Setari Cookie-uri

super slim : extaz sau agonie

am si eu o nelamurire ....eu am cumparat acum 2 zile de la plafar 2 cutii super slim...dar nu e acea cutie verde cu fructe...ci e o cutie cu o fata...mi s-a spus ca astea sunt bune, ca sunt romanesti si ca acelea chinezesti au fost scoase din farmacii si ca nu imi recomanda sa iau din acelea....mi-a zis sa iau 3 pastile pe zi, cate una cu 15-30 minute inainte de masa....nu am niciun simptom, nu mi-au taiat pofta de mancare...nimic....intr-adevar...simt ceva la stomac dar atat, in rest e ca si cum nu as lua nimic....ce parere aveti? ce imi recomandati sa fac? si ce ziceti de cutia asta cu fata pe ea?
kudika482688
Postat pe 8 Decembrie 2011 09:50
De la: kudika482688, la data 2011-12-08 09:50:18am si eu o nelamurire ....eu am cumparat acum 2 zile de la plafar 2 cutii super slim...dar nu e acea cutie verde cu fructe...ci e o cutie cu o fata...mi s-a spus ca astea sunt bune, ca sunt romanesti si ca acelea chinezesti au fost scoase din farmacii si ca nu imi recomanda sa iau din acelea....mi-a zis sa iau 3 pastile pe zi, cate una cu 15-30 minute inainte de masa....nu am niciun simptom, nu mi-au taiat pofta de mancare...nimic....intr-adevar...simt ceva la stomac dar atat, in rest e ca si cum nu as lua nimic....ce parere aveti? ce imi recomandati sa fac? si ce ziceti de cutia asta cu fata pe ea?


Buna:) Am luat si eu super slim romanesc fara nici un efect nici bun nici rau si am ajuns la concluzia ca sunt proaste.
Acum mi-am comandat de pe internet super slim chinezesc si sunt la a 2-a zi ,ma simt destul de ok ieri am avut ceva ameteli dar azi sunt perfect in forma si cantarul mi-a aratat cu 500g mai putin. Abea astept sa vad rezultate vizibine si la haine. Succes tuturor!
yulykayulyka
Postat pe 10 Decembrie 2011 12:18
Bai da mi s-a urat sa va vad ca va plangeti de kg.in plus si bagati in voi medicamente...Face-ti sport si incercati o alimentatie echilibrata...eu asa ma mentin.
faith742011
Postat pe 18 Decembrie 2011 23:52
Buna ziua...banuiesc ca sunt una dintre "credulele" acestui super miraculos produs pentru slabit....
O prietena a inceput sa imi povesteasca despre ce rezultate speciale a avut una dintre cunostintele ei cu acest produs....
Mi l-a comandat acea prietena...vreau sa spun ca acea cutie a venit fara absolut niciun prospect ..ce contine, efecte adverse, contra indicatii absolut nimic....nici macar in limba engleza nu scrie pe acea cutie, cu atat mai mult limba romana lipseste cu desavarsire...am zis sa incerc si de joi dimineata sapt trecuta am inceput sa iau cate o pastila/zi....cred ca incepand cu a doua zi am inceput sa am insomnii...si o stare generala proasta...am pus totul pe seama oboselii desi eram in vacanta cu micutii mei la munte, intr-o atmosfera de basm cu zapada ca in copilariile noastre....
am revenit in bucuresti si la fel ...nu mai pot dormi si daca reusesc sa atipesc visez numai tampenii, iar astazi o stare de agitatie , aveam senzatia ca mi-a crescut tensiunea, transpiratie rece, stare generala proasta si agitatie si parca tot corpul imi tremura....citind aproape tot ce ati scris voi aici tind sa cred ca acesta este efectul acestor pastile asa zis miraculoase.....
Probabil ca a continua sa le iau ar fi cea mai mare tampenie....as vrea sa aflu cat mai curand adresa de site sau numarul de telefon la care au fost comandate aceste pastile si sa incerc sa fac ceva pentru a nu mai cadea nimeni in plasa unor persoane ahtiate dupa bani si fara pic de minte ca pot pune in pericol sanatatea chiar si viata unor femei....
Am sa va tin la curent..
kudika495463
Postat pe 9 Ianuarie 2012 09:15
salut! eu am luat Superslim de pe net! am dat 40 ron pe ele, si capsula e verde cu alb, si sunt din acelea chinezesti! Sunt in a 5-a zi, si am dat jos pana acum 3 kg. Nu am reactii adverse, nu beau cafea, ( nici alcool, nici bere sau sucuri carbo sau necarbo) ci doar Apa. Ca si sport fac Tae-bo de 2 ori pe saptamana.
seniorasasha
Postat pe 10 Ianuarie 2012 11:10
buna eu am luat super slim de pe net sunt la a 3 saptamana dar nu am slabit nici un gram.nu stiu ce sa fac !
kudika512727
Postat pe 1 Martie 2012 19:34
Pfff...voi sunteti foita buna, eu nu stiu cum sa mai pun pe mine
kudika512723
Postat pe 1 Martie 2012 19:42
DE unde ai luat superslimul ?
kudika517873
Postat pe 3 Aprilie 2012 22:43
Buna!Poti sa imi zici de unde ti-ai luat superslim-ul si la ce pret?Ms!
Anamaria_Hang_1
Postat pe 13 Iunie 2012 23:43
De la: kudika495463, la data 2012-01-09 09:15:22Buna ziua...banuiesc ca sunt una dintre "credulele" acestui super miraculos produs pentru slabit....
O prietena a inceput sa imi povesteasca despre ce rezultate speciale a avut una dintre cunostintele ei cu acest produs....
Mi l-a comandat acea prietena...vreau sa spun ca acea cutie a venit fara absolut niciun prospect ..ce contine, efecte adverse, contra indicatii absolut nimic....nici macar in limba engleza nu scrie pe acea cutie, cu atat mai mult limba romana lipseste cu desavarsire...am zis sa incerc si de joi dimineata sapt trecuta am inceput sa iau cate o pastila/zi....cred ca incepand cu a doua zi am inceput sa am insomnii...si o stare generala proasta...am pus totul pe seama oboselii desi eram in vacanta cu micutii mei la munte, intr-o atmosfera de basm cu zapada ca in copilariile noastre....
am revenit in bucuresti si la fel ...nu mai pot dormi si daca reusesc sa atipesc visez numai tampenii, iar astazi o stare de agitatie , aveam senzatia ca mi-a crescut tensiunea, transpiratie rece, stare generala proasta si agitatie si parca tot corpul imi tremura....citind aproape tot ce ati scris voi aici tind sa cred ca acesta este efectul acestor pastile asa zis miraculoase.....
Probabil ca a continua sa le iau ar fi cea mai mare tampenie....as vrea sa aflu cat mai curand adresa de site sau numarul de telefon la care au fost comandate aceste pastile si sa incerc sa fac ceva pentru a nu mai cadea nimeni in plasa unor persoane ahtiate dupa bani si fara pic de minte ca pot pune in pericol sanatatea chiar si viata unor femei....
Am sa va tin la curent..


