Setari Cookie-uri

De ce inseala barbatii?Se poate ierta asta,si daka da atunci cum?

De la: monaram, la data 2009-06-09 19:34:07
De la: Miticutza, la data 2009-06-09 19:13:57Anca draga, ai perfecta dreptate. Din nefericire sunt si femei ce nu stiu sa se poarte in pat si dau vina pe sot (prieten). Eu, din nefericire, am intalnit (mai demult, e drept) o femeie ce astepta exact ca valiza in gara sa-i vina orgasmul. Normal ca am lasat-o. Dar daca era sotia mea? Ce ma faceam? Nu o inselam, pana gaseam o sotie mai buna?


nu draga ...ai fi putut sa ii spui...sa vb cu ea,eventual sa vii cu propuneri...sa va uitati la un film e ducativ pe urma la unul xxx si ti-ai fi format femeia dupa bunul plac...dar cum nici tu nu ai avut rabdare ...tzop la alta....intr-adevar sunt femei care sunt poate nu sunt bune in pat(pt cineva sigur e cea mai buna) ...dar stii tu vb aia....oare exista femei frigide ...sau doar barbati nepriceputi???


ce intepata esti!! oare este vreo unu de pe aici de care nu teai luat? poate omo nu vroia sa tina lectii de educatie sxuala cu acea femeie. poate era una ca oricare alta. mi se pare normala atitudinea lui nu a mers a trecut la alta ca de sunt femei destule, asa cum faceti si voi.
emanuell18
Postat pe 21 Iunie 2009 19:45
De la: kudika024289, la data 2009-06-21 13:18:32sunt niste mitocani toti barbati

Elena tu esti?! :)) barbatii inseala din multe multe motive la fel cum fac si femeile, depinde de felul fiecaruia de a fi, mentalitate etc.
felixcat
Postat pe 21 Iunie 2009 19:50
De la: emanuell18, la data 2009-06-21 19:45:13
De la: monaram, la data 2009-06-09 19:34:07
De la: Miticutza, la data 2009-06-09 19:13:57Anca draga, ai perfecta dreptate. Din nefericire sunt si femei ce nu stiu sa se poarte in pat si dau vina pe sot (prieten). Eu, din nefericire, am intalnit (mai demult, e drept) o femeie ce astepta exact ca valiza in gara sa-i vina orgasmul. Normal ca am lasat-o. Dar daca era sotia mea? Ce ma faceam? Nu o inselam, pana gaseam o sotie mai buna?


nu draga ...ai fi putut sa ii spui...sa vb cu ea,eventual sa vii cu propuneri...sa va uitati la un film e ducativ pe urma la unul xxx si ti-ai fi format femeia dupa bunul plac...dar cum nici tu nu ai avut rabdare ...tzop la alta....intr-adevar sunt femei care sunt poate nu sunt bune in pat(pt cineva sigur e cea mai buna) ...dar stii tu vb aia....oare exista femei frigide ...sau doar barbati nepriceputi???


ce intepata esti!! oare este vreo unu de pe aici de care nu teai luat? poate omo nu vroia sa tina lectii de educatie sxuala cu acea femeie. poate era una ca oricare alta. mi se pare normala atitudinea lui nu a mers a trecut la alta ca de sunt femei destule, asa cum faceti si voi.


ei nu serios???????????te ai gasit tu sa mi dai lectii de viatza.....hai ma lasi....
monaq
Postat pe 21 Iunie 2009 19:52
De la: valita76, la data 2009-06-21 18:33:19 Adica femeia care inseala este vinovata dar barbatul care inseala nu are nici o vina, saracutul.......... de asta doamna inseala barbatii fara nici o urma de regret, ca asa educatie primesc.


