vreau alta culoare la par!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent vreau alta culoare la par!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: (3.3 din 3 voturi)

_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

nu incerca acasa...va iesi ceva prea "interesant"...mergi la un salon, stiu fetele de acolo ce sa faca...nu e nevoie de decolorare sau decapaj neaparat...doar vopsea plus baza...stiu ele ce inseaman baza...sau cel putin ar trebui
Raporteaza abuz de limbaj
Iubytzy_k Avatarul lui Iubytzy_k

46 mesaje

tre sa mergi la salon dar sa nu te gandesti ca cele de acolo te vor face inapoi blonda uniform...negrul se scoate din par in timp...fara sa il strici, altfel nu ai cum (doar cu pudra care nu e indicata-arde rau parul, la fiecare pieptanat ramai cu un smoc destul de mare in mana )
RobertaMissy Avatarul lui RobertaMissy

22 mesaje
Oras: bucuresti

sfatul meu este sa mergi la un salon, cum au spus si fetele.. clar nu o sa fii blonda din prima dar tu ai spus ca nu vrei .. brunetul nu iese din par fara decolorare.. daca pui vopsea + baza va prinde culoarea dorita doar la radacini .. pe restul parului vei avea doar reflexe ale culorii dorite ! asa ca daca esti sigura ca vrei o nuanta mai deschisa, o decolorare nu este chiar atat de daunatoare, mai ales ca tu nu vrei sa fii blonda, iar decolorantul poate sta mai putin pe par ! asta ai putea sa faci si acasa dar ca sa nu te trezesti cu cine stie ce roshu mai bine te lasi pe mana fetelor de la salon ! te pup
Dracula_2000 Avatarul lui Dracula_2000

4 mesaje

bruneta e misto..

4 mesaje

bn...yo's roshcata..ai dreptate..in niciun caz blond

4 mesaje

amigos kre imi da si mie comentarii k am poze...azi am intrat si eu aici adik mi-am facut un cont si am inkrkt niste poze
eka Avatarul lui eka

409 mesaje
Oras: cluj

De la: Dracula_2000, la data 2009-07-10 17:49:57 amigos kre imi da si mie comentarii k am poze...azi am intrat si eu aici adik mi-am facut un cont si am inkrkt niste poze

Cu ce te ajuta pe tine comentariile?De ce ti-ar place tie sa comentam?
Lucka Avatarul lui Lucka

10 mesaje

sal....fi tenta....bruneta cu suvitze roscate(rosu aprins)...e f tare am avut si eu si acum de la culoarea magneta am trecut la deep red....incearca cu nuantator.....succes:P
turbo
Lucka Avatarul lui Lucka

10 mesaje

magenta*......
turbo
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3917 mesaje

De la: Dracula_2000, la data 2009-07-10 17:49:57 amigos kre imi da si mie comentarii k am poze...azi am intrat si eu aici adik mi-am facut un cont si am inkrkt niste poze

si cum vrei sa-ti lase lumea comentarii la poze....daca le ai in album privat??
si mai invata sa scrii in limba romana
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
puyaroxy Avatarul lui puyaroxy

50 mesaje

si eu am avut problema ta si mi l-am deschis cu roscat...am inteles ca asta e sg modalitate de a deschide un par negru sau ma rog ai putea sa te decolorezi;ceea ce nu iti recomand......mergi la un salon mai bn si ai sa vezi k asta e sg solutie stiu eu ce spun
chiuchi_29 Avatarul lui chiuchi_29

1 mesaj

Buna cum ti_au spus si celelalte fete dute la salon...Si eu am fost bruneta si mi_am facut suvite au peste brunetul acela au iesit super de tot sau dak nu vrei sa te faci suvite sa te vopsesti saten deskis.poop