Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

tuturor le place
moniche
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:18
aceasta axioma este valabila si in cazul barbatilor!
suntem prea orgoliosi sa recunoastem... cel putin unii dintre noi!
om_bun
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:32
aici e vb de o femeie..............

Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:33
De la: dana_3, la data 2008-11-16 10:15:04mai femeilor da voi sunteti spurcate si murdare si la limba da si intre picioare voi sunteti niste nespalate vorbiti de altii pentru ca va stiti pe voi mai spurcate ca mine eu sunt curata si nespuracta atiti la limba cit si la trup nu ca handicapatele de 19 si 21 de ani care sunt mai spurcate decit wwurile publice vai de capul lor cit de retardate la cap sunt ca si-au pierdut orice rusine se spurca ca vacile in calduri


Nu stiam ca si vacile fac sex oral.
Kathara
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:51
Sunt pur si simplu socata.....
Dana are 42 de ani...Dumnezeule dar cum poate sa se vorbasca asa de urat si cu atata ura?!

Mergeti la Biserica un pic doamna Dana si puneti o lumanare si nu mai vorbiti asa de vulgar ca noi suntem mandri de mamele noastre....si la multe dintre noi ne-ati putea fi mama....

pe restul va pup
BDT02
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:56
De la: Kathara, la data 2008-11-16 11:51:50
De la: dana_3, la data 2008-11-16 10:15:04mai femeilor da voi sunteti spurcate si murdare si la limba da si intre picioare voi sunteti niste nespalate vorbiti de altii pentru ca va stiti pe voi mai spurcate ca mine eu sunt curata si nespuracta atiti la limba cit si la trup nu ca handicapatele de 19 si 21 de ani care sunt mai spurcate decit wwurile publice vai de capul lor cit de retardate la cap sunt ca si-au pierdut orice rusine se spurca ca vacile in calduri


Nu sitam ca si vacile fac sex oral.
or rumega si ele
izzabella
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:56
De la: BDT02, la data 2008-11-16 11:56:21Sunt pur si simplu socata.....
Dana are 42 de ani...Dumnezeule dar cum poate sa se vorbasca asa de urat si cu atata ura?!

Mergeti la Biserica un pic doamna Dana si puneti o lumanare si nu mai vorbiti asa de vulgar ca noi suntem mandri de mamele noastre....si la multe dintre noi ne-ati putea fi mama....

pe restul va pup
se explica atunci dc e atat de incuiata
izzabella
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:58
Mai usor cu jignirile,ca poate ramai fara ......acc.! devii penibila deja, fara nici o suparare iti spun!
Daca pricepi bine daca nu ....asta e!
christel_kris
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:58
De la: BDT02, la data 2008-11-16 11:56:21Sunt pur si simplu socata.....
Dana are 42 de ani...Dumnezeule dar cum poate sa se vorbasca asa de urat si cu atata ura?!

Mergeti la Biserica un pic doamna Dana si puneti o lumanare si nu mai vorbiti asa de vulgar ca noi suntem mandri de mamele noastre....si la multe dintre noi ne-ati putea fi mama....

pe restul va pup



La biserica? Pai vrei sa cada sfintii de pe pereti?
Alexandra09
Postat pe 16 Noiembrie 2008 15:18
De la: Kathara, la data 2008-11-16 11:51:50
De la: dana_3, la data 2008-11-16 10:15:04mai femeilor da voi sunteti spurcate si murdare si la limba da si intre picioare voi sunteti niste nespalate vorbiti de altii pentru ca va stiti pe voi mai spurcate ca mine eu sunt curata si nespuracta atiti la limba cit si la trup nu ca handicapatele de 19 si 21 de ani care sunt mai spurcate decit wwurile publice vai de capul lor cit de retardate la cap sunt ca si-au pierdut orice rusine se spurca ca vacile in calduri


Nu stiam ca si vacile fac sex oral.




fac si vacile sex oral...dar depinde de bou

Postat pe 16 Noiembrie 2008 15:20
De la: dana_3, la data 2008-11-16 10:15:04mai femeilor da voi sunteti spurcate si murdare si la limba da si intre picioare voi sunteti niste nespalate vorbiti de altii pentru ca va stiti pe voi mai spurcate ca mine eu sunt curata si nespuracta atiti la limba cit si la trup nu ca handicapatele de 19 si 21 de ani care sunt mai spurcate decit wwurile publice vai de capul lor cit de retardate la cap sunt ca si-au pierdut orice rusine se spurca ca vacile in calduri



Aha,te-am prins vrajitoaro,recunosti ca esti si tu spurcata!!!!
Alexandra09
Postat pe 16 Noiembrie 2008 15:20
De la: Georgia99, la data 2008-11-16 09:42:08
De la: helloyoana10, la data 2008-11-16 03:25:16
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare


Maamaaa,ce m-ai dat peste cap!!! Dar tu ,femeie,esti murdara intre picioare? Nu te speli? stii ca e o vorba: " Vorbesti de altul pentru ca te stii pe tine"



ti-ai pus-o in cap


succes!
Alexandra09
Postat pe 16 Noiembrie 2008 15:21
sunt la servici, altceva mai bun nu am de facut, asa ca citesc ce poate sa le debiteze mintea unora...in primul rand sa raspund la intrebarea initiala: TRAIASCA SEXUL ORAL !!! Din fericire lumea a evoluat (asa cred si sper sa fie asa, desi unele persoane de pe forum imi demonstreaza opusul),avem masini si nu carute,tv color ,progr cat cuprinde,internet, etc, exemplele sunt infinite.Si cum era normal si modalitatea de a face sex a evoluat...nu-i place cuiva sexul oral , foarte bine,nu e obligat sa practice, dar nu are nici un drept sa-l judece pe cel/cea care il practica.Imi pare rau de tine Dana, ai ajuns la varsta pe care o ai degeaba,nu ai invatat nimic...poate nu ai avut de la cine, in fine...nu mai judeca pe altii.Permite-mi sa te intreb ceva..Ai copii?
puzzle
Postat pe 16 Noiembrie 2008 16:11
de ce credeti ca e mai frumos sa va certati?la un moment dat,fiecare dintre noi a avut parte de sex oral chiar daca nu recunoaste.e un lucru absolut normal atunci cand iubesti.si...dk il faci ca la carte,ii poti cere iubitului tau si luna de pe cer.poti fi sigura ca ti-o va da !
anka_wgb
Postat pe 16 Noiembrie 2008 17:57
De la: dana_3, la data 2008-11-16 10:15:04mai femeilor da voi sunteti spurcate si murdare si la limba da si intre picioare voi sunteti niste nespalate vorbiti de altii pentru ca va stiti pe voi mai spurcate ca mine eu sunt curata si nespuracta atiti la limba cit si la trup nu ca handicapatele de 19 si 21 de ani care sunt mai spurcate decit wwurile publice vai de capul lor cit de retardate la cap sunt ca si-au pierdut orice rusine se spurca ca vacile in calduri



usurel nebunatico mai respira , inghite saliva ca te ia cineva drept animal turbat si te eutanasiaza , da stii daca ma gandesc bine nici n-ar fi o idee asa de rea
gabi8ma
Postat pe 16 Noiembrie 2008 18:17
stii dano m-am uitat din curiozitate la profilul tau si la toate comentariile pe care le-ai scris , daca esti asa de "decenta" ce dracu cauti numai la subiectele despre sex si perversiuni sexuale? stii eu am impresia ca esti o prostituata inculta care scrie de dragul de a insulta , daca nu iti place ce cauti aici ? sau mai stii te impinge necuratu si in timp ce scrii cu o mana cu celalalta esti in chilotei un bine lumii , arunca-ti calculatorul , dezaboneazate de la internet sau si mai bine impusca-te
gabi8ma
Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:03
gabi8ma tu esti o prostituata inculta de 32 de ani mai bine impusca-te daca ai ajns sa iti vinzi marfa batrina de 32 de anipentru sex oral ce cauti aici TIRITURA PERVERSA asta esti NU AI CE SUGE SAU ESTI ISTERIZATA din lipsa de PENIS sugel pe alu tatatau daca iti trebue daca nu injura pe altii ca poate vei regreta

Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:15
oare chiar nu o poate opri nimeni pe dana sa mai aduca injurii sau jigniri ?
spuneti cum se poate restrictiona accesul unora la acest forum si voi face eu cererea catre administratorul forumului.
cand te legi de parinti e bai mai dana, inseamna ca tu nu esti parinte de poti vorbi asa.
pe mine unul mai suparat tare rau, eu propun tuturor celor care intra pe acest forum ca pentru inceput sa o ignoram pe aceasta dana ,chiar daca nu o sa mai avem ce citi
dancer
Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:41
De la: dancer, la data 2008-11-16 19:41:53oare chiar nu o poate opri nimeni pe dana sa mai aduca injurii sau jigniri ?
spuneti cum se poate restrictiona accesul unora la acest forum si voi face eu cererea catre administratorul forumului.
cand te legi de parinti e bai mai dana, inseamna ca tu nu esti parinte de poti vorbi asa.
pe mine unul mai suparat tare rau, eu propun tuturor celor care intra pe acest forum ca pentru inceput sa o ignoram pe aceasta dana ,chiar daca nu o sa mai avem ce citi



imi place cum gandesti!
ignorati-o...
de ce trebuie sa o bagati in seama? daca nu va place ce scrie?
adina_2007
Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:47
Asta am spus-o si eu mai devreme. Nu are rost sa ne batem capul cu ea.
Si chiar asa, cum este posibil ca nciun administrator al forumului sa nu ia masuri. Deja este prea mult si ma ingrozesc la gandul ca ar putea avea si copii. Imi este mila de ei.
Grace_40
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:07

