Setari Cookie-uri

RUPEREA ,,ATEI,, LA BARBATI

De la: gabby_j, la data 2009-04-22 08:59:33
De la: ScorpiutsA, la data 2009-04-21 15:57:53
De la: allexxe, la data 2009-04-21 15:45:25S-a si dezabonat biata fata de la "serviciile" Kudika din cauza voastra... ce rautate acum de Pasti! Si ce daca a intrebat si ce daca era singura care era ingrijorata de ce nu i se rupe iubitului atica!??? Poate 15 era ziua de nastere nu neaparat anul, doamna atotstiutoare! Si uite ca nu toti au bani si tupeu sa mearga la doctori si incearca si prin metode babesti! Si ce trebuia sa faceti atata misto, sunteti voi mai presus, mai destepti sau le-ati stiut pe toate la vremea voastra? Mi-e sila de destepti d'astia care cu putin timp in urma se jucau cu puta in noroi ca nu stiau ce sa faca cu ea si acum o freaca la rece pe forum-uri!!!


tocmai ca asta e toata chestia.....mai demult copiii(spun copiii ca la 15 ani inca esti copil) se 'jucau cu puta in nisp' vorba vine, inclusiv eu...ca la 15 ani sigur nu stiam ce e aia sex oral sau 'cu ce se mananca'.......Si baiatu are sau n-are tuper decat sa ii se infecteze mai bine merge la medic ca vede el destule nu se mira de o atsa care nu vrea sa se rupa.


draga mea noi nu am vrut sa fim rai...doar incercam sa o trezim la realitate....iar tu destepto...mai intra pe net si informeaza-te ce inseamna o infectie la un nou nascut....cum e sa fii in spital cu perfuzii intr-o manuta de cativa centimetri....sunt atotstiitoare?...vb de igiena...cum sa ne ferim de micile probleme care se pot transforma in probleme grave....in situatia de fata poate respectivul chiar are nevoie de doctor....iar fetisoara care a postat asa anunt s-a facut de ras...
din cate imi amintesc eu bine,sunt cabinete medicale,pt adolescenti,unde pot fi sfatuiti si indrumati sa ia masurile de rigoare in diferite situatii...
dar sa spui la o intreaga populatie ,e chiar nasol....


draga scorpiutsa....scuze....comentariile erau pt acea allexxe....din greseala am pus citeaza la msg-ul tau......
gabby_j
Postat pe 22 Aprilie 2009 09:06
stai linistita gabby_i draga....mi-am dat seama pentru cine erau comentariile
ScorpiutsA
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:06
Bine draga, dar nu ma lua tu peste picior ca mai ai muuult ca sa ajungi la nivelul meu. Sau oi fi doctor cumva?! Si de asta sunt forum-urile draga inteligento ca sa-ti spui problemele la o intreaga populatie si acea populatie ar trebui sa incerce sa te ajute cu un sfat ceva nu sa rada de tine, dar deh...cand dai peste o populatie de tampite si tampiti atotstiutori...
allexxe
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:09
s-o frece bine intre tatze si se rupe,,,,,,,,,,dar daca e fatalau batran .,mai greu
maryo_c
Postat pe 21 Mai 2009 21:08
De la: pisi15, la data 2009-02-01 13:29:26as dori sa stiu si eu ce ,,metode,, de rupere a ,,atei,, a unui barbat mai cunosteti . pecizez ca i s-a rupt foarte putin.am incercat si oral dar fara nici un rezultat


roscatika23
Postat pe 21 Mai 2009 21:18
De la: allexxe, la data 2009-04-25 12:09:25Bine draga, dar nu ma lua tu peste picior ca mai ai muuult ca sa ajungi la nivelul meu. Sau oi fi doctor cumva?! Si de asta sunt forum-urile draga inteligento ca sa-ti spui problemele la o intreaga populatie si acea populatie ar trebui sa incerce sa te ajute cu un sfat ceva nu sa rada de tine, dar deh...cand dai peste o populatie de tampite si tampiti atotstiutori...



roscatika23
Postat pe 21 Mai 2009 21:23
Are dreptate fata,voi nu stiti ca orice ata se inmoaie daca o bagi in gura ?
Insista mamica,se inmoaie ea pana la urma...
ras_putin
Postat pe 21 Mai 2009 21:36
pan' la urma ce'ai mai facut?? i'ai mai rupt ata sau nu?
Diavolyta_
Postat pe 21 Mai 2009 21:39
fetit-o draga esti cam tinerica dar daca te mananca asa de tare si vrei sa ai satisfactii in timpul sexului atunci dute te rog la medic si va rezolva el acest neajuns dar graba uneori strica treaba
nicolaedavid2000
Postat pe 22 Mai 2009 08:03
Si tu draga nicolaedavid esti cam batran ca sa nu stii sa scrii in limba romana, ia vezi poate inca nu e prea tarziu sa inveti ca se scrie "fetito" si "du-te" si nu "fetit-o" si "dute" cum scrii tu CE GREU E SA NIMERESTI LINIUTA ASTA LA O VARSTA ASA INAINTATA!!! SUNT SATULA DE ANALFABETII CARE ISI DAU CU PAREREA, VOI NU AVETI DREPTUL SA SCRIETI PE FORUM PANA NU INVATATI GRAMATICA LIMBII ROMANE
allexxe
Postat pe 29 Mai 2009 11:35
De la: allexxe, la data 2009-05-29 11:35:48Si tu draga nicolaedavid esti cam batran ca sa nu stii sa scrii in limba romana, ia vezi poate inca nu e prea tarziu sa inveti ca se scrie "fetito" si "du-te" si nu "fetit-o" si "dute" cum scrii tu CE GREU E SA NIMERESTI LINIUTA ASTA LA O VARSTA ASA INAINTATA!!! SUNT SATULA DE ANALFABETII CARE ISI DAU CU PAREREA, VOI NU AVETI DREPTUL SA SCRIETI PE FORUM PANA NU INVATATI GRAMATICA LIMBII ROMANE


nici daca avem ata rupta!!?
geo_x
Postat pe 29 Mai 2009 11:39
loooooooooooooooolllllllllllllllllllllll
monaq
Postat pe 29 Mai 2009 11:49
Nenea de mai inainte cred ca are si ata rupta si tot nu l-a ajutat sa invete sa scrie, din pacate! Ce pacat ca nu doare prostia mai rau ca ruperea atei!
allexxe
Postat pe 30 Mai 2009 18:35
De la: allexxe, la data 2009-04-25 12:09:25Bine draga, dar nu ma lua tu peste picior ca mai ai muuult ca sa ajungi la nivelul meu. Sau oi fi doctor cumva?! Si de asta sunt forum-urile draga inteligento ca sa-ti spui problemele la o intreaga populatie si acea populatie ar trebui sa incerce sa te ajute cu un sfat ceva nu sa rada de tine, dar deh...cand dai peste o populatie de tampite si tampiti atotstiutori...


Sincer nu stiu la cine te-ai referit ca te ia peste picior, dar asta e umila mea parere.........sincer nu prea imi pasa catusi de putin care este nivelul tau si la ce fel de nivel te referi(nivelul inteligentei, experientei sexuale, experientei de viata, nivelul prostiei, etc...). Eu nu m-am dat atotstiutoare pur si simplu i-am spus parerea mea fetei, daca vrea o citeste si o baga in seama daca nu atunci, mi-e indiferent......dar din cate vad tu te cam dai inteligenta sa nu zic atotstiutoare cu adjectivul care l-ai dat tu mai sus ca si substantiv ca te superi pe mine
ScorpiutsA
Postat pe 31 Mai 2009 23:14
Si mie imi pasa si mai putin, asa ca stai linistita
allexxe
Postat pe 2 Iunie 2009 11:11
l_diana_c
Postat pe 2 Iunie 2009 12:31
perfect
ScorpiutsA
Postat pe 2 Iunie 2009 15:28
De la: allexxe, la data 2009-05-30 18:35:04 Nenea de mai inainte cred ca are si ata rupta si tot nu l-a ajutat sa invete sa scrie, din pacate! Ce pacat ca nu doare prostia mai rau ca ruperea atei!


nenea de mai inainte ,stie ce e respectul spre deosebire de tine....ia nu-tzi mai da ochii peste cap si fii cu respect si fatza de persoanele care au o alta opinie decat tine
matracucu
Postat pe 4 Iunie 2009 11:43
De la: allexxe, la data 2009-06-02 11:11:33Si mie imi pasa si mai putin, asa ca stai linistita


vad ce liniºtita stai.... iei foc din orice..
roscatika23
Postat pe 5 Iunie 2009 06:19
De la: allexxe, la data 2009-05-29 11:35:48Si tu draga nicolaedavid esti cam batran ca sa nu stii sa scrii in limba romana, ia vezi poate inca nu e prea tarziu sa inveti ca se scrie "fetito" si "du-te" si nu "fetit-o" si "dute" cum scrii tu CE GREU E SA NIMERESTI LINIUTA ASTA LA O VARSTA ASA INAINTATA!!! SUNT SATULA DE ANALFABETII CARE ISI DAU CU PAREREA, VOI NU AVETI DREPTUL SA SCRIETI PE FORUM PANA NU INVATATI GRAMATICA LIMBII ROMANE


si crezi ca sta cineva sa scrie corect???se mai greseste...
roscatika23
Postat pe 5 Iunie 2009 06:21
Ce respect? Cum puteti voi sa vorbiti despre respect? Cautati in dictionar ca nu cred ca stiti cu ce se mananca si apoi vorbiti. Ce sa se greseasca, daca stii sa scrii bine, daca nu iarasi bine!
allexxe
Postat pe 5 Iunie 2009 21:37
De la: allexxe, la data 2009-06-05 21:37:07Ce respect? Cum puteti voi sa vorbiti despre respect? Cautati in dictionar ca nu cred ca stiti cu ce se mananca si apoi vorbiti. Ce sa se greseasca, daca stii sa scrii bine, daca nu iarasi bine!


dar ai impresia ca stam cu DEX-ul langa noi?? eu stiu sa scriu ºi sa vorbesc romaneste dar vrand sa scriu mai repede mai gresesc.crezi ca stau sa verific daca am gresit???nnnnuuuu.important e ca in viata de zi cu zi sa stiu asta.pe forum eu cred ca se accepta greseli.....ca doar nu suntem la scoala,la limba si literatura romana..sau suntem??
roscatika23
Postat pe 6 Iunie 2009 02:50
Suzuka l-a intrebat pe Suzuki:
-Mai barbate, tie ti s-a rupt ata?
-Nu.
-Dar ce.Pe tine te-a facut maica-ta cu macrame in loc de ata?
-Stiu eu?
-Atunci da-mi si mie o jumatate de metru, ca de atata mai am nevoie ca sa termin mileul.-i-a zis Suzuka, dupa ce s-a gandit putin.
kudika023770
Postat pe 6 Iunie 2009 15:07
De la: Alecsu, la data 2009-02-01 13:49:17
De la: pisi15, la data 2009-02-01 13:29:26as dori sa stiu si eu ce ,,metode,, de rupere a ,,atei,, a unui barbat mai cunosteti . pecizez ca i s-a rupt foarte putin.am incercat si oral dar fara nici un rezultat


Ai incercat oral si nu a mers?.. pai daca nu ai reusit sa i-o tai cu dintii nu cred ca o sa functionezee nimic...si nu prea vad cu ce il deranjeaza atat timp cat poate face sex asa, inafara faptului ca va fi nevoit sa dea explicatii in fata viitoarelor partenere.

loveactually
Postat pe 21 August 2009 18:37
De la: Alecsu, la data 2009-02-01 13:49:17
De la: pisi15, la data 2009-02-01 13:29:26as dori sa stiu si eu ce ,,metode,, de rupere a ,,atei,, a unui barbat mai cunosteti . pecizez ca i s-a rupt foarte putin.am incercat si oral dar fara nici un rezultat


Ai incercat oral si nu a mers?.. pai daca nu ai reusit sa i-o tai cu dintii nu cred ca o sa functionezee nimic...si nu prea vad cu ce il deranjeaza atat timp cat poate face sex asa, inafara faptului ca va fi nevoit sa dea explicatii in fata viitoarelor partenere.

loveactually
Postat pe 21 August 2009 18:37
De la: , la data 2009-02-01 13:29:26as dori sa stiu si eu ce ,,metode,, de rupere a ,,atei,, a unui barbat mai cunosteti . pecizez ca i s-a rupt foarte putin.am incercat si oral dar fara nici un rezultat
dar de ce vrei sa faci chesti asta?are o importanta anume pentru tine?il incomodeaza pe el?e prima data cand aud asa ceva!
ella_tody
Postat pe 22 August 2009 08:13
pe bune acum eu nu stiu cu ce te deranjeaza ata baiatului e normal sa l doara daca nu aveti preludiu apoi la mine 30 de ani si inca nu e in totalitate rupta si nu a deranjat pe nimeni si faza cu gura sau dinti cred ca e iesita din comun ...saracu
kudika062880
Postat pe 26 August 2009 19:24
Hai ca iti explic eu cum se face.. In primul rand cauti un cutit de macelar, merge si un topor daca duci lipsa.. da sa fie bine ascutit, faci un X cu un marker negru. Il pui sa inchida ochii, inchizi si tu ochii si incepi sa meditezi... Vizualizezi unde este X-ul, iti concentrezi energie vitala Chi in maini si dai cat de tare poti in locul vizualizat sperand ca ai sa nimeresti.


P.S.Daca nu nimeresti nu e nicio problema, gasesti alt prieten.
kudika_16039
Postat pe 11 Septembrie 2012 01:45
De la: kudika_16039, la data 2012-09-11 01:45:26Hai ca iti explic eu cum se face.. In primul rand cauti un cutit de macelar, merge si un topor daca duci lipsa.. da sa fie bine ascutit, faci un X cu un marker negru. Il pui sa inchida ochii, inchizi si tu ochii si incepi sa meditezi... Vizualizezi unde este X-ul, iti concentrezi energie vitala Chi in maini si dai cat de tare poti in locul vizualizat sperand ca ai sa nimeresti.


P.S.Daca nu nimeresti nu e nicio problema, gasesti alt prieten.

si...nu te temi ca-l vei avea pe constiinta?
___906
Postat pe 11 Septembrie 2012 02:37
mno`...yo cred ca...tot cu dintzii...e ultima solutie... ...parerea mea...asa ca...trebe consecventza...pana reusesti s-o retezi...cu dintii!!!
deci...succesuri...
eu_ovidiu
Postat pe 11 Septembrie 2012 02:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amant vs Amanta - Bucuresti 46 De la: ana18 14 Septembrie 2009 15:35
mai sunt virgina? 51 De la: eu_ovidiu 15 Mai 2011 13:17
help!! 4 De la: mirelacm 20 Noiembrie 2008 12:10
orgasmul 9 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:17
DE CE NU MA IA SOMNUL??? 26 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:53