BRAVO!
beyonce_indragostita
Postat pe 21 Iunie 2009 19:53
De la: kudika024289, la data 2009-06-21 13:18:32sunt niste mitocani toti barbati


saraca de u ce deprimata esti! oare de cate ori ai fost inselata? cred ca de "n" ori pai si de vina este atitudinea ta pat ca generalizezi. nu toti sunt asa. ce daca 30-40% dintre femei inseamna ca sunt niste zdrente? doar pt ca o parte au avut tupeul sa-si insele barbatii? Atunci daca e asa conform teoriei tale esti o zdreanta. Ma scuzi pentru limbaj dar vreau sa te fac sa intelegi ca nu sunt toti la fel.
emanuell18
Postat pe 21 Iunie 2009 19:55
De la: monaram, la data 2009-06-21 19:52:50
De la: emanuell18, la data 2009-06-21 19:45:13
De la: monaram, la data 2009-06-09 19:34:07
De la: Miticutza, la data 2009-06-09 19:13:57Anca draga, ai perfecta dreptate. Din nefericire sunt si femei ce nu stiu sa se poarte in pat si dau vina pe sot (prieten). Eu, din nefericire, am intalnit (mai demult, e drept) o femeie ce astepta exact ca valiza in gara sa-i vina orgasmul. Normal ca am lasat-o. Dar daca era sotia mea? Ce ma faceam? Nu o inselam, pana gaseam o sotie mai buna?


nu draga ...ai fi putut sa ii spui...sa vb cu ea,eventual sa vii cu propuneri...sa va uitati la un film e ducativ pe urma la unul xxx si ti-ai fi format femeia dupa bunul plac...dar cum nici tu nu ai avut rabdare ...tzop la alta....intr-adevar sunt femei care sunt poate nu sunt bune in pat(pt cineva sigur e cea mai buna) ...dar stii tu vb aia....oare exista femei frigide ...sau doar barbati nepriceputi???


ce intepata esti!! oare este vreo unu de pe aici de care nu teai luat? poate omo nu vroia sa tina lectii de educatie sxuala cu acea femeie. poate era una ca oricare alta. mi se pare normala atitudinea lui nu a mers a trecut la alta ca de sunt femei destule, asa cum faceti si voi.


nu ti-am dat lecti de viata pt ca chiar daca ti-as da nu ai stii ce sa faci cu ele.

ei nu serios???????????te ai gasit tu sa mi dai lectii de viatza.....hai ma lasi....
emanuell18
Postat pe 21 Iunie 2009 19:56
dar nu vi s-a parut vreodata atunci cand un baiat insala... sa va zica.. da am testat si eu marea cu degetu sa vad dak exista cineva mai bun...orikm eu sunt de parere.. ca dak dragostea aceea nu sta langa tine inseamna ca nu a fost niciodata a ta.... orikm.. te doare inima cand auzi ca te insala baiatu.. cel putin eu una sunt luptatoare.. si m gandesc ca am trkt prin asa cva.. dar dak mi se va mai intampla ink o data.. nu mai iert.. fiindk nu am dc..nu tre' s fiu naiva... parerea mea
pappy
Postat pe 21 Iunie 2009 19:56
De la: emanuell18, la data 2009-06-21 19:56:34
De la: monaram, la data 2009-06-21 19:52:50
De la: emanuell18, la data 2009-06-21 19:45:13
De la: monaram, la data 2009-06-09 19:34:07
De la: Miticutza, la data 2009-06-09 19:13:57Anca draga, ai perfecta dreptate. Din nefericire sunt si femei ce nu stiu sa se poarte in pat si dau vina pe sot (prieten). Eu, din nefericire, am intalnit (mai demult, e drept) o femeie ce astepta exact ca valiza in gara sa-i vina orgasmul. Normal ca am lasat-o. Dar daca era sotia mea? Ce ma faceam? Nu o inselam, pana gaseam o sotie mai buna?


nu draga ...ai fi putut sa ii spui...sa vb cu ea,eventual sa vii cu propuneri...sa va uitati la un film e ducativ pe urma la unul xxx si ti-ai fi format femeia dupa bunul plac...dar cum nici tu nu ai avut rabdare ...tzop la alta....intr-adevar sunt femei care sunt poate nu sunt bune in pat(pt cineva sigur e cea mai buna) ...dar stii tu vb aia....oare exista femei frigide ...sau doar barbati nepriceputi???


