Setari Cookie-uri

RUPEREA ,,ATEI,, LA BARBATI

as dori sa stiu si eu ce ,,metode,, de rupere a ,,atei,, a unui barbat mai cunosteti . pecizez ca i s-a rupt foarte putin.am incercat si oral dar fara nici un rezultat

Postat pe 1 Februarie 2009 13:29
cu foarfeca ai incercat!?

Postat pe 1 Februarie 2009 13:34
omg !!!
_oktober_
Postat pe 1 Februarie 2009 13:37
De la: _oktober_, la data 2009-02-01 13:37:29omg !!!



pe mine ma mira de ce o roade pe ea de ata lui!!
oare are vreun interes cu ata, vrea sa i-o vanda pe e-bay, sa sa o puna la formol!!!?

Postat pe 1 Februarie 2009 13:44
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 13:44:36
De la: _oktober_, la data 2009-02-01 13:37:29omg !!!



pe mine ma mira de ce o roade pe ea de ata lui!!
oare are vreun interes cu ata, vrea sa i-o vanda pe e-bay, sa sa o puna la formol!!!?


Poate aduna atzele sa isi faca un fes.
Aladiah
Postat pe 1 Februarie 2009 13:46
impletim caciuli din ate de p.....!!

Postat pe 1 Februarie 2009 13:47
De la: pisi15, la data 2009-02-01 13:29:26as dori sa stiu si eu ce ,,metode,, de rupere a ,,atei,, a unui barbat mai cunosteti . pecizez ca i s-a rupt foarte putin.am incercat si oral dar fara nici un rezultat


Cea mai buna metoda este medicul , sunt cazuri cand chiar trebuie mers la medic pentru acest lucru.

Cred ca te-a pacalit tare bine daca ti-a sugerat un oral ca sa-l ajuti sa i se rupa ata aia ca sa se poata rupe ata penisul trebuie sa dea peste oarece rezistenta ( cum ar fi un vagin stramt ) asa ca tentativa ta de oral e degeaba.

Daca zici ca i s-a rupt putin probabil ca doare asa ca merget la medic pentru ca nu e nimic ciudat in asta asa ca nu are de ce sa se rusineze.

Daca nu-l doare si nu e inestetic ( d'oh , ce sa zic si eu acu ? ) lasati-o asa ca nu e singurul baiat din lume caruia nu i s-a rupt ata in schimb esti prima fata ingrijorata din cauza asta
iris_4_ever
Postat pe 1 Februarie 2009 14:02
cu rabdare. ca si la voi femeile si la noi barbatii avem nevoie de rabdare, durere. asa ca nu dispera. as mai avea ceva sfaturi dar nu prea stau eu pe forum asa ca sfatul unui barbat - mos cum zic unele, rabadre taica rabdare
mia88
Postat pe 1 Februarie 2009 14:06
mersi ptr sfat esti singurul barbat care nu m-a ,,luat peste picior ,, si la ,,misto ,, cum au facut-o altii intradevar il doare foarte rau. te pupacesc

Postat pe 1 Februarie 2009 14:10
singura optiune viabila e sa mearga la medic!
Mai nou este o metoda care se practica de catre medici din romania : TAIEREA ATEI DE LA VARSTE FRAGEDE ( PANA LA 2 ANI ) spun ei ca asa feresc baieteii de infectii, niste oameni fara minte!
katzyela
Postat pe 1 Februarie 2009 14:11
mersi IRIS ptr sfaturi intradevar il doare si nu mai putem continua asa cum ne-am dori dar vorba aceea ,,cu rabdarea treci marea,, pupici

Postat pe 1 Februarie 2009 14:12
De la: pisi15, la data 2009-02-01 14:10:10mersi ptr sfat esti singurul barbat care nu m-a ,,luat peste picior ,, si la ,,misto ,, cum au facut-o altii intradevar il doare foarte rau. te pupacesc



fata lu' tata, de doctor ati auzit!? asa intre un oral si o tragere de ata cu dinti, trebuia sa te gandesti si la asta!

