se mai poarta rochiile de seara,s-au se prefera pantalonii?????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
sirenasyr Avatarul lui sirenasyr

19 mesaje

Mie imi plac si ramin adepta rochiilor de seara...mi se par f. sexy. Voi ce credeti?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: sirenasyr, la data 2009-02-25 21:23:10 Mie imi plac si ramin adepta rochiilor de seara...mi se par f. sexy. Voi ce credeti?

si mie imi plac rochitzele...am foarte multe dar nu prea gasesc ocazii sa le port
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

si mie imi plac tot rochiile de seara...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1130 mesaje

Rochiile de seara si pantalonii fac parte din filme diferite !

4147 mesaje

adevarul este ca daca mergi la o nunta sau oriunde in alt loc nu prea merge sa te imbraci in patalonii.... tot rochia iti da alura de eleganta
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1130 mesaje

De la: _dulcik_, la data 2009-02-26 12:39:34adevarul este ca daca mergi la o nunta sau oriunde in alt loc nu prea merge sa te imbraci in patalonii.... tot rochia iti da alura de eleganta[/quote

Tocmai de aia sunt din filme diferite ! Pantalonii sunt mai mult casual si sport. Seara in general sunt indicate rochiile

4147 mesaje

nu mie tb sa imi zici ca eu stiam asta
breakme Avatarul lui breakme

6 mesaje
Oras: bucuresti

rochiile vor fi tot timpul "in"..sigur, sa si pantalonii merg la o ocazie mai speciala, doar asortati cum trebuie..
EricaMartin Avatarul lui EricaMartin

17 mesaje

Depinde de ocazie, dar rochia este de preferat la evenimente, deoarece este mai feminina, si iti da o alta prezenta decat pantalonii
Fosta membra Kudika.ro

pantalonii de obicei merg doar la dineurile business

normal ca daca mergi la o petrecere este mai ok o rochie

doar deasta suntetzi femei, nu?
Nu cauta persoana cu care poti sa stai, caut-o pe cea fara de care nu poti sa stai !

4147 mesaje

eu cred ca fiecare femeie stie lucrurile astea.... cum sa te imbraci pe strada si cum te imbraci cand mergi la un eveniment
pysy_mik Avatarul lui pysy_mik

26 mesaje

De la: _dulcik_, la data 2009-02-28 09:44:48eu cred ca fiecare femeie stie lucrurile astea.... cum sa te imbraci pe strada si cum te imbraci cand mergi la un eveniment
Imi pare rau ca trebuie sa spun asta dar in prezent sunt atatea persoane care vor sa iaasa in evidenta si din pacate devin ridicole si penibile.
yumy Avatarul lui yumy

26374 mesaje

mie imi plac enorm rochiile de seara elegante dar nu prea am unde sa le port poate la vara cand o sa am o nunta dar nici atunci nu le porti purta pe toate odata, cine stie mai e pana atunci...
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
robo_sr Avatarul lui robo_sr

38 mesaje

dap, cu siguranta rochiile sunt f sexy indiferent de ocazie. ai o rochie noua dar nici o idee pentru acest weekent sau pt weekend-ul urmator? trimite sms la 1261 cu textul TXT PARTY si afla detalii

4147 mesaje

niciodata nu poti compara o rochie cu o pereche de pantaloni... eu prefer rochiile la evenimente... niciodata nu as opta pt pantaloni
everything_for_you Avatarul lui everything_for_you

214 mesaje

rochia in ciuda faptului ca pt unele este "incomoda"pt femeile sau fetele care sunt adeptele genului sport
rochia este simbolul feminitatii , elegantei etc.
everything_for_you Avatarul lui everything_for_you

214 mesaje

hai sa comparam o femeie imbracata intr-o rochie chiar dac este f simpla si fara sa aiba cine stie ce croiala si o femeie in pantalon elegant asta pt a nu fi diferenta f mare
mereu va castiga rochia ....

4147 mesaje

De la: everything_for_you, la data 2009-03-26 22:16:41rochia in ciuda faptului ca pt unele este "incomoda"pt femeile sau fetele care sunt adeptele genului sport

normal... dra totusi si una care se imbraca sport ar putea opta pt ea... oricat de "incomoda" ar fi tot rochia va ramane
Fosta membra Kudika.ro
Rochia de seara reprezinta in acceptiunea mea maximul de elegantza posibil ( evident sa fie aleasa cu bun gust, sa avantajeze silueta si sa fie purtata cu feminitate) !
Pantalonii pot si fi ei o alternativa, depinde insa ce fel de pantaloni, pot fi fusta-pantalon sau pot avea un voal( chiar am o pereche asa, sunt deosebiti si dau foarte bine, mai ales daca nu avem niste glezne sau gambe de gazela) sau pot fi mai vaporosi,dintr-un material fin insa nu echivaleaza ''little black dress'-ul'' sic si delicat.
Sa fiti frumoase doamnelor !
Banshee on duty! Beware :)
Marlen2006 Avatarul lui Marlen2006

45 mesaje

Eu zic sa lasati mec-u de o parte si dupa vb
yumy Avatarul lui yumy

26374 mesaje

De la: everything_for_you, la data 2009-03-26 22:16:41rochia in ciuda faptului ca pt unele este "incomoda"pt femeile sau fetele care sunt adeptele genului sport

asa este rochia este simbolul feminitatii, iar la un eveniment o femeie nu se poate face remarca decat printr-o rochie care sa ii puna in evidenta corpul
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
kriszta15 Avatarul lui kriszta15

5 mesaje
Oras: oradea

am vrut sa va atasez o colectie de rochii de seara 2009, dar in format pps nici cum nu pot sa adaug pe forum, desi ar merita sa le vedeti si poate va vine pofta la toate sa purtati rochii anul acesta
Fosta membra Kudika.ro
pantaloni ca tinuta de seara?nuuu!in nici intr-un caz.in pantaloni poti arata bine,elegant ...dar niciodata feminina.
Daca e visare,viata se duce,cel putin sa fie o visare dulce!

5 mesaje

www.hermina.cz/viewer.php?albid=5656&stage=3&pn=1#tn

rochii superbe , pozelel nu se pot descarca
Fosta membra Kudika.ro
intr-adevar rochia e simbolul feminitatii
Fosta membra Kudika.ro
Imi plac rochiile dar adevarul e ca am vazut si niste aparitii in pantalon, absolut seducatoare!! Asa ca depinde de corpul, stilul si imaginatia fiecareia.
To err is human, but it feels divine.
Fosta membra Kudika.ro
se poarta scrierea corecta a limbii romane!!

5 mesaje

De la: maria33, la data 2009-04-26 20:39:09se poarta scrierea corecta a limbii romane!!

si cum O imbraci? de sus in jos, sau de jos in sus?
happy_face Avatarul lui happy_face

91 mesaje

De la: maria33, la data 2009-04-26 20:39:09se poarta scrierea corecta a limbii romane!!

Fte corect si eu sunt de acord cu moda asta :)
copacelul Avatarul lui copacelul

211 mesaje
Oras: satu mare

multsoare-stuff.blogspot.com/
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: