Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

Sunt egoista daca nu vreau sa-i fac sex oral iubitul meu?El imi face mie din prima zi de cand ne-am cunoscut desi nu m-am culcat cu el decat dupa o luna.

Postat pe 7 Septembrie 2008 13:07
Georgia99; nu am zis nici ca vreau, nici ca nu vreau; am cerut doar parerea voastra:).. si va multumesc ptr pareri!
lica_andrei
Postat pe 7 Septembrie 2008 14:18
emma00 Data: 2008-09-07 13:07:29
Sunt egoista daca nu vreau sa-i fac sex oral iubitul meu?El imi face mie din prima zi de cand ne-am cunoscut desi nu m-am culcat cu el decat dupa o luna.


sunt curioasa tu ce facea-i dupa ce iti facea el sex oral,te imbraca-i si pleca-i acasa? sau cum de te abtinea-i sa faci sex cu el???

Postat pe 8 Septembrie 2008 00:24
De la: emma00, la data 2008-09-07 13:07:29Sunt egoista daca nu vreau sa-i fac sex oral iubitul meu?El imi face mie din prima zi de cand ne-am cunoscut desi nu m-am culcat cu el decat dupa o luna.


Daca nu vrei sa-i faci sex oral iubitului cred ca esti egoista atat timp cat el iti face si presupun ca-ti si place.
Merita sa incerci sa vezi cum e si daca nu-ti face placere nu-i mai faci si gata.
loredana_poenaru2
Postat pe 8 Septembrie 2008 14:55
dragul meu,da-mi voie sa te contrazic,de fapt sa te completez....Fetele simt jena sa recunoasca daca o fac sau nu....eee....femeile....desi mai exista si cazuri de persoane de sex feminin mai avansate in varsta, tot imature sexual si deci tot fetite mental le poti numi.....o FEMEIE,nu are nici o jena in a si exprima sexualitatea. Sper ca ti-am raspuns la nelamurire )))
elenavaja
Postat pe 16 Septembrie 2008 14:23
De la: remus22, la data 2008-09-05 19:00:11hmmm....totusi in realitate ? dc 99% din femei il practica dar nici una nu recunoaste ? dintre fetele care le stiu...toate raspund negativ dar cand ii intreb pe iubiti lor toti raspund afirmativ . Nu zic de voi fetele de aici ...dar asa in general ? dc la femei li rusine sa o spune...in schimb la barbati nu cred ca le este jena sa spuna.
dragul meu,da-mi voie sa te contrazic,de fapt sa te completez....Fetele simt jena sa recunoasca daca o fac sau nu....eee....femeile....desi mai exista si cazuri de persoane de sex feminin mai avansate in varsta, tot imature sexual si deci tot fetite mental le poti numi.....o FEMEIE,nu are nici o jena in a si exprima sexualitatea. Sper ca ti-am raspuns la nelamurire )))
elenavaja
Postat pe 16 Septembrie 2008 14:24
Stitzi care e punctul G la barbati?




In cerul gurii la femei!

Postat pe 16 Septembrie 2008 14:28
De la: elenavaja, la data 2008-09-16 14:23:19 dragul meu,da-mi voie sa te contrazic,de fapt sa te completez....Fetele simt jena sa recunoasca daca o fac sau nu....eee....femeile....desi mai exista si cazuri de persoane de sex feminin mai avansate in varsta, tot imature sexual si deci tot fetite mental le poti numi.....o FEMEIE,nu are nici o jena in a si exprima sexualitatea. Sper ca ti-am raspuns la nelamurire )))



Exact: NU TREBUIE SA ITI FIE FRICA SA ITI EXPRIMI SEXUALITATEA ! Punct.

Postat pe 16 Septembrie 2008 16:26
puteti sa faceti asta la multi barbati le place dar nu uitati trebuie sa va placa si voua si nu va asteptati de prima data sa va placa trebuie sa practicati de mai multe ori si ink ceva sa lasati rusinea la o parte ptr ca la multe fete le e rusine sa o faca dar nu asta conteaza ci dak iti iubesti intradevar partenerul faceti ce va spun si veti castiga inima partenerului

Postat pe 1 Octombrie 2008 23:37
sexul oral e cel mai tare....mai ales daca se practica zilnic...si se inghite (asta neaparat)

Postat pe 14 Octombrie 2008 16:22
ce se inghite|?...............

Postat pe 14 Octombrie 2008 16:23
nu cred ca exsta vreun barbat care sa nu-i placa sa i se faca sex oral!sotului meu ii place f.mult,si de multe ori eu il incep iar el ma termina(sex oral reciproc).uneori intr-o relatie este chiar un condiment placut...
anisa_nisa
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:10
De la: roxxy13, la data 2008-10-14 16:22:57sexul oral e cel mai tare....mai ales daca se practica zilnic...si se inghite (asta neaparat)



nu neaparat draga mea

Postat pe 19 Octombrie 2008 11:12
ia porumbul na porumbul....
Swordfish
Postat pe 22 Octombrie 2008 08:54
ce faci fata mananci copii cruzi?
Swordfish
Postat pe 22 Octombrie 2008 08:55
si eu sunt de parere ca sexul oral se practica numai in cazul in care intre cei doi parteneri exista puternice sentimente de dragoste si nu trebue ca el sa ii ceara ei sa faca sex oral daca ea nu simte nici o placere in a face sex oral partenerului nu trebue sa faca asta ca s-ar putea simti frustrata pe urma si sa aiba niste resentimente fata de partener

Postat pe 22 Octombrie 2008 09:24
Dana, da-mi voie sa te aprob in totalitate. E nevoie intr-adevar de oaresce timp ca sa fii dispusa sa experimentezi. Si mai ales sa merite partenerul o asemenea tratatie!
Lucia1971
Postat pe 22 Octombrie 2008 10:46
De la: avram_iumi, la data 2008-09-05 14:59:41:)) eu v-am intrebat pe voi! vreau sa stiu parerea voastra!

CATI ANI AI???
BERBEACA
Postat pe 22 Octombrie 2008 12:07
De la: avram_iumi, la data 2008-09-05 15:53:49adica tu ai inceput mai intai cu sex oral, dupa aceea normal?

SI EU la fel
BERBEACA
Postat pe 22 Octombrie 2008 12:08
De la: roxxy13, la data 2008-10-14 16:22:57sexul oral e cel mai tare....mai ales daca se practica zilnic...si se inghite (asta neaparat)

Iti place gustu sau ce:))) Doamne cum adik neaparat:)) asta e neaparat pentru aia care is incuiati la minte si au ideea aia STUPIDA ca vai li se arunca ce au mai bun daca nu inghiti...sau ma rog se simt jigniti...yeah right la mine nu a fost asa si ca sa vezi ca nu a avut nici o obiectie s-a comportat la fel :)) da mai stii... fiecare cu ideile lui...si zilnic mai ales...hmm cate chestii diferite tb sa stii ca sa nu devina o rutina...ca oricate artificii ai avea in maneca..la un momentdat se utilizeaza...
BERBEACA
Postat pe 22 Octombrie 2008 12:14
pt mine pana acum 2 luni nu era ceva normal ,pana mi am schimbat partenerul. cu actualul sexul oral nu lipseste din nici o partida, ba mai mult de cele mai multe ori face parte din preludiu. eu una nu am o satisfactie deosebita dar pentru diversitate si pt ca lui ii face placere am acceptat, de fapt m a invatat ce am de facut. si cred ca e ok
onixica
Postat pe 22 Octombrie 2008 14:15
in primul rand trebuie sa iti placa si tie, ca daca nu iti place tie nu te vei simti ok....sa zic asa!
christel_kris
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:49
din moment ce o fac inseamna ca imi place.....nu mai fiti atat de pudici,inhibati si scurti la minte,si nu incercati sa criticati viata sexuala a altora.

Postat pe 22 Octombrie 2008 16:27
si daca nu-mi place sa limbuiesc, inseamna ca-s inchis la minte!!!?
poate ca n-am papile gustative, poate ca sunt alergic la par pe limba, poate ca imi intra perisorii-n as si ma gadila(si nu suport asta)........la astea nu te gandisi!?

Postat pe 22 Octombrie 2008 16:36
De la: geo32, la data 2008-09-05 15:23:52hm! o brusca tacere se aseza peste postarile ei!
poti citii celelate topice despre sexul oral, iti poti face o idee !



tariiii raspunsuri ai.. bv bv bv
esti inteligent!!! se vede ca stai mai mult printre femei pe site-urile astea!!!
mihaimelania20042
Postat pe 22 Octombrie 2008 16:44
mai Geo mai, nu ma dezamagi acum...uite cateva sfaturi: pt testarea papilelor gustative se poate folosi frisca aplicata pe...sau un pic de sampanie turnata in buric, lasata sa se prlinga pe...la teorie sunt imbatabila...pt alergia de par pe limba sugereaza-i elegant ca se poarta epilatul brazilian, o sa-i placa si ei...
problema este cu mintea aia inchisa de care pomeneai, aici nu mai stiu...eu sunt putin incuiata pt anumite lucruri si nu mai gasesc cheia, dapai sa luminez o minte inchisa...

Postat pe 22 Octombrie 2008 16:44

matracucu
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:28
geo nu e doar inteligent fah....uite ce buze are......
matracucu
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:29
sa presupunem ca in viata unei femei se perinda mai multi barbati speciali, si fiecare dintre ei merita ce putin o sedinta de sex oral. aceasta ii ajuta sa socializeze fara a se cunoaste personal!!

Postat pe 22 Octombrie 2008 18:37
nu cred ca toti barbatii care se perinda in viata unei femei merita cel putin o partida de sex oral cit despre socializare cu ajutorul sexului oral nu cred ca iar ajuta sa se cunoasca mai bine cel putin asa cred eu parerea voastra poate e alta

Postat pe 22 Octombrie 2008 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema de "frictiune" in timpul actului sexual 10 De la: johnny_blaze 9 Februarie 2009 17:48
insarcinata si abandonata 21 De la: ilovethisgame 14 Septembrie 2010 17:42
AJUTOR URGENT !!! E posibil sa fiu insarcinata? :(( 29 De la: felixcat 9 Iulie 2009 13:48
fantezii erotice 217 De la: simons 25 Septembrie 2012 21:31
cat de important este sexul intr-o relatie? 50 De la: fatuk_me 22 Iulie 2009 12:23