cum sa satisfaci o femeie .....

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cum sa satisfaci o femeie .....: (4.5 din 6 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
www.redtube.com/15878
CARPE DIEM
anderson Avatarul lui anderson

617 mesaje
Oras: bucuresti

nice

dar zici ca era exorcizata tipa dupa cum facea....pacat ca n-am sonor la birou sa aud si ce zice...dar o sa-l revad acasa...cu prietena sa vedem daca vrea sau nu
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

redtube...hmm
Fosta membra Kudika.ro
De la: anderson, la data 2008-11-07 15:02:29nice

dar zici ca era exorcizata tipa dupa cum facea....pacat ca n-am sonor la birou sa aud si ce zice...dar o sa-l revad acasa...cu prietena sa vedem daca vrea sau nu

:))) ai incercat cu prietena? Eu pot sa spun ca functioneaza
CARPE DIEM

617 mesaje

nu inca.

oricum am inteles ca trebuie sa ai ceva practica ca sa ajungi la performantele tipului
mickyyo_parintele Avatarul lui mickyyo_parintele

711 mesaje
Oras: roman

De la: caessar, la data 2008-11-12 14:40:50
De la: anderson, la data 2008-11-07 15:02:29nice

:))) ai incercat cu prietena? Eu pot sa spun ca functioneaza

fratika cu ce mana functioneaza mai bine?

1 mesaj

daca asa se satisaface o femeie... nici nu m-am uitat pana la capat...pt ce mai aveti chestia aia intre picioare? si aia intre urechi?
NICOLLE66 Avatarul lui NICOLLE66

50 mesaje

aia era atat de drogata
si acum depinde la ce fal de femeie te duci sa o satisfaci doar asa...
poate sa fie doar o completare la un act normal....

617 mesaje

parinte eu sunt dreptaci...

oktober: e adevarat ca stimularea punctului g direct poate provoca mare placere tipei si sa ajunga sa aibe un orgasm sau mai multe extrem de puternice care sa le simta in tot corpul.

nicole: nu neaparat ca o complecatre....se poate folosi din cand in cand cum e sexul oral....poti sa-i faci doar sex oral partenerului fara sa va culcati cam asa e si in cazul filmuletului....nu e musai sa te culci ca sa obtii satisfactie.
mickyyo_parintele Avatarul lui mickyyo_parintele

711 mesaje
Oras: roman

De la: anderson, la data 2008-11-13 13:52:32parinte eu sunt dreptaci...

oktober: e adevarat ca stimularea punctului g direct poate provoca mare placere tipei si sa ajunga sa aibe un orgasm sau mai multe extrem de puternice care sa le simta in tot corpul.

nicole: nu neaparat ca o complecatre....se poate folosi din cand in cand cum e sexul oral....poti sa-i faci doar sex oral partenerului fara sa va culcati cam asa e si in cazul filmuletului....nu e musai sa te culci ca sa obtii satisfactie.

drepraci zici?si batatuturile au aparut?
NICOLLE66 Avatarul lui NICOLLE66

50 mesaje

da mey draga anderson dar preludiu ceva....asa tzac pac cred ca nu e 'fain'e prea 'la rece'...oricum aia cred ca era atat de drogata de nici nu stia ca o sa-si vada fatza pe net.

1 mesaj

oktober: e adevarat ca stimularea punctului g direct poate provoca mare placere tipei si sa ajunga sa aibe un orgasm sau mai multe extrem de puternice care sa le simta in tot corpul

cum zici tu, dar dupa clipele acelea de placere, sunt sigura ca ramai cu o senzatie de gol, cum zicea tipa de mai sus, prea la rece, prefer sa am orgasme induse de organu abilitat, chiar daca dureaza sau trebuie mai mult efort, nu am nevoia sa-mi apese cineva direct pe butoane ca sa-mi dovedeasca ce priceput e...

1 mesaj

De la: caessar, la data 2008-11-07 01:39:11www.redtube.com/15878[/quote]
Asta-i reclama la site?
Fosta membra Kudika.ro
De la: anderson, la data 2008-11-12 15:49:13nu inca.

oricum am inteles ca trebuie sa ai ceva practica ca sa ajungi la performantele tipului

nu trebuie sa ai experienta... mie mi-a iesit din prima...pacat ca nu toate fetele sunt curioaseDaca nici macar cu partenerii lor nu sunt curioase...ce au de pierdut daca nu-ti place ceva nu mai incerci... e f. simplu din punctul meu de vedere...si doar sex normal intervine rutina..nu?
CARPE DIEM
Fosta membra Kudika.ro
De la: anderson, la data 2008-11-13 13:52:32parinte eu sunt dreptaci...

anderson... raspunsuri la fel de pertinente ca de obicei...am mai observat cateva postari de ale tale pe forum si chiar ma surprinzi intr-un mod f. placut. Cat despre faptul daca functioneaza...raspunsul este da...putina curiozitate..putina relaxare..putina pasiune...si totul decurge intr-un mod atat de natural....
Adevarul este o flacara atat de luminoasa incat multi oameni nu-i pot suporta lumina.Unii inchid ochii ca sa nu-l vada,iar altii fug ca sa nu fie arsi." Goethe
Fosta membra Kudika.ro
Daca este pasiune si dragoste......poti sa satisfaci o femeie!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: caessar, la data 2008-11-13 23:41:07
De la: anderson, la data 2008-11-12 15:49:13nu inca.

nu trebuie sa ai experienta... mie mi-a iesit din prima...pacat ca nu toate fetele sunt curioaseDaca nici macar cu partenerii lor nu sunt curioase...ce au de pierdut daca nu-ti place ceva nu mai incerci... e f. simplu din punctul meu de vedere...si doar sex normal intervine rutina..nu?

intotdeauna m-am intrebat daca orice femeie poate avea squirt ! acum chiar ca sunt exagerat de curioasa!
ablazancadar Avatarul lui ablazancadar

306 mesaje

f_ck!!
Let me go!
Fosta membra Kudika.ro
De la: ablazancadar, la data 2009-01-10 21:33:11f_ck!!

ce e prescurtarea asta? vreun id de mess?

1400 mesaje

E numar de telefon scris cu litere.
Ce o insemna asta?
Fosta membra Kudika.ro
Si prin sex oral (stimularea cu limba a clitorisului) se obtin senzatii care dau impresia ca fata este beata.Nu trebuie neaparat prin punctul G.

306 mesaje

De la: sniperica1, la data 2009-01-11 11:41:18
De la: ablazancadar, la data 2009-01-10 21:33:11f_ck!!

ce e prescurtarea asta? vreun id de mess?

Nope...e pura uimire...
Let me go!

306 mesaje

De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-11 13:57:11Si prin sex oral (stimularea cu limba a clitorisului) se obtin senzatii care dau impresia ca fata este beata.Nu trebuie neaparat prin punctul G.

Baiatule rezervat, ma bucur sa te gasesc pe aici si in forma maxima. Limbutza ce-ti mai face?
Let me go!
Fosta membra Kudika.ro
De la: ablazancadar, la data 2009-01-11 14:00:22
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-11 13:57:11Si prin sex oral (stimularea cu limba a clitorisului) se obtin senzatii care dau impresia ca fata este beata.Nu trebuie neaparat prin punctul G.

Baiatule rezervat, ma bucur sa te gasesc pe aici si in forma maxima. Limbutza ce-ti mai face?
Si eu ma bucur la fel de mult.Limbuta e pregatita de un sex oral pe cinste.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Roco, la data 2009-01-11 12:52:33E numar de telefon scris cu litere.
Ce o insemna asta?

si ti-a raspuns cineva ?
Fosta membra Kudika.ro

cred ca ar trebui un sex oral de calitate superioara si nu simpla molfaiala , si sa ai o turatie la limba ca elicopterul ! dar cu squirtul cum ramane?
VREAUUUUUUU SQUIRT ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

306 mesaje

De la: sniperica1, la data 2009-01-11 14:59:10

cred ca ar trebui un sex oral de calitate superioara si nu simpla molfaiala , si sa ai o turatie la limba ca elicopterul ! dar cu squirtul cum ramane?

Draga mea, presimt ca pe un forum nu o sa ai squirtul care ti-a intors mintile pe dos...Pare dur, stiu, dar incearca sa depasesti momentul cu stoicism.
Let me go!
Fosta membra Kudika.ro
De la: sniperica1, la data 2009-01-11 14:59:10

Pentru squirt ramn doua solutii:
1.bagam doua degete in vaginut si le frecam de punctul g
2.introducem madularul pana la refuz inautru si din pozitia pe la spate incepem cu miscari de dute- vino.

1 mesaj

nu cred ca trebuie atata sex oral ca sa satisfaci o femeie mai degraba o prostituata perversa in ale sexului o puteti satisface si cu limba mai exact stimularea cu limba a clitorisului da aveti grija sa nu cumva sa va puneti limba pe vreo nespalata intre picioare ca s-ar putea sa va treca tot cheful de lins vreun clitoris sau de stimulat punctul g asa ca aveti grija pe cine lingeti si cum o lingeti
Fosta membra Kudika.ro
Ai pus-o Baiete! Ai intrat in gura mascotei! Acu' nu te mai spala nici Dunarea... Hai ca va las! Bafta, Baiete!
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: