Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

eu zic ca nu in orice relatie se merita sa speli ce a murdarit alta inainte...intr-o relatie in care exista fidelitate e ok sexul oral...nimeni nu va refuza niciodata un preludiu bazat pe sex oral(valabil pentru fete si pentru baieti)
shtrumfy
Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:18
si eu sunt de acord ca nu orice barbat merita un asemenea preludiu si vorba aia de ce sa speli ceva ce a murdarit alta inainte consider sexul oral ca pe o umilinta si o jignire grosolana adusa acelei femei careia i se cere sa ii faca o asemenea placere interzisa unui barbat mai ales ca e si riscanta in caz de contaminare cu boli venerice si acel barbat se mai poate trezi si IMPOTENT inainte de vreme daca i se suge prea mult barbatia asta o spun chiar barbatii carora li s-a facut sex oral

Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:06
De la: dana_3, la data 2008-11-02 19:41:57daca n-are cine sa va faca sex oral mergeti la alea care sunt de meserie ca vad ca nu le este rusine sa recunoasca ca s-au spurcat cu sexul barbatilor daca ar fi normale la cap le-ar fi cit de cit rusine dar astea sunt asa de ordinare ca nu le mai pasa de nimeni si nau nici un pic de decenta



copiii spun lucruri traznite...sunt mici copii pe langa ce pot sa citesc

Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:53
hmmm e la "moda"sexul oral... no comment
izzabella
Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:58
De la: dana_3, la data 2008-11-07 19:06:11si eu sunt de acord ca nu orice barbat merita un asemenea preludiu si vorba aia de ce sa speli ceva ce a murdarit alta inainte consider sexul oral ca pe o umilinta si o jignire grosolana adusa acelei femei careia i se cere sa ii faca o asemenea placere interzisa unui barbat mai ales ca e si riscanta in caz de contaminare cu boli venerice si acel barbat se mai poate trezi si IMPOTENT inainte de vreme daca i se suge prea mult barbatia asta o spun chiar barbatii carora li s-a facut sex oral

Se poate si linge, nu numai suge...
Lucia1971
Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:59
izzabella
Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:03
mamama cate mai vezi si aici....mai fetelor eu unu nu am auzit ca de la sax oral se poate ram ane ipotent cine naiba a mai scos si asta?...si sa fie asa ,cei care fac la fete ce li se intampla raman sterile?
mickyyo_parintele
Postat pe 8 Noiembrie 2008 02:05
sa nu te miri chiar asa ca doar la virsta ta de 26 ani e mai rar sa ramii impotent dar sa vazi peste vreo 20 de ani cum o sa fie poate nu vei mai gindi asa si asta e chiar parerea unui barbat care a ajuns impotent la o virsta de 45 ani din cauza ca a i s-a facut prea mult sex oral de femei perverse care nu se mai saturau sa ii suga sexul numai cind ma gindesc la asa ceva parca mi se scoala tot parul in cap cum se pot umili aceste femei perverse in asemenea hal

Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:06
Eu cred ca te cam freci cand postezi si cand citesti.

De ce esti tu numai pe topicurile cu sex oral????

Hai, da-ti drumul acuma

Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:15
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 11:15:34Eu cred ca te cam freci cand postezi si cand citesti.

De ce esti tu numai pe topicurile cu sex oral????

Hai, da-ti drumul acuma




Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:17
cer un sfat apropo de sexul oral la baieti!
daca el vrea doar sex de cate ori ne vedem discutam; dar fara in seara respectiva nu se poate!si are pe cineva pe care zice ca il iubeste si nu se poate desparti de ea pt ca e mila de ea;
fiindca zice el "doar eu il fac sa se simta bine ca ailalta sta stana si bla bla" si e dor de discutiile cu mine...
dar m-am cam saturat sa ma sune doar noaptea sau cand poate el
nu stiu ma vrea doar pt sex sau ce-mi zice sa il cred
desi pe moment ma bucura cand vad ca suna dar nici masina de facut sex nu vrea sa devin
as dori un sfat
roxi25
Postat pe 9 Noiembrie 2008 12:42
De la: roxi25, la data 2008-11-09 12:42:41cer un sfat apropo de sexul oral la baieti!
daca el vrea doar sex de cate ori ne vedem discutam; dar fara in seara respectiva nu se poate!si are pe cineva pe care zice ca il iubeste si nu se poate desparti de ea pt ca e mila de ea;
fiindca zice el "doar eu il fac sa se simta bine ca ailalta sta stana si bla bla" si e dor de discutiile cu mine...
dar m-am cam saturat sa ma sune doar noaptea sau cand poate el
nu stiu ma vrea doar pt sex sau ce-mi zice sa il cred
desi pe moment ma bucura cand vad ca suna dar nici masina de facut sex nu vrea sa devin
as dori un sfat