Cine le cumpara n-are mintre...vanzatorii au suficienta, c a de-aia prostesc atatea grase lenese...
kudika226898
Postat pe 14 Iunie 2012 17:44
doamna....pastilele respective nu au aceleasi simptome pentru toata lumea,unele se simt rau altele deloc,e in functie de organism...pana acum nu am luat pastilele astea dar am luat altele despre care lumea la fel spunea ca vezi doamne le-a crescut si par pe limba...nu am avut niciodata simtope adverse de la pastilele pe care le-am luat...dar nici nu am sslabit cat mi-am dorit...doar mi-au redus senzatia de foame,practic uitam ca mi-a fost foame..dar daca nu am combinat cu sport si o dieta adecvata..nu am avut rezultatele dorite
de curand o prietena mi-a spus de pastilele astea,le-a luat si ea si intr-adevar a avut reactii adverse dar nu atat de puternice incat sa se opreasca din luat...si a slabit intr-adevar
am sa ma apuc sa iau si eu cand imi vine cutia,daca o sa ma simt foarte rau de la ele asta e..nu ii convine organismului meu
Locuri_Munca_1
Postat pe 3 Iulie 2012 13:33
poi si daca esti schiloada si nu stii cum sa te umflii, ce te aduce pe la noi??? sau tu esti sub acoperire? :))
kudika_15059
Postat pe 27 August 2012 15:39
De la: kudika512723, la data 2012-03-01 19:42:31Pfff...voi sunteti foita buna, eu nu stiu cum sa mai pun pe mine



poi si daca esti schiloada si nu stii cum sa te umflii, ce te aduce pe la noi??? sau tu esti sub acoperire? :))
kudika_15059
Postat pe 27 August 2012 15:47
De la: Locuri_Munca_1, la data 2012-07-03 13:33:37doamna....pastilele respective nu au aceleasi simptome pentru toata lumea,unele se simt rau altele deloc,e in functie de organism...pana acum nu am luat pastilele astea dar am luat altele despre care lumea la fel spunea ca vezi doamne le-a crescut si par pe limba...nu am avut niciodata simtope adverse de la pastilele pe care le-am luat...dar nici nu am sslabit cat mi-am dorit...doar mi-au redus senzatia de foame,practic uitam ca mi-a fost foame..dar daca nu am combinat cu sport si o dieta adecvata..nu am avut rezultatele dorite
de curand o prietena mi-a spus de pastilele astea,le-a luat si ea si intr-adevar a avut reactii adverse dar nu atat de puternice incat sa se opreasca din luat...si a slabit intr-adevar
am sa ma apuc sa iau si eu cand imi vine cutia,daca o sa ma simt foarte rau de la ele asta e..nu ii convine organismului meu


Pastilele alea au efecte dezastruoase pentru orice organism..de aceea au si fost retrase...
kudika226898
Postat pe 28 August 2012 22:36
Buna,ma numesc Flory am 170cm,94,500kg si 16 ani.Am stat foarte mult pe ganduri inainte sa iau pastilele superslim,am vb cu parintii care nu prea au fost de acord insa cand au vazut atatea comentari pro superslim si cate rezultate bune au dat au zus sa incer cateva zile sa vad cm e,am vb si cu un medic farmacist care a spus ca au venit clienti care ii multumea ca i-a recomandat pastilele aste am intrebat daca este vreo problema ca am 16 ani si a zis ca nu,i-am spus ca se vb foarte mult ca sunt contrafacute insa mi-a raspuns ca intro farmacie nu poate exista medicamente contrafacute.app am luat pastilele de la o farmacie cutie verde cu macese pe ea si capsula este verde cu alb.pe data de 12 am inceput sa le iau,am 5 zile,ma simt f bine,in primele 3 zile nuici macar nu am simtit ca iau pastile nu aveam nicio reactie adversa nici macar uscaciune a guri,beam apa pt ca asa mi-a recomandat farmacista nu ca imi era sete,cu toate acestea in primele 3 zile am dat jos 2kg jumate aproape 3,aveam 92 kg,in ultimele 2 zile insa nu am mai dat nici macar un kg oscilez intre 91,200kg si 91,800
(dupa ce mananc)si am inceput sa nu prea mai am somn insa totusi dorm de pe la 1 pana la 7:30 dimineata,destul de bn zic,app vreau sa va spun ca mi-a luat pofta de mancare f putin,poftesc dar pot sa ma abtin,oricm eo tineam o cura de slabire si inainte sa iau pastilele dar fara niciun rezultat doar ma mentineam,akm incerc sa mananc echilibrat si sa beau f multa apa.Oricm eo st multumita de ele sper sa dea randament in continuare daca nu ma opresc dupa 15 zile,ji app vreau sa va mai spun a in cele 5 zile nu am stat degeaba,ma trezesc la 7:30 mananc ceva sa nu provoc alte probleme la stomac la 8:00 iau pastila si dupa nu ma pun in pat imi gasesc de lucru orice....ma apuc sterg praful fac curat orice(eo stand si la tara...) ,oricm trezesc toata casa
kudika_16390
Postat pe 16 Septembrie 2012 14:55
Eo nu stiu ce te tot bagi uh in seama cu toti si dai sfaturi la toti....fiecare e liber sa faca ce vrea...e stapan pe viata lui ...ok ai dat un sfat f bn iti multumim pt inf pe care ni le-ai adus,jos palaria in fata ta ca iti dai interesul pt populatie , dar acm suntem liberi sa alegem daca sa luam sfatul tau si s il punem in practica sau nu ....Asa ca mai inceteaza sa faci comentarii de-astea stupide care nu isi au rostul.Eo cred ca nu esti pus/a aici sa faci pe televizorul ca vad ca nu prea te baga nimeni in seama sau daca faci comentarii fa-le ji uh intr-un mod mai cizelat,sa se vada ca ai avut parinti care te-au educat,pt ca pana acm nu prea ai dat dovada de asa cv
kudika_16390
Postat pe 29 Septembrie 2012 13:44
buna fetelor peste cateva zile imi vine pachetul Super slim
pisicutaniki
Postat pe 9 Mai 2013 13:31
Da.Un lucru asemanator vreau si eu sa spun despre aceste pastile.Eu una nu am avut nicio problema si am slabit ,dar nu stiu daca chiar de la ele.Am 53 de kg si 1 70.Nu am luat pastilele zilnic..am facut pauze si cred ca am consumat pana acum 10.
kudika_9756
Postat pe 20 Mai 2013 19:49
De la: kudika_6313, la data 2013-05-31 17:01:37Eu am luat regenon 3 luni am slabit 22 de kg. Am facut ros de el de la acest mail relaticlienti@yahoo.com / Recomand Eu am facut tratament cu Regenon anul trecut si nu am mai pus nimic pe mine. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat. Mentionez ca am luat 2 pastile pe zi . O pastila la ora 10 dim si una luam la ora 16:30 dupa masa.... Dormeam foarte bine si nu am avut nici un fel de probleme cu nervi sau mai stiu eu ce mentioneaza alte persoane despre acest medicament.... Daca se ia cu cap chiar da rezultate.... Si inca bune...


Ma lasa-ne , bre, cu reclama...
kudika226898
Postat pe 1 Iunie 2013 18:34
Buna! Imi potispune te rog de unde ai cumparat pastilele.
Delia_Catrinoiu_1
Postat pe 31 Martie 2014 22:11
De la: Delia_Catrinoiu_1, la data 2014-03-31 22:11:55Buna! Imi potispune te rog de unde ai cumparat pastilele.


Le-a luat de la un escroc care cauta toante obeze pe net...
kudika226898
Postat pe 1 Aprilie 2014 18:18
Buna ziua.Imi puteti spune va rog frumos de unde v-ati luat dumneavoastra pastilele de slabit?Va multumesc frumos. O zi frumoasa!
kudika358326
Postat pe 1 Mai 2014 11:43
De la: kudika358326, la data 2014-05-01 11:43:33Buna ziua.Imi puteti spune va rog frumos de unde v-ati luat dumneavoastra pastilele de slabit?Va multumesc frumos. O zi frumoasa!


De la tzeparii de pe net...
kudika226898
Postat pe 1 Mai 2014 16:14
Buna ziua

sa stiti ca dupa lungi cautari am gasit pe internet super slim cu aviz de notificare, spuneau ei, mi-am luat inima-n dinti si am comandat, produsul este importat de o firma Naturalia Diet cu nr de aviz 3852/29.05.2009 si acreditat The hygienic food and health number 0778/1998, asa scrie pe cutie, producator: Guangzhou youfang health careproduct technology development co.ltd.
Am avut emotii ca nu e bun dar ma simt super cu el, am slabit 4kg si eu chiar dau greu jos, acum iau a doua luna. Cautati casa plantelor pe google, de acolo am comandat. Spor la slabit!
kudika_976063
Postat pe 7 Noiembrie 2014 15:43
De la: kudika_976063, la data 2014-11-07 15:43:30Buna ziua

sa stiti ca dupa lungi cautari am gasit pe internet super slim cu aviz de notificare, spuneau ei, mi-am luat inima-n dinti si am comandat, produsul este importat de o firma Naturalia Diet cu nr de aviz 3852/29.05.2009 si acreditat The hygienic food and health number 0778/1998, asa scrie pe cutie, producator: Guangzhou youfang health careproduct technology development co.ltd.
Am avut emotii ca nu e bun dar ma simt super cu el, am slabit 4kg si eu chiar dau greu jos, acum iau a doua luna. Cautati casa plantelor pe google, de acolo am comandat. Spor la slabit![/quote


Ia-le tu in continuare...noi o sa citim lista internarilor si necroloagele...
kudika226898
Postat pe 8 Noiembrie 2014 15:59
daca ne luam dupa ce este au nu bine ar trebuii sa nu mai mancam multe ,sa nu mai fumam etc cine a incercat sa slabeasca cu dieta ,sport si asa mai departe stie cat este de greu incep si eu sa le iau de astazi sper sa obtin rezultate am incercat tot felul de diete si tot am pus la loc si fara pasttile.
kudika_999944
Postat pe 18 Ianuarie 2016 09:54
Pai cu dieta slabesti intotdeauna.
Cand esti bolnav slabesti pentru ca nu mananci mult, pentru ca nu iti trebuie, n-ai pofta.
Cu cat mananci mai putin cu atat slabesti mai mult.
Poti incerca sa iei cate o capsula de Glucomannan SW inainte de fiecare masa cu jumate de ora, eu am luat prima cutie cate doua, acum iau cate una.
Pe romaneste, am mancat mai putin si am slabit pana la greutatea ideala.

semaka_boy
Postat pe 20 Iunie 2016 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
te imbraci la fel 16 De la: Liliana_Gancev_1 20 Iulie 2014 22:24
Bac 2009 23 De la: Laura1 7 Iulie 2009 22:00
cum cedam dreptul de autor? 1 De la: kudika145147 14 Martie 2010 23:04
Postlicealã dupã facultate? 2 De la: 2 Noiembrie 2015 09:30
deci pur si simplu mama saturat 0 De la: 1 Octombrie 2009 18:10