ce intepata esti!! oare este vreo unu de pe aici de care nu teai luat? poate omo nu vroia sa tina lectii de educatie sxuala cu acea femeie. poate era una ca oricare alta. mi se pare normala atitudinea lui nu a mers a trecut la alta ca de sunt femei destule, asa cum faceti si voi.



auzi...stai linistit nici macar nu ti-as permite sa mi te adresezi daca ar fi sa te vd pe strada.....ma lipsesc ....crede ma....

nu ti-am dat lecti de viata pt ca chiar daca ti-as da nu ai stii ce sa faci cu ele.




auzi...stai linistit nici macar nu ti-as permite sa mi te adresezi daca ar fi sa te vd pe strada.....ma lipsesc ....crede ma....
ei nu serios???????????te ai gasit tu sa mi dai lectii de viatza.....hai ma lasi....
monaq
Postat pe 21 Iunie 2009 20:01
De la: kudika023697, la data 2009-06-21 17:55:00barbatii nu ar insela daca femeiile nu le-ar sari in brate si barbatul e un copil mai mare


Nu mai spune tanti! Din cate stiu eu barbatii umbla dupa femei, nu invers! Doar asa ne invata societatea, nu? Femeile trebuie sa astepte sa fie vanate de barbati, ca daca preiau initiativa, sunt ..."usuratice",si acu' vii mata sa ne spui ca e invers!

Le urez tuturor celor care cred ca barbatii sunt niste copii mari sa aiba parte de asa ceva. Eu una o sa vreau intotdeauna un barbat intreg, matur, nu un copil intarziat!
beyonce_indragostita
Postat pe 21 Iunie 2009 20:04
Nu stiu de ce inseala, probabil ca se poate ierta, dar nu se poate uita.Cred ca este foarte important cand vrei sa ierti sa iti pui intrebarea daca poti si sa uiti.
Lianacos
Postat pe 21 Iunie 2009 20:55
De la: wolfy, la data 2009-06-21 14:21:04
De la: Diannnnnnna, la data 2009-06-21 14:12:11l-as ierta daca ar fi suficient de inteligent cat sa o faca cu cap, fara sa se afle ca sa am eu o imagine sifonata.


Mama ce tare! Deci daca o face cu cap il ierti! Nu conteaza ca te insala atat timp cat o face cu cap! Si mai conteaza sa nu afle nimeni de imaginea ta sifonata! Deci nu conteaza ca ai o imagine sifonata atat timp cat nu se afla treaba asta! Foarte tare!

Fata mea nu gandesti rau dar pesemne te-ai consuma foarte tare sa afli ca esti inselata! Daca asta inseamna implinire pt tine in viata spor la controale, urmariri etc! Si facand o paranteza, unui barbat nu trebuie vreodata sa ii lasi impresia ca ar fi iertat! Dar cu siguranta tu ai avut impresia ca poti vb si cu un barbat ce vbesti cu o femeie. Si cred ca mai faci parte si din categoria care simte ca la finalul unei relatii e gata viata! macar o vreme, asa, o depresie mica si draguta? Sau mare???
Diannnnnnna
Postat pe 21 Iunie 2009 22:43
De la: wolfy, la data 2009-06-21 14:23:13
De la: Diannnnnnna, la data 2009-06-21 14:19:53
De la: wolfy, la data 2009-06-21 12:44:01A, era sa uit: barbatii insala fiindca li se permite de femei care ii iarta, si de societate care nu ii judeca pentru ce fac!

Este cine sa ii judece, nu noi !


Ba uite ca eu vreau ca femeile sa judece barbatii, fiindca si barbatii judeca femeile! Sa fie aceeasi unitate de masura pentru toti, indiferent de sex.

Femeile nu trebuie sa ii judece, trebuie doar sa ii aleaga, sa aiba standarde. Ca sa ceri respect trebuyie sa te respecti tu insati intai! Ori asta nu se intampla, cel putin ideea de respect se intelege altfel in zilele noastre. Nu intelege ca as inghitii vreodata sa fiu inselata, dar in perspectiva, dupa zeci de ani de casnicie i se paote intampla oricui sa o ia razna ca mai apoi sa isi revina. Eu asa spun, ca nu este exclus.
Diannnnnnna
Postat pe 21 Iunie 2009 22:52
De la: wolfy, la data 2009-06-21 20:04:13
De la: kudika023697, la data 2009-06-21 17:55:00barbatii nu ar insela daca femeiile nu le-ar sari in brate si barbatul e un copil mai mare


Nu mai spune tanti! Din cate stiu eu barbatii umbla dupa femei, nu invers! Doar asa ne invata societatea, nu? Femeile trebuie sa astepte sa fie vanate de barbati, ca daca preiau initiativa, sunt ..."usuratice",si acu' vii mata sa ne spui ca e invers!

Le urez tuturor celor care cred ca barbatii sunt niste copii mari sa aiba parte de asa ceva. Eu una o sa vreau intotdeauna un barbat intreg, matur, nu un copil intarziat!

Toati au slabiciuni, mai ales unul care nu prea emers la Biserica!!!!! Nu inteleg deunde atatea pretentii!!! Daca nu este frica de Dzeu vrei sa fie frica de tine?? da revino-ti pana nu te lovesti de un zid cu capul....
Diannnnnnna
Postat pe 21 Iunie 2009 22:56
De la: number_one, la data 2008-10-13 17:44:20sunt casatorit de 3 ani ,imi cunosc sotia de 10 ani,am amanta deoarece sotia nu imi satisface poftele sexuale,asa ca am apelat la o amanta
toti inselam,problema se pune daca inseli cu cap fara sa fii prins sau nu

bai frate, baaai. O stii de 10 ani si de 3 ani esti casatorit? In ceilalti 7 ani nu ti-ai dat seama ce poate? SAU...in 7 ani ai fost satisfacut, ai luat-o de nevasta si apoi constati ca nu e buna? Ai avut amanta si in cei 7 ani ca sa faci comparatie????????sau cauti la amanta ce nu-ti face nevasta acasa? COMUNICA CU EA SI FII DESCHIS OMULE, CA DOAR ASA TE VA SATISFACE PE DEPLIN si apoi...
8061966
Postat pe 21 Iunie 2009 23:02
Sub nici o forma nu as ierta!Nu as putea trece peste,cred ca mi-ar fi scarba!Oricat de mult il iubesc pe logodnicul meu nu l-as ierta,asta nu se iarta si stiti dc?????Pentru ca nu trebuie sa ierti faptul ca a mai fost o femeie in viata lui,ci trebuie sa-i ierti prostia si sa-ti acepti tie ca ai langa tine un prost care nu a stiut sa o faca cu cap!
bebe_Cristina
Postat pe 22 Iunie 2009 12:27
De la: kudika024289, la data 2009-06-21 13:18:32sunt niste mitocani toti barbati


Ok, sunt mitocani. Atunci de ce va aruncati in bratele lor? De ce va mai casatoriti cu ei? Daca nu stiti sa-i pastrati, inseamna ca sunt mitocani? Parerea mea este ca sunt barbati si barbati la fel cum sunt si femei si femei. Nu este bine sa generalizam. Din fericire sau nu, barbatul si femeia se completeaza reciproc.
Miticutza
Postat pe 22 Iunie 2009 15:31
ai impresia ca esti gigolo total gresit de un gigolo ca tn am 48 de ore decand am incheiat relatia asa ca .... ia spunetimi am procedat bn
sau nu
kudika015446
Postat pe 22 Iunie 2009 17:21
De la: kudika015446, la data 2009-06-22 17:21:05ai impresia ca esti gigolo total gresit de un gigolo ca tn am 48 de ore decand am incheiat relatia asa ca .... ia spunetimi am procedat bn
sau nu


