au ajutat si am slabit 8kg in 4 saptamani au fost interactiv slim,fara sa tin regim(daca puteam sa tin regim nu mai luam pastile)/.
Nu am riscat sanatatea am verificat fiecare plantuta din prospect si plantele din compozitie ajuta multe organe sa se refaca si am slabit foarte bine de la ele.Eu sunt foarte multumita de faptul ca nu am ales vreodata pastilele acestea cu amfetamine,am vazut multe povesti cumplite a multor femei.Sa nu renuntati la lupta cu kg,e foarte important sa fii sanatos(asa ca nu alegeti regenon sau reductil sau pastile chinezesti ca va distrugeti),mancati mai putin,faceti sport.
Felicia2010
Postat pe 11 Decembrie 2010 22:05
Fugi de-aici cu povestile....
kudika226898
Postat pe 12 Decembrie 2010 09:31
De la: Felicia2010, la data 2010-12-11 22:05:12Eu intotdeauna am ales pastilele naturale din plante,nu am vrut sa risc niciodata.Am baut si ceai verde si am luat tot felul de pastilute pe baza de plante.Singurele care m-au ajutat si am slabit 8kg in 4 saptamani au fost interactiv slim,fara sa tin regim(daca puteam sa tin regim nu mai luam pastile)/.
Nu am riscat sanatatea am verificat fiecare plantuta din prospect si plantele din compozitie ajuta multe organe sa se refaca si am slabit foarte bine de la ele.Eu sunt foarte multumita de faptul ca nu am ales vreodata pastilele acestea cu amfetamine,am vazut multe povesti cumplite a multor femei.Sa nu renuntati la lupta cu kg,e foarte important sa fii sanatos(asa ca nu alegeti regenon sau reductil sau pastile chinezesti ca va distrugeti),mancati mai putin,faceti sport.

Buna,imi poti da mai multe detalii despre acest medicament?Unde se gaseste,cat costa,etc.?
nelik
Postat pe 12 Decembrie 2010 20:07
De la: Felicia2010, la data 2010-12-11 22:05:12Eu intotdeauna am ales pastilele naturale din plante,nu am vrut sa risc niciodata.Am baut si ceai verde si am luat tot felul de pastilute pe baza de plante.Singurele care m-au ajutat si am slabit 8kg in 4 saptamani au fost interactiv slim,fara sa tin regim(daca puteam sa tin regim nu mai luam pastile)/.
Nu am riscat sanatatea am verificat fiecare plantuta din prospect si plantele din compozitie ajuta multe organe sa se refaca si am slabit foarte bine de la ele.Eu sunt foarte multumita de faptul ca nu am ales vreodata pastilele acestea cu amfetamine,am vazut multe povesti cumplite a multor femei.Sa nu renuntati la lupta cu kg,e foarte important sa fii sanatos(asa ca nu alegeti regenon sau reductil sau pastile chinezesti ca va distrugeti),mancati mai putin,faceti sport.


Felicia, sunt total de acord cu tine. Mancare mai putina, spor si daca e sa apelezi la un adjuvant alimentar, atunci sa-l alegi cu grija si sa fie din plante. Deviza mea a fost intotdeauna de a slabi sanatos si responsabil, insa in fata poftelor culinare mi-a fost mereu greu sa rezist. Asa ca am apelat la un adjuvant alimentar care mi-a fost recomandat de medicul nutritionist, se numeste Slim&Fit si este 100% natural din plante medicinale. Il iau de 2 luni si am slabit 6 kg. Continui sa mananc sanatos, respectand regimul dat de medic si fac si sport de 2 ori pe saptamana. Ma simt minunat, am mai multa energie, iar Slim&Fit imi reduce pofta de mancare, astfel am ajuns sa mananc in cantitati normale. Mult succes tututor!
DariaMih
Postat pe 12 Decembrie 2010 22:11
Bravo!!!! Nu te lasa de dieta si sport....pentru ca vei avea marea surpriza de a constata ca ai dat banii degeaba pe suplimentul alimentar...si de ce sa ai asa dezamagire....si nu vor fi dezamagiti nici aia ca pierd o clienta la apa de ploaie....
kudika226898
Postat pe 13 Decembrie 2010 08:34
De la: DariaMih, la data 2010-12-12 22:11:03
De la: Felicia2010, la data 2010-12-11 22:05:12Eu intotdeauna am ales pastilele naturale din plante,nu am vrut sa risc niciodata.Am baut si ceai verde si am luat tot felul de pastilute pe baza de plante.Singurele care m-au ajutat si am slabit 8kg in 4 saptamani au fost interactiv slim,fara sa tin regim(daca puteam sa tin regim nu mai luam pastile)/.
Nu am riscat sanatatea am verificat fiecare plantuta din prospect si plantele din compozitie ajuta multe organe sa se refaca si am slabit foarte bine de la ele.Eu sunt foarte multumita de faptul ca nu am ales vreodata pastilele acestea cu amfetamine,am vazut multe povesti cumplite a multor femei.Sa nu renuntati la lupta cu kg,e foarte important sa fii sanatos(asa ca nu alegeti regenon sau reductil sau pastile chinezesti ca va distrugeti),mancati mai putin,faceti sport.