Misto!!!!!! Supeeeeeeeeeer! Continuati! ...si cu bune si cu rele!
Mie-mi place : si s-o sug si sau aud critici!
ella_688_2008
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:48
Dana 3 cred ca este f revoltata!
Am vazut-o mai pe toate forumurile!
Cred ca are chef de cearta!
Nu are barbatul linga ea!
Probabil ar incerca si ea un sex oral, dar nu are cum sa-i spuna!
In viata Dana 3 trebuie sa le faci pe toate ca atunci cind vei da coltul sa nu-ti para rau de nimic!
Mai Danuta , nici din curiozitate nu ai incercat?!
Haideti fetelor sa o invatam un pic!
ella_688_2008
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:54
De la: ella_688_2008, la data 2008-11-16 20:54:22Dana 3 cred ca este f revoltata!
Am vazut-o mai pe toate forumurile!
Cred ca are chef de cearta!
Nu are barbatul linga ea!
Probabil ar incerca si ea un sex oral, dar nu are cum sa-i spuna!
In viata Dana 3 trebuie sa le faci pe toate ca atunci cind vei da coltul sa nu-ti para rau de nimic!
Mai Danuta , nici din curiozitate nu ai incercat?!
Haideti fetelor sa o invatam un pic!
duce rau lipsa de.......
izzabella
Postat pe 16 Noiembrie 2008 21:00
de ce a dat dumnezeu la femeie o gaura? sa o foloseasca .darrrrr de ce oare folosec femeile gura drept.... de ce? poate de foame. eu nu practic nu voi practica si nici nu am intentia .mie nu mi-e foame am ceva special pt acest obiect ,sa spun,fiecare gaura are o destinatie : urechea pt auz gura pt mancat ,nasul pt respirat si normal pt sex exista o gaura .oare nu maniem pe dumnezeu cu regulile facute de noi? eu am fost parasita pt una care face asa ceva si nu am ce regreta pt ca am scapat de un pervers si am reusit sa cunosc adevarata fericire si fara sex oral .nici el nu ar face nici eu nu vreau si nu as putea face .ganditiva de ce a dat dumnezeu gaurile si mai reflectati
valentina_ratb
Postat pe 17 Noiembrie 2008 08:29
poti sa o mananci.............why not?......in loc de papa sa iei o beep in guritza.....si dc nu sa astupi toate gaurile...asa esti concentrata asupra actului......nu te mai interesaza nimic de ceec ce e in jurul tau .....

Postat pe 17 Noiembrie 2008 08:31
Copii,

De ce exista "raporteaza limbaj neadecvat"?
Bine, or fi ele amuzante cum arunca cu invenctive si fraze agramate in stanga si-n dreapta, dar uite ca azi n-am chef nici sa citesc fraze agramate si nici injuraturi.
Iar cea care nu vrea sa faca sex oral, sa nu faca. Ce, i-a pus cineva ceva in dreptul gurii? Nu, nu?
Ok, am retinut parerea ei, cred ca toate am retinut-o... E timpul sa mearga mai departe.

O dimineata frumoasa tuturor.
Dor_a
Postat pe 17 Noiembrie 2008 08:38
asa am zis si eu e buna in cura de slabire dar eu prefer mancarea e mai gustoasa .fiecare face ce vrea .nu sunt sfanta ma uit la altele facand sex oral si vad cum le vine sa vomite cand ajunge penisul in gat si tot o fac e treaba lor nu te contrazic iti place fa-o eu mi-am spus parerea si nu cred ca mi--o va contesta cuneva .doar daia avem democratie .e bine?
valentina_ratb
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:09
De la: Georgia99, la data 2008-11-16 10:27:53pai pana la varsta ei vedeti cat de realizata este :D va si dati seama de ce :))
ti-am mai zis si repet, tu ai zis ca barbatul tau nu se spurca sa te linga pe tine, deci, inseamna ca esti cam murdara. miroase a peste ?


Mie imi place pestele? Si ma face sa ma gandesc si la bancul acela vechi cu dilema: ,,...Care miroase de fapt, pestele a ...., sau .... a peste?''
Cristian_Q
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:30
giorgiana sau cum te-o chema tie chiar nu ti-e teama de cel de sus am citit si am vazut ca ai un vocabular vai de mama lui .lasa lumea sa-si spuna parerea iti place fa-o dar nu obliga si pe altii .fiecare are conceptia lui de viata .e normal ca tu sa schimbi asta .eu nu cred trebuie sa te controlezi eu cred ca tu ai o mare neimplinire in viata si cauti sa jignesti pt ca si altii sa aiba ceea ce tu nu ai adica putina nefericire
valentina_ratb
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:47
acest mesaj este pt giorgia 99
valentina_ratb
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetisul picioarelor-deviatie de comportament? 39 De la: kudika349057 10 Ianuarie 2012 06:34
Melodii pe care sa faci dragoste? 103 De la: felixcat 11 Decembrie 2009 23:21
O amanta + fuck friends 102 De la: remus22 25 Septembrie 2014 14:55
Sex cu doi barbati 1 De la: kudika_1004513 12 Martie 2016 03:05
sunt virgina...don't worry nu se ia :)) 284 De la: tigruverde 10 Mai 2014 15:07