Setari Cookie-uri

barbatul fecioara,femeia scprpion!!!

cam cum este??/
sincer!
ailicis
Postat pe 10 Februarie 2009 07:57
De la: ailicis, la data 2009-02-10 07:57:26cam cum este??/
sincer!


SUPERB.ABSOLUT.NU AM CUVINTE PENTRU A DESCRIE.FARA CUVINTE.
CUVINTELE SUNT PREA SARACE,PENTRU A PUTEA EXPRIMA,CEEA CE SIMTI.
manoiu_elisabeta
Postat pe 18 Februarie 2009 09:47
eu sunt scorpie iar prietenul meu cu care sunt de vreo 2 ani jumatate e fecioara.... In principiu e bine ... dar mi se pare cam greu de suportat un barbat fecioara, e mult prea critic, uneori egoist... si cum noi, scorpiile vrem toata atentia din lume, e cam greu sa o obtii de la un fecior, parerea mea! In rest e bine... merge ... nu stiu pana cand...succes!
gabytzuk
Postat pe 4 Martie 2009 01:47
sint indragostita nebuneste de un barbat fecioara, si el simte pasiunea mea de scorpion .. dar .. nu stiu din ce cauza cam e mult prea incetinit la actiuni...
si asta ma irita! eu vreau aktiuni, fapte.. acum ..repede.. dar el cam... e slow...
fetelor... dupa ce-l obtin... va povestesc kum e .. Dar este o chimie la mijlok sigur !!!
Leolik
Postat pe 18 Martie 2009 08:52
din proprie experienta pot sa spun ca iese cu scantei...eu sunt scorpie si sunt indragostita de o fecioara de 3 ani...am fost de doua ori impreuna (cate o data pe an, app. 1 luna) dar ne-am despartit din cauza zburdalniciei lui, ca sa nu ii spun altfel.
Anul trecut in vara am decis sa ii dau o ultima sansa...in tot acest timp eu eram profund indragostita de el...iar anul acesta in septembrie ne casatorim! Cine ar fi crezut??? Eu una, nici in ruptul capului.
In fine, ideea e ca ne completam ca zodie: eu: iute la manie si vesnic nelinistita - el: calm si constant. Ce ma deranjeaza insa, si asta e ceva specific zodiei, e ca este foarte aiurit, cu capul in nori, cateodata vorbesc singura si putin egocentrist..putin mai mult. Dar toate astea se compenseaza cu nenumaratele calitati pe care le are, cea mai importanta fiind fidelitatatea odata ce si-a gasit jumatatea - adica pe scorpia de mine. :D

andrazlef
Postat pe 18 Martie 2009 12:43
De la: andrazlef, la data 2009-03-18 12:43:58 din proprie experienta pot sa spun ca iese cu scantei...eu sunt scorpie si sunt indragostita de o fecioara de 3 ani...am fost de doua ori impreuna (cate o data pe an, app. 1 luna) dar ne-am despartit din cauza zburdalniciei lui, ca sa nu ii spun altfel.
Anul trecut in vara am decis sa ii dau o ultima sansa...in tot acest timp eu eram profund indragostita de el...iar anul acesta in septembrie ne casatorim! Cine ar fi crezut??? Eu una, nici in ruptul capului.
In fine, ideea e ca ne completam ca zodie: eu: iute la manie si vesnic nelinistita - el: calm si constant. Ce ma deranjeaza insa, si asta e ceva specific zodiei, e ca este foarte aiurit, cu capul in nori, cateodata vorbesc singura si putin egocentrist..putin mai mult. Dar toate astea se compenseaza cu nenumaratele calitati pe care le are, cea mai importanta fiind fidelitatatea odata ce si-a gasit jumatatea - adica pe scorpia de mine. :D


wow... foarte super!!!!
felicitari mari!! si casa de piatra!!!
ce mult ash fi vrut sa fie si la mine la fel...
stii? iubitelu meu kam a mai disparut din senin de 2 ori deja ...dar ku niste reaparitii shok !!!
akum e super la noi.. astept continuarea...
nu inteleg de ce dispare... dar stiu precis ka eu sunt jumatatea lui
Leolik
Postat pe 19 Martie 2009 08:22
E muuult prea slab de caractez pt o femeie scorpion!! Dupa 2 luni deja ma plictisisem de un baiat in zodia fecioara deoarece era aproape ca o plastilina Il modelam dupa bunul meu plac cu toate ca el incerca sa faca pe despetpul cu mine...nu avea nici o sansa.Facea tot ce vroiam eu de frica sa nu ma piarda ce cretin!! In rest m-am inteles super cu el.Merita sa incerci...daca nu as fi iubit pe altcineva i-as fi ramas alaturi pt ca eram multumita de el chiar daca era ca o marioneta
Stanciu_Maria
Postat pe 6 Septembrie 2009 17:31
ºi eu am avut o relaþie cu u bãrbat din zodia fecioarei (eu scorpioancã)...eu vulcanicã...el calm, liniºtit...eu puneam pasiune în tot ce era legat de noi ºi relatia noastrã...el era indiferent...mã abandona atunci caând era totul mai frumos intre noi...imi intorcea spatele....ce a fost perfect in aceasta relatie era faptul cã ne simteam ºi asta nu se intampla oricui...sfarsitul a fost tragic....lacrimi, vorbe grele, denigrãri...din partea lui...orice s ar fi intamplat nu trebuia sa improaºte cu noroi...nu meritam....dar probabil cã asta e specific fecioarelor....dar s a terminat....si amandoi stim cã nu mai este cale de intoarcere...ºi poate e mai bine aºa pentru amandoi....
catalina69
Postat pe 26 Octombrie 2009 08:47
Sunt impreuna cu un barbat fecioara.... Eu sunt scorpioanca :) Il cunosc de mai mult de 5 ani , am fost impreuna si apoi ne-am despartit din motive copilaresti. Fiecare a mers pe drumul sau dar am ramas amici. Anul trecut dupa ( 2-3 ani de cand eram despartiti , in tot acest timp el era in strainatate lucrand) Daca pana atunci vorbeam o data la cateva luni asa ca doi amici , mai ales ca eu nu ii dadeam atentie si de multe ori nici nu raspundeam la telefon. Intr-o zi ma sunat si nu stiu cum dar am raspuns si am vorbit si ne-am dat seama ca in tot acest timp fiecare isi cauta persoana pottivita ( sufletul pereche ) . Iar dupa cateva luni de amicitie am hotarat sa mai incercam odata , candindu-ne ca acum suntem mai maturi si ca ar trebui sa ne acceptam DESTINUL . Ne-am reindragostit unul de altul chiar daca in tot acest timp nu ne-am uitat. Pot sa spun ca sunt fericita ca mi-am regasit sufletul pereche. Consider ca nu toate fecioarele sunt la fel , conteaza foarte mult cei. 7 ani de acasa , ;) conteaza cum sti sa ii vorbesti si sa ii dai de inteles ca nu doar el este important . Avem o relatie deschisa , atunci cand ne deranjeaza ceva spunem in fata chiar daca doare. Eu fiind scorpioanca si NU suport MINCIUNILE iar el stie ca orice gresala nu IERT . Trebuie sa sti cum sa le vorbesti si sa le arati ca si ei sunt importanti dar sa nu exagereze. Iar eu cam de fiecare data am dreptate :) Nu sunt egoisti daca iubesc si se simt iubiti. Ei se considera cei mai cei .... dar intotdeauna conteaza sa fie armonie . Trebuie sa stie de la inceput ce vor si sa realizeze ca intro relatie conteaza foarte mult RESPECTUL. Nu sunt atrasi de femeile se ofera pe tava ci de cele care se lasa greu . Sunt foarte atentii la detalii si foarte grijulii. Le plac curatenia si sunt in stare sa te ajute la nevoie. Dar cum am spus conteaza cei 7 ani de acasa .
Asa ca fetelor nu va lasati si aratatile ca inainte de toate sunteti FEMEI si ca trebuie sa se comporte ca atare.
ela31
Postat pe 28 Iulie 2014 15:49
foarte tare ella dar era de ajuns pe un forum nu chiar pe toate ....
kudika_956659
Postat pe 28 Iulie 2014 16:35
nu cred ca e interzis
kudika_950728
Postat pe 28 Iulie 2014 16:42
De la: kudika_950728, la data 2014-07-28 16:42:36nu cred ca e interzis


nu George este doar obositor ...
kudika_956659
Postat pe 28 Iulie 2014 16:48
De la: kudika_956659, la data 2014-07-28 16:48:39
De la: kudika_950728, la data 2014-07-28 16:42:36nu cred ca e interzis


nu George este doar obositor ...


nu te pune nimeni sa citesti
kudika_950728
Postat pe 28 Iulie 2014 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hy all 30 De la: miss_darine 12 Ianuarie 2010 16:00
leu vs. pesti 44 De la: Linusha 5 Septembrie 2009 19:53
revelion 2010 1 De la: claudiera 7 Noiembrie 2009 19:33
eu leu si el rac 5 De la: kudika227120 29 Ianuarie 2011 14:58
barbatul capricorn:chiar e barbatul perfect??? 58 De la: scorpio67 28 Iunie 2010 07:18