Postat pe 1 Februarie 2009 14:14
mai devreme ai fost rautacios, eu am cerut niste pareri si voi faceti misto ca ,,as vrea sa impletesc caciuli,, ca vreau sa o pun in formol,, etc

Postat pe 1 Februarie 2009 14:18
sunt lucruri de care se face misto sau nu. fiecare dintre noi si barbati si femei am trecut sau trecem prin asta. sta in firea fiecaruia sa faca misto dar a uitat sau se da mare ca la el sau la ea nu au fost pb. stai linistita si mai incercati, luati-o usor si intelege-l asa cum si el trebuie sa inteleaga. aaaaa si inca ceva, numai raspunde tututror binevoitorilor (sunt rautaciosi ca vezi doamne ei sunt trecuti de asta.)
mia88
Postat pe 1 Februarie 2009 14:20
De la: pisi15, la data 2009-02-01 14:12:29mersi IRIS ptr sfaturi intradevar il doare si nu mai putem continua asa cum ne-am dori dar vorba aceea ,,cu rabdarea treci marea,, pupici


Nu treci marea cu rabdarea pentru ca se poate infecta daca a ramas rana deschisa acolo asa ca lasa rabdarea pentru altii si voi mergeti la medic sa termine el ce ai inceput tu s-a inteles ?

In mod sigur i-a curs sange si daca voi continuati sa va jucati impreuna rana nu are cum sa se cicatrizeze........daca nu-l deranja nu era bai dar in conditiile in care zici ca ,,nu puteti continua asa va doriti'' e clar ca ceva nu e in ordine.
iris_4_ever
Postat pe 1 Februarie 2009 14:21
De la: pisi15, la data 2009-02-01 14:18:46mai devreme ai fost rautacios, eu am cerut niste pareri si voi faceti misto ca ,,as vrea sa impletesc caciuli,, ca vreau sa o pun in formol,, etc



o sa fiu rautoacios de fiecare data cand dau de intrebari d-astea! daca spuneai de la inceput ca-l doare, te-ar fii scutit de la a citi comentariile.
de ce oare ni se pare mai aproape un forum decat un doctor!!? e a nustiucataoara , cand imi pun intrebarea asta!!
si ca sa termin treaba, il ai pe maestrul de ceremonii informationale , d-nul google!
tastezi " ata de puta" si o intreaga lista de oportunitati ti se deschide. cateodata din exces de zel , d-nul goolge pune la dispozitia cititorior, adica clicaitorilor, si uneltele necesare. in cazul de fata , o foarfeca.

Postat pe 1 Februarie 2009 14:32
Geo, ce dor mi-a fost de tine, pui de nomad.. Pe unde mi-ai umblat, a?
Bine ai revenit!
Dor_a
Postat pe 1 Februarie 2009 14:44
De la: Dor_a, la data 2009-02-01 14:44:21Geo, ce dor mi-a fost de tine, pui de nomad.. Pe unde mi-ai umblat, a?
Bine ai revenit!



bine te-am regasit

Postat pe 1 Februarie 2009 14:59
De la: lecabel, la data 2009-02-01 13:46:32
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 13:44:36
De la: _oktober_, la data 2009-02-01 13:37:29omg !!!



pe mine ma mira de ce o roade pe ea de ata lui!!
oare are vreun interes cu ata, vrea sa i-o vanda pe e-bay, sa sa o puna la formol!!!?


Poate aduna atzele sa isi faca un fes.




.........buna ideea,acu cu criza asta..etete....astia oameni dezghetati la cap...''''SRL ate penis...''''
nirvana_cukramel
Postat pe 7 Februarie 2009 20:57
Doamne ,uneori te crucesti de atata p....
si daca intrebarea era sincera si nevinovata....poate sa stea nerupta ...pana gaseste una mai stramta.
ionia
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:18
De la: Aladiah, la data 2009-02-01 13:46:32
De la: geo_sh, la data 2009-02-01 13:44:36
De la: _oktober_, la data 2009-02-01 13:37:29omg !!!



pe mine ma mira de ce o roade pe ea de ata lui!!
oare are vreun interes cu ata, vrea sa i-o vanda pe e-bay, sa sa o puna la formol!!!?


Poate aduna atzele sa isi faca un fes.


l_diana_c
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:30
..pilestel bine intr-o seara si faceti-o strong ! sigur se rupe ! bautura e pentru amortire !poti sa te pilesti si tu ! putin....prin contact mai dur , se va rupe...natural !..iar comentariile " la misto !" sunt ca la soferi ! toti injura si rad de incepatori , uitand ca acu' catva timp...erau mai rau ca ei !! succes !! si paste fericit !
013927
Postat pe 20 Aprilie 2009 18:13
bravo....in tarile arabe,dupa nastere,cand are maxim o luna,se taie pielita,respectiv ata baieteilor,tocmai pt a preveni infectiile,murdaria,si multe altele.am si eu un baietel mic,si am procedat la fel......


in discutia de fata.....fetisoara asta nu are alta problema decat cum sa o suga ea mai tare sa-i rupa lu ala ata.....in nickname precizeaza 15,fata mea ai 15 ani....pai asa stai fara grija,o urmezi si tu pe sexi braileanca si o rozi la ate....mama mia.

hai bafta....
gabby_j
Postat pe 21 Aprilie 2009 07:44

tare......mi-a placut ideea cu SRL ate penis...
gabby_j
Postat pe 21 Aprilie 2009 07:49
S-ar putea ca gagiul sa aiba fimoza si pentru asta se merge la medic :P
Masarion
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:47
De la: gabby_j, la data 2009-04-21 07:44:36 bravo....in tarile arabe,dupa nastere,cand are maxim o luna,se taie pielita,respectiv ata baieteilor,tocmai pt a preveni infectiile,murdaria,si multe altele.am si eu un baietel mic,si am procedat la fel......


in discutia de fata.....fetisoara asta nu are alta problema decat cum sa o suga ea mai tare sa-i rupa lu ala ata.....in nickname precizeaza 15,fata mea ai 15 ani....pai asa stai fara grija,o urmezi si tu pe sexi braileanca si o rozi la ate....mama mia.

hai bafta....


15 ani......doar 15 ani? si tie iti sta capu sa-i faci oral ca poate asa se rupe? al naibii de precoce fetele din ziua de azi
daca in timpul actului sexual nu i s-a rupt ata cu oralu nici atat nu ii se rupe.....medicul e cea mai sigura si igienica metoda
ScorpiutsA
Postat pe 21 Aprilie 2009 15:26
S-a si dezabonat biata fata de la "serviciile" Kudika din cauza voastra... ce rautate acum de Pasti! Si ce daca a intrebat si ce daca era singura care era ingrijorata de ce nu i se rupe iubitului atica!??? Poate 15 era ziua de nastere nu neaparat anul, doamna atotstiutoare! Si uite ca nu toti au bani si tupeu sa mearga la doctori si incearca si prin metode babesti! Si ce trebuia sa faceti atata misto, sunteti voi mai presus, mai destepti sau le-ati stiut pe toate la vremea voastra? Mi-e sila de destepti d'astia care cu putin timp in urma se jucau cu puta in noroi ca nu stiau ce sa faca cu ea si acum o freaca la rece pe forum-uri!!!
allexxe
Postat pe 21 Aprilie 2009 15:45
De la: allexxe, la data 2009-04-21 15:45:25S-a si dezabonat biata fata de la "serviciile" Kudika din cauza voastra... ce rautate acum de Pasti! Si ce daca a intrebat si ce daca era singura care era ingrijorata de ce nu i se rupe iubitului atica!??? Poate 15 era ziua de nastere nu neaparat anul, doamna atotstiutoare! Si uite ca nu toti au bani si tupeu sa mearga la doctori si incearca si prin metode babesti! Si ce trebuia sa faceti atata misto, sunteti voi mai presus, mai destepti sau le-ati stiut pe toate la vremea voastra? Mi-e sila de destepti d'astia care cu putin timp in urma se jucau cu puta in noroi ca nu stiau ce sa faca cu ea si acum o freaca la rece pe forum-uri!!!