Nu stiu dar cutu ala e mortal
liliana2005
Postat pe 22 Iunie 2009 18:16
De la: kudika030058, la data 2009-06-21 09:10:19si daca nu ii dai prea multa libertate nu-te inseala?pt durret


din ce am vazut scris pe aici cam acelasi lucru se intampla. nu stiu...dupa parerea mea ar trb sa existe o comunicare foarte buna..ceea ce in putine cazuri se intampla...
dudett_
Postat pe 22 Iunie 2009 19:59
De regula se spune ca daca ti prinzi sotul in flagrant ar fi bine sa ramana fara penis, no omule asta da satisfactie!Asta vrei asta sa ai!
lorena1982
Postat pe 22 Iunie 2009 21:12
De la: lorena1982, la data 2009-06-22 21:12:07 De regula se spune ca daca ti prinzi sotul in flagrant ar fi bine sa ramana fara penis, no omule asta da satisfactie!Asta vrei asta sa ai!


don't worry...mi-am invat lectia..si pe deasupra pot spune cu mana pe inima ca am avut noroc cu actualul iubit. suntem impreuna de 9 luni deja si e totul foarte bine.
dudett_
Postat pe 22 Iunie 2009 21:33
I SA RASPUND DE CE INSEALA BARBATII ? PENTRU CA SUNT PROSTI SI INCONSTIENTI SI NU STIE CE ESTE O FEMEIE LINGAII

kudika040970
Postat pe 23 Iunie 2009 01:50
De la: monaram, la data 2009-06-21 20:01:59
De la: emanuell18, la data 2009-06-21 19:56:34
De la: monaram, la data 2009-06-21 19:52:50
De la: emanuell18, la data 2009-06-21 19:45:13
De la: monaram, la data 2009-06-09 19:34:07
De la: Miticutza, la data 2009-06-09 19:13:57Anca draga, ai perfecta dreptate. Din nefericire sunt si femei ce nu stiu sa se poarte in pat si dau vina pe sot (prieten). Eu, din nefericire, am intalnit (mai demult, e drept) o femeie ce astepta exact ca valiza in gara sa-i vina orgasmul. Normal ca am lasat-o. Dar daca era sotia mea? Ce ma faceam? Nu o inselam, pana gaseam o sotie mai buna?


nu draga ...ai fi putut sa ii spui...sa vb cu ea,eventual sa vii cu propuneri...sa va uitati la un film e ducativ pe urma la unul xxx si ti-ai fi format femeia dupa bunul plac...dar cum nici tu nu ai avut rabdare ...tzop la alta....intr-adevar sunt femei care sunt poate nu sunt bune in pat(pt cineva sigur e cea mai buna) ...dar stii tu vb aia....oare exista femei frigide ...sau doar barbati nepriceputi???


ce intepata esti!! oare este vreo unu de pe aici de care nu teai luat? poate omo nu vroia sa tina lectii de educatie sxuala cu acea femeie. poate era una ca oricare alta. mi se pare normala atitudinea lui nu a mers a trecut la alta ca de sunt femei destule, asa cum faceti si voi.






auzi...stai linistit nici macar nu ti-as permite sa mi te adresezi daca ar fi sa te vd pe strada.....ma lipsesc ....crede ma....

nu ti-am dat lecti de viata pt ca chiar daca ti-as da nu ai stii ce sa faci cu ele.




auzi...stai linistit nici macar nu ti-as permite sa mi te adresezi daca ar fi sa te vd pe strada.....ma lipsesc ....crede ma....
ei nu serios???????????te ai gasit tu sa mi dai lectii de viatza.....hai ma lasi....



credema ca si mie imi vine sa ma lipsesc de onoarea de a ma intalnii cu tine pe strada.
la cate aere ai nici nush daca u mergi pe strada, daca cumva ai sa dai de nenorocitii de barbati, si atunci ce ai sa te faci? cam naspa. da caum de curiozitate tu ai prieten sau esti lesbiana?
ca acum ma gandesc si eu asa cum pot ca daca barbatii te-au dezamgit poate te-ai refugiat in bratele femeilor care sunt fidele si nu inseala niciodata si reprezinta increderea pura.
cu toate astea ca sa vezi ca nu sunt asa de rau iti urez bafta si succes in noua alianta.
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:17
De la: wolfy, la data 2009-06-21 20:04:13
De la: kudika023697, la data 2009-06-21 17:55:00barbatii nu ar insela daca femeiile nu le-ar sari in brate si barbatul e un copil mai mare


Nu mai spune tanti! Din cate stiu eu barbatii umbla dupa femei, nu invers! Doar asa ne invata societatea, nu? Femeile trebuie sa astepte sa fie vanate de barbati, ca daca preiau initiativa, sunt ..."usuratice",si acu' vii mata sa ne spui ca e invers!

