Setari Cookie-uri

Cresterea parului

cum sa nu gasesti ?
la orice alimentara/magazin mare gasesti ulei de masline
iar la ORICE farmacie gasesti ulei de ricin...
cu placere.
blondiewishes
Postat pe 2 Iulie 2010 22:58
Prietenul meu a folosit petrol si a avut rezultate, dezavantajul este ca are un miros mai greu de suportat. Pe langa utilizarea unei solutii externe (ulei,sampon,lotiune etc) va recomanda sa luati un supliment nutritiv - eu am luat Perfectil si a fost eficient si in plus cand aplicati solutia, realizati un masaj al pielii capului.Puteti sa faceti acest masaj folosind un accesoriu interesant pe care eu l-am gasit aici, la un pret destul de accesibi (15lei) : http://www.cmall.ro/detalii_prod.php?id=314&idc=
Daca doriti sa incercati uleiul de brusture il puteti gasi si aici http://beautymagazin.blogspot.com/2010/07/ulei-de-brusture-cu-propolis.html
kudika312033
Postat pe 6 August 2010 12:38
De la: 333_ro_xy, la data 2010-07-02 14:28:18Am si eu o intrebare e obligatoriu ulei de ricin si de masline? ca nu gasesc nici unde...


Barbie30
Postat pe 6 August 2010 12:41
eu am gasit pe www.luxbeauty.ro un ulei de par nashi argan care este foarte bun pentru regenerarea parului si pentru intarirea firului de par.mie imi face bine si vi-l recomand
andreutza33
Postat pe 12 August 2010 13:17
incercati mai bine sa aveti mare mare grija de el...sa nu se despice si sa nu se arda :P
multe masti si muuult balsam la fiecare spalare.
rezultatul?
va fi f sanatos,protejat si nu va trebui sa il mai taiati asa des.eu asa am reusit sa am un par tareeee lung si de toata frumusetea .
blondiewishes
Postat pe 13 August 2010 00:04
Buna,
hai ca va spun eu cea mai buna solutie...picturi din palante naturale VARGA intrati pe www.epicaturi.go.ro si cititi acolo, eu le folosesc de 4 luni si sunt super multumita,pe langa faptul ca ma imi creste foarte repede parul,mi s-a si regenerat, are un aspect sanatos ,luceste si nu mi se mai despica varfurile.E foarte tare sa nu mai ai grija parului ca iti cade sau ca sta aiurea,eu sunt super fericita ca fac acest tratament si sper sa va fie de folos.
succes!
kudika326700
Postat pe 22 Octombrie 2010 17:28
picaturi varga pe www.epicaturi.go.ro si regenerare si crestere si intretinere
au mai multe intrebuintari si in puls sunt din plante naturale ...nu u au ce rau sa va faca
sunt si impotriva matretii,alergiilor,cojilor iritatiilor ale scalpului
kudika326700
Postat pe 22 Octombrie 2010 17:32
Daca dormi mai mult s-ar putea sa-ti creasca parul mai repede :) de alimente nu prea stiu ... :)
Teddy_V
Postat pe 22 Octombrie 2010 20:14
vreau sieu un ulei dehemel,se poate ankutza?
kudika347206
Postat pe 2 Ianuarie 2011 19:25
buna
hai sa va spun ce am facut eu
avand ceva probleme de sanatate mia cazut parul mult de tot rama sesem cu cateva fire
( nu am cancer nu am facut citostatice altele au fost cauzele ) deci;
fa rost de gaz ( de lampa gaz pur) si dupa ce teai spalat pe cap usuci puti iar apoi te freci (iti pui manusi)
pe cap cu o lingura de gaz si una de ulei bine bne de tot apoi usuci cu uscator.
repeti faza asta de vreo 5-6 ori de la 2-4 zile cand te speli pe cap
si sa vezi rezultate in 2 luni de zile o sa iti apara perisori ca la bebelusi se va vedea la radacina
succes!
crifeli
Postat pe 3 Ianuarie 2011 07:23
De la: crifeli, la data 2011-01-03 07:23:47buna
hai sa va spun ce am facut eu
avand ceva probleme de sanatate mia cazut parul mult de tot rama sesem cu cateva fire
( nu am cancer nu am facut citostatice altele au fost cauzele ) deci;
fa rost de gaz ( de lampa gaz pur) si dupa ce teai spalat pe cap usuci puti iar apoi te freci (iti pui manusi)
pe cap cu o lingura de gaz si una de ulei bine bne de tot apoi usuci cu uscator.
repeti faza asta de vreo 5-6 ori de la 2-4 zile cand te speli pe cap
si sa vezi rezultate in 2 luni de zile o sa iti apara perisori ca la bebelusi se va vedea la radacina
succes!


Pai se mai gaseste in ziua de azi asfel e gaz?
kudika318477
Postat pe 5 Ianuarie 2011 00:28
Eu am intrat pe site-ul http://crisnatur.ro/ si am gasit aici nici produse magnifice care ajuta la cresterea parului si nu numai.Incearca si tu.De exemplu este o masca foarte faina pe baza de petrol si este si foarte ieftina.
kudika348665
Postat pe 5 Ianuarie 2011 14:18
eu stiu cum sa creasca parul mai repede fara sa te dai cu ulei de rigin sa nu va luati medicamente de cresterea parului ca eu am ajuns in spital trebuie ca sa va creasca parul trebuie sa mancati fructe dar in fiecare zi kivi si sa va dati cu ser cand mergeti la coafor ii ziceti la cineva de la coafor daca are ser de vanzare daca nu ii ser de vanzare va comandati de la AVON
kudika372950
Postat pe 1 Martie 2011 23:30
cu drag evelyne sava dati cu sre si sa mancati kivi in fiecare zi si alte fructe
kudika372950
Postat pe 1 Martie 2011 23:33
ESTI SIGURA D C SPUI
?
kudika375363
Postat pe 10 Martie 2011 16:53
CE AI PATIT ?
kudika375363
Postat pe 10 Martie 2011 16:54
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TRATAMENT PENTRU PARUL DETERIORAT SI USCAT 10 De la: balrog 14 Martie 2011 13:41
vreau sa'mi iasa culoarea din par 77 De la: ruthless 20 Noiembrie 2015 20:45
parul cret cu fire rebele..Ce e de facut?? 4 De la: kudika373342 22 Iulie 2013 20:55
bunaa:* 17 De la: balrog 14 Martie 2011 12:57
Bruneta????!!!! 18 De la: y89 6 Februarie 2012 20:07