Setari Cookie-uri

masaj anticelulitic

buna.as vrea sa stiu si eu ce parere aveti despre masajul anticelulitic.Cele care ati incercat,as vrea sa stiu daca a folosit la ceva,daca se observa vreo diferentza.
bughitza
Postat pe 18 Iulie 2008 09:52
masajul celulitc este un mijloc ideal de a scapa de kg in plus,unde mai pui ca este si benefic pt tot organismul.Un mic amanunt .....nu va dati pe mana unui neprofesionist.
cristinelss
Postat pe 23 August 2008 15:11
e o solutie ft buna, eu asa am scapat de celulita si e si ft relaxant, am o maseuza care vine si imi face acasa, e mult mai comod asa
rennatta
Postat pe 12 Septembrie 2008 23:03
va recomand sa mergeti la Mihaela sau la Paula de la salonul Maraviglia. gasiti datele de contact pe www.maraviglia.ro
fetele alea au niste maini de aur. va pup!
kymy
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:12
ceva prin galati...:-s
bughitza
Postat pe 16 Septembrie 2008 20:58
sau ploiesti?..
iuts
Postat pe 3 Octombrie 2008 21:11
cristi...din punctul tau de vedere cum trebui facut un masaj anticelulititc?In ce consta?Care sunt riscurile unu masaj anticelulitic facut de un neprofesionist?
andrada_talissa
Postat pe 4 Octombrie 2008 23:39
Buna fetelor.Sunt Lucia din Tg.Mures si sunt maseuza de 7 ani.Din experienta va spun ca cel mai bum masaj anticelulutic este cel facut manual, folosind creme de buna calitate.Eu folosesc ca "materiale"ajutatoare doar peria pentru masaj si aparatul cu vibratii si infrarosii.Masajul anticelulitic este mai eficient daca persoana careia i se face consuma multe lichide si renunta la anumite alimente interzise.
Lucia1960
Postat pe 5 Octombrie 2008 12:57
Buna la toata lumea,

