Setari Cookie-uri

videochat

Am auzit in ultimul timp foarte des despre acest job?ati incerca sa lucrati in videochat? ce parere aveti despre ?
condy1_72000
Postat pe 20 Februarie 2009 15:32
Daca iti place sa faci bani vazandu-te toti labagii dezbracata etc, go for it !

Postat pe 20 Februarie 2009 15:33
Dar parerea ta care e?..Mai este un topic mai vechi cu aceeasi tema
Aladiah
Postat pe 20 Februarie 2009 15:43
De la: lecabel, la data 2009-02-20 15:43:31Dar parerea ta care e?..Mai este un topic mai vechi cu aceeasi tema


arata altfel un topic deschis de ea !!

Postat pe 20 Februarie 2009 15:44
De la: geo_sh, la data 2009-02-20 15:44:26
De la: lecabel, la data 2009-02-20 15:43:31Dar parerea ta care e?..Mai este un topic mai vechi cu aceeasi tema


arata altfel un topic deschis de ea !!


Aladiah
Postat pe 20 Februarie 2009 15:48
eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...
condy1_72000
Postat pe 20 Februarie 2009 15:55
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...


c'-asha-i romanu'...

Oricum nu e un job cu care sa te poti lauda..chiar si prietenii se vor uita ciudat la tine, ca si cum o data cu momentul aflarii adevaratului tau job te-ai transformat intr-o usuratica. Pe de alta parte, sa fim sinceri, nu doar oamenii care nu lucreaza in domeniu considera modelele prostituate, mai sunt si unii patroni de studiouri care considera asta si se poarta ca si cumk ar fi pesti.... ...so..

E cam greu sa iei apararea unui domeniu destul de controversat din start, cand multi cei din interior chiar fac asta...
Aladiah
Postat pe 20 Februarie 2009 15:59
bravo fetelor!!! viata este a voastra si puteti face ce vreti cu ea. gura lumii e rea!!!
michellaqnice
Postat pe 17 Martie 2009 20:29
i'ote bre cum face fetili bani in ziua de azi

eu ma gandeam sa lucrez la o firma ceva,dar daca voi preferati altcv...

n am nimik impotriva,fiecare isi castiga banii cum doreste,pe ce cai doreste,simplu sau greu,sunt bani munciti sa stiti mai ales la videochat uhuuu
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Martie 2009 20:36
Chiar se fac bani. Si nu inteleg de ce va feriti de chestia asta ? doar ptr ca societatea v-a masturbat mental pe tema videochatului? Si eu fac videochat sunt studenta la Marketing si Afaceri internationale,nu este un job in care te poti dezvolta profesional ,ma refer la urcarea profesional,in cariera,dar dupa ce termin facultatea o sa am unde sa stau pe banii mei,nu pe banii parintilor masina o am deja si fara credit la banca. Siar dupa ce termin facultatea sper sa gasesc un job care sa imi ofere veniturile pe care le am aici. Ca sa am cu ce sa pun benzina in rezervor macar!! Incuiati mai sunteti. Plus de asta inveti foarte multe prin comunicarea cu oamenii.Si te ajuta si ptr o viitoare cariera. Iar aici unde sunt eu condiitle sunt excelente. Sefii is foarte de treaba si haiosi,sunt de apoape un an aici si nu a existat luna in care sa nu imi iau salariu la timp.Sper sa putem discuta deschis pe tema asta ptr ca imi doresc sa schimb cateva pareri critice referitor la jobul asta.

O zi faina!
Rorry
Postat pe 26 Martie 2010 16:43
buna fetelor , aici gasiti informatii despre Adult Video Chat : www.adultwebcamclub.net
afmaster
Postat pe 13 Iulie 2010 15:20
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:32:22Am auzit in ultimul timp foarte des despre acest job?ati incerca sa lucrati in videochat? ce parere aveti despre ?


