Setari Cookie-uri

Cum scapati de inestetica celulita?

Descopera noua inovatie anticelulitica de la Linéance!

Linéance te ajuta sa scapi de celulita! Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui in acest topic de forum cum lupti tu impotriva celulitei. Poti castiga unul din cele 5 premii constand intr-o crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen.

Perioada de desfasurare a concursului: 5 mai - 12 mai 2009

Succes !
concursKudika
Postat pe 5 Mai 2009 17:49
magnolie...vorba lui dracusor
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 17:50
mangolieeee
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 17:58
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 17:59
pentru a scapa de celulita trebuie sa folosim crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen
jorjoy
Postat pe 5 Mai 2009 19:06
pentru a scapa de celulita trebuie sa folosim crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen
zuzilici
Postat pe 5 Mai 2009 19:34
Linéance te ajuta sa scapi de celulita! ....?este posibil ...eu pana una alta incerc masajul cu o crema X care....ce sa spun? are efect de ardei iute .... pisca...arde...etc....dar ...se vad ceva rezultate....dupa 3 4 luni....:( ........................ asa ca nu cred ca mi-ar stica sa incerc una noua
cris_spiridel
Postat pe 5 Mai 2009 20:13
1. crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen;
2. masaj;
3. tratamente naturiste cu fel de fel de plante miraculoase pe care eu personal nu le cunosc;
4. exercitii fizice care sa inlocuiasca statul cu orele la birou si dulciurile? I guess...
violet_m00n
Postat pe 5 Mai 2009 21:01
In primul rand: crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen;
Si dupa urmeaza:masaj anticelulitic o data la 2 saptamani, sala de 4 ori pe saptamana, aprox 2 ore, dieta si muuulta apa.Cam atat
tudorachelucia
Postat pe 5 Mai 2009 21:48
pfoai cata reclama la crema asta..si numai de la persoane care surpriza-posteaza pentru prima oara...
iulices
Postat pe 5 Mai 2009 21:55
Folosesc un sapun (habar n`am ce firma e) putin mai zgrunciuros,cam zgarie pielea dar are efect de masaj si cu zatz de la cafea .... kiar da roade ... leacuri babesti :D
AnKuTzA2007
Postat pe 5 Mai 2009 22:06
eu o sa fiu sincera si o sa spun ca eu folosesc alta crema anticelulitica ..eu folosesc o crema ,una din comert nu conteaza marca,are efect termoactiv,ma dau de 2 ori pe zi,beau mult apa , am o dieta corespunzatoare adica fara zahar(care se depune in cel mai adanc strat ),fara ulei,fara sucuri din comert etc,multa apa si ceai care detoxifiaza si sport si am reusit sa scap de celulita :>

eu spun ce folosesc eu, nu spun k fol crema Amincissant Thermo-Sculpt doar k sa fiu premiata...
si mai folosesc din cand in cand si zatzul de cafea sau malaiul...e mai greu pentru k se umfla si se infunda scurgerea dar is bune si astea :D
danazuzu
Postat pe 5 Mai 2009 22:09
De la: AnKuTzA2007, la data 2009-05-05 22:06:26Folosesc un sapun (habar n`am ce firma e) putin mai zgrunciuros,cam zgarie pielea dar are efect de masaj si cu zatz de la cafea .... kiar da roade ... leacuri babesti :D


am avut si eu unu asemanator care mia placut la nebunie si aruncasem amabalaju si nu am mai reusit sa il gasesc.nu stii cum se numeste al tau totusi?:)) poate se nimereste sa fie acelasi...
iulices
Postat pe 5 Mai 2009 22:12
De la: AnKuTzA2007, la data 2009-05-05 22:06:26Folosesc un sapun (habar n`am ce firma e) putin mai zgrunciuros,cam zgarie pielea dar are efect de masaj si cu zatz de la cafea .... kiar da roade ... leacuri babesti :D


se numeste sapun exfoliant...
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 22:15
iulices
Postat pe 5 Mai 2009 22:19
Eu beau 2 litri de apa zilnic. Alerg de obicei seara si din cand in cand mai merg si la sala.Parerea mea este ca poti scapa de celulita facand sport, insa desigur conteaza si alimentatia si consumul de apa.
Asa ca nu uitati beti 2 litri de apa pe zi si aveti o viata activa.
katalina_vm_2008
Postat pe 5 Mai 2009 22:44
eu pt a scapa de celulita,beau destula apa si imi fac masaj cu crema anticelulitica cu aloe vera,dar nu se vad prea mari rezultate....
venusph2004
Postat pe 6 Mai 2009 00:11
crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen+viata si mancare sanatoasa+sport= viata fara celulita
Hermycc
Postat pe 6 Mai 2009 00:27
prin masaj saptamanal insotit de o crema de la Vichy
iuliaiulia
Postat pe 6 Mai 2009 06:50
De la: concursKudika, la data 2009-05-05 17:49:24Descopera noua inovatie anticelulitica de la Linéance!

Linéance te ajuta sa scapi de celulita! Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui in acest topic de forum cum lupti tu impotriva celulitei. Poti castiga unul din cele 5 premii constand intr-o crema Amincissant Thermo-Sculpt, tratament anticelulitic pe baza de colagen activ, cu efect de incalzire, care stimuleaza producerea de colagen.

Perioada de desfasurare a concursului: 5 mai - 12 mai 2009

Succes !


Eu folosesc o crema pe baza de plante(foarte multe plante)nu stiu dc am voie sa-i fac reclama[S-------M],pe care o aplic dimineata si seara prin masaj intens.Cura este de 12 zile,timp in care am grija sa beau multa apa,sa evit grasimile,si sa mananc multe fructe,peste,lapte,salate,zilnic 6migdale crude,etc.Am uitat sa va spun ca fac de 3ori/sapt gimnastica in camera mea. Bine,nu m-ar deranja sa incerc si "Lineance Amincissant Chauffant "despre care am citit ca este fff foarte eficient .O zi buna
totjoi
Postat pe 6 Mai 2009 08:29
am citit undeva ca: celulita de pe fund este buna, pentru ca te apara de nu stiu ce boli. grasimea acumulata acolo nu s-a acumulat pe organele interne si este ok. dar celulita (depunerile de grasime) de pe burta sunt periculoase - persoanele care au grasime pe burtica sunt predispuse la diabet.
daniian
Postat pe 6 Mai 2009 08:50
sportul, dieta, cremele anticelulitice, masaj, consumul zilnic de 2 litri de apa
cdascalu_76
Postat pe 6 Mai 2009 09:19
eu nu ma lupt inca cu celulita insa daca as castiga i-as faceo cadou mamei mele ea a incercat sa scape de celulita folosind creme de la diferita firme dar deocamdata nu prea au dat rezultate , face si miscare in fiecare zi .....
tisha934
Postat pe 6 Mai 2009 09:57
Buna! Ma numesc Adina I si mi-as dori din toata inima sa scap de celulita.E o povara pentru mine..sunt la o varsta destul de frageda si ma impiedica sa port o fusta mai scurta sau ceva sexy.E destul de greu.Am inceput deja un program de fitness la sala, o dieta prescrisa de doctor si bineinteles iau si pastile pentru pentru ca am fost diagnosticata ca fiind supraponderala... In fine...sunt foarte trista uneori cand persoanele din jurul meu imi spun ca m-am ingrasat..nu va mai spun de vergeturile pe care le am...mi-as dori sa ma duc si la masaj anticelulitic, insa unul bun m-ar costa mult si deocamdata nu dispun de banii necesari, e de ajuns cat dau pe abonamentul la sala.am folosit mai demult o crema anticelulitica, dar din pacate a fost fara rezultat.. Mi-as dori din tot sufletul ca Linéance sa ma ajute sa scap de celulita O zi buna !!
adinacata
Postat pe 6 Mai 2009 10:14
eu folosesc crema anticelulitica gerocosen si, sincera sa fiu, nu prea da rezultate.cred ca o sa mai incerc si alte creme, pentru ca am nevoie dupa doua nasteri.

Postat pe 6 Mai 2009 10:35
nu folosesc creme anitcelulitice, dar pe aceasta as incerca-o, poate da rezultate.
petrutadori
Postat pe 6 Mai 2009 10:37
Prin masaje anti-celulita...
yoana_yd
Postat pe 6 Mai 2009 10:45
eu personal fac foarte mult sport pentru picioare,masaj si folosesc o crema anti-celulitica plus o 'masca' anti-celulitica.
nirox
Postat pe 6 Mai 2009 10:52
efort fizic, adica exerciti fizice, legume si fructe si zilnic aplic crema anticelulitica pe zonele afectate, in special dupa dus.
jaguaru
Postat pe 6 Mai 2009 11:10
pt a scapa de celulita eu folosesc zat de cafea si chiar da rezultate
kiss4you
Postat pe 6 Mai 2009 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Incaltamintea preferata! 1874 De la: concursKudika 25 August 2009 17:54
Castiga o astrograma personalizata! 329 De la: concursKudika 21 Iulie 2009 12:04
Castiga saptamanal o pereche de Pantofi Kudika! 676 De la: concursKudika 24 Iunie 2013 17:23
Concurs: Editura Humanitas de invita la concurs! 190 De la: concursKudika 21 Aprilie 2010 14:50
Castiga un voucher de 500 RON oferit de Zega Store! 640 De la: concursKudika 5 Aprilie 2013 19:34