Setari Cookie-uri

Horoscop + compatibilitati

Deja vad pietrele cum se indreapta catre mine dar acum ca mi-a licarit beculetul doar nu o sa-l las de izbelite nu ?

Intrebarea mea este simpla : la ce anume va foloseste sa stiti cine cu cine este compatibil ,ce zodie este mai buna la pat si alte intrebari de genul asta ?

Chiar are atat de mare importanta in ce zodie este nascuta persoana iubita ?

Ce faci daca descoperi ca racul de tine nu este compatibil de nici o culoare cu prietena/ul ta ...peste sa zicem ?
Ii dai papucii sau razi de cei care sustin ca voi doi nu sunteti compatibili desi voi aveti super relatie ?


iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 12:31
pai nu cred prea mult in compatibilitati...cu toate ca se mai potrivesc...in realitate conteaza si propriul caracter si modul in care a fost crescut...ca degeaba sunt eu scorpion si el rac daca ne certam tot timpul din orice.....ma rog...daca iti este dat sa fii cu cineva mai conteaza zodia...din moment ce va intelegeti bine?cel putin pana acum stiu ca lucrurile intre un scorpion si capricorn merg destul de bine
iubiti-va moolt:)
alique_u
Postat pe 13 August 2008 19:37
Rac si pesti sa nu fie compatibili? Eu personal nu cred asa ceva, eu sunt rac si am fost cu un pesti si vreau sa zic ca a fost cea mai frumoasa relatie a mea, pacat ca viata asta nu ne lasa sa fim fericiti sau poate pur si simplu nu a fost sa fie.
Recent am cunoscut un tip foarte si nu imi puteam explica de unde toata chimia asta intre noi,am aflat ca este peste , de data asta sper sa fie bine, si draga mea da-mi voie sa iti dau un sfat,nu lasa prietenii sa iti traiasca viata, ei nu au de unde sa stie ce simtiti voi cand sunteti impreuna...traieste clipa
darlia
Postat pe 26 August 2008 17:14
da, un subiect foarte bun
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:13
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-12 12:31:54Deja vad pietrele cum se indreapta catre mine dar acum ca mi-a licarit beculetul doar nu o sa-l las de izbelite nu ?

Intrebarea mea este simpla : la ce anume va foloseste sa stiti cine cu cine este compatibil ,ce zodie este mai buna la pat si alte intrebari de genul asta ?

Chiar are atat de mare importanta in ce zodie este nascuta persoana iubita ?

Ce faci daca descoperi ca racul de tine nu este compatibil de nici o culoare cu prietena/ul ta ...peste sa zicem ?
Ii dai papucii sau razi de cei care sustin ca voi doi nu sunteti compatibili desi voi aveti super relatie ?





intrebarea numaru 1:
altfel nu ma deranjez s aies din casa n-am chef sa ma cert cu iubi...

intrebarea numaru 2
cea mai tare zodie la pat e aia care nimereste prin patul meu evident....

intrebarea numaru 3
are foarte mare importanta in ce zodie e nascut iubi...vrei sa nu moara la timp sa nu poci sa ma bucur si eu de averea stransa in timpul a 3 generatii de cocalari de mare clasa???

intrebarea numau 4
ma ti cu dintii de relatie ca doar n- sa las dujmanii stelelor sa ne desparta

a se ierta eventualele greseli amvrut sa sune cat mai mult a la bambucea... si in speranta ca te-am lamurit pe deplin sa moara veta de asta nu-i singurul topic pe ziua de azi pe care binevoiesc sa imi exprim parerea despre zodii

la mai mare iris!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:22
sunt peste si am trait o frumoasa povete de dragoste cu un rac, este adevarat este compatibilitate totala ,dar ne-a despartit prietenii si starea sociala. inca mai sufar si nu cred ca voi mai gasii ceea ce am pierdut
.
miki51
Postat pe 29 Octombrie 2008 16:42
eu sunt rac si am o relatie de 1 an si 5 luni cu un baiat in zodia pesti si nu pot sa spun ca ma inteleg fff bine dar avem o relatie frumoasa.
bybytza
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:19
buna sa stii ca si eu am avut o rel cu un rc
dar racii in general sunt f dificili
sper sa va intelegeti f bine
mitelutza
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:54
intradevar sunt dificila da dar trebuie sa ai un pik de rabdare si totul va merge ca pe roate.
bybytza
Postat pe 5 Noiembrie 2008 16:20
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-12 12:31:54
Ce faci daca descoperi ca racul de tine nu este compatibil de nici o culoare cu prietena/ul ta ...peste sa zicem ?


Acum am descoperit topicul asta cautand pe cel cu varza si conopida

Imi cer scuze dar cred ca ati inteles gresit intrebarea mea ,am dat exemplu de rac si pesti pentru ca la cat de pusa la punct sunt cu zodiile nu mi-au venit altele in minte in momentul ala

Ideea era ca sunt atat de multe persoane care incep sa se intrebe ce ar trebui sa faca in cond in care s-au combinat cu nush ce ...carpricorn sa zicem
Unele dintre ele asteapta sfaturi vis a vis de modul cum ar trebui sa se comporte fata de barbatul de langa ele in functie de zodie

De parca eu ar trebui sa stiu de ce scorpionul ei prefera nirvana in loc de tiramisu
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 14:03
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 14:03:06
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-12 12:31:54
Ce faci daca descoperi ca racul de tine nu este compatibil de nici o culoare cu prietena/ul ta ...peste sa zicem ?


Acum am descoperit topicul asta cautand pe cel cu varza si conopida

Imi cer scuze dar cred ca ati inteles gresit intrebarea mea ,am dat exemplu de rac si pesti pentru ca la cat de pusa la punct sunt cu zodiile nu mi-au venit altele in minte in momentul ala

Ideea era ca sunt atat de multe persoane care incep sa se intrebe ce ar trebui sa faca in cond in care s-au combinat cu nush ce ...carpricorn sa zicem
Unele dintre ele asteapta sfaturi vis a vis de modul cum ar trebui sa se comporte fata de barbatul de langa ele in functie de zodie

De parca eu ar trebui sa stiu de ce scorpionul ei prefera nirvana in loc de tiramisu



Iris ,cauta iluzii...Sa le dam iluzii..

E de bine, va potriviti perfect si toata viata va va fi o poveste!Chiar daca ea e scorpie si el betiv!
Daca e leu,e cel mai tare!Ba nu ..balanta..Iar le-am incurcat!

"De parca eu ar trebui sa stiu de ce scorpionul ei prefera nirvana in loc de tiramisu [/quote]"

Eu sunt rac si ADOR nirvana!!!!Deci nu scorpionii prefera nirvana!
Oare cu ce zodie sunt compatibila? Cui ii mai place inghetata??
Cred ca am facut o obsesie ptr.Nirvana..


topicul nostru cel cu varza era "dragoste"..si l-am pierdut si eu..
ella_c
Postat pe 18 Februarie 2009 14:28
nui adevarat,nu te uita sau asculta asa ceva,sunt cazuri da dar eu nu ccred ca solutiea ieste zodia,bunicii nostrii mai stieau cei zodie,si traeau ca petrele impreuna si aveau cite 10 copii,,,,sus in deal e o casa ear acolo e mindra mea!!!!!!!
nikhifor78
Postat pe 21 Aprilie 2009 16:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia berbec si barbatul scorpion ...... 29 De la: kudika413708 19 Iulie 2011 02:05
eu peste el berbec?? 9 De la: kudika347361 2 Ianuarie 2011 23:48
eu vreau sa stiu cum recuceresti o fecioara....? 57 De la: Deeyux 13 Septembrie 2011 22:20
salut ! 2 De la: greierash_is_back 27 Decembrie 2009 15:46
Femeia Gemeni si barbatul Balanta, sunt sau nu compatibili? 13 De la: gabriela67 20 Noiembrie 2010 17:03