Setari Cookie-uri

Crema antirid potrivita varstei tale

Christian Dior Capture Totale Multi-Perfection Creme 30ml * Cremã anti-îmbãtrânire îmbogãțitã cu Complex Alfa-Longoza * Diminueazã ridurile, lãsarea, pielea slãbitã și porii lãrgiți * Cu ingrediente active ca polimerul dispersat în ulei volatil de silicon * Extractul de Iris galben rafineazã textura pielii și întãrește porii * Complexul de Bi-Skin și proteinele de grâu netezesc și dau fermitate pielii * Textura emolientã lasã pielea catifelatã și luminoasã * Utilizarea continuã dã pielii un aspect mai ferm, dens și întinerit pret 100 ron se ofera tester gratuit 0767121594 o zi frumoasa


ESTE PENTRU VARSTA DE 25 65
ocaziebuna
Postat pe 13 Septembrie 2010 09:16
Christian Dior Capture Totale Multi-Perfection Creme 30ml * Cremã anti-îmbãtrânire îmbogãțitã cu Complex Alfa-Longoza * Diminueazã ridurile, lãsarea, pielea slãbitã și porii lãrgiți * Cu ingrediente active ca polimerul dispersat în ulei volatil de silicon * Extractul de Iris galben rafineazã textura pielii și întãrește porii * Complexul de Bi-Skin și proteinele de grâu netezesc și dau fermitate pielii * Textura emolientã lasã pielea catifelatã și luminoasã * Utilizarea continuã dã pielii un aspect mai ferm, dens și întinerit pret 100 ron se ofera tester gratuit 0767121594 o zi frumoasa


ESTE PENTRU VARSTA DE 25 65
ocaziebuna
Postat pe 13 Septembrie 2010 09:16
Christian Dior Capture Totale Multi-Perfection Creme 30ml * Cremã anti-îmbãtrânire îmbogãțitã cu Complex Alfa-Longoza * Diminueazã ridurile, lãsarea, pielea slãbitã și porii lãrgiți * Cu ingrediente active ca polimerul dispersat în ulei volatil de silicon * Extractul de Iris galben rafineazã textura pielii și întãrește porii * Complexul de Bi-Skin și proteinele de grâu netezesc și dau fermitate pielii * Textura emolientã lasã pielea catifelatã și luminoasã * Utilizarea continuã dã pielii un aspect mai ferm, dens și întinerit pret 100 ron se ofera tester gratuit 0767121594 o zi frumoasa STUDIAZA OFERTA
ocaziebuna
Postat pe 13 Septembrie 2010 09:17
Christian Dior Capture Totale Multi-Perfection Creme 30ml * Cremã anti-îmbãtrânire îmbogãțitã cu Complex Alfa-Longoza * Diminueazã ridurile, lãsarea, pielea slãbitã și porii lãrgiți * Cu ingrediente active ca polimerul dispersat în ulei volatil de silicon * Extractul de Iris galben rafineazã textura pielii și întãrește porii * Complexul de Bi-Skin și proteinele de grâu netezesc și dau fermitate pielii * Textura emolientã lasã pielea catifelatã și luminoasã * Utilizarea continuã dã pielii un aspect mai ferm, dens și întinerit pret 100 ron se ofera tester gratuit 0767121594 o zi frumoasa
ocaziebuna
Postat pe 13 Septembrie 2010 09:17
Sunt tot alea de anul trecut?
kudika226898
Postat pe 15 Septembrie 2010 12:03
De la: lollitta, la data 2009-03-31 21:11:22Buna tuturor,

am 26 de ani si as vrea sa imi spuna si mie cineva care ar fi cea mai potrivita crema antirid pentru varsta mea. As vrea sa incep sa ma previn cat de cat ridurile, insa nici nu vreau sa folosesc creme prea puternice. Merci1
N

