Setari Cookie-uri

ea leu el gemeni

fetelor, daca aveti iubiti gemeni, spuneti-mi va rog frumos tot ce stiti despre personalitatea lor
multumsc.
dany81sanda
Postat pe 1 Iulie 2009 04:45
scapa de el cat poti de repede......... , eu sunt leu, prietenul meu gemeni tre sa recunosc mi a slabit rau de tot nervii, m a adus in niste stari de..... , sunt imposibili si niciodata nu i multumesti orice ai face , plus ca sunt foarte curiosi si ar incerca orice din curiozitate , am scapat de el ptr operioada caci nu mai suportam si s a chinuit ceva vreme sa refaca relatia , nu stiu cred ca doar in situatii din astea limita sunt in stare de ceva bun....in rest....n au nicio treaba ......"lasa ma sa te las", ceva de genul sunt... nu e primul "gemeni" pe care l cunosc , si care mi strica viata:((((
bella28
Postat pe 6 Iulie 2009 09:12
GEMENI..........................NU NU NU toate persoanele pe care le stiu in acesta zodie sunt foarte parshive
fete sau baieti.
tzp_all
Postat pe 15 Iulie 2009 04:36
uneori mi se pare ca are dubla personalitate - cu mine e f atent si ma iubeste dar de fata cu alti oameni pare ca nu ii pasa deloc de mine
dany81sanda
Postat pe 15 Iulie 2009 20:56
n au nicio treaba cu nimik din jur , sunt aerieni , scapa cat poti daca nu vrei s o iei pe aratura.........
bella28
Postat pe 16 Iulie 2009 08:05
eu sunt leu,iar sotul meu e gemeni......insa tin sa spun ca a fost si e destul de dificil,cred ca chiar asa as putea carecteriza un gemeni:dificil,schimbator,cu capul in nori,......si,in fiecare zi ai impresia ca descoperi ceva nou la ei....nici dupa 6 ani petrecuti impreuna nu pot zice ca-l stiu 100%,si au intradevar dubla personalitate,dar au o scuza in chestia asta.....dak ceva rau se intampla nu sunt ei vinovati,ci "celalalt" e de vina...
kudika042331
Postat pe 17 Iulie 2009 10:22
la mine e exact invers ... eu sunt gemeni si ea e leu dar ea e persoana dificila :)) ironia sortzii
webb
Postat pe 2 Octombrie 2009 04:36
De la: lempika, la data 2009-07-16 08:05:52n au nicio treaba cu nimik din jur , sunt aerieni , scapa cat poti daca nu vrei s o iei pe aratura.........


ca bine zici....eu sunt leu , el a fost gemeni , deci am cedat psihic , ori stateam cu el si luam sedative ori singura si trista , am ales o pe a doua
bella28
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:24
nu inteleg de ce toata lumea are o parere atat de gresita despre gemeni eu sunt gemeni iar prietenul meu e gemeni si implinim anul acesta 4 ani am avut relatii cu un leu, cu un taur inaontea lui si am incercat si cu pesti si balanta dar nici una nu a fost atat de reusita ca asta cu geamanul...e cel mai atent barbat pe care l-am cunoscut: primesc uriase buchete de flori fara motiv, cadouri peste cadouri (de multe ori imi cumpara mie si nu isi cumpara lui ) e sufletist cum rar am mai vazut - inchipuiti-va ca merge cu mancare de caini in portbagaj si pe unde vede un caine vagabond opreste si il 'omeneste"...ca sa nu mai zik k toti cersetorii il cunosc la inceputul relatiei a fost intr-adevar ffff gelos si aveam certuri dar toate au trecut si azi ne intelegem extrem de bine si prietenii nostri ne folosesc exemplu drept de urmat in relatie!!! asa ca nu aveti nici un strop de dreptate cu ce ati zis...dar oricum situatia difera de la caz la caz
charlotte_sucks
Postat pe 12 Octombrie 2009 09:32
Sunt zodia gemeni si vreau sa spun asa ca omul nu este defint de zodie ce de caracter degeaba arti fitos daca pe dinautru esti putred fete cauta baetii frumosii nu caut sa vada un suflet sau o inima mare nu ati cunoscut nimic vorbtii dupa ce stii ceea ce cauta-ti
Zagan_Gabriel_florin_1
Postat pe 26 Iulie 2014 21:29
De la: dany81sanda, la data 2009-07-01 04:45:16fetelor, daca aveti iubiti gemeni, spuneti-mi va rog frumos tot ce stiti despre personalitatea lor
multumsc.