Doar pt sex......cauta unul caruia sa nu ii fie " mila"(de o alta)
ninushk
Postat pe 9 Noiembrie 2008 19:53
Doar pt sex......cauta unul caruia sa nu ii fie " mila"(de o alta)
da ai dreptate
dar prostia mea e ca imi cam place de el
si nu stiu cum sa zic gata
mersi de sfat
roxi25
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:07
De la: roxi25, la data 2008-11-09 20:07:52Doar pt sex......cauta unul caruia sa nu ii fie " mila"(de o alta)
da ai dreptate
dar prostia mea e ca imi cam place de el
si nu stiu cum sa zic gata
mersi de sfat



inlocuindu-l....
ninushk
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:11
De la: dana_3, la data 2008-11-08 11:06:56 sa nu te miri chiar asa ca doar la virsta ta de 26 ani e mai rar sa ramii impotent dar sa vazi peste vreo 20 de ani cum o sa fie poate nu vei mai gindi asa si asta e chiar parerea unui barbat care a ajuns impotent la o virsta de 45 ani din cauza ca a i s-a facut prea mult sex oral de femei perverse care nu se mai saturau sa ii suga sexul numai cind ma gindesc la asa ceva parca mi se scoala tot parul in cap cum se pot umili aceste femei perverse in asemenea hal




fatuk ....cat e sa tina tine ,dupa aia ii pun cruce si o urc in pod ce sa-mi fac griji atata daca e sa nu mai faca treaba ce vrei sa ma spanzur?daca o sa am femeie nesatula ii iau un sac de vibratoare sa se sature de vrea natural ... duca-sa ca daca are de dus tot se duce.....asa ca asta nu e problema pt mine......"f u t nu f u t vremea p u l ii treece orcum......"
mickyyo_parintele
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:12
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 11:15:34Eu cred ca te cam freci cand postezi si cand citesti.

De ce esti tu numai pe topicurile cu sex oral????

Hai, da-ti drumul acuma



u la cine te referi draga mea?
mickyyo_parintele
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:14
De la: kame, la data 2008-11-07 08:04:00
De la: Meblondy, la data 2008-09-08 00:24:35emma00 Data: 2008-09-07 13:07:29
Sunt egoista daca nu vreau sa-i fac sex oral iubitul meu?El imi face mie din prima zi de cand ne-am cunoscut desi nu m-am culcat cu el .. />


daca nu te-ai culcat cu el, cum a actionat? pe tavan?
sandra33
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:18
stii ce sfat iti dau?uita=te in oglinda da-ti doua palmi peste ochi de nu ai curaj cheama pe cineva.....apoi lasa-l naibi....stii ce esti u pt el?:aparat de belit p u l a....." asta vrei?...daca da da-mi si mie nr tau
aici ai dreptate ca si acum suna si nu ii raspund
oricum mersi de sfat ........fara nr ca doar prietena
apropo nu ca doar nu-i face sex oral i-a pozitia misionarului
si se culca
roxi25
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:24
De la: roxi25, la data 2008-11-10 00:24:11stii ce sfat iti dau?uita=te in oglinda da-ti doua palmi peste ochi de nu ai curaj cheama pe cineva.....apoi lasa-l naibi....stii ce esti u pt el?:aparat de belit p u l a....." asta vrei?...daca da da-mi si mie nr tau
aici ai dreptate ca si acum suna si nu ii raspund
oricum mersi de sfat ........fara nr ca doar prietena
apropo nu ca doar nu-i face sex oral i-a pozitia misionarului
si se culca




