Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

De la: dana_3, la data 2008-11-13 16:53:41imputita si nespalata ce esti se vede ca esti o tiritura mai georgia ai ajuns ca un wc public ca te-ai spurcat cu toti nespalatii care tio bagau in gura ma mir ca nu ai si inghitit-o tirfa dracului si nu ma mai jigni ca esti o mucoasa proasta care habar nu ai pe ce lume traiesti



draga dana, doamna eleganta si rafinata, invata sa scrii si sa te exprimi, la 40 si ceva nu ai invatat prea multe ! pana si o tarfa de pe centura stie sa vorbeasca mai coerent decat tine ! vezi-ti de iubitul tau care te-a parasit pt fosta sotie ! oi fi eu mucoasa, dar nu's proasta ca tine, sa ajungi o ratata la varsta pe care o ai ! probabil ca ai o viata mizerabile, se vede din modul in care gandesti, esti o babuta adevarata ! nu ai tu treaba cu viata mea personala ! tu invata sa nu maia sociezi penisul iubitul cu cuv ,,scarbosenie'' etc...daca tu consideri ca este scarbosenie, de ce accepti sa o mai bage in tine ?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:18
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare




daca tu ai zis ca el se murdareste lingand intre picioare o femeie, iti recomand cu caldura un gel de igiena intima, il gasesti la o farmacie, du-te repede, repede

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:20
De la: dana_3, la data 2008-11-13 16:53:41imputita si nespalata ce esti se vede ca esti o tiritura mai georgia ai ajuns ca un wc public ca te-ai spurcat cu toti nespalatii care tio bagau in gura ma mir ca nu ai si inghitit-o tirfa dracului si nu ma mai jigni ca esti o mucoasa proasta care habar nu ai pe ce lume traiesti


WTF?
Nespalati?De unde stii tu? Sincer cred ca tu ai o problema cu apa(si multe altele,la cap),de folosesti atat de des cuvantul 'nespalat'!
aimee31
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:30
De la: dana_3, la data 2008-11-10 18:23:10nu numai eu sunt pe topicurile astea mai sunt destui curiosi in arta sexului oral la care i se mai zice si felatie daca e facuta unui barbat dar nu am auzit barbati care sa isi linga sau mai rau suga partenerele cel putin al meu nu ar face asta pentru nimic in lume e foarte curat si spalat ca sa se murdareasca lingind o femeie intre picioare

Of of mai mai... cred ca pe la unii pe-acasa viata e trista. Oricum, ca sa stii si matale, femeile au anatomic vorbind un sex f curat, ca de-aia exista mereu secretie ca sa-l curete de diverse... In al doilea rand, cum ziceau si altii, exista apa si sapun special... AH DA! si sunt atatia barbati carora le place foooooooooooarte tare sa linga o femeie intre picioare.
mihaelaghet
Postat pe 13 Noiembrie 2008 18:15
mare e gradina domnului , insa unii mai sar si gardul
Mai Dana. uite cum sta treaba, este treaba ta cu cine cum si cat sex faci tu, dar te rog ca in viitor sa faci bine si sa-ti revizuiesti atitudinea si vocabularul fata de noi cei care avem bunavointa sa-ti citim parerile puierile. Eu cred ca ori te bagi in seama singura si intrii pe toate topicurile in care se vorbeste de sex , ori esti asa de stresata de gandul ca altii se simt bine si tu nu.
Si apropo sa faci pe sfanta atunci cand ai avea motiv. Nu uita ca tu te lauzi ca ai aventuri cu un barbat insurat. Oare in asta consta cinstea si sfintenia ta?
dancer
Postat pe 13 Noiembrie 2008 19:44
ati gresit imi pare rau dar eu nu am avut aventuri cu un barbat insurat al meu este liber si singur nu are nici o aventura cu alta femeie este foarte serios si ma iubeste sincer va e ciuda pe mine?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 19:52
De la: dana_3, la data 2008-11-13 19:52:28ati gresit imi pare rau dar eu nu am avut aventuri cu un barbat insurat al meu este liber si singur nu are nici o aventura cu alta femeie este foarte serios si ma iubeste sincer va e ciuda pe mine?
nu, dar ne uimeste gandirea ta limitata..
focsa05
Postat pe 13 Noiembrie 2008 19:54
nu cred ca gindirea mea e limitata dimpotriva am o conceptie foarte sanatoasa despre viata sexuala si probleme legate de practicarea FELATIEI la un barbat de catre o femeie m-am documentat din surse sigure si stiu ce spun degeaba nu sunteti de acord cu mine astea sunt adevaruri spuse tocmai de barbati care au ajuns IMPOTENTI nu din cauza ca au fost stresati de o femeie ci din cauza ca au ajuns pe mina unor prostituate perverse care atita iau supt pina iau terminat si deci au terminat si cu viata sexuala cu o femeie

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:17
adicatelea, i-au supto ca p-o acadea? ntz ntz ntz!!!