tocmai ca asta e toata chestia.....mai demult copiii(spun copiii ca la 15 ani inca esti copil) se 'jucau cu puta in nisp' vorba vine, inclusiv eu...ca la 15 ani sigur nu stiam ce e aia sex oral sau 'cu ce se mananca'.......Si baiatu are sau n-are tuper decat sa ii se infecteze mai bine merge la medic ca vede el destule nu se mira de o atsa care nu vrea sa se rupa.
ScorpiutsA
Postat pe 21 Aprilie 2009 15:57
Dar de unde stiti voi ca avea fata aia 15 ani??? Dovediti-mi si cred si nu mai zic nik. avea 15 la nickname, dar putea sa insemne orice altceva acel 15... poate era data la care s-a dezvirginat, ziua iubitului sau ziua pisicii, ce aveti oameni buni? sau rai...
allexxe
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:03
De la: ScorpiutsA, la data 2009-04-21 15:57:53
De la: allexxe, la data 2009-04-21 15:45:25S-a si dezabonat biata fata de la "serviciile" Kudika din cauza voastra... ce rautate acum de Pasti! Si ce daca a intrebat si ce daca era singura care era ingrijorata de ce nu i se rupe iubitului atica!??? Poate 15 era ziua de nastere nu neaparat anul, doamna atotstiutoare! Si uite ca nu toti au bani si tupeu sa mearga la doctori si incearca si prin metode babesti! Si ce trebuia sa faceti atata misto, sunteti voi mai presus, mai destepti sau le-ati stiut pe toate la vremea voastra? Mi-e sila de destepti d'astia care cu putin timp in urma se jucau cu puta in noroi ca nu stiau ce sa faca cu ea si acum o freaca la rece pe forum-uri!!!


tocmai ca asta e toata chestia.....mai demult copiii(spun copiii ca la 15 ani inca esti copil) se 'jucau cu puta in nisp' vorba vine, inclusiv eu...ca la 15 ani sigur nu stiam ce e aia sex oral sau 'cu ce se mananca'.......Si baiatu are sau n-are tuper decat sa ii se infecteze mai bine merge la medic ca vede el destule nu se mira de o atsa care nu vrea sa se rupa.


draga mea noi nu am vrut sa fim rai...doar incercam sa o trezim la realitate....iar tu destepto...mai intra pe net si informeaza-te ce inseamna o infectie la un nou nascut....cum e sa fii in spital cu perfuzii intr-o manuta de cativa centimetri....sunt atotstiitoare?...vb de igiena...cum sa ne ferim de micile probleme care se pot transforma in probleme grave....in situatia de fata poate respectivul chiar are nevoie de doctor....iar fetisoara care a postat asa anunt s-a facut de ras...
din cate imi amintesc eu bine,sunt cabinete medicale,pt adolescenti,unde pot fi sfatuiti si indrumati sa ia masurile de rigoare in diferite situatii...
dar sa spui la o intreaga populatie ,e chiar nasol....
gabby_j
Postat pe 22 Aprilie 2009 08:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i need some ideas 96 De la: Shocata 21 Noiembrie 2010 12:04
disperare 36 De la: motzata 30 Ianuarie 2014 07:06
Sarcina saaau NU ? 17 De la: kudika_969396 23 Iunie 2014 16:30
Online Webcam 2 De la: Calin_ 25 Septembrie 2010 09:35
Nu este greu de inteles...... 31 De la: kudika355568 22 Iulie 2012 17:06