pai de o fi obosita.....
mickyyo_parintele
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:27
tocmai de aia ma suna mi-a zis ca ea are boala somnului
iar cu mine doar noaptea de la ora asta incepe sa ma sune incontinuu pana raspund ca vezi doamne sa ne vedem si daca nu fac ca el incepe si claxoneaza ca timpitul
roxi25
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:33
De la: roxi25, la data 2008-11-10 00:33:34tocmai de aia ma suna mi-a zis ca ea are boala somnului
iar cu mine doar noaptea de la ora asta incepe sa ma sune incontinuu pana raspund ca vezi doamne sa ne vedem si daca nu fac ca el incepe si claxoneaza ca timpitul




mdea pai ce sa faca daca i sa ridicat si lui cuculetu tre sa faca ceva...si cum in u steie rezolvarea devine insistent ....
mickyyo_parintele
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:36
De la: roxi25, la data 2008-11-10 00:33:34tocmai de aia ma suna mi-a zis ca ea are boala somnului
iar cu mine doar noaptea de la ora asta incepe sa ma sune incontinuu pana raspund ca vezi doamne sa ne vedem si daca nu fac ca el incepe si claxoneaza ca timpitul


Mai fata, dar daca doar iti place de el, dar nu esti nici tu sigura, de ce pana mea stai la cheremul lui?

Nu de alta, dar pana cand ai sa stai asa. Nici insurat nu e si deja ti-ai ocupat locul de amanta.

Cine te tine?
serenity575
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:38
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-10 00:14:37
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 11:15:34Eu cred ca te cam freci cand postezi si cand citesti.

De ce esti tu numai pe topicurile cu sex oral????

Hai, da-ti drumul acuma



u la cine te referi draga mea?


la dana, nu era clar?

Postat pe 10 Noiembrie 2008 02:56
nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare

Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:23
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare

Ohohooooooooooooo! Si inca cati sunt de astia care o ling sau o sug!Si stii care-i culmea? Ca le si place!
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:27
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare
off daca el considera ca se murdareste "lingandu-te intre picioare', asa cum ai spus tu, cred ca ar fi cazul sa incepi sa ai o igiena intima corespunzatoare
focsa05
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:27
De la: focsa05, la data 2008-11-10 18:27:32
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare
off daca el considera ca se murdareste "lingandu-te intre picioare', asa cum ai spus tu, cred ca ar fi cazul sa incepi sa ai o igiena intima corespunzatoare
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:30
De la: Lucia1971, la data 2008-11-10 18:30:35
De la: focsa05, la data 2008-11-10 18:27:32
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare
off daca el considera ca se murdareste "lingandu-te intre picioare', asa cum ai spus tu, cred ca ar fi cazul sa incepi sa ai o igiena intima corespunzatoare
focsa05
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:34
mai dana ai sa-ti spuna nenea dan cum sta treaba cu sexul oral .
Singurul pericol pentru un barbat cand i se face sex oral , este ca daca nimereste o incepatoare asa ca tine in arta sexului oral si aia va sufla in loc sa suga atunci baiatul o sa faca burtica. Iti spun eu din proprie experienta ca am fost si eu o data la o parcare de am apelat la serviciile unei fetite si aceea era incepatoare si a suflat in loc sa suga si sa vezi ce burta am eu acum
dancer
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:37
De la: dancer, la data 2008-11-10 18:37:31mai dana ai sa-ti spuna nenea dan cum sta treaba cu sexul oral .
Singurul pericol pentru un barbat cand i se face sex oral , este ca daca nimereste o incepatoare asa ca tine in arta sexului oral si aia va sufla in loc sa suga atunci baiatul o sa faca burtica. Iti spun eu din proprie experienta ca am fost si eu o data la o parcare de am apelat la serviciile unei fetite si aceea era incepatoare si a suflat in loc sa suga si sa vezi ce burta am eu acum
focsa05
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dame de lux 1 De la: kudika_9306 27 August 2012 14:38
sado-masochist ?? 136 De la: ankutzikaa 10 August 2012 17:36
Oare ??? 8 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 23:37
O poti iubi doar pentru ca a fost prima?(sex) 15 De la: desi_desiree 26 Septembrie 2010 18:12
Sex in 3....reloaded! 61 De la: kudika387133 25 Aprilie 2011 05:44