Buna! Da, asa e tot mai multe fete isi inving inhibitiile si vad in asta o oportunitate pe care nu vor sa o scape. Si asta pentru ca de cele mai multe ori fac munca asta part time si totusi castiga bine.
Noi suntem si promoteri afiliati unui site de videochat.
Nu, nu va grabiti sa dati cu pietre, nu exploatam pe nimeni, nu cautam fete ca sa le punem sa faca videochat si apoi sa le luam o parte din ceea ce castiga, dimpotriva, le aratam cum pot sa castige in domeniul asta fara sa imparta munca lor cu altii pentru ca sunt destui gata sa profite de ele.
Stiu ca pare ciudat, dar daca vreti sa vedeti si sa intelegeti despre ce e vorba intrati pe http://cumsafacivideochatdeacasa.blogspot.com si aruncati o privire. :)
yoursecretfantasy17
Postat pe 12 August 2010 23:59
tot mai multe ajung sa faca asta ne traim in romania si asta ne ocupa tot timpul
yumy
Postat pe 13 August 2010 12:49
De la: yumy, la data 2010-08-13 12:49:09 tot mai multe ajung sa faca asta ne traim in romania si asta ne ocupa tot timpul

Buna! Nu cred ca e necesar tonul asta de superioritate ;) ...
yoursecretfantasy17
Postat pe 13 August 2010 21:59
nah, subiect vechi si totusi actual....
care e faza cu vidoechatul asta? faza e in felul urmator, vin fete si baieti frumosi, si stau ei pe internet intre timp ce niste nesatifacuti si uneori inapti sociali intra sa caute placeri carmale fara contact fizic si fara boli si copii si alte cele...prin intermediu internetului

ce sa zicem noi aici?!, pe scurt....e o meserie, cea mai veche din lume, insa updatata la zilele noastre...atata tot

_calandrinon_
Postat pe 13 August 2010 22:16
De la: Rorry, la data 2010-03-26 16:43:40Chiar se fac bani. Si nu inteleg de ce va feriti de chestia asta ? doar ptr ca societatea v-a masturbat mental pe tema videochatului? Si eu fac videochat sunt studenta la Marketing si Afaceri internationale,nu este un job in care te poti dezvolta profesional ,ma refer la urcarea profesional,in cariera,dar dupa ce termin facultatea o sa am unde sa stau pe banii mei,nu pe banii parintilor masina o am deja si fara credit la banca. Siar dupa ce termin facultatea sper sa gasesc un job care sa imi ofere veniturile pe care le am aici. Ca sa am cu ce sa pun benzina in rezervor macar!! Incuiati mai sunteti. Plus de asta inveti foarte multe prin comunicarea cu oamenii.Si te ajuta si ptr o viitoare cariera. Iar aici unde sunt eu condiitle sunt excelente. Sefii is foarte de treaba si haiosi,sunt de apoape un an aici si nu a existat luna in care sa nu imi iau salariu la timp.Sper sa putem discuta deschis pe tema asta ptr ca imi doresc sa schimb cateva pareri critice referitor la jobul asta.

O zi faina!

da da...
roz5blue6lila7
Postat pe 13 August 2010 22:16
De la: Rorry, la data 2010-03-26 16:43:40Chiar se fac bani. Si nu inteleg de ce va feriti de chestia asta ? doar ptr ca societatea v-a masturbat mental pe tema videochatului? Si eu fac videochat sunt studenta la Marketing si Afaceri internationale,nu este un job in care te poti dezvolta profesional ,ma refer la urcarea profesional,in cariera,dar dupa ce termin facultatea o sa am unde sa stau pe banii mei,nu pe banii parintilor masina o am deja si fara credit la banca. Siar dupa ce termin facultatea sper sa gasesc un job care sa imi ofere veniturile pe care le am aici. Ca sa am cu ce sa pun benzina in rezervor macar!! Incuiati mai sunteti. Plus de asta inveti foarte multe prin comunicarea cu oamenii
O zi faina!


da oare ce anume din a te dezbraca in fata altora iti poate fi de folos in domeniul afacerilor internationale?

oricum, fiecare cu ce poate, eu spre exemplu fac bani cu capu...tu ai reusit sa faci cu fundu...si stii care e ironia sortii ca si eu tot la stiinte economice am terminat, si nu a trebuit sa mi-o pun cu nimeni pe internet sau in viata reala ca sa imi castig banii
_calandrinon_
Postat pe 13 August 2010 22:22
De la: yoursecretfantasy17, la data 2010-08-13 21:59:23
De la: yumy, la data 2010-08-13 12:49:09 tot mai multe ajung sa faca asta ne traim in romania si asta ne ocupa tot timpul

Buna! Nu cred ca e necesar tonul asta de superioritate ;) ...