Felicia, sunt total de acord cu tine. Mancare mai putina, spor si daca e sa apelezi la un adjuvant alimentar, atunci sa-l alegi cu grija si sa fie din plante. Deviza mea a fost intotdeauna de a slabi sanatos si responsabil, insa in fata poftelor culinare mi-a fost mereu greu sa rezist. Asa ca am apelat la un adjuvant alimentar care mi-a fost recomandat de medicul nutritionist, se numeste Slim&Fit si este 100% natural din plante medicinale. Il iau de 2 luni si am slabit 6 kg. Continui sa mananc sanatos, respectand regimul dat de medic si fac si sport de 2 ori pe saptamana. Ma simt minunat, am mai multa energie, iar Slim&Fit imi reduce pofta de mancare, astfel am ajuns sa mananc in cantitati normale. Mult succes tututor!


am auzit si eu de Slim&Fit..multa lume le lauda si sora mea a luat o perioada..din cate am inteles in afara faptului ca iti reduc apetitul nu fac nimic..trebuie sa ti in continuare regim si sa faci sport daca vrei sa slabesti..insa eu cred ca sunt ok atata timp cat sunt facute din plante si nu au efecte adverse..daca te ajuta sa-ti reduci portiile de mancare la cantitati normale (si pe sora mea au ajutat-o mult)..atunci e ok..numai ca va trebui sa renunti intr-o zi la ele si atunci va fi momentul adevarului (sora mea nu a pus inca nimic inapoi si a renuntat la ele de 2 saptamani)..mult succes!
RoxRoxy
Postat pe 13 Decembrie 2010 21:00
Indeamn-o si catre sala...altfel stagneaza...
kudika226898
Postat pe 14 Decembrie 2010 16:23
De la: kudika226898, la data 2010-12-13 08:34:57Bravo!!!! Nu te lasa de dieta si sport....pentru ca vei avea marea surpriza de a constata ca ai dat banii degeaba pe suplimentul alimentar...si de ce sa ai asa dezamagire....si nu vor fi dezamagiti nici aia ca pierd o clienta la apa de ploaie....


