Setari Cookie-uri

masaj anticelulitic

Buna Fetelor. Incercati si salonul ALEX GYM sector 6. Preturile sunt intre 25 RON si 35 RON maxim. Sedinta dureaza 55 minute , personalul este calificat . Se obtin garantat rezultate. Gasiti pe site-ul lor si preturile www.alexgym.ro . Plus ca au program in de luni pana vineri pana la ora 22:00 si au si in week-end, atat sambata cat si duminica.
miky030209
Postat pe 1 Septembrie 2010 23:30
Buna fetelor. eu m-am apucat recent de masaj anticelulitic si sunt extrem de incantata. este incredibil cat de repede se vad rezultatele. bine, rezultatele se vad si din cauza miscarii si mancatului la ore fixe:) dar cu siguranta si masajul ajuta foarte mult
Laura_Baldini
Postat pe 7 Septembrie 2010 17:08
...pentru inceput, pentru toate cititoarele, vreau sa ma credeti pe cuvant, ca doar acele femei pe care le vedeti pe la nu stiu ce fel de reclame la nu stiu ce fel de aparate, care nu au pic de grasime pe corp, chipurile, un corp de invidiat pentru voi, sunt singurele femei de pe planeta, care nu au celulita...ea apare din diferite motive, in special la voi, pentru ca sunteti lasate de "seful" cu o misiune pe lumea asta...cea de a perpetua specia...acum, depinde de voi cat de mult vreti sa o perpetuati...eu unul nu bat apropouri...revin...celulita, nu vreau sa intru in termeni foarte grei de digerat pentru majoritate, nu va disparea la femei, decat intr-o singura situatie...si anume, in cea in care acea femeie, nu isi mai doreste sa fie femeie, se apuca de sport, face regulat, face o pasiune pentru acel sport, il face de performanta, foloseste fel si fel de suplimente, proteine, etc, se drogheaza in termeni mai plastici cu fel si fel de stimulenti si sustinatori ai nivelului la care a ajuns, se dedica numai sportului respectiv, in genere un sport destul de dificil chiar si pentru multi barbati...credeti-ma, nu va doriti asa ceva...din momentul in care, fereasca seful, nu mai poate face sport, o perioada, femeiea aia, cu greu isi va mai atinge forma fizica de invidiat...cum va spuneam, ati fost insarcinate de seful, sa aduceti pe lume, o alta fiinta, asemeni voua si sefului, sau invers...cum vrea fiecare sa o ia...din acest motiv, acea zona, a coapselor, fundului, soldurilor, este predominant predispusa depozitarii unui strat adiacent celui normal, in cazul barbatilor in acea zona, tocmai pentru a preveni aparitia vizitatorului...ocazional, v-am spus, pentru cele ce se accepta femei, nu pentru acele bruce lee-iste, care nu au nicio treaba cu feminitatea...pentru a mentine un echilibru si pentru a putea avea la orice ora corpul pregatit pentru o astfel de transformare, organismul depune acolo ceva mai mult ca la barbati, o idee numai, nu exagerat...faptul ca aveti o dieta dezechilibrata, si aici ma refer strict la un program haotic, ca nu cunoasteti care va sunt carentele si care va sunt surplusurile pentru a echilibra oarecum lipsurile si adaosurile in corpurile voastre (si barbati si femei, nu ma leg special doar de voi ca si la noi e la fel...n-ati vazut ce burti imense facem :)) ce-i drept, cam tot din aceleasi cauze, ca sa nu zic identic aceleasi cauze...revin , ies din paranteza :D )faptul ca nu faceti sport regulat, iar aici ma refer la cel putin 3 4 sedinte de miscare a cate o ora, o ora jumate in acele sedinte, in fiecare sedinta in parte ( acum nu impartiti o ora in 3 sau 4 ca nu ati facut nimic :)) ma intorc, ies din paranteza...cred ca o sa obosesc cu parantezele, dar sper sa aiba roade acest mesaj :) ) faptul ca nu consumati cei 2litri si jumatate pe zi, care, sunt minimum suficienti in cazul unui om care are pretentia de se simti bine si de a imbatrani usor, frumos, sanatos va duc spre acumularea de tesut adipos in acele zone...mai apar pe la brate, dar asta in cazurile mai rare...ideea e clara...miscare, eu as pune-o pe primul plan...din dieta, as scoate pe cat posibil mancatul la ore tarzii, as pune 3 litri de apa media de consum pe o zi, minim 20 de litri pe saptamana, adica doua bidoane de apa de 10 l ca tot sunt la