Nu cred ca la 26 ani trebuie sa folosesti o crema anti-rid ci doar oc rema hidrantanta potrivita tipului tau de ten si o crema anti-rid pentru zona din jurul ochilor, ea e cea mai predispusa la riduri..eu de exemplu am iduri de expresie si am folosit o crema Myokine de la Vichy insa nu pot sa spun ca mi-a placut prea mult..
criss84
Postat pe 29 Septembrie 2010 10:34
Produse naturiste de la Calicita, tratament pt prevenire, diminuare riduri
Pt detalii, delyiutza_p@yahoo.com
delyiutza_p
Postat pe 3 Octombrie 2010 14:17
Texte MLM...
kudika226898
Postat pe 4 Octombrie 2010 00:45
La 26 de ani se poate incepe deja folosirea cremelor antirid dar este necesar sa stii daca tenul tau se rideaza din lipsa de apa adica este deshidratat sau se rideaza din lipsa de grasime adica este alipic.Dupa determinarea tipului de ten iti poti alege crema potrivita.
carmen_natural
Postat pe 29 Aprilie 2011 22:30
Pentru prevenirea ridurilor va recomand gama Kianty Botox de la Bruno Vassari. Efectele ei chiar sunt satisfacatoare!
Amalia06
Postat pe 5 Februarie 2012 05:00
Carmen are dreptate. Acelasi lucru mi l-a spus si medicul. Exista o gama noua, Dolomia , e foarte buna crema.
bodorinlaura
Postat pe 8 Februarie 2012 12:05
Buna :D
Iti recomand sa intri pe blogu re-derma.
Este doctorita care m-a tratat de acnee cu rezultate excelente. Gasesti o groaza de sfaturi despre ingrijirea pielii pe blogul ei. Parca am vazt chiar un articol despre riduri si creme pentr persoane tinere :D
kudika_9672
Postat pe 12 Iunie 2012 18:05
Masati-va fata seara cu ulei din simburi de strugure presat la rece !Are super efecte contra ridurilor.Pentru intretinerea pielii in general va recomand sa folositi acest ulei in salata zilnica,maximum 30 ml/persoana !Este deosebit ca gust si reda elasticitatea pielii.Daca are cine sa va faca este perfecta o crema de fata cu lanolina,cetaceum,cholesterol,ceara de albine si ulei din simbure de struguri !Aceasta crema se poate folosi preventiv prin masaje faciale zilnice sau curativ prin aplicari saptaminale sub forma de masca,
carmen_natural
Postat pe 14 Iunie 2012 00:47
Buna ziua!

Am 44 de ani si au inceput sa-mi apara cateva riduri in zona ochilor si pe frunte. defapt primele riduri s-au instalat inca din anii trecuti. M-am hotarat acum sa mai inlatur din ele. Am cumparat in scopul asta creme si suplimente Impreskin care cica ar ajuta la asa ceva. Sun si eu curioasa si chiar imi doresc sa mai netezesc tenul.
kudika_980305
Postat pe 28 Ianuarie 2015 10:15
De la: kudika_980305, la data 2015-01-28 10:15:47Buna ziua!

Am 44 de ani si au inceput sa-mi apara cateva riduri in zona ochilor si pe frunte. defapt primele riduri s-au instalat inca din anii trecuti. M-am hotarat acum sa mai inlatur din ele. Am cumparat in scopul asta creme si suplimente Impreskin care cica ar ajuta la asa ceva. Sun si eu curioasa si chiar imi doresc sa mai netezesc tenul.



Daaa....sigur o sa devii ca la 20 de ani...
kudika226898
Postat pe 28 Ianuarie 2015 16:14
Salut, incearca un ulei sau o crema antirid bio. Va ajuta pielea ta sa se regenereze in mod natural, fara chimicale. Esti prea tanara sa o intoxici cu chimicale de acum si atat secretia de colagen cat si mentinerea elasticitatii pot fi stimulate natural, cu ulei de samburi de struguri, spre exemplu, sau amestecuri din uleiuri grase pure.
Bafta! :)
AncaVir
Postat pe 2 August 2015 12:57
De la: kudika226898, la data 2015-01-28 16:14:19
De la: kudika_980305, la data 2015-01-28 10:15:47Buna ziua!

Am 44 de ani si au inceput sa-mi apara cateva riduri in zona ochilor si pe frunte. defapt primele riduri s-au instalat inca din anii trecuti. M-am hotarat acum sa mai inlatur din ele. Am cumparat in scopul asta creme si suplimente Impreskin care cica ar ajuta la asa ceva. Sun si eu curioasa si chiar imi doresc sa mai netezesc tenul.



Daaa....sigur o sa devii ca la 20 de ani...


Ca la 20 de ani e mai greu, dar macar sa se vada ceva imbunatatiri acolo, sa se mai in tinda pielea putin. Nu cred ca asteapta nimeni minuni de la nici un produs de pe piata.
kudika_993534
Postat pe 23 Noiembrie 2016 12:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Acnee, piele foarte uscata si sensibila , rash cutanat ... 8 De la: kudika226898 4 Octombrie 2010 00:50
AHHHHHHHHHHHHHHHHH 6 De la: baby_frances 6 Decembrie 2009 11:49
TRATAMENTE COSMETICE NONINVAZIVE ,INVAZIVE 2 De la: AvocatCuculis 6 August 2015 11:45
praf lava vulcanica? 3 De la: AvocatCuculis 6 August 2015 11:41
Ten prea gras 6 De la: kudika494965 7 August 2012 13:00