Setari Cookie-uri

Petrecere majorat

Hello! Help me, please! Peste 2 luni implinesc 18 ani si as vrea sa ma ajutati cu cateva idei pentru petrecere, va rooog...vreau sa fie ceva...diferit...de banalele petreceri ale colegilor mei "vin, mananca si pleaca.."..i'm waitin'

Postat pe 4 Februarie 2009 16:35
eu am facut de majoratul meu bal mascat..a fost super traznet, mai ales ca am mentionat tuturor ca fara costumatie nu intra in localul inchiriat..nu toata lumea a avut de unde sa isi achizitioneze un costum asa ca si-au lasat imaginatia sa zboare si care mai decare a combinat cu ceea ce a gasit in dulap. pe langa faptul ca a fost super comic..ne-am distrat pe cinste.
spor!
Buttefflypink
Postat pe 4 Februarie 2009 16:42
m-am gadit la astaaa dar nu stiu...mi-e frica sa nu am parte de vreo surpriza...sa fac majoratul...singura! tu in ce ai fost imbracata?

Postat pe 4 Februarie 2009 16:45
Sa petrecemmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poti sa-ti alegi o tema,ce-ti place ce-l mai mult....marea:sa vina toti(pe sub hainele de sezon ) imbracati pt plaja,costume de baia,slapi,rachite de plaja,etc,etc,in casa pti sa pui niste scoici,mingii,sa faci cokteiluri colorate,prosoape de plaja....baietii vor veni sigur.
klarra
Postat pe 4 Februarie 2009 16:51
De la: tiffy, la data 2009-02-04 16:45:49m-am gadit la astaaa dar nu stiu...mi-e frica sa nu am parte de vreo surpriza...sa fac majoratul...singura! tu in ce ai fost imbracata?


haha..asa am crezut si eu la inceput..dar apoi mai ales baietiilor li s-a parut super ok ideea. am avut un gay,un boschetar,un Neo din Matrix,unu imbracat pe dos,o mongoloaica,un Petre Roman,un Don Corleone..a fost super super super tare
Buttefflypink
Postat pe 4 Februarie 2009 16:51
De la: klarra, la data 2009-02-04 16:51:41 Sa petrecemmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poti sa-ti alegi o tema,ce-ti place ce-l mai mult....marea:sa vina toti(pe sub hainele de sezon ) imbracati pt plaja,costume de baia,slapi,rachite de plaja,etc,etc,in casa pti sa pui niste scoici,mingii,sa faci cokteiluri colorate,prosoape de plaja....baietii vor veni sigur.


si asta e o idee super..sau daca nu..vba lui Puff Daddy: let's do it WHITE!daca e mai greu cu o costumatie atunci haine de culoare alba sunt mai usor de gasit
Buttefflypink
Postat pe 4 Februarie 2009 16:52
klarra are o idee destul de buna, dar ar fi si mai frumos daca ai gasit un local cu piscina...adik sa fie destul de cald sa te si poti scalda. ar fi mai frumos asa..k sa vi decat in costumul de baie si fara piscina e cam aiurea. Oricum...tot ce conteaza e sa va distrati

Postat pe 18 Februarie 2009 12:41
Hey:-s si eu am majoratul acum in iunie si sunt debusolata rau. nu stiu cum o sa iasa. eu m-am gandit sa fac o petrecere intr-o vila sa fie pool party. dar nu gasesc loc.. voi stitzi cevea?

Postat pe 13 Aprilie 2009 19:37
ai putea incerca sa faci dupa moda anilor 80- moda retro ... am fost la cv de genu ... ii tare... ii vorba de EXCESSEEE:))) si eo tre sa imi fac majoratul si vreau sa pun o tema.... dar u stiu ce anume:( k no... asta cu anii 80 a fost la un preten, nu vreau si la mn:P dar sa stii ca prinde bine:D succes si dak aveti cv idei va rog ajutatima si pe mine;;)
octty
Postat pe 7 Martie 2010 15:18
nu stiu de ce e nevoie de o petrecere la majorat?...eu cred ca...majoratul este doar o ocazie buna pentru a da o petrecere....dar nu ca majoratul si impune o astfel de petrecere!!...pentru ce atata agitatie?...ca si cu revelionul...mult zgomot pentru nimic!
andreea_n_x
Postat pe 7 Martie 2010 17:16
E frumos sa poti face o petrecere de majorat. Stiu si eu un loc extra pentru o petrecere de acest tip, daca mai este cineva interesat. Site-ul http://www.organizarievenimentedevis.ro. Este un local cochet, cu terasa interioara, au si instalatie de disco, doar aduci cd-uri. Poti sa discuti meniul, in felul acesta iesi si mai ieftin. Oricum merita vazut. Cred ca te ajuta si cu idei despre tema. Oricum Bafta !
tchiboad
Postat pe 13 August 2010 21:45
A inchiriat clubul???Daca da,cat l-a costat??? si cam cat de mare este clubul,ptr ca nu mi am dat seama din poze:)))
Miitsa
Postat pe 11 Octombrie 2010 14:23
Situat in centrul vechi al Bucurestiului, Legacy este o locatie deosebita in care evenimentul dumneavoastra poate fi un real succes si o incantare pentru invitatii dvs.