moda, sa ii dati gata intr-o saptamana...cumparati aparat de pompat apa din bidon si o sa fie si distractiv...mai faceti o miscare in plus ;) ...mai radem, mai glumim...e buna si aceasta buna dispozitie, poate o sa spuneti ca aberez si nu are nicio legatura...celulita, o sa radeti, apare si pe motive legate de sistemul neuro al individului...deci cu cat mai multa multumire de sine si incredere in fortele proprii, cu atat mai bine...un suport il au si partenerii sau maseurii...masajul il las la urma...nu recomand creme de tot felul, ci creme preparate in casa...deja spun prea multe secrete :P nu cred ca sunt secrete pentru multe dar, pentru cine nu stia pana acum, zatul face minuni...combinatia lui cu un alt liant, face ca pielea dvs sa capete elasticitatea, tonusul, culoarea, finetea mult dorita si asteptata...de vergeturi, nu ma intrebati, la alea chiar nu se mai poate face nimic, o data instalate si netratate in prima faza, adica cand sunt rozalii...atunci le puteti reduce la simple linii ca si cum ar fi niste vechi taieturi fine...deci...masajul e la sfarsit...impachetarile, doar pentru vip-uri...da roade, dar nu e sanatos...e bombardare a organismului ce nu isi are sensul, dar pe cele ce le vedeti luna asta cu celulita si in doua luni fara, asta a fost metoda...impachetari o data la doua zile cel mult, nu zilnic...eh...cred ca v-am cam taiat elanul...desi ar trebui sa fie invers...ce ar trebui sa stiti, in termen de 4 6 luni, o sa vedeti rezultate bune, ale dietei, miscarii si masajului...combinate, toate trei, fac minuni normale, durabile, sanatoase...la noi, se practica vanataiel, duritatea...ca asa s-a impamantenit de la inceput..e total gresit...aparate care reduc celulita, porcarii...aceste trei unelte, mergand pas la pas, de-a lungul vietii, dau roadele maxime, durabile, sanatoase...fac masaje si vad diferentele la persoanele care isi dau silinta si la cele care lasa totul in seama mea...cu masaje si creme nu scapati deloc de ea...imbunatatiti aspectul pielii...care pana la urma e ultima afectata...ganditi-va la circulatia defectuasa a sangelui, a limfei, sangele si limfa fac transportul acelor lucruri nedorite in acele zone...daca nu lucrati la dieta si la miscare...imi pare rau sa va anunt, dar nu prea faceti mare lucru...si cu cat va apucati mai tarziu, cu atat mai nasol...eu declar pe forum, si va pot face oferte convenabile pentru buzunarele voastre lovite de criza si nu numai , dar am pretentia ca voi sa faceti sport si sa aveti grija de stilul de viata alimentar pentru ca de mine sa scapati cat mai repede, sa ma vedeti cat mai rar, doar pentru intretinere...un masaj la saptamana, poate chiar si la doua, daca o sa vedeti ca va puteti mentine...eu zic ca se poate...e realizabil...depinde mult de voi...altfel, vizite mai dese la maseuri, la doctori si mai stiu eu pe la ce magazine cu produse de doi lei care va promit marea cu sarea si care vor aparea o data pe an, sub o alta forma si o alta denumire...boala e aceeasi de cand e femeia si barbatul pe lume...cei din trecut cu ce credeti ca se tratau...ganditi-va bine! eu fac masaje de ceva vreme, ani buni, si pot spune ca omul se poate modela foarte frumos cu multa vointa si munca din partea lui si cu ajutorul unui maseur...fara maseur, trebuie sa compenseze prin ceva mai multe exercitii fizice specifice relaxarii musculaturii si imbunatatirii metabolismului...masajul ajuta in mai multe directii, iar beneficiile le vedeti in timp destul de scurt, maxim o luna...organismul va va spune acest lucru, dupa ce veti intrerupe sedintele, o perioada...multa sanatate si multe masaje!
adi_maseur
Postat pe 7 Octombrie 2010 16:34
la JOLIE SALON NR DE TEL IL GASESTI PE WWW.SEZENSTIL.COM/JOLIE acum e 280ron zece sedinte sau 400 ron 10 sedinte+10 electro+5 vacum. succes
nicolaeflotentina76
Postat pe 8 Octombrie 2010 18:13
De la: nicolaeflotentina76, la data 2010-10-08 18:13:49la JOLIE SALON NR DE TEL IL GASESTI PE WWW.SEZENSTIL.COM/JOLIE acum e 280ron zece sedinte sau 400 ron 10 sedinte+10 electro+5 vacum. succes


