Setari Cookie-uri

Cum so uit mai repede?

cui pe cui se scoate...! nu judecam pe nimeni aici.. nu shtim daca te merita sau nu , nu shtim ce a fost intre voi dar daca s-a terminat .. incearca sa accepti situatia.., umpleti timpul care odata era petrecut cu ea.. facand altceva ! impune-ti, ai putina vointza.. trebuie sa reusesti pana la urma ,vei reusi..! bafta..
frosi_ssimonica
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:14
Nu mai are nici pe naiba din februarie pana acum ...timpul de vindecare pentru cei normali la cap ...in medie , nu generalizez este de o luna ( la mine atat dureaza sau a durat cel putin ) si asta in cele mai dramatice situatii

Asa ca fir intins si bafta la succese !
__LL__
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:34
stii intelepciunea poporului ,, cui pe cui se scoate '',gaseste-ti si alte peocupari
mery_aida
Postat pe 11 Aprilie 2009 23:50
De la: __LL__, la data 2009-04-11 16:34:26Nu mai are nici pe naiba din februarie pana acum ...timpul de vindecare pentru cei normali la cap ...in medie , nu generalizez este de o luna ( la mine atat dureaza sau a durat cel putin ) si asta in cele mai dramatice situatii

Asa ca fir intins si bafta la succese !
cred ca eu nu sunt normala,in cazul asta.
dana_mv
Postat pe 11 Aprilie 2009 23:52
buna:)da tu de unde jtii k dupa ce iti spune ca te iubeste umbla cu altii?
powersinziana
Postat pe 12 Aprilie 2009 23:06
De la: __LL__, la data 2009-04-11 16:34:26Nu mai are nici pe naiba din februarie pana acum ...timpul de vindecare pentru cei normali la cap ...in medie , nu generalizez este de o luna ( la mine atat dureaza sau a durat cel putin ) si asta in cele mai dramatice situatii

Asa ca fir intins si bafta la succese !



Ce zici tu LL daca-ti spun ca eu si dupa 3 (trei) ani simt acelasi lucru pentru o fata care m-a parasit?
Probabil ca zici ca nu sunt normal. Desi intre timp am incercat alte 2-3 relatii.
Asa ca... nu-i cum zici tu.
aprov
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:52
nu poti sa o uiti asa din senin
HANESCUANA
Postat pe 13 Aprilie 2009 17:45
De la: kevin, la data 2009-02-25 21:02:01da stiu......dar imi mai spune si ca "te iubesc-ul" ala care i l-a spus la al doilea dupa mine nu o sa mai existe niciodata ca,,,,,,,,,,,cum mi-l spunea mie......stiu ca minte...da ce sa fac ca so uit? asta era intrebare.....


timpul le vindeva pe toate...eventual..aparitia unei fete..te poate ajuta sa o uiti..desi..la inceput..o sa iti fie mai greu...pt k o sa iti imaginezi..k ce a facut pr ta..va face si cealalta..si ..o sa cam pierzi increderea..in fete...dar...mergi mai departe...cine stie cine apare in viata ta!
m_deea14
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:27
ai renuntat se pare la ea...poate nu stie ce vrea si astfel te face pe tine sa suferi
daca nu mai ai incredere in ea si nu mai crezi in setimentele eimai bine incearca s-o uiti si sa nu te mai amgesti
ca s-o uiti evit-o,nu o mai cauta si fa cat mai multe activitati
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Mai 2009 16:35
De la: kevin, la data 2009-02-25 20:56:25Da stiu dar ea imi spuune ca ma iubestte si ca nu ma v-a putea uita niciodata si in acelas timp se desparte de mine si iese cu alti 2 in 1 zi ......? ce sa mai cred eu?


impusc-o ! sau impusca-te ! ori ea e prea zdreanta, ori tu esti varza... sau ambele... cert e ca e naspaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
crissa_909
Postat pe 15 Mai 2009 10:08
timpul le rezolva pe toate...asa ca..ocupa ti timpul cu diverse activitati:D iesi pe afara , distreaza te omule ca o viata avem si merita traita:P in momentul in care fatuca asta mai umbla cu cineva e clar ca n-o sa mai fie cum era inainte cu tine...daca te iubeste asa cum pretinde ea..s-ar fi intors de mult la tine..si ati fi fost fericiti impreuna..dar atata timp cat e cu altul si ii zice lui te iubesc..ce sperante sa mai ai..ca n-o sa mai fie ca inainte...incearca sa iti gasesti pe alta...sunt multe fete in lumea asta..sincer...sper sa-ti treaca..transform-o intr-o amintire frumoasa si mergi mai departe....multa bafta si ai grija ce faci!
lilone
Postat pe 15 Mai 2009 10:39
stii cum? apuca-te de invatat gramatica. este incorect "so uit" corect este "s-o uit"
cristinamei
Postat pe 15 Mai 2009 11:14
lasa ca vei trce tiam mai zis dute distrazate si nu te mai ruga de ea ca nu are rost acum asa face ce vrea ea cu tine o intarati mai tare asa zice ca ica esti topit dupa ea ASCULTAMA SI FA ASA CUM SPUN SI ALTII DACA VREI BINEINTELES
alexandra_sziga
Postat pe 15 Mai 2009 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
only hope... 43 De la: l_diana_c 1 Iunie 2009 14:02
relatie sagetator-sagetator 5 De la: roxi_berzi 21 Decembrie 2010 17:11
cred ca ma place 30 De la: iacinta 22 Ianuarie 2010 16:14
Poate sta o femeie la varsta de 35-40 de ani cu un Baiat la 25 de ani ...? 313 De la: Marius_Dragutzzu_1 2 Mai 2014 15:10
HELP! Sunt femeie, ma consideram hetero, dar m-am indragostit de o alta femeie 90 De la: kudika_5823 8 Mai 2012 20:47