Personalul Legacy este pregatit sa vina in intampinarea oricaror necesitati specifice pentru a personaliza evenimentul dorit in asa fel incat sa va indeplineasca cele mai indraznete asteptari.


Obiectivul Legacy este de a oferi clientilor sai cele mai frumoase onomastice, aniversari de firme, insotite de momente inedite de karaoke si de cele mai frumoase amintiri in urma unei teme special alese pentru fiecare personalite(ex. Retro Party, Mask Party, Hawai)


Legacy vine in ajutorul dumneavoastra cu un personal impecabil, bartender show, deosebite cocktail-uri in fructe, dj, mc si gazdele serii, hostess-ele ce faca invitatii dumneavoastra sa se simta ca si pe covorul rosu.


Beneficiind de bucatarie proprie, LEGACY poate satisface cele mai exigente gusturi in materie de preparate culinare, si bineinteles va poate delecta simturile cu cea mai delicioasa pizza preparata pe propriul cuptor cu lemne. Indiferent daca servirea se face la mese sau tip "buffet suedez", preparatele noastre, intotdeauna proaspete, calde si atent verificate de Bucatarul Sef, va vor incanta simturile.


Capacitate salon et 1: 60 persoane
Capacitate parter: 40 persoane


Nu percepem chirie de sala.


Punem accent pe calitate si dam personalitate fiecarui eveniment!




Adress: str. Lipscani, nr 56
Contact no: 0735.155.357
olteanuoana
Postat pe 5 Iulie 2011 19:32
Pentru un majorat perfect, puteti inchiria clubul Fuchsia.

Pretul pentru inchirierea clubului este in functie de ziua aleasa:

-Luni, marti, miercuri, joi sau duminica: 600ron
-Vineri: 1200ron
-Sambata: 1400ron
-Inchiriere ziua, 15:00-20:00: 500ron

Platind acesti bani, aveti tot clubul in exclusivitate si puteti veni cu bautura si mancarea de acasa.
Tot ce se comanda de la noi de pe meniu, se plateste la jumatate!

Se pot pune la dispozitie: dj, barman, ospatarita, limuzina, animatoare/animatori, catering, fotograf, fantana de ciocolata, baloane simple/inscriptionate.

0761.33.55.21
kudika_18611
Postat pe 17 Octombrie 2012 14:33
Pentru un majorat asa cum ai visat vino in clubul Lavand Eighteen, o locatie moderna si eleganta. Pentru numai 1200 de ron inchiriezi clubul ai dj si barmani iar atmosfera este garantata.
Poti veni cu mancarea si bautura de acasa sau ti le putem pune noi la dispozitie.
Contra cost iti putem pune la dispozitie si :
limuzina, fantana de ciocolata, baloane, animatori, animatoare, si altele.

De asemenea putem organiza si petreceri cu tematica.

contact la: 0723394063

www.zi-de-nastere.ro
kudika128755
Postat pe 21 Februarie 2013 16:23
O locatie faina e la http://www.pizzerianapolicentrale.ro/
Locatia e mare si mancarea foarte buna.
kudika_1008255
Postat pe 26 Octombrie 2016 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce n-are ursul coada ? 33 De la: kudika_988778 29 Iunie 2015 22:52
Am fost adoptat de la un centru de copii sau nu? 10 De la: kudika434599 23 Aprilie 2012 21:12
Pentru iubitorii de animale ! 0 De la: 4 Martie 2010 17:53
apa....:| 6 De la: sirghea 22 Mai 2010 08:21
Pitipoancele Internetului 20 De la: kritzia 17 Iulie 2009 22:39