or fi si astea solutii pentru purtatoarele de celulita si doar atat...spun doar atat, pentru ca la o atenta concentrare pe citit din surse abilitate potrivite subiectului celulita, sa realizati ca electro, dupa parerea mea cred ca ar insemna electrostimulare, iar electrostimularea nu are nicio legatura cu celulita, iar despre vacum, cred ca se mai scrie si altfel, iar efectele nu(aici sunt 100% sigur ca nu exista reglaj calculat pe tipul celulitei, densitatea ei, gradul, elasticitatea pielii, microcirculatia pacientei si multi alti factori de care ar trebui sa se tina cont...nu mai intru in detalii )sunt nici macar pe jumatate cele ale unei maini de maseur calificat, mai mult poate face rau decat bie...principiile dupa care orice maseur se ghideaza, daca nu urmareste decat banul clientului masat, incep cu "ma apuc de treaba si astept sa fac cel putin un minim de bine, nicidecum rau", pe cand un aparat, folosit de niste angajati obligati sa faca intr-un stil de mult impamantenit(cu dureri si vanatai )si de cliente "indragit" si catalogat ca si bun nu poate sa faca diferenta de tipul de pacient pe care il vacumeaza ...revin deci la urmatoarea ajustare a mesajului anterior, cu o mica mare mentiune, aceasta varianta, deloc ieftina, se aplica "vip-urilor"...ce ne facem cand o pers publica, recunoscta, paparazziata pretutindeni, vine la salon si zice, in doua luni, iar aici motivele difera(ma marit, plec la mare, apar la nu stiu ce show, etc...se afiseaza si vrea sa arate super, desi ea are 140 de ani )vrea sa arate super...ei, ce ii spunem?electro masaj si vacum??? impachetarile...cate 3 4 pe saptamana, timp de o luna, max doua plus tehnicile de masaj binecunoscute(nu cu vanatai, nu cu batai, nu cu prostii d-astea )...rezultatele se vor vedea dupa doua luni cu siguranta, buzunarele voastre se vor umple, ca si terapeuti, dar veti sti ca respectiva va reveni tot pentru astfel de tratamente si va va mai si recomanda fara dar si poate...succes in continuare si multa sanatate si masaje sublime!
adi_maseur
Postat pe 9 Octombrie 2010 18:12
in ce zona a orasului Constanta este situat salonul Jolie?
mersic frumos!
foxynutza
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:12
eu am scapat de celulita folosind o spuma anticelulitica de la trexi care mi se pare super buna.m-a tinut 1 luna si jumatate timp in care celulita s-a redus foarte mult.sunt foarte multumita si vi-o recomand si voua.puteti sa o comandati de pe www.luxbeauty.ro
eli_mihai
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:01
nu vrei sa lucrezi intr-un salon de remodelare
? 0735665658
nicolaeflotentina76
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:19
jolie salon www.sezenstil.com/jolie 0735665658 ieftin si bun
nicolaeflotentina76
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:20
ai ajuns la salon jolie? ce parere ai?
nicolaeflotentina76
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:21
buna
eu am fost la jolie prin vara si am fost foarte multumita.in primul rand de fete dar si de atmosfera. ce mi-a mai placut in afara de preturi si atmosfera e faptul ca te serveste de cate ori mergi cu cafea,ceai,apa ce vrei...pe criza asta mi s-a parut super. vor sa se simta clientele bine BRAVO LOR
aurasionescu
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:27
buna eu am facut la o clienta 10 sedinte de masaj anticelulitic si a scapat dar se mai da si ia cu crema care contine ardei iute si e ok acum .
catalina_taba
Postat pe 21 Aprilie 2011 17:19
Vina caldura! Vremea ptr fuste scurte, dar mai ales picioare frumoase! Scapa de celulita prin activitati fizice, dieta echilbrata si mai ales MASAJ! Fa-ti un abonament de 10 sedinte (40min/sed) cu 350 lei valabil 40 zile. Mai adu-ti 1 prietena, convinge-o sa-si faca abonament si beneficiati amandoua de reducere. In loc de 350 lei abonamentul, platiti 325 lei fiecare. Pentru un grup de 3 prietene, abonamentul este de 310 lei fiecare.
http://ctamasajprofesional.blogspot.com/