Le urez tuturor celor care cred ca barbatii sunt niste copii mari sa aiba parte de asa ceva. Eu una o sa vreau intotdeauna un barbat intreg, matur, nu un copil intarziat!


saraca de u asa crezi u ca numai barbatii umbla dupa femei si invers nu se intampla niciodata. Pai inseamna sfera ta de cunoastere este foarte redusa. numai incerca sa victimizezi aici si laso moarta
u chiar vrei sa spui ca nu ai vazut niciodata o femeie care sa faca orice sa desparta o casnicie pentru simplu fapt ca saraca fata e indragostita pana peste cap de acel barbat si nu ii pasa de consecinte, de copii care vor ramane imprastiati cand la mama cand la tata sau vor creste doar cu unul din parinti. si acum sa nu spui ca acea fata a fost prostita de barbatul acela si ca e doar vina lui, te rog sa nu imi spui ca voi femeile sunteti niste fiinte atat de inocente incat la un singur gest de-al barbatului voi sunteti date pe spate si inebunite dupa el. deci sa o lasam moarta cu acest subiect ca nu isi mai are rostul. in astfel de cazuri vina se imparte in doua.
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:24
De la: Diannnnnnna, la data 2009-06-21 22:43:37
De la: wolfy, la data 2009-06-21 14:21:04
De la: Diannnnnnna, la data 2009-06-21 14:12:11l-as ierta daca ar fi suficient de inteligent cat sa o faca cu cap, fara sa se afle ca sa am eu o imagine sifonata.


Mama ce tare! Deci daca o face cu cap il ierti! Nu conteaza ca te insala atat timp cat o face cu cap! Si mai conteaza sa nu afle nimeni de imaginea ta sifonata! Deci nu conteaza ca ai o imagine sifonata atat timp cat nu se afla treaba asta! Foarte tare!

Fata mea nu gandesti rau dar pesemne te-ai consuma foarte tare sa afli ca esti inselata! Daca asta inseamna implinire pt tine in viata spor la controale, urmariri etc! Si facand o paranteza, unui barbat nu trebuie vreodata sa ii lasi impresia ca ar fi iertat! Dar cu siguranta tu ai avut impresia ca poti vb si cu un barbat ce vbesti cu o femeie. Si cred ca mai faci parte si din categoria care simte ca la finalul unei relatii e gata viata! macar o vreme, asa, o depresie mica si draguta? Sau mare??? :sml-
rolleye0012:


mie chiar imi place atitudinea acestei doamne si banuiesc ca si dansa impartaseste ca si mn aceiasi conceptie aceea ca in astfel de cazuri vina se imparte in doua jumatati egale. una pt barbat si una pt femeie.
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:28
De la: Diannnnnnna, la data 2009-06-21 22:56:24
De la: wolfy, la data 2009-06-21 20:04:13
De la: kudika023697, la data 2009-06-21 17:55:00barbatii nu ar insela daca femeiile nu le-ar sari in brate si barbatul e un copil mai mare


Nu mai spune tanti! Din cate stiu eu barbatii umbla dupa femei, nu invers! Doar asa ne invata societatea, nu? Femeile trebuie sa astepte sa fie vanate de barbati, ca daca preiau initiativa, sunt ..."usuratice",si acu' vii mata sa ne spui ca e invers!

Le urez tuturor celor care cred ca barbatii sunt niste copii mari sa aiba parte de asa ceva. Eu una o sa vreau intotdeauna un barbat intreg, matur, nu un copil intarziat!

Toati au slabiciuni, mai ales unul care nu prea emers la Biserica!!!!! Nu inteleg deunde atatea pretentii!!! Daca nu este frica de Dzeu vrei sa fie frica de tine?? da revino-ti pana nu te lovesti de un zid cu capul....




ma bucur ca mai este cineva pe aici care sa le aduc pe fetele astea cu picioarele pe pamant si ar face bn sa va asculte sfaturile pt ca vin din partea cuiva care are i spate cateva zeci de ani de casnicie nu 2-3 ani de relatii prostesti la vrajeala.
imi pare rau ca pe fetele de aici nu le duce suficient de bn capu incat sa cada valoare sfaturiolr dumneavoastra.
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:32
De la: 8061966, la data 2009-06-21 23:02:28
De la: number_one, la data 2008-10-13 17:44:20sunt casatorit de 3 ani ,imi cunosc sotia de 10 ani,am amanta deoarece sotia nu imi satisface poftele sexuale,asa ca am apelat la o amanta
toti inselam,problema se pune daca inseli cu cap fara sa fii prins sau nu

bai frate, baaai. O stii de 10 ani si de 3 ani esti casatorit? In ceilalti 7 ani nu ti-ai dat seama ce poate? SAU...in 7 ani ai fost satisfacut, ai luat-o de nevasta si apoi constati ca nu e buna? Ai avut amanta si in cei 7 ani ca sa faci comparatie????????sau cauti la amanta ce nu-ti face nevasta acasa? COMUNICA CU EA SI FII DESCHIS OMULE, CA DOAR ASA TE VA SATISFACE PE DEPLIN si apoi...


asta cu amanta lui chiar e prost cu acte in regula, cu toate ca el se crede nush ce gigolo.
pai in atata timp nu ai putut sa iti dai seama de ce e in stare? sau ai nevoie de cineva care sa fac treburile casnice si eventual sa iti toarne nish copii si sa aiba grija de ei.
nu te supara dar esti praf omule rau de tot, astia ca tine sunt o rusine pt barbati si din cauza ta suntem blamati.
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:35
De la: Miticutza, la data 2009-06-22 15:31:00
De la: kudika024289, la data 2009-06-21 13:18:32sunt niste mitocani toti barbati


Ok, sunt mitocani. Atunci de ce va aruncati in bratele lor? De ce va mai casatoriti cu ei? Daca nu stiti sa-i pastrati, inseamna ca sunt mitocani? Parerea mea este ca sunt barbati si barbati la fel cum sunt si femei si femei. Nu este bine sa generalizam. Din fericire sau nu, barbatul si femeia se completeaza reciproc.


da asta e adevarat! insa unele femei au nevoie de cineva pe care sa arunce vina pt escurile din viata lor, si pe cine sa arunce vina ca doar nu pe ele si atunci arunca vina pe toti barbatii. TOTI SUNT NISH MITOCANI SI GATA AU REZOLVAT TREABA!
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:38
De la: lorena1982, la data 2009-06-22 21:12:07 De regula se spune ca daca ti prinzi sotul in flagrant ar fi bine sa ramana fara penis, no omule asta da satisfactie!Asta vrei asta sa ai!


si daca iti prinzi femeia in flagrant ce ii tai? te rog sa imi raspunzi la aceasta intrebare.
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:40
De la: kudika040970, la data 2009-06-23 01:50:28I SA RASPUND DE CE INSEALA BARBATII ? PENTRU CA SUNT PROSTI SI INCONSTIENTI SI NU STIE CE ESTE O FEMEIE LINGAII



ooooo ca tot venii vorba de lingai stiu nish femei care fac nish treburi cu limba de te da pe spate indiferent daca esti baiat sau fata. credema si sunt sigur ca si u ai incercat macar o data indiferent de ce ai spune. asa ca laso moarta cu jignirile. daca voi femeile sunteti inteligenta suprema dc va lasati prostite si inselate de barbati?
emanuell18
Postat pe 23 Iunie 2009 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne facem "rare"? 10 De la: DRAGOMIR_ALEXANDRA 30 Aprilie 2010 16:28
CIRCUMCIZIA 153 De la: Yharr 22 Noiembrie 2011 19:37
Doar cu tine...sau... 10 De la: needles_and_pins 19 Aprilie 2009 22:35
nu stiu ce sa mai cred... 15 De la: kudika178185 13 Iulie 2010 13:10
a disparut 13 De la: kudika068825 19 Septembrie 2009 14:08