Categoric masajul anticelulitic are efect.
Lucia iti impartasesc parerea cu privire la masajul manual.Mi-ar place sa mai discut cu tine despre masaj ,in general.Am facut si eu anul acesta cursuri in acest domeniu si as dori sa aflu cat mai multe de la cineva cu experienta.
enciuaurelia
Postat pe 5 Octombrie 2008 13:37
buna la toata lumea ...masajul anticelulitic ajuta FOARTE mult dar trebuiesc cosumate multe lichide de preferat apa si binenteles alimentatie corecta ,nu cafea,tigari ,alcool ...sau cel putin moderat si sport ....si atunci ajuta ,dar daca asteptati miracol doar din masaj si de restul nu va preocupati....atunci nu vad sa avetu vreun rezultat
farfallina29
Postat pe 5 Octombrie 2008 13:42
da si eu merg la masaj de vreo 3 luni si va spun ca sunt super multumita.Eu am cateva kilograme in plus si pana acum nu credeam ca este posibil sa ai o piele ca cea a vedetelor ...dar asta vara am fost de invidiat chiar si cu kilogrammele mele in plus .In plus cunosc pe cineva care nu face spor absolut de loc pt ca nu are voie(eu fak fitness)si in vreo luna cred a dat jos 1 kg.Eu zic ca ii foarte mult tinand cont ca nu face nici umpik de sport si nu tine nici un regim
me_gargaritza
Postat pe 5 Octombrie 2008 14:33
Buna Aurelia.Putem sa stam de vorba cand doresti.Din ce oras esti?
Lucia1960
Postat pe 5 Octombrie 2008 16:25
si eu am auzit numai lucruri bune de masajul anticelulitic..si ma gandesc sa il incerc si eu..imi zice si mie cineva...asa..informativ cam cat costa o sedinta? cam cat dureaza?si de cate e nevoie pt a se vedea un rezultat?? 10q
yuky
Postat pe 5 Octombrie 2008 21:16
Buna! Sunt din Tulcea si mar interesa foarte mult si pe mine pentru ca nici macar cu sport nu s-a dus pielea cu aspect de coaja de portocala. Daca aveti cunostinte de o persoana buna la asa ceva din Tulcea spuneti-mi.Va multumesc anticipat!!!!
adriiaana
Postat pe 5 Octombrie 2008 21:39
sincer any25...chiar crezi in minuni...te asigur ca din masaj anticelulitic nu ai cum sa slabesti ci doar sa inlaturi acel aspect de coaja de portocala....si mai ales un kg jumate...imposibil;)
andrada_talissa
Postat pe 5 Octombrie 2008 22:15
depinde de zona in bucuresti un masaj anticel. incepe de la 500 sute de mi si poate ajunge si la opt sute de mi
andrada_talissa
Postat pe 5 Octombrie 2008 22:16
eu am facut masaj dar FARA REZULTAT.
FOARTE DUREROS.
b63msh
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:41
buna,daca chiar vrei sa se vada o diferenta cred ca cel mai bine ar fi sa incerci LIPO M6,CEL MAI REVOLUTIONAL APARAT DE MASAJ
eu ma duc la un salon si sunt foarte multumita .poti sa incerci daca nu esti multumita primesti banii inapoi.www.silouettebyalexia.ro
b63msh
Postat pe 6 Octombrie 2008 15:40
Andrada deci nu-s numa povesti..chiar a slabit..mi-a spus persoana respectiva.Pt mine personal 1 kg nu ii foarte mult sar tinand cont ca nu are voie sa faca nimik ..Acum dak ma crezi sau nu ii problema ta dar chiar da rezultate bune.eu in kg nu stiu dak am slabita sau nu de la masaj dar cu siguranta am pierdut in centimetri si am o piele sooper fina.
me_gargaritza
Postat pe 6 Octombrie 2008 19:52
lucia1960 spune-mi si mie te rog care sunt acele alimente interzise si de cate sedinte pe saptamana este nevoie pt a obtine un rezultat bun?
bughitza
Postat pe 6 Octombrie 2008 20:02
lucia1960 spune-mi si mie te rog care sunt acele alimente interzise si de cate sedinte pe saptamana este nevoie pt a obtine un rezultat bun?
bughitza
Postat pe 6 Octombrie 2008 20:02
Am omis sa raspund la toate intrebarile.Eu obisnuiesc sa recomand clientelor mele o serie de 10 sedinte de masaj,zilnic cate una, apoi trei saptamani cate 2 pe saptamana, urmand ca pentru intretinere sa faca cate un masaj saptamanal.Daca persoana are f multa celulita, in cele trei sapt.recomand trei masaje pe saptamana.Si apa foarte multa.Succes tuturor.
Lucia1960
Postat pe 8 Octombrie 2008 19:53
anny...eu nu am spus ca minti ci doar ca slabirea nu s-a datorat masajului...fiecare persoana are perioade si perioade...ca se observa la centrimetrii aici da iti dau dreptate mai ales daca acea celulita se datoreaza retentiei de apa...
andrada_talissa
Postat pe 8 Octombrie 2008 22:41
PALM Saloon&SPA - O oaza de liniste in centrul frumusetii tale! Manichiura, Pedichiura, Cosmetica, Masaj, Impachetari, Ritualuri SPA, Aerobic, Tae Bo, Pilates, Body Dance, Sauna. PROMOTIE!! 15% REDUCERE LA ORICE SERVICIU!!! Va asteptam!!!www.palmsaloon.ro
palmspa
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:02
eu platesc 35 ron sedinta la LIPO M6.Nu doare si chiar am rezultate
b63msh
Postat pe 15 Octombrie 2008 16:53
iar de la a IV a sedinta apar rezultate spectaculoasa
b63msh
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:10
Eu fac un masaj anticelulitic cu 15 lei iar la abonamentele de 10 sedinte fac si unul gratis.Sunt din TG.Mures, daca doreste cineva masaj sa ma contacteze.
Lucia1960
Postat pe 16 Octombrie 2008 17:46
pentru Lucia1960... Buna seara! eu sunt din Targu-Mures si vreau sa te rog sa-mi dai un numar de telefon sau un id de mess k sa te pot contacta pentru sedinte de masaj anticelulitic. Multumesc! O seara placuta!
locomic
Postat pe 3 Decembrie 2008 20:20
Buna! Stie cineva un salon unde se face masaj anticelulitic in Constanta?
oana_alexandra
Postat pe 11 Decembrie 2008 13:39
club icmrs.fitnes,sauna,masaj de buna calitate
patulea13
Postat pe 26 Decembrie 2008 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pete pigmentare 9 De la: adri_adriana 7 Mai 2009 00:55
BUNA! 4 De la: zuzaangel 29 August 2011 16:40
cura de slabire 49 De la: joana_elena 14 Martie 2010 11:44
Cateva trucuri de ingrijire ale vedetelor, accesibile si femeilor obisnuite http://celebrity-beauty-tips.blogspot.com 2 De la: kudmr 22 Aprilie 2010 14:30
pete maronii p spate 10 De la: kudika126666 18 Mai 2010 17:41