Cu toate ca nu cred in zodii, in compatibilitati ale zodiilor, pot spune ca geamanul de acasa este cu adevarat2 in 1.
Unul foarte bun care predomina si altul foarte rau si crud si intolerant care mai iese la suprafata uneori.sunt foarte greu de citit tocmai pentru ca oscleaza intre fatetele diametral opuse ale pesonalitatii lor.
Arno_28
Postat pe 27 Iulie 2014 12:17
De la: Arno_28, la data 2014-07-27 12:17:02
De la: dany81sanda, la data 2009-07-01 04:45:16fetelor, daca aveti iubiti gemeni, spuneti-mi va rog frumos tot ce stiti despre personalitatea lor
multumsc.


Cu toate ca nu cred in zodii, in compatibilitati ale zodiilor, pot spune ca geamanul de acasa este cu adevarat2 in 1.
Unul foarte bun care predomina si altul foarte rau si crud si intolerant care mai iese la suprafata uneori.sunt foarte greu de citit tocmai pentru ca oscleaza intre fatetele diametral opuse ale pesonalitatii lor.


Barbatii din "Gemeni" sunt cei mai mincinosi si prefacuti oameni ,aceasta datorita dualitatii lor!!!Nimeni nu este perfectiunea intruchipata,dar acesti reprezentanti nu au scrupule in a minti si insela,o fac cu zambetul pe buze!1Sa nu incerce cineva sa ma contrazica,caci nu pot spune mai mult,decat adevarul!!!
kudika_15804
Postat pe 27 Iulie 2014 12:42
De la: kudika_15804, la data 2014-07-27 12:42:00
De la: Arno_28, la data 2014-07-27 12:17:02
De la: dany81sanda, la data 2009-07-01 04:45:16fetelor, daca aveti iubiti gemeni, spuneti-mi va rog frumos tot ce stiti despre personalitatea lor
multumsc.


Cu toate ca nu cred in zodii, in compatibilitati ale zodiilor, pot spune ca geamanul de acasa este cu adevarat2 in 1.
Unul foarte bun care predomina si altul foarte rau si crud si intolerant care mai iese la suprafata uneori.sunt foarte greu de citit tocmai pentru ca oscleaza intre fatetele diametral opuse ale pesonalitatii lor.


Barbatii din "Gemeni" sunt cei mai mincinosi si prefacuti oameni ,aceasta datorita dualitatii lor!!!Nimeni nu este perfectiunea intruchipata,dar acesti reprezentanti nu au scrupule in a minti si insela,o fac cu zambetul pe buze!1Sa nu incerce cineva sa ma contrazica,caci nu pot spune mai mult,decat adevarul!!!



Nici gand Miss!"Frumosul "meu de acasa s-a cam lecuit de mintit pentru il prind mereu si a mai renuntat la minciuni!
stie ca miros de la o posta minciunile dar asa este mint ca si cum ar respira!
Arno_28
Postat pe 27 Iulie 2014 12:53
De la: Arno_28, la data 2014-07-27 12:53:17
De la: kudika_15804, la data 2014-07-27 12:42:00
De la: Arno_28, la data 2014-07-27 12:17:02
De la: dany81sanda, la data 2009-07-01 04:45:16fetelor, daca aveti iubiti gemeni, spuneti-mi va rog frumos tot ce stiti despre personalitatea lor
multumsc.


Cu toate ca nu cred in zodii, in compatibilitati ale zodiilor, pot spune ca geamanul de acasa este cu adevarat2 in 1.
Unul foarte bun care predomina si altul foarte rau si crud si intolerant care mai iese la suprafata uneori.sunt foarte greu de citit tocmai pentru ca oscleaza intre fatetele diametral opuse ale pesonalitatii lor.