Persoana de contact: Ivona
Numar de telefon: 0723 024 747 ; 0341 443 088
Id de Y.messenger: cta.masajprofesional

Program
Luni - Vineri : 11:00 - 20:00
Sambata : 11:00 - 14:00
Programarea se face cu 1h jumate - 2 inainte, telefonic sau pe messenger.

Prima sedinta de masaj de 30 minute cu doar 10 lei! (la alegere: masaj de relaxare, masaj anticelulitic, masajul picioarelor obosite) Profita acum!
MasajProfesional
Postat pe 23 Mai 2011 18:16
Un ajtor impotriva celulitei este ventuza clasica care o poti folosi cu usurinta acasa, ea este folosita foarte des in saloane de catre maseuri pt un mai bun rezultat in tratarea celulitei, ea creaza vacuum si activeaza circulatia sangvina si imprastie celulita prin miscari circulare. O puteti gasi pe sit-ul
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/ventuza-ventuze-pentru-masaj.html
Eu am cumparat si ajuta mult pe langa exercitiile fizice care le fac.
Ventuza are garantie 3 ani si e creata dintr-un material medicinal.
Va scuteste de banii care ii dati la maseur.
Georgya7
Postat pe 8 Iunie 2011 11:21
Efectuez masaj anticelulitic, de relaxare si reflexoterapie la domiciliul clientei. Pret 30 Ron/50 min.
mietta
Postat pe 4 Iulie 2011 15:17
felicitari celor care au postat referitor la combaterea celulitei, faptul ca trebuie luat in calcul consumul de lichide minim de 2 litri pe zi, o dieta echilibrata ceea ce presupune sa aveti grija la ce mancati si cand mancati si ce este si mai laudabil, faptul ca trebuie sa introduceti in programul vostru zilnic, macar 30 de minute de activitate fizica destul de sustinuta...in caz contrar efectele masajului sunt de pana la 3 ori mai slabe...experienta unui maseur calificat va poate asigura de rezultate bune si efectele se vad si la cei ce folosesc un salon pentru aceasta problema cat si pentru cei ce aleg solutia mai comoda, adica la ei acasa...eu efectuez masaje pe raza bucurestiului iar preturile variaza functie de zona cat si de frecventa sedintelor...combinat si cu reflexoterapia, efectele sunt mult mai vizibile in primele saptamani...succes tuturor celor ce se ingrijesc de sanatatea lor!
adi_maseur
Postat pe 4 Iulie 2011 16:54
Buna Lucia , m-ar interesa niste tratamente de masaj anticelulitic. Cat cost o sedinta si cat dureaza? sunt din Tg Mures. nr.tel.0741.988139. - Astept raspunsul tau. Mersi Mult :)
bohoka
Postat pe 6 Iulie 2011 19:12
Buna... Sunt din Targu mures. as vrea sa stiu cateva detalii legate de pret.. asta daca mai e valabil. multumesc anticipat. 0752170900
kudika478083
Postat pe 27 Noiembrie 2011 23:20
Eu iti recomand tratamentul Celluli Firm de la Bruno Vassari. E mult mai putin costisitor decat masajul si chiar da rezultate. :D
SandraP_
Postat pe 29 Noiembrie 2011 18:55
In Bucuresti va recomand salonul Velvet Spa & Wellness! Intrebati de Teo sau de Malina. Un singur lucru sa aveti in vedere cand discutam despre masajul anticelulitic> sa nu va asteptati la rezultate spectaculoase dupa prima sedinta. Totodata, daca deveniti clientii acestui salon, aveti parte si de reduceri la abonamenteleunei salºi de fitness faina!
kudika230092
Postat pe 6 Ianuarie 2012 14:23
buna am inteles ca te intereseaza un maseur pt masaj anticelulitiuc din galati
eu lucrez de 7 ani pe remodelare daca vrei poti sa ma contactezi pe adresa de mess
telena30@yahoo.com
si pot sa te ajut
o zi buna elena
elenatanase
Postat pe 18 Ianuarie 2012 13:42
Ai nevoie de ceva si ai ramas fara? www . totulacasa . ro Vine in ajutorul tau cu livrari la domicilu , Plata se face la livrare , nu STRESS nu alergatura , Totul la tine acasa :) pentru mai multe detali ad1tz4@yahoo.com
Stima
Respect pentru femeile care se ingrijesc:)
kudika508757
Postat pe 17 Februarie 2012 01:58
buna! nu stiu daca mesajul tau inca este valabil dar m-ar interesa niste sedinte de masaj anticelulitic. astept un raspuns :)
kudika426034
Postat pe 25 Martie 2012 11:49
De la: Lucia1960, la data 2008-10-16 17:46:51Eu fac un masaj anticelulitic cu 15 lei iar la abonamentele de 10 sedinte fac si unul gratis.Sunt din TG.Mures, daca doreste cineva masaj sa ma contacteze



Buna! Nu stiu daca mesajul tau inca este valabil dar m-ar interesa niste sedinte de masaj anticelulitic. astept un raspuns :) Mersi
kudika426034
Postat pe 25 Martie 2012 11:55
Buna, daca nu ai gasit intre timp o oferta de masaj anticelulitic convenabila, ma poti contacta pe adresa de e-mail "masajmures@ymail.com". Eu iti pot oferi: Remodelare corporala prin metode neinvazive - Masaj anticelulitic.

- Durata unei sedinte = 1 ora
- Se realizeaza alternativ: 1 sedinta masaj + reflexoterapie & 1 sedinta vacuum
- Fiecare sedinta include drenaj limfatic
- Primele 10 sedinte se realizeaza in 10 zile fara intrerupere, ulterior urmand sedinte de intretinere.
Pretul este de 25 lei/ sedinta.
kudika_7494
Postat pe 15 Mai 2012 20:13
De la: kudika_7494, la data 2012-05-15 20:13:50Buna, daca nu ai gasit intre timp o oferta de masaj anticelulitic convenabila, ma poti contacta pe adresa de e-mail "masajmures@ymail.com". Eu iti pot oferi: Remodelare corporala prin metode neinvazive - Masaj anticelulitic.

- Durata unei sedinte = 1 ora
- Se realizeaza alternativ: 1 sedinta masaj + reflexoterapie & 1 sedinta vacuum
- Fiecare sedinta include drenaj limfatic
- Primele 10 sedinte se realizeaza in 10 zile fara intrerupere, ulterior urmand sedinte de intretinere.
Pretul este de 25 lei/ sedinta.



efectuez masaj anticelulitic...preventiv...moca ...na...sã vãd ofertã mai bunã decât a mea
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 15 Mai 2012 20:24
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-15 20:24:21
De la: kudika_7494, la data 2012-05-15 20:13:50Buna, daca nu ai gasit intre timp o oferta de masaj anticelulitic convenabila, ma poti contacta pe adresa de e-mail "masajmures@ymail.com". Eu iti pot oferi: Remodelare corporala prin metode neinvazive - Masaj anticelulitic.

- Durata unei sedinte = 1 ora
- Se realizeaza alternativ: 1 sedinta masaj + reflexoterapie & 1 sedinta vacuum
- Fiecare sedinta include drenaj limfatic
- Primele 10 sedinte se realizeaza in 10 zile fara intrerupere, ulterior urmand sedinte de intretinere.
Pretul este de 25 lei/ sedinta.



efectuez masaj anticelulitic...preventiv...moca ...na...sã vãd ofertã mai bunã decât a mea



.... dai si o salata de fructe ??
GHEISA_
Postat pe 15 Mai 2012 20:34
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-15 20:24:21
De la: kudika_7494, la data 2012-05-15 20:13:50Buna, daca nu ai gasit intre timp o oferta de masaj anticelulitic convenabila, ma poti contacta pe adresa de e-mail "masajmures@ymail.com". Eu iti pot oferi: Remodelare corporala prin metode neinvazive - Masaj anticelulitic.

- Durata unei sedinte = 1 ora
- Se realizeaza alternativ: 1 sedinta masaj + reflexoterapie & 1 sedinta vacuum
- Fiecare sedinta include drenaj limfatic
- Primele 10 sedinte se realizeaza in 10 zile fara intrerupere, ulterior urmand sedinte de intretinere.
Pretul este de 25 lei/ sedinta.



efectuez masaj anticelulitic...preventiv...moca ...na...sã vãd ofertã mai bunã decât a mea


Un brandy,ceva???
MissRainbow
Postat pe 15 Mai 2012 20:36
De la: GHEISA_, la data 2012-05-15 20:34:53
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-15 20:24:21
De la: kudika_7494, la data 2012-05-15 20:13:50Buna, daca nu ai gasit intre timp o oferta de masaj anticelulitic convenabila, ma poti contacta pe adresa de e-mail "masajmures@ymail.com". Eu iti pot oferi: Remodelare corporala prin metode neinvazive - Masaj anticelulitic.

- Durata unei sedinte = 1 ora
- Se realizeaza alternativ: 1 sedinta masaj + reflexoterapie & 1 sedinta vacuum
- Fiecare sedinta include drenaj limfatic
- Primele 10 sedinte se realizeaza in 10 zile fara intrerupere, ulterior urmand sedinte de intretinere.
Pretul este de 25 lei/ sedinta.



efectuez masaj anticelulitic...preventiv...moca ...na...sã vãd ofertã mai bunã decât a mea



.... dai si o salata de fructe ??


desigur...aia se serveºte de pe maseur....ããããã...ãla e musai sã fie nevãzãtor ?
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 15 Mai 2012 20:38
De la: MissRainbow, la data 2012-05-15 20:36:55
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-15 20:24:21
De la: kudika_7494, la data 2012-05-15 20:13:50Buna, daca nu ai gasit intre timp o oferta de masaj anticelulitic convenabila, ma poti contacta pe adresa de e-mail "masajmures@ymail.com". Eu iti pot oferi: Remodelare corporala prin metode neinvazive - Masaj anticelulitic.

- Durata unei sedinte = 1 ora
- Se realizeaza alternativ: 1 sedinta masaj + reflexoterapie & 1 sedinta vacuum
- Fiecare sedinta include drenaj limfatic
- Primele 10 sedinte se realizeaza in 10 zile fara intrerupere, ulterior urmand sedinte de intretinere.
Pretul este de 25 lei/ sedinta.



efectuez masaj anticelulitic...preventiv...moca ...na...sã vãd ofertã mai bunã decât a mea


Un brandy,ceva???


neah...cã te paºte etilismu'...ºi am remuºcãri dup-aia...deºi...de-ai lua-o pe ulei...aº putea constata celulitele te miri pe unde
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 15 Mai 2012 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista trucuri pentru bronzul natural? 39 De la: Gothlady 7 August 2013 09:01
epilatul 5 De la: rock90 28 Mai 2009 20:50
colanti anticelulitici 15 De la: andra_ale 26 Ianuarie 2013 21:58
Cea mai buna lotiune de corp pentru piele uscata 49 De la: 12 Februarie 2016 14:53
buna! 1 De la: roxxy_blonda18 7 Decembrie 2009 22:49