Setari Cookie-uri

EU CAPRICORN-EL FECIOARA-OARE MERGE?

suntem impreuna de 3 ani.se zice de fecioare ca sunt sincere.dar in cazul fecioarei mele nu-i asa.inainte sa fiu cu el minteam mereu.de cand sunt cu fecioara am devenit sinceritatea intruchipata.pe ideea sa ne fie bine.dar am luat-o peste ochii.trebuie sa scot cu clestele de la el cate un adevar.el zice ca nu-mi spune ca sa nu ne certam si sa ne despartim.eu vad chestia asta ca o lipsa de respect si am impresia ca nu-i pasa de relatia noastra.vi s-a intamplat la fel?
DIVA_MIRABELA
Postat pe 11 Octombrie 2008 19:31
mey eu m'am combinat cu o fecioara.....ne'am atasat fttt mult unu d altu ne potrivim ft bne....da asa e am obs k fecioarele astea km mint ele asa un pik....cert e k ne'am desp ,k el tre' sa plece afara....in 2 luni ji nu a mai vrut sa ne vdem k nu are rost ji nu vrea sa si faca sange rau pt 2 luni....in schimb imi zice in fiecare zi k ii e dor d tine eh asta e mai putin important.....Parerea mea e k ne potrivim suuuper bne cu aceste zodii.... .....
butterflies
Postat pe 13 Noiembrie 2008 19:12
Tocmai ce citii undeva ca sunt sanse maxime :)
ralukiss
Postat pe 15 Noiembrie 2008 13:54
Peste tot citesc ca este o combinatie facuta in rai.inseamna ca raiul ala e plin de egoisti.o zodie mai egoista ca fecioara nu mai este.ei vor sa ramana cu tot.munca,scoala,parintii,prieteni.vor ca noi sa sacrificam anumite lucriri pt ei iar ei nimic pt noi.iar daca exista o discutie pe tema egoismului lor se simt ofensati si au impresia ca vrem prea mult de la ei.mai rau e ca ei nu realizeaza cat de mult ne afecteaza egoismul lor.
DIVA_MIRABELA
Postat pe 26 Noiembrie 2008 01:46
Mai bine si mai bine ai invata sa scri corect.Nici nu se intelege nimic din ceea ce scri.
kudika_973046
Postat pe 21 Noiembrie 2015 08:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chiar am innebunit cu totii??? 4 De la: violeta10 11 Mai 2011 10:28
ce parere av-ti despre femeia in zidia 'fecioara:??? 28 De la: ella_tody 20 Ianuarie 2011 13:30
bad_boy_myshu87 8 De la: RAINBOWLADY 1 Ianuarie 2012 22:39
Horoscop Sexual >:)>:)>:) 82 De la: cocco 13 Octombrie 2009 22:47
eu gemeni...el rac... 6 De la: milica_albulescu 22 Martie 2009 15:06