Barbatii din "Gemeni" sunt cei mai mincinosi si prefacuti oameni ,aceasta datorita dualitatii lor!!!Nimeni nu este perfectiunea intruchipata,dar acesti reprezentanti nu au scrupule in a minti si insela,o fac cu zambetul pe buze!1Sa nu incerce cineva sa ma contrazica,caci nu pot spune mai mult,decat adevarul!!!



Nici gand Miss!"Frumosul "meu de acasa s-a cam lecuit de mintit pentru il prind mereu si a mai renuntat la minciuni!
stie ca miros de la o posta minciunile dar asa este mint ca si cum ar respira!



Iarta-ma ,draga mea,nu a fost nimic cu intentie,dar cunosc foarte bine acest gen de barbati,m-am lecuit pe viata de un astfel de comportament!!Problema la ei este ca ,nici ei nu stiu sa faca delimitarea dintre minciuna si adevar intrucat domniile lor considera totul ca fiind firesc si de bun simt!!NIMIC MAI FALS!!!Si eu am simtul mirosului dezvoltat la maxim maximorum,acesta a fost norocul meu!!!! Inca o data,scuza-ma!!!
kudika_15804
Postat pe 27 Iulie 2014 12:57
De la: kudika_15804, la data 2014-07-27 12:57:24
De la: Arno_28, la data 2014-07-27 12:53:17
De la: kudika_15804, la data 2014-07-27 12:42:00
De la: Arno_28, la data 2014-07-27 12:17:02
De la: dany81sanda, la data 2009-07-01 04:45:16fetelor, daca aveti iubiti gemeni, spuneti-mi va rog frumos tot ce stiti despre personalitatea lor
multumsc.


Cu toate ca nu cred in zodii, in compatibilitati ale zodiilor, pot spune ca geamanul de acasa este cu adevarat2 in 1.
Unul foarte bun care predomina si altul foarte rau si crud si intolerant care mai iese la suprafata uneori.sunt foarte greu de citit tocmai pentru ca oscleaza intre fatetele diametral opuse ale pesonalitatii lor.


Barbatii din "Gemeni" sunt cei mai mincinosi si prefacuti oameni ,aceasta datorita dualitatii lor!!!Nimeni nu este perfectiunea intruchipata,dar acesti reprezentanti nu au scrupule in a minti si insela,o fac cu zambetul pe buze!1Sa nu incerce cineva sa ma contrazica,caci nu pot spune mai mult,decat adevarul!!!



Nici gand Miss!"Frumosul "meu de acasa s-a cam lecuit de mintit pentru il prind mereu si a mai renuntat la minciuni!
stie ca miros de la o posta minciunile dar asa este mint ca si cum ar respira!



Iarta-ma ,draga mea,nu a fost nimic cu intentie,dar cunosc foarte bine acest gen de barbati,m-am lecuit pe viata de un astfel de comportament!!Problema la ei este ca ,nici ei nu stiu sa faca delimitarea dintre minciuna si adevar intrucat domniile lor considera totul ca fiind firesc si de bun simt!!NIMIC MAI FALS!!!Si eu am simtul mirosului dezvoltat la maxim maximorum,acesta a fost norocul meu!!!! Inca o data,scuza-ma!!!



N-ai de ce sa te scuzi! Nici macar nu gresesti in ce spui!
Arno_28
Postat pe 2 August 2014 09:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu gemeni el rac? 2 De la: alanya 1 Noiembrie 2009 19:21
Tot vorbim de horoscop...o cimbinatie ciudata(a mea) ea-pesti, el-leu 127 De la: dorsolya 18 August 2010 23:26
buna 5 De la: kudika_20235 27 Noiembrie 2012 09:11
Buna ziua 19 De la: Barbie30_ 6 Februarie 2011 10:43
EU VARSATOARE EL VARSATOR.DEOBICEI NU MERG RELATIILE CU 2 NASCUTI IN ACEEASI ZODIE 11 De la: a1l2i3n4a 26 Ianuarie 2012 14:02