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:20
ce limbajul elevat ai madame dana_3 ! pot sa intreb si eu daca esti casatorita, intreb pentru ca nu am avut suficienta rabdare sa citesc toate topicurile! si fetelor numai dati atata apa la moara......nu merita osteneala.....
christel_kris
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:26
numai sanatoasa psihic nu esti tu, dana

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:28
De la: crista_galli, la data 2008-11-13 20:28:54numai sanatoasa psihic nu esti tu, dana

Nu vreti sa deschideti cafenea "coyote ugly dana3"
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:39
Eu propun un topic cu tricotaje dedicat Danei 3
Grace_40
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:41
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-13 20:39:51
De la: crista_galli, la data 2008-11-13 20:28:54numai sanatoasa psihic nu esti tu, dana

Nu vreti sa deschideti cafenea "coyote ugly dana3"

Si sa nu mai avem noi pe seama cui ne distra?
Ca daca nu e topic de sex, nu intra

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:42
De la: crista_galli, la data 2008-11-13 20:42:31
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-13 20:39:51
De la: crista_galli, la data 2008-11-13 20:28:54numai sanatoasa psihic nu esti tu, dana

Nu vreti sa deschideti cafenea "coyote ugly dana3"

Si sa nu mai avem noi pe seama cui ne distra?
Ca daca nu e topic de sex, nu intra

Si daca scrii "swingerclub-oral-anal-normal-numai pentru practicanti" sa vezi ce se baga...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:46
eu nu am facut nici unui barbat, pana nu m-am casatori.acuma nu am nici o treaba, e ceva normal intr-un cuplu, dar cand dragostea exista e diferit. o face si el , o fac si eu iar relatia noastra sexuala e exceptionala.
ali_oti
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:51
mie mi-a facut sex oral si fostu` si actualu`,yo nu am facut niciunuia da` as face la actualu` ,da` nush,imi e cam greu...da` asa e la inceput:))

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:53
De la: ali_oti, la data 2008-11-13 20:51:57 eu nu am facut nici unui barbat, pana nu m-am casatori.acuma nu am nici o treaba, e ceva normal intr-un cuplu, dar cand dragostea exista e diferit. o face si el , o fac si eu iar relatia noastra sexuala e exceptionala.

ptiu, taci ca te aude dana si te spurca si pe tine

Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:53
De la: dana_3, la data 2008-11-13 19:49:14mucoaso ce esti georgia la 19 ani nu invata tu pe altele sa scrie ca nu am nevoie am mai multa experienta de viata ca tine si stiu ce este bine si ce este rau iar legat de igiena in primul rind tu ai fost cea care m-ai facut nespalata asa ca sa-ti fie rusine ca jignesti o femeie curata si sanatoasa atit fizic cit si psihic poate mai murdara esti tu ca mine daca iti place sa te spurci sugind sexul barbatilor de-a dreptul cred ca esti scirboasa


dana draga vin la gratu sa te f....a ca vaz bine iti lipseste tare si iti mai dau si cate o limba poate te prinzi si tu ce ai de facut lasa cearta si jicnirile hai mla p....a ca sa te eliberezi de tensiune.nu fi rea si hai ca te invat eu ce inseamna sexul adevarat si placut nu ce ai facut tu pana acum
gratuit89
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:56
De la: dana_3, la data 2008-11-13 20:17:03nu cred ca gindirea mea e limitata dimpotriva am o conceptie foarte sanatoasa despre viata sexuala si probleme legate de practicarea FELATIEI la un barbat de catre o femeie m-am documentat din surse sigure si stiu ce spun degeaba nu sunteti de acord cu mine astea sunt adevaruri spuse tocmai de barbati care au ajuns IMPOTENTI nu din cauza ca au fost stresati de o femeie ci din cauza ca au ajuns pe mina unor prostituate perverse care atita iau supt pina iau terminat si deci au terminat si cu viata sexuala cu o femeie

ROBERTA_BRUNI
Postat pe 13 Noiembrie 2008 21:00
Ca pestele,incepe sa puta de la cap
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 21:05
De la: dana_3, la data 2008-11-13 20:17:03nu cred ca gindirea mea e limitata dimpotriva am o conceptie foarte sanatoasa despre viata sexuala si probleme legate de practicarea FELATIEI la un barbat de catre o femeie m-am documentat din surse sigure si stiu ce spun degeaba nu sunteti de acord cu mine astea sunt adevaruri spuse tocmai de barbati care au ajuns IMPOTENTI nu din cauza ca au fost stresati de o femeie ci din cauza ca au ajuns pe mina unor prostituate perverse care atita iau supt pina iau terminat si deci au terminat si cu viata sexuala cu o femeie


