masaj anticelulitic

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent masaj anticelulitic: (2.3 din 4 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
bughitza Avatarul lui bughitza

13 mesaje
Oras: galati

buna.as vrea sa stiu si eu ce parere aveti despre masajul anticelulitic.Cele care ati incercat,as vrea sa stiu daca a folosit la ceva,daca se observa vreo diferentza.
cristinelss Avatarul lui cristinelss

14 mesaje
Oras: botosani

masajul celulitc este un mijloc ideal de a scapa de kg in plus,unde mai pui ca este si benefic pt tot organismul.Un mic amanunt .....nu va dati pe mana unui neprofesionist.
rennatta Avatarul lui rennatta

6 mesaje
Oras: bucuresti

e o solutie ft buna, eu asa am scapat de celulita si e si ft relaxant, am o maseuza care vine si imi face acasa, e mult mai comod asa
kymy Avatarul lui kymy

9 mesaje

va recomand sa mergeti la Mihaela sau la Paula de la salonul Maraviglia. gasiti datele de contact pe www.maraviglia.ro
fetele alea au niste maini de aur. va pup!
Raporteaza abuz de limbaj

13 mesaje

ceva prin galati...:-s
iuts Avatarul lui iuts

2 mesaje
Oras: ploiesti

sau ploiesti?..
andrada_talissa Avatarul lui andrada_talissa

13 mesaje

cristi...din punctul tau de vedere cum trebui facut un masaj anticelulititc?In ce consta?Care sunt riscurile unu masaj anticelulitic facut de un neprofesionist?
Lucia1960 Avatarul lui Lucia1960

27 mesaje
Oras: tg mures

Buna fetelor.Sunt Lucia din Tg.Mures si sunt maseuza de 7 ani.Din experienta va spun ca cel mai bum masaj anticelulutic este cel facut manual, folosind creme de buna calitate.Eu folosesc ca "materiale"ajutatoare doar peria pentru masaj si aparatul cu vibratii si infrarosii.Masajul anticelulitic este mai eficient daca persoana careia i se face consuma multe lichide si renunta la anumite alimente interzise.
enciuaurelia Avatarul lui enciuaurelia

1 mesaj

Buna la toata lumea,

Categoric masajul anticelulitic are efect.
Lucia iti impartasesc parerea cu privire la masajul manual.Mi-ar place sa mai discut cu tine despre masaj ,in general.Am facut si eu anul acesta cursuri in acest domeniu si as dori sa aflu cat mai multe de la cineva cu experienta.
farfallina29 Avatarul lui farfallina29

5 mesaje

buna la toata lumea ...masajul anticelulitic ajuta FOARTE mult dar trebuiesc cosumate multe lichide de preferat apa si binenteles alimentatie corecta ,nu cafea,tigari ,alcool ...sau cel putin moderat si sport ....si atunci ajuta ,dar daca asteptati miracol doar din masaj si de restul nu va preocupati....atunci nu vad sa avetu vreun rezultat
me_gargaritza Avatarul lui me_gargaritza

11 mesaje
Oras: alba-iulia

da si eu merg la masaj de vreo 3 luni si va spun ca sunt super multumita.Eu am cateva kilograme in plus si pana acum nu credeam ca este posibil sa ai o piele ca cea a vedetelor ...dar asta vara am fost de invidiat chiar si cu kilogrammele mele in plus .In plus cunosc pe cineva care nu face spor absolut de loc pt ca nu are voie(eu fak fitness)si in vreo luna cred a dat jos 1 kg.Eu zic ca ii foarte mult tinand cont ca nu face nici umpik de sport si nu tine nici un regim

27 mesaje

Buna Aurelia.Putem sa stam de vorba cand doresti.Din ce oras esti?
yuky Avatarul lui yuky

3 mesaje

si eu am auzit numai lucruri bune de masajul anticelulitic..si ma gandesc sa il incerc si eu..imi zice si mie cineva...asa..informativ cam cat costa o sedinta? cam cat dureaza?si de cate e nevoie pt a se vedea un rezultat?? 10q
FI-fi speciale!!
adriiaana Avatarul lui adriiaana

5 mesaje
Oras: tulcea

Buna! Sunt din Tulcea si mar interesa foarte mult si pe mine pentru ca nici macar cu sport nu s-a dus pielea cu aspect de coaja de portocala. Daca aveti cunostinte de o persoana buna la asa ceva din Tulcea spuneti-mi.Va multumesc anticipat!!!!