e superioritate pe naiba
yumy
Postat pe 14 August 2010 07:35
Da, e adevarat, dar pana la urma fiecare face ce doreste, chiar daca atrage o oarecare parere dupa ea, e viata ei, si isi asuma riscuri. Insa un studio de videochat isi poate desfasura activitatea si in legalitate, deoarece exista legi ce fac ca aceasta sa fie practic o meserie ca oricare alta. Era o lege de prin 2003 cu completare in 2004. Deci se poate face videochat si in conditii legale, departe de prostitutie, deoarece cea care va face videochat, va intra in contact doar prin intermediul calculatorului cu vizitatorul doritor de ” senzatii neobisnuite”, deci nu va exista in nici un fel contact fizic intre ei. Pe http://lolahighclass.ro/ poti gasi mai multe detalii.
kudika_935945
Postat pe 18 Noiembrie 2013 08:29
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:32:22Am auzit in ultimul timp foarte des despre acest job?ati incerca sa lucrati in videochat? ce parere aveti despre ?
glumesti....adica sa ma vada toata lumea goala///
NEGRUTTTT
Postat pe 22 Martie 2014 08:41
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...
....pai ,nu te vad barbatii goala....ma gandeam si eu
NEGRUTTTT
Postat pe 22 Martie 2014 08:43
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...


Si abia acum te-au apucat problemele de constiinta?
Daca ti se pare ca nu e bine ce faci, opreste-te.Daca ti se pare ca e bine ce faci da-i inainte!Ce conteaza ce cred altii daca tu continui oricum sa practici o asemenea"meserie"?
Arno_28
Postat pe 22 Martie 2014 10:02
De la: Hebe_13, la data 2014-03-22 10:02:32
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...


Si abia acum te-au apucat problemele de constiinta?
Daca ti se pare ca nu e bine ce faci, opreste-te.Daca ti se pare ca e bine ce faci da-i inainte!Ce conteaza ce cred altii daca tu continui oricum sa practici o asemenea"meserie"?

Eiii ca sa vezi ...desconsideri videochatul ca meserie .....dar incurajezi diferenta de varsta de 20 de ani , intr-o relatie !!! ca fiind o normalitate .
Cine-ti da tie dreptul de a judeca aceasta asa zisa "meserie" , si fetele care o practica ?!
Ori esti consecventa in pricipiile pe care pretinzi ca le ai , ori habar nu ai nici tu ,care-ti sunt de fapt principiile !
-Iulya
Postat pe 22 Martie 2014 11:51
De la: -Iulya, la data 2014-03-22 11:51:14
De la: Hebe_13, la data 2014-03-22 10:02:32
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...


Si abia acum te-au apucat problemele de constiinta?
Daca ti se pare ca nu e bine ce faci, opreste-te.Daca ti se pare ca e bine ce faci da-i inainte!Ce conteaza ce cred altii daca tu continui oricum sa practici o asemenea"meserie"?

Eiii ca sa vezi ...desconsideri videochatul ca meserie .....dar incurajezi diferenta de varsta de 20 de ani , intr-o relatie !!! ca fiind o normalitate .
Cine-ti da tie dreptul de a judeca aceasta asa zisa "meserie" , si fetele care o practica ?!
Ori esti consecventa in pricipiile pe care pretinzi ca le ai , ori habar nu ai nici tu ,care-ti sunt de fapt principiile !


Iar bati campii, dar asta e!
Cata vreme preferi conversatiile cu toti ciudatii forumului gen Bator sau altii de genul nu ma mira ca te-ai molipsit si nu intelegi nimic.
In noul cod penal nu am gasit pedeapsa cu moartea sau inchisoare pe viata pentru relatii cu persoane mai mari sau mai mici decat partenerul cu 20 de ani.
Poate o propui tu.
Bietul Hugh Heffner ar trebui impuscat, nu-i asa?
Arno_28
Postat pe 23 Martie 2014 08:45
De la: Hebe_13, la data 2014-03-23 08:45:11
De la: -Iulya, la data 2014-03-22 11:51:14
De la: Hebe_13, la data 2014-03-22 10:02:32
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...


Si abia acum te-au apucat problemele de constiinta?
Daca ti se pare ca nu e bine ce faci, opreste-te.Daca ti se pare ca e bine ce faci da-i inainte!Ce conteaza ce cred altii daca tu continui oricum sa practici o asemenea"meserie"?

Eiii ca sa vezi ...desconsideri videochatul ca meserie .....dar incurajezi diferenta de varsta de 20 de ani , intr-o relatie !!! ca fiind o normalitate .
Cine-ti da tie dreptul de a judeca aceasta asa zisa "meserie" , si fetele care o practica ?!
Ori esti consecventa in pricipiile pe care pretinzi ca le ai , ori habar nu ai nici tu ,care-ti sunt de fapt principiile !


Iar bati campii, dar asta e!
Cata vreme preferi conversatiile cu toti ciudatii forumului gen Bator sau altii de genul nu ma mira ca te-ai molipsit si nu intelegi nimic.
In noul cod penal nu am gasit pedeapsa cu moartea sau inchisoare pe viata pentru relatii cu persoane mai mari sau mai mici decat partenerul cu 20 de ani.
Poate o propui tu.
Bietul Hugh Heffner ar trebui impuscat, nu-i asa?

Am evitat ironiile si arogantele pe care mi le-ai adresat de nenumarate ori , direct sau indirect .
Intr-o conversatie pe care ai avut-o cu un barbat pe Forum ,foloseai expresii de mahalagioaca ieftina !
Incerci din rasputeri sa arati ceea ce nu esti !
Ti-ai ales un nume de scena .......
Hebe a fost zeita ...tineretii vesnice..si simbolizeaza ..prospetimea trupeasca eterna ...
nu o mai face pe desteapta ca nu esti ceea ce vrei sa pari , esti o mahalagioaica ieftina !


Si-ti repet : dintre toti userii care si-au dat cu parerea , in ceea ce privesste diferenta de 20 de ani intr-o relatie.....
De ce dracu te-ai gasit tocmai de mine sa te iei ?
Cand te plictisesti fugi si plimba-l pe azorel
-Iulya
Postat pe 23 Martie 2014 11:26
Sa fiu sincer, am fost tentat sa incerc si eu. Acum cativa ani, un fost coleg a lasat facultatea de Automatica pt ca invata degeaba, oricum li se cereau bani la examene. E departe de prostitutie si dezvolta putin atitudinea fata de ''diversele caractere'' ale oamenilor. Nu ajung muti' sau agramati sa faca asta si e un intreg proces de selectie. Nu ai voie sa intreci limite si poti refuza ofertele imorale.
In 10-15 ani se v-a mai deschida mentalitatea romanilor si dupa caz fiicele, surorile sau prietenele vor avea curajul sa spuna ca practica videochat. Asta , atunci cand nu vor mai fi asa multi 'de'ai nostri' care cred ca SIDA se ia de pe balustrada sau ca educatia sexuala in scoli este o blasfemie.
Darius_
Postat pe 23 Martie 2014 13:48
De la: -Iulya, la data 2014-03-23 11:26:46
De la: Hebe_13, la data 2014-03-23 08:45:11
De la: -Iulya, la data 2014-03-22 11:51:14
De la: Hebe_13, la data 2014-03-22 10:02:32
De la: condy1_72000, la data 2009-02-20 15:55:24eu lucrez in asa ceva de ceva timp si sunt curioasa de ce se fereste lumea de videochat...si de ce se considera a fi egal cu prostitutia etc...


Si abia acum te-au apucat problemele de constiinta?
Daca ti se pare ca nu e bine ce faci, opreste-te.Daca ti se pare ca e bine ce faci da-i inainte!Ce conteaza ce cred altii daca tu continui oricum sa practici o asemenea"meserie"?

Eiii ca sa vezi ...desconsideri videochatul ca meserie .....dar incurajezi diferenta de varsta de 20 de ani , intr-o relatie !!! ca fiind o normalitate .
Cine-ti da tie dreptul de a judeca aceasta asa zisa "meserie" , si fetele care o practica ?!
Ori esti consecventa in pricipiile pe care pretinzi ca le ai , ori habar nu ai nici tu ,care-ti sunt de fapt principiile !


Iar bati campii, dar asta e!
Cata vreme preferi conversatiile cu toti ciudatii forumului gen Bator sau altii de genul nu ma mira ca te-ai molipsit si nu intelegi nimic.
In noul cod penal nu am gasit pedeapsa cu moartea sau inchisoare pe viata pentru relatii cu persoane mai mari sau mai mici decat partenerul cu 20 de ani.
Poate o propui tu.
Bietul Hugh Heffner ar trebui impuscat, nu-i asa?

