Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre femeia varsator?

credeti ca exista compatibilitate intre doi varsatori? ar iesi o relatie frumoasa intre 2 zodii de acelasi fel?
Dadaya
Postat pe 13 Septembrie 2008 16:21
ai noroc ca esti in zodia varsatorului ca si mine ca altfel te injuram si pe tine ca si pe restul care deschid topicuri cu, compatibilitatea intre zodii.

Postat pe 13 Septembrie 2008 16:35
Repet : exista google unde poti cauta despre compatibilitatea intre zodii !!!!!!!!111

Postat pe 13 Septembrie 2008 16:43
eu sunt in aceasta zodie.am cunoscut un barbat in aceasta zodie si ne-am inteles perfect ptr ca stiam deja ce gandim dinainte de a ne exprima verbal.
laura_novacesc
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:49
eu am fost maritata cu unul vreo doi ani...ne-am despartit pt ca eram prea varsatori, intelegi tu ce vreau sa spun.. a fost suuuuper
maralupu
Postat pe 20 Decembrie 2008 19:35
femeile varsator cred ca sunt singurele care mai spera ca exista"printi"...si isi doresc de la viata sa descorepe necunsocutul, le incinta "avantura in cuplu"..ii place tot timpul sa glumeasca...totul e un nor pufos si se simt tot timpul speciale..le place sa fie admirate ..sa fie mereu in centru petrecerii.si sunt extrem de afectoase..sunt capabile de extrem de multa dragoste,,sunt iubitoarele unei familii moderne...sunt iubitoare de senzatii tari..ii place sa fie vesnic indragostite si se indragostesc extrem de des..nu se pot lauda cu faptul ca au mereu noroc in dragoste...dar se pot lauda cu fapul ca tot timpul binedispun persoanele la care tin..daca unei femei varsator i-ai intrat in gratii esti un norocos..te ajuta mereu indiferent ca ai mai vb vu ea curand sau nu..exista putine persoane importante in viata ei dra ele sunt vesnice...iubesc mult barbatii maturi ,eventual cu ceva mai multi ani ca ele,barbatii care au experienta,care vor ceva de la viata.persoanele care se descurca in orice imprejurare,,ii place oamenii inteligenti..se indragostesc de privirea unui barbat care stie sa o priveasca ..te poate iubi fara sa realizezi..sunt forte directe si sincere ..lucru care sperie..
printesa_a211
Postat pe 20 Decembrie 2008 20:12
ne-ai descris exact asa cum suntem noi varsatoarele,cel putin pe mine ma caracterizeaza tot ce ai spus dar ai uitat sa mentionezi ca atunci cand cineva ne supara foarte tare si dupa ce il iertam de cateva ori nu ne mai intra in gratii niciodata orice ar face.de iertat iertam dar nu uitam deloc si asta ne impiedica sa continuam o relatie sau o prietenie.si pentru faptul ca suntem directe chiar asa este deranjam si nu oricine ne iubeste pentru ca intotdeauna adevarul doare chiar daca recunosti sau nu.
laura_novacesc
Postat pe 21 Decembrie 2008 22:06
...cu spiritul liber, vai de cei ce incearca sa le ingradeasca!...nu ca ar fi razbunatoare sau nu ar ierta, ci pt ca pleaca ,cu zambetul pe buze, elegant, iar cel parasit nu realizeaza, nu intelege de ce.........femeia care intelege !! barbatii dar nu le da lectii, de aceea stie cand este cazul sa plece, care stie ca nu rezolva nimic cu reprosuri. Stie sa insufleteasca fiecare clipa chiar daca e singura
maralupu
Postat pe 21 Decembrie 2008 23:45
Femeia Varsator este o "electrica": are capacitatea de a "electrocuta" pe oricine vine în contact direct cu ea. În limbaj obisnuit, se poate spune ca socheaza.


Imprevizibila, originala, dezinhibata, inteligenta, plina în permanenta de idei si gata sa inventeze orice - de la un ac de cusut mai rapid pâna la o ambarcatiune cosmica de tipul celor din Mahabharata (celebra epopee indiana) - femeia Varsator este femeia visurilor tuturor barbatilor care îsi doresc o relatie "exciting".


Are ochi foarte frumosi femeia Varsator, ca ai nimanui altcuiva. Putini sunt cei ce o pot privi mai mult decât câteva fractiuni de secunda. Indiferent de culoarea lor, acesti ochi au ceva special în ei, lumina lor vine din alta galaxie si patrunde în foarte multe universuri.


Neglijenta vestimentara a femeii Varsator poate fi ea însasi cuceritoare prin combinatiile neasteptate de vechi si nou, de lucruri îmbracate la nimereala si lucruri cautate zile întregi pe la magazinele de lux, în combinatii adeseori neasteptate. Ele îi pot pune în valoare formele cilindrice, indiferent daca are un corp mai subtire sau mai plinut.

Femeia Varsator are multe de facut, se misca mult, vorbeste mult, cunoaste multi oameni si, din neatentie, poate confunda foarte usor un prieten cu un posibil iubit sau invers. Mai ales aici sa fiti atenti, pentru ca este irezistibila! Daruieste cu usurinta daca este o fiinta elevata, sau pune mâna pentru totdeauna pe nefericitul care are curajul si rabdarea de a-i suporta toate tiraniile.
NIMeNiDeNiCAiERi
Postat pe 23 Decembrie 2008 14:33
e nasol de tot cind o sa fie mai bine atunci o sa se verse totul meditatiiiiiiii,,,
auricavulcan
Postat pe 23 Decembrie 2008 14:43
De la: printesa_a211, la data 2008-12-20 20:12:54femeile varsator cred ca sunt singurele care mai spera ca exista"printi"...si isi doresc de la viata sa descorepe necunsocutul, le incinta "avantura in cuplu"..ii place tot timpul sa glumeasca...totul e un nor pufos si se simt tot timpul speciale..le place sa fie admirate ..sa fie mereu in centru petrecerii.si sunt extrem de afectoase..sunt capabile de extrem de multa dragoste,,sunt iubitoarele unei familii moderne...sunt iubitoare de senzatii tari..ii place sa fie vesnic indragostite si se indragostesc extrem de des..nu se pot lauda cu faptul ca au mereu noroc in dragoste...dar se pot lauda cu fapul ca tot timpul binedispun persoanele la care tin..daca unei femei varsator i-ai intrat in gratii esti un norocos..te ajuta mereu indiferent ca ai mai vb vu ea curand sau nu..exista putine persoane importante in viata ei dra ele sunt vesnice...iubesc mult barbatii maturi ,eventual cu ceva mai multi ani ca ele,barbatii care au experienta,care vor ceva de la viata.persoanele care se descurca in orice imprejurare,,ii place oamenii inteligenti..se indragostesc de privirea unui barbat care stie sa o priveasca ..te poate iubi fara sa realizezi..sunt forte directe si sincere ..lucru care sperie..

asta ma caracterizeaza 100%.ce citesc de obicei p internet despre varsator k ii rece,distant ,nu stie sa se drauiasca nu mi se potriveste deloc.ceea c a postat printesa mi se potriveste perfect
luminik790
Postat pe 16 Ianuarie 2009 21:05
da eu sunt varsator si am scris exact cum sunt eu.nu suntem femei cu sufletul rece dar putem fii cu persoane care nu merita nimic de la noi..si Doamne cate persoane sunt de acest gen...in ultimul timp numai astfel de persoane intalnesc..astept doar sa mai gasesc ...iubirea...
printesa_a211
Postat pe 17 Ianuarie 2009 23:54
De la: printesa_a211, la data 2008-12-20 20:12:54femeile varsator cred ca sunt singurele care mai spera ca exista"printi"...si isi doresc de la viata sa descorepe necunsocutul, le incinta "avantura in cuplu"..ii place tot timpul sa glumeasca...totul e un nor pufos si se simt tot timpul speciale..le place sa fie admirate ..sa fie mereu in centru petrecerii.si sunt extrem de afectoase..sunt capabile de extrem de multa dragoste,,sunt iubitoarele unei familii moderne...sunt iubitoare de senzatii tari..ii place sa fie vesnic indragostite si se indragostesc extrem de des..nu se pot lauda cu faptul ca au mereu noroc in dragoste...dar se pot lauda cu fapul ca tot timpul binedispun persoanele la care tin..daca unei femei varsator i-ai intrat in gratii esti un norocos..te ajuta mereu indiferent ca ai mai vb vu ea curand sau nu..exista putine persoane importante in viata ei dra ele sunt vesnice...iubesc mult barbatii maturi ,eventual cu ceva mai multi ani ca ele,barbatii care au experienta,care vor ceva de la viata.persoanele care se descurca in orice imprejurare,,ii place oamenii inteligenti..se indragostesc de privirea unui barbat care stie sa o priveasca ..te poate iubi fara sa realizezi..sunt forte directe si sincere ..lucru care sperie..
kudika369388
Postat pe 19 Februarie 2011 23:50
tu probabil asa esti si ai spus numai punctele bune.eu am trait cu una di varsator si avea numai puncte slabe cum ar fi :inca din prima clipa se uita dupe barbati,mintea ,se gindea numai la ziua de azi,era cheltuitoare .egoista ,aeriana,nu-i placea curatenia,era dezordonata,apleca urechea numai la cine nu trebuia,se inpriatenea cu cine nu trebuia,era cam grea de cap ,era prefacuta,vicleana,perversa,punea la inima orice,ii placea tineri etc.in final am descoperit ca tot timpul cit am stat cu ea ma inselat cu cine a vrut.
kudika369388
Postat pe 20 Februarie 2011 00:01
Toate femeile varsator care le-am cunoscut sunt niste aeriene sau mai bine zis au mintea plecata cu sorcova . Sunt pline de ele si au impresia ca nu exista femei mai frumoase decat ele . Sunt obsedate de curatenie si de propria persoana. Intr-o discutie cu asftel de femei din 100 de cuvinte 99 au fost doar despre persoana lor .Nu stiu ce vor de la viata , traiesc de pe azi pe maine. Sunt mult prea irationale. Si ce am mai observat este faptul ca nu au noroc in dragoste.
kudika_29699
Postat pe 17 Februarie 2013 02:06
De la: kudika_29699, la data 2013-02-17 02:06:55Toate femeile varsator care le-am cunoscut sunt niste aeriene sau mai bine zis au mintea plecata cu sorcova . Sunt pline de ele si au impresia ca nu exista femei mai frumoase decat ele . Sunt obsedate de curatenie si de propria persoana. Intr-o discutie cu astfel de femei din 100 de cuvinte 99 au fost doar despre persoana lor . Nu stiu ce vor de la viata , traiesc de pe azi pe maine. Sunt mult prea irationale. Si ce am mai observat este faptul ca nu au noroc in dragoste.
kudika_29699
Postat pe 17 Februarie 2013 02:10
ai vrea tu sa fii varsator :)) au noroc in tot si asa aeriene cum crezi tu ca suntem avem un sistem neuronal de invidiat .... plus este era noastra urmatorii 2000 de ani ;), Iar daca majoritatea populatiei este echivalenta cu normalitatea prefer sa fiu considerata nebuna.
varsatoarele sunt conservatoare , apreciaza si respecta iubitul ales si nu il aleg dupa capital ... nu stiu ce zodie esti .... dar pana la varsator mai ai ....
femeieactuala
Postat pe 13 Mai 2013 07:24
Ame_li
Postat pe 13 Mai 2013 10:17
cat despre frumusete noi nu ne aratam atributurile pe forum .... pt o femeie varsator aceasta forma de a atrage atentia este considerata vulgara draga mea
femeieactuala
Postat pe 26 Noiembrie 2013 13:50
E beton! Cred ca e semnul zodiacal pe care-l recunosc acum cel mai usor intre femei. N-am ce sa va fac daca nu sunteti capabili sa intelegeti necesitatile varsatorilor.
kudika_985219
Postat pe 8 Aprilie 2015 01:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia sagetator si barbatul leu 13 De la: Andrheya 4 Iunie 2012 17:51
BARBATUL CAPRICORN 9 De la: pytycka 27 Octombrie 2009 17:14
sot rac, sotie scorpion, stie cineva ceva? 15 De la: 592777 11 August 2009 11:33
eu rac cu ascendent in fecioara,el fecioara 3 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 17:05
feng-shui... 7 De la: kudik-elea 16 Iulie 2014 18:50