Setari Cookie-uri

ceaiul de slabit

buna ziua...a-si dori si eu sa stiu daca ceaiurile de slabit au efecte fara regim...mancat normal.va multumesc.
ggeorggyyy
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:20
eu am folosit ceaiuri de slabit si chiar au functionat! mai ales ceaiul acela chinezesc antiadipos pe care il gasesri si la farmacie si la supermarket.
s26
Postat pe 1 Octombrie 2008 16:05
da ceaiul acela verde, sau chinezesc este foarte bun...dar trebuie sa mai reduci din grasimi...mai ales prajeli...si mancat la ore foarte tarzii, in rest cate putin din fiecare e permis. Inca ceva: la unele persoane ceaiul acesta s-ar putea sa nu fie chiar cea mai potrivita optiune...dar incearca..dc vezi ca stomacul nu il accepta renuntza...nu are rost sa ti-l distrugi....pa pa si spor la teaba
PISI_OANA
Postat pe 1 Octombrie 2008 22:49
ceaiul acesta da rezultate insa combinat si cu un regim de viata sanatos!
Incerca sa nu abuzei de el si totul va fi in regula.
Multa bafta la dat kg jos!

Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:39
da fetelor, cum sa nu, beti ceaiul , k face foaaaaaarte bine
si eu am baut si sincer te ajuta numai daca nu exagerezi cu mancatul, in cele din urma am renuntat la el findca nu aveam destul timp pe care sa mi-l petrec pe buda

Postat pe 6 Noiembrie 2008 14:08
De la: mka22, la data 2008-11-06 14:08:09da fetelor, cum sa nu, beti ceaiul , k face foaaaaaarte bine
si eu am baut si sincer te ajuta numai daca nu exagerezi cu mancatul, in cele din urma am renuntat la el findca nu aveam destul timp pe care sa mi-l petrec pe buda


mai ales daca si lucrezi direct cu clientii...
iulia_expert
Postat pe 6 Noiembrie 2008 14:12
am folosit si ceaiuri..dar nu prea au mers...dar miam cumparat da la o firma bio un suc pe baza de plante ...si in vreo 2 sapt am slabit vreo 6 kg
akcent_oana2006
Postat pe 21 Decembrie 2008 13:53
makr putina miscare si sa nu mai mananci dupa ora 5 seara

Postat pe 28 Decembrie 2008 22:26
buna fetelor sunt gabi si pe mine ma intereseaza slabitul va zic eu daca vreti sa slabiti ceai verde adipos un pic de regim dulciuri nu gras nu alcool nu paine nu apoi pastile REDUCTIL 15 dar cititi prospectul e putin periculos dar da randament in 4 luni am slabit 6 kg nu e putin pastelele astea taie pofta de mancare succes
gabryele_2005
Postat pe 30 Ianuarie 2009 18:57
Ceaiul este bun , cel anti-adipos , cel putin la mine intotdeauna a dat randament, chiar si fara miscare, si cu mancat serios adica niciun regim alimentar. Dar aici depinde de metabolism, si cat poate suporta stomacul fiecaruia. Am incercat si cu pastilutza cu taratze si va rog fetelor, nu incercati asa ceva, fiecarui pacient sau prieten care ma intreaba recomand sa nu ia asa ceva, pt ca ulcerul este la doar 2 pastilutze distanta. Va pup si spor la slabit sau intretinut siluete!
iuscas
Postat pe 30 Ianuarie 2009 21:00
da,reductyl15 este foarte bun dar are multe contraindicatii
elly_postolache
Postat pe 30 Ianuarie 2009 22:00
stiam ca ceaiul are efect dar nu am luat reductil am sa ancerc si eu
erikahd2008
Postat pe 11 Februarie 2009 13:45
Depinde de metabolismul fiecaruia,eu am baut foarte mult ceai verde antiadipos si nu am ajuns la nici un rezultat si mai ales fara regim sigur nu faci nimic
micutadaria
Postat pe 14 Februarie 2009 21:12
Si la cei 16 ani ai tai sa bei ceai de slabit,mai bine consulta un medic..
micutadaria
Postat pe 14 Februarie 2009 21:14
buna seara tuturor celor care vor sa slabeasca;foarte bun este ceaiul chinezesc,ceaiul de la naturavit[special ptr slabit],darnu incercati;ci cumparati-va gelul ALOE VERA PTR SLABITsi ve-ti vedea atunci cum slabiti.este destul de scump dar merita.
elly_postolache
Postat pe 15 Februarie 2009 18:19
www.da-slabire.ro intrati si nu va mai chinuiti sa slabiti akolo aveti solutia
adriana_elisa2003
Postat pe 28 Februarie 2009 08:51
De la: ggeorggyyy, la data 2008-09-28 17:20:27buna ziua...a-si dori si eu sa stiu daca ceaiurile de slabit au efecte fara regim...mancat normal.va multumesc.


nu!
ella_c
Postat pe 28 Februarie 2009 09:03
Din cate imi aduc eu aminte, s-au deschis niste camere din astea sofisticate, pline cu masinarii fioroase...tragi de ele, te agiti, transpiri... Aaaaaaaaaaaaa, Gym se numesc...stupid me! Da. Am auzit ca sunt bune (am tot intrebat ca mi-a fost frica sa incerc ). Mai bine stau pe canapea, beau ceai, si continui sa fac topicuri. Sigur o sa slabesc asa!
mrskattousa
Postat pe 28 Februarie 2009 09:36
Poti incepe cu un pic de aerobic.Pe urma umbli putin si la alimentatie,abia ultimul adaugi ceaiul.Te ajuta doar pt eliminarea toxinelor din organism....... doar cu ceaiul nu slabesti niciodata.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 5 Martie 2009 14:51
Pentru slabire cea mai buna solutie sunt produsele de control al greutatii de la Herbalife.
Alimentarea sanatoasa este o deprindere pe care o poti construi zi de zi si fara sa-ti dai peste cap metabolismul.
Daca esti interesata ma poti contacta pe nutritiesanatoasa@live.com pentru programarea unei evaluari wellness si stabilirea unui program de ingrasare personalizat.
Elena_B_
Postat pe 21 Iunie 2009 11:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac sa am o rel sexuala mai bogata 29 De la: sirghea 5 Iunie 2010 10:42
Copilarie sau Seriozitate?! 1 De la: kudika_14236 16 August 2012 19:06
Sotia ideala prin ochi unui barbat pretentios... 4 De la: amr2009 29 Iulie 2009 14:54
Site de KK!!!!!! 13 De la: kiss_my_ass 20 Septembrie 2011 14:05
buna 9 De la: _dulcik_ 16 Martie 2009 21:52