E posibil sa ai dreptate, insa fara Slim&Fit nu cred ca as fi reusit sa-mi portionez corect mesele si sa nu mai dau iama la frigider la 12 noaptea. Nu stiam sa ma rezum la o cantitate normala, mancam pana incepea sa ma doara stomacul pentru ca nu mai incapea nimic in el. Insa acum reusesc sa ma limitez la normal. Regimul alimetar si sportul sunt baza, insa desi ti regim alimentar, daca nu respecti anumite cantitati il ti pe degeaba si daca faci sport iar apoi "faci curatenie in frigider" tot nu vei obtine rezultate.
DariaMih
Postat pe 19 Decembrie 2010 01:07
Ei, as...te-ai autosugestionat ca produsul acela iti limiteaza vizitele la frigider...ia autosugestioneaza-te si fara el...eva de genul..."daca nu ma abtin, raman cat Casa Poporului...si nu ma va place nimeni, never..."
kudika226898
Postat pe 19 Decembrie 2010 13:42
sor'mea face sala in continuare, a facut si pe perioada tratamentului cu Slim&Fit si si-a pastrat in mare parte si regimul alimentar dar cu mai putine restrictii ca inainte..si e ok..acum ca o fi sau nu autosugestie nu prea avem cum sa demonstra :) seara faina!
RoxRoxy
Postat pe 19 Decembrie 2010 20:11
Curata autosugestie...traiasca dieta si sala....
kudika226898
Postat pe 19 Decembrie 2010 22:57
Asa cum spune si cutesuzy, nu prea putem demonstra daca e auto sugestie sau nu. Important din punctul meu de vedere este ca am reusit sa slabesc si sunt sanatoasa, ceea ce le doresc tuturor celor care se incumeta sa slabeasca si sa-si schimbe stilul de viata. Va doresc un an nou fain!
DariaMih
Postat pe 30 Decembrie 2010 20:59
Buna seara. As vrea sa pot face rost de REGENON de 25 mg (NU DE RETARD!).Am luat timp de 2 ani cate 3 pe zi, asta pana saptamana trecuta cand nu mi sa mai eliberat reteta verde(cu regim special) din cauza unui control la medicul de fanilie si la farmacia de unde luam.Am slabit 11 kg in primele 2 luni, iar dupa aceea am luat sa ma mentin.(SI MAM MENTINUT!).Problema este ca am intrerupt brusc si acum nu ma mai descurc fara...abia ma pot scula dimineata, si asa fara chef de nimic.Acum mananc de 4-5 ori pe zi, doar la gandul ca nu-l mai am, dupa care vomit.As vrea neaparat sa-l procur, cu orice pret.E un medicament pe care il recomand, pentru ca face minuni, atata timp cat nu se abuzeaza de el si sa nu fie combinat cu alte medicamente.M-a ajutat mult si la invatat, retineam mult mai multe informatii si in timp foarte scurt.Daca cineva ma poate ajuta, rog a ma contacta pe adresa de e-mail : cris_alisa@yahoo.com
kudika343628
Postat pe 3 Ianuarie 2011 02:51
De la: kudika343628, la data 2011-01-03 02:51:18Buna seara. As vrea sa pot face rost de REGENON de 25 mg (NU DE RETARD!).Am luat timp de 2 ani cate 3 pe zi, asta pana saptamana trecuta cand nu mi sa mai eliberat reteta verde(cu regim special) din cauza unui control la medicul de fanilie si la farmacia de unde luam.Am slabit 11 kg in primele 2 luni, iar dupa aceea am luat sa ma mentin.(SI MAM MENTINUT!).Problema este ca am intrerupt brusc si acum nu ma mai descurc fara...abia ma pot scula dimineata, si asa fara chef de nimic.Acum mananc de 4-5 ori pe zi, doar la gandul ca nu-l mai am, dupa care vomit.As vrea neaparat sa-l procur, cu orice pret.E un medicament pe care il recomand, pentru ca face minuni, atata timp cat nu se abuzeaza de el si sa nu fie combinat cu alte medicamente.M-a ajutat mult si la invatat, retineam mult mai multe informatii si in timp foarte scurt.Daca cineva ma poate ajuta, rog a ma contacta pe adresa de e-mail : cris_alisa@yahoo.com


*M-AM
kudika343628
Postat pe 3 Ianuarie 2011 02:52
Nu vad unde e ajutorul...ai slabit si odata cu asta ti-a slabit si psihicul...ia repede masuri pana nu o iei razna de tot....
kudika226898
Postat pe 3 Ianuarie 2011 22:10
Daca iti raspunde cineva in legatura cu o farmacie care da regenon fara retata te rog da-mi si mie un mesaj. Si eu tot intreb si nu stiu cum sa fac rost de o reteta cu regim special ca sa-l iau.
m0ndream
Postat pe 19 Ianuarie 2011 22:49
salut! azi am primit cadou o cutie de 30capsule regenon ...de luni o sa le iau...numai k ieri am day comanda de ecofit, pe care le-am mai luat si am fost multumita...acum nu stiu ce sa fac...oare pot face o combinatie intre ele sau e riscant? regenon nu am mai luat si-mi este teama
kykylyk
Postat pe 26 Ianuarie 2011 21:36
Da.... poti sa-ti plimbi dosul urias spre sala de sport si sa nu mai lingi oalele pana se ia smaltul...
kudika226898
Postat pe 27 Ianuarie 2011 06:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiar merge! 4 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 13:18
reductil 16 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:11
oare sunt eu deplasata ? 7 De la: _dulcik_ 1 Mai 2009 11:19
stef 33 De la: thadoogback 5 Noiembrie 2010 16:48
Capsula De Slabit 27 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:15