Am evitat ironiile si arogantele pe care mi le-ai adresat de nenumarate ori , direct sau indirect .
Intr-o conversatie pe care ai avut-o cu un barbat pe Forum ,foloseai expresii de mahalagioaca ieftina !
Incerci din rasputeri sa arati ceea ce nu esti !
Ti-ai ales un nume de scena .......
Hebe a fost zeita ...tineretii vesnice..si simbolizeaza ..prospetimea trupeasca eterna ...
nu o mai face pe desteapta ca nu esti ceea ce vrei sa pari , esti o mahalagioaica ieftina !


Si-ti repet : dintre toti userii care si-au dat cu parerea , in ceea ce privesste diferenta de 20 de ani intr-o relatie.....
De ce dracu te-ai gasit tocmai de mine sa te iei ?
Cand te plictisesti fugi si plimba-l pe azorel


Mai bine te-as plimba pe tine, poate te calmezi, dar o sa am grija sa iti pun botnita.
Arno_28
Postat pe 25 Martie 2014 07:08
O eee, ce ti-am zis eu , ca nu ai facut decat sa-ti arati adevaratul tau caracter ieftin de mahalagioaca .
Etaleaza-te , fii tu insati
-Iulya
Postat pe 25 Martie 2014 12:04
Pana la urma indiferent de ce spune unul sau altul, fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui, atat timp cat nu ii afecteaza pe cei din jur. Si dupa cate se vede aceasta activitate de videochat, este una care prinde contur si la noi, si vad destul de multe studio-uri de videochat prin oras, si ma gandesc sa sunt serioase si legate odata ce sunt in vazul tuturor. Am vazut ca unele au si site-uri de prezentare, cu tot cu contacte si adrese, ca si http://videochatconstanta.com/ , si ma gandesc inca odata ca daca acestea ar fac prostitutie, nu ar fi chiar asa la vedere, sa le poata gasi toata lumea.
kudika_935945
Postat pe 31 Martie 2014 20:39
De la: Rorry, la data 2010-03-26 16:43:40Chiar se fac bani. Si nu inteleg de ce va feriti de chestia asta ? doar ptr ca societatea v-a masturbat mental pe tema videochatului? Si eu fac videochat sunt studenta la Marketing si Afaceri internationale,nu este un job in care te poti dezvolta profesional ,ma refer la urcarea profesional,in cariera,dar dupa ce termin facultatea o sa am unde sa stau pe banii mei,nu pe banii parintilor masina o am deja si fara credit la banca. Siar dupa ce termin facultatea sper sa gasesc un job care sa imi ofere veniturile pe care le am aici. Ca sa am cu ce sa pun benzina in rezervor macar!! Incuiati mai sunteti. Plus de asta inveti foarte multe prin comunicarea cu oamenii.Si te ajuta si ptr o viitoare cariera. Iar aici unde sunt eu condiitle sunt excelente. Sefii is foarte de treaba si haiosi,sunt de apoape un an aici si nu a existat luna in care sa nu imi iau salariu la timp.Sper sa putem discuta deschis pe tema asta ptr ca imi doresc sa schimb cateva pareri critice referitor la jobul asta.

O zi faina!





Ce exprimaresocietatea din strafundul vaginului!
"societatea v-a masturbat mental pe tema videochatului".
Daca tu asta practici, de ti s-au blocat neuronii, nu da vina si pe altii ca ar vrea la fel.
Societatea sa iti masturbeze creierul?
O asemenea gogomanie nu am mai auzit!
Poate ai vrut sa zici ca ni l-a spalat, ca ne-a indoctrinat dar masturbarea creierului....asta chiar e de-a mirarilea.
Poate ai reusit tu sa ajungi la o asa performanta, dar sa ne zici cum?
Arno_28
Postat pe 31 Martie 2014 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut designer vestimentar pentru o colaborare 1 De la: GabrielleB 13 Octombrie 2015 16:01
urgent! caut un loc de munca! please! 4 De la: stefania49 14 Iulie 2010 08:19
vreau sa postez un articol 2 De la: kudika056899 3 August 2009 20:18
BeDiamonds!! 1 De la: tnsanamaria 11 Septembrie 2009 22:43
Asistenta medicala 3 De la: valy90 24 Ianuarie 2011 00:13