De ce strigi in gura mare p'aici numa FELATIE, mai Dano, striga si CUNILINGUS, nu fi 'misogina' da, la o femeie asa sanatoasa si echilibrata nu se cade! Ptiu nu ma gandeam ca o sa te dedai si la impotentzii d'astea! sa nu uiti sa-ti iei irigator, sa stopesti tarlaua cu morcovi!

Sugestie pentru o viitoare recolta

"De s-ar semana si P..u.L..a cum se samana Pasula
Am vedea pe aratura numa' capete dhi Pul@"

Spor la arat!
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:15
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-13 21:00:50
De la: dana_3, la data 2008-11-13 20:17:03nu cred ca gindirea mea e limitata dimpotriva am o conceptie foarte sanatoasa despre viata sexuala si probleme legate de practicarea FELATIEI la un barbat de catre o femeie m-am documentat din surse sigure si stiu ce spun degeaba nu sunteti de acord cu mine astea sunt adevaruri spuse tocmai de barbati care au ajuns IMPOTENTI nu din cauza ca au fost stresati de o femeie ci din cauza ca au ajuns pe mina unor prostituate perverse care atita iau supt pina iau terminat si deci au terminat si cu viata sexuala cu o femeie



Hmmm, pai poate daca au terminat viatza sexuala cu o femeie, au inceput una cu un barbat, ai interbat sa vezi, da oricum nu i sigur ca o sa ti marturiseasca , mai incerca
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:19
ce vocabular bogat are madam lilix unde a invatat sa se exprime asa de frumos treube ca a primit o educatie sanatoasa de la partener se vede ca e una care face meserie cu sexul oral altfel nu putea vorbi ca o mahalagioaica poate isi face si un control psihiatric ca nu este intreaga la minte spurca forumul cu injuraturi de-ti vine scirba sa le citesti

Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:20
Dana 3, vad ca esti foarte documentata in privintza felatiei facute de o femeie unui barbat, ce cunosti despre felatia facuta de catre un barbat altui barbat si aceasta poate duce la impotentza? dar autofelatia?
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:22
Io zic ca daca sunt asa spurcati barbatii de le place atat de mult sexul oral, merita sa ramana impotenti!
Kathara
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:24
Dana 3, te rog sa nu te faci de ras, si sa mi spui ca confunzi poezia lui Mihai Eminescu cu o banala spurcata injuratura
Lillix
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:25
De la: Kathara, la data 2008-11-13 22:24:00Io zic ca daca sunt asa spurcati barbatii de le place atat de mult sexul oral, merita sa ramana impotenti!



SI CU FEMEILE CUM RAMENE?
gratuit89
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:38
If it smells like fish, it's a dish.... asa-i gratu??

Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:42
De la: dana_3, la data 2008-11-13 22:20:50ce vocabular bogat are madam lilix unde a invatat sa se exprime asa de frumos treube ca a primit o educatie sanatoasa de la partener se vede ca e una care face meserie cu sexul oral altfel nu putea vorbi ca o mahalagioaica poate isi face si un control psihiatric ca nu este intreaga la minte spurca forumul cu injuraturi de-ti vine scirba sa le citesti



mai dana, lilix este o doamna, tu o tiganca ! tu ai vazut ce vocabular ai ? nici tigancile nu vorbesc asa ! alea macar au o scuza ! de la lipsa de penis ti se trage ! si isterica, si frustrata, si mahalagioaica. De ce nu faci o pauza, mamaie ? Se sperie lumea de tine, nu vezi ? Nu vezi cum te ridica toti in slavi ? :)) Vai de varsta pe care o ai, intelepciune pe dreaq !

Postat pe 13 Noiembrie 2008 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex 26 De la: felixcat 30 Iulie 2009 17:11
To swing, or not to swing, this is the question 44 De la: DreamHunter 12 Octombrie 2010 12:14
de ce barbatii care au penisul mic sunt atat de frustrati in preajma femeilor?exemplu quid_pro_quo?imi poate explica cineva? 124 De la: athos_007 15 Februarie 2014 21:52
Sunt eu obsedat sexual, sau are ea o problema? 128 De la: consuela18 17 Iulie 2011 01:34
Risc sarcina 12 De la: kudika517135 18 Aprilie 2012 22:20