13 mesaje

sincer any25...chiar crezi in minuni...te asigur ca din masaj anticelulitic nu ai cum sa slabesti ci doar sa inlaturi acel aspect de coaja de portocala....si mai ales un kg jumate...imposibil;)

13 mesaje

depinde de zona in bucuresti un masaj anticel. incepe de la 500 sute de mi si poate ajunge si la opt sute de mi
b63msh Avatarul lui b63msh

79 mesaje

eu am facut masaj dar FARA REZULTAT.
FOARTE DUREROS.

79 mesaje

buna,daca chiar vrei sa se vada o diferenta cred ca cel mai bine ar fi sa incerci LIPO M6,CEL MAI REVOLUTIONAL APARAT DE MASAJ
eu ma duc la un salon si sunt foarte multumita .poti sa incerci daca nu esti multumita primesti banii inapoi.www.silouettebyalexia.ro
me_gargaritza Avatarul lui me_gargaritza

11 mesaje
Oras: alba-iulia

Andrada deci nu-s numa povesti..chiar a slabit..mi-a spus persoana respectiva.Pt mine personal 1 kg nu ii foarte mult sar tinand cont ca nu are voie sa faca nimik ..Acum dak ma crezi sau nu ii problema ta dar chiar da rezultate bune.eu in kg nu stiu dak am slabita sau nu de la masaj dar cu siguranta am pierdut in centimetri si am o piele sooper fina.

13 mesaje

lucia1960 spune-mi si mie te rog care sunt acele alimente interzise si de cate sedinte pe saptamana este nevoie pt a obtine un rezultat bun?

13 mesaje

lucia1960 spune-mi si mie te rog care sunt acele alimente interzise si de cate sedinte pe saptamana este nevoie pt a obtine un rezultat bun?

27 mesaje

Am omis sa raspund la toate intrebarile.Eu obisnuiesc sa recomand clientelor mele o serie de 10 sedinte de masaj,zilnic cate una, apoi trei saptamani cate 2 pe saptamana, urmand ca pentru intretinere sa faca cate un masaj saptamanal.Daca persoana are f multa celulita, in cele trei sapt.recomand trei masaje pe saptamana.Si apa foarte multa.Succes tuturor.

13 mesaje

anny...eu nu am spus ca minti ci doar ca slabirea nu s-a datorat masajului...fiecare persoana are perioade si perioade...ca se observa la centrimetrii aici da iti dau dreptate mai ales daca acea celulita se datoreaza retentiei de apa...
palmspa Avatarul lui palmspa

10 mesaje

PALM Saloon&SPA - O oaza de liniste in centrul frumusetii tale! Manichiura, Pedichiura, Cosmetica, Masaj, Impachetari, Ritualuri SPA, Aerobic, Tae Bo, Pilates, Body Dance, Sauna. PROMOTIE!! 15% REDUCERE LA ORICE SERVICIU!!! Va asteptam!!!www.palmsaloon.ro

79 mesaje

eu platesc 35 ron sedinta la LIPO M6.Nu doare si chiar am rezultate

79 mesaje

iar de la a IV a sedinta apar rezultate spectaculoasa

27 mesaje

Eu fac un masaj anticelulitic cu 15 lei iar la abonamentele de 10 sedinte fac si unul gratis.Sunt din TG.Mures, daca doreste cineva masaj sa ma contacteze.
locomic Avatarul lui locomic

9 mesaje
Oras: cluj

pentru Lucia1960... Buna seara! eu sunt din Targu-Mures si vreau sa te rog sa-mi dai un numar de telefon sau un id de mess k sa te pot contacta pentru sedinte de masaj anticelulitic. Multumesc! O seara placuta!
oana_alexandra Avatarul lui oana_alexandra

12 mesaje
Oras: constanta

Buna! Stie cineva un salon unde se face masaj anticelulitic in Constanta?
patulea13 Avatarul lui patulea13

6 mesaje

club icmrs.fitnes,sauna,masaj de buna calitate
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina: