Setari Cookie-uri

hey ..

cine a avut pana acum relatii de genu' : femeie- capricorn cu barbat- balanta ? ce imi puteti zice de acest gen de relatie ?:D
yogeolove
Postat pe 15 Septembrie 2008 01:25
buna
nu cunosc personal aceasta combinatie, dar ce pot sa zic e ca nun dau un procentaj de 100 % acestui gen de rel deoarece balantele sunt in general persoane slitare si asa vo r si ramane iti spun din proprie experienta (2 balante am avut una intr-o rel de 4 mani si una da 2 ani si s-a ales praful deoarece prima imi spunea ca nu-i obisnuit cu mine desi eram de 4 ani impreuna si locuiam de 2 ani si ca cel mai bine ar fi sa fie singur), un lucru de care nu pot scapa balantele este faptul ca le plac asa de mult femeile incat de cate ori au ocazia "le gusta" , si cum capricornii sunt fire invapatinate si nu lasa de la ei numai in cazuri deosebite nu cred ca vei rezista prea mult langa el daca vei afla chestii peste care nu poti treece
eu una am trait stfel de relatie cu balante toate sunt la fel... parerea mea....
daca vrei sa te casatoresti cu el .....trbuie sa treaca ceva ani buni impreuna k sa fii sigur ca-i al tau...
daca nu vrei asta...live de moment
si inca o chestie care mie una nu mi-o placut cu balantele e ca nu prea gusta societatea numai in grupuri restranse si rar, daca si u ai prieteni nu vei avea ocazia sa ii vezi prea des in compania lui.....
k sa nu ma lungesc mai mult decat imi permit cititorii , in cateva cuvinte balantele au tabieturi care oricine , oricum , oricand, trebuie sa le respecte ...daca nu next...incazul tau daca tii mult la el nu vreau sa te descurajez nici nu intentionez si sper sa nu am dreptate...
foxxylladdy
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:58
[quote name=\'foxxylladdy\' date=\'2009-01-10 22:58:54\']buna
nu cunosc personal aceasta combinatie, dar ce pot sa zic e ca nun dau un procentaj de 100 % acestui gen de rel deoarece balantele sunt in general persoane solitare si asa vo r si ramane iti spun din proprie experienta (2 balante am avut una intr-o rel de 4 mani si una da 2 ani si s-a ales praful deoarece prima imi spunea ca nu-i obisnuit cu mine desi eram de 4 ani impreuna si locuiam de 2 ani si ca cel mai bine ar fi sa fie singur), un lucru de care nu pot scapa balantele este faptul ca le plac asa de mult femeile incat de cate ori au ocazia \"le gusta\"(a 2 a rel si prima totodata) , si cum capricornii sunt fire incapatinate si nu lasa de la ei numai in cazuri deosebite nu cred ca vei rezista prea mult langa el daca vei afla chestii peste care nu poti treece
eu una am trait stfel de relatie cu balante toate sunt la fel... parerea mea....
daca vrei sa te casatoresti cu el .....trbuie sa treaca ceva ani buni impreuna k sa fii sigur ca-i al tau...
daca nu vrei asta...live de moment
si inca o chestie care mie una nu mi-o placut cu balantele e ca nu prea gusta societatea numai in grupuri restranse si rar, daca si u ai prieteni nu vei avea ocazia sa ii vezi prea des in compania lui.....
k sa nu ma lungesc mai mult decat imi permit cititorii , in cateva cuvinte balantele au tabieturi care oricine , oricum , oricand, trebuie sa le respecte ...daca nu next...incazul tau daca tii mult la el nu vreau sa te descurajez nici nu intentionez si sper sa nu am dreptate... [/quote]
foxxylladdy
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:02
buna as dori sa va spun k are dreptate yogeolove in ceea ce a zis cu balantele .am si eu o relatie de 2 ani jumate si tot cea scris despre balante este adevarat si cu iesirile in oras sio in tot ce a zisSA NU VA INCURCATI K BALANTELE K SUNT FOARTE COMPLICATE IN TOT CEEA CE FAC .

Postat pe 31 Ianuarie 2009 14:08
Diavolyta_
Postat pe 26 Martie 2009 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta si el balanta 5 De la: roxana747 31 Iulie 2009 11:32
vreau sa scap de... 6 De la: marco918 18 August 2010 15:41
Bãrbatul Taur .... ÎNCÃPÃÞÂNAT ! 78 De la: DeeaDumi 31 Decembrie 2016 15:53
eu sagetator el gemeni 10 De la: florinana 21 Iulie 2009 10:42
buna 15 De la: nebuna94 24 Mai 2009 21:49