Setari Cookie-uri

merita sa ierti barbatul care inseala?

am o relatie de 3 ani, l-am prins de 2 ori iar a treia ora abia o cunoscuse nu se intample inca nimic pana mi-am bagat eu coada:P. parerea mea este ca orice barbat inseala mai devreme sau mai tarziu, si cand ma refer ca l-am prins de 2 ori au fost aventuri nu relatii lungi, aventu ri cu fete proatse si usuratice nu cele de pe centura, cele proaste care se dau mari si defat stau azi cu unul si maine cu altul sunt doar folosite.deci sunt sigura ca din partea lui nu a fost vb de sentimente doar de o placere care multi barbati o au de a face niste chestii care cu sotiile nu si le permit. ma refer la o placere a unora de a umili in timp ce fac sex, care acasa nu ii ste acceptata si nici nu concepe el sa faca asa ceva cu femeia care o iubeste, pe partea asta l-am inteles, dar ce ma fac cu gandul ca nu pot accepta sa stiu ca oricand apare o usuratica de asta el nu o sa rateze ocazia, pt ca in alte privinte ne intelegem, si este un barbat care ma respecta, nu ma ignora, ma iubeste, imi arata lucrul asta, si are alte multle calitati as lungi prea mult sa vb despre toate lucrurile frumoase.
sunt eu deplasa ca l-am inteles teoretic pe partea cu placerea respectiva dar de fapt no pot trai cu gandul asta? astept pareri
kudika049663
Postat pe 8 Iulie 2009 02:35
Iti voi raspunde intai la intrebarea din topic... NU!!

In rest, parerea mea ar fi ca.. atata timp cat o sa continuam sa ne amagim toate femeile ca "asa sunt barbatii, toti inseala"... o sa fim inselate, Atata timp cat se transmite de la o generatie la alta ca trebuie sa rabdam, sa ne facem ca nu vedem si sa acceptam ca ei sa mai treaca si prin alte paturi... asa se va intampla mereu. Simplu!
Usuratica sau nu... frumoasa sau urata, proasta sau desteapta ESTE O ALTA FEMEIE. Cu care il imparti ..... esti de acord sa o faci. Asa cum se spune din batrani.. ei isi scutura "palaria".. si revin in patul nostru. Azi a fost o usuratica.. maine s-ar putea sa nu mai fi doar atat.
Daca i-am da pe usa afara... poate urmatoarea lui pereche... ar fi mai norocoasa.. Domnul in cauza ar invata ce-l asteapta si si-ar vedea (doar) de perechea lui.
rashela
Postat pe 8 Iulie 2009 03:36
De la: kudika049663, la data 2009-07-08 02:35:46 aventu ri cu fete proatse si usuratice nu cele de pe centura, cele proaste care se dau mari si defat stau azi cu unul si maine cu altul sunt doar folosite.


Ai citit tu in horoscopul lui ca e atras de fete proaste care se dau mari si defapt nu-s in stare de nimic sau asa ti-a spus el ca sunt fetele cu care obisnuieste sa iasa ?
iris_4_ever
Postat pe 8 Iulie 2009 05:11
Hmmm , teoretic e ok ca barbatul sa se duca sa-si satisfaca poftele animale cu alte femei practic gandul asta ma imbolnaveste .

Teoretic nu ma inseala pentru ca nu le iubeste pe respectivele si nici nu le respecta practic , el si-a tras-o deja cu alte 2 femei in doar 3 ani de relatie ....ma rog , puteau fi 3 dar ti-ai bagat tu coada

3 de care sa fi stiut ca celelalte cu care s-a culcat si nu ai aflat de ele nu mai conteaza .

Teoretic el se foloseste de alte femei pe care le umileste sexual practic cea umilita esti tu pentru ca accepti sa fii inselata .

Scopul nu scuza mijloacele intotdeauna iar daca tie ti se pare ok faptul ca se duce cu alte femei atunci cea care are o problema esti tu si nu el .
iris_4_ever
Postat pe 8 Iulie 2009 05:12
daca ai citit mai sus am speificat ca am recurs la mijloace si variante a a proba si a verifica sau afla unele chestii, la care nu m-am gandit vreodata ca o sa ajung
kudika049663
Postat pe 8 Iulie 2009 05:44
De la: kudika049663, la data 2009-07-08 05:44:20daca ai citit mai sus am speificat ca am recurs la mijloace si variante a a proba si a verifica sau afla unele chestii, la care nu m-am gandit vreodata ca o sa ajung


Nope , nu am citit nimic din care sa reiasa mijloacele de verificare

Acum ca tot mi-ai zis ca am fost neatenta tu doar banuiesti ca se duce cu altele ca sa-si exerseze veleitalile de umilitor ( stapan ) nu ai avut o discutie cu el in care s-a jurat pe luna si pe soare ca din prea mult respect fata de tine a ales sa se duca sa le umileasca pe altele
iris_4_ever
Postat pe 8 Iulie 2009 05:57
De la: kudika049663, la data 2009-07-08 02:35:46 .deci sunt sigura ca din partea lui nu a fost vb de sentimente doar de o placere care multi barbati o au de a face niste chestii care cu sotiile nu si le permit. ma refer la o placere a unora de a umili in timp ce fac sex, care acasa nu ii ste acceptata si nici nu concepe el sa faca asa ceva cu femeia care o iubeste, pe partea asta l-am inteles,

dar ce ma fac cu gandul ca nu pot accepta sa stiu ca oricand apare o usuratica de asta el nu o sa rateze ocazia, pt ca in alte privinte ne intelegem, si este un barbat care ma respecta, nu ma ignora, ma iubeste, imi arata lucrul asta, si are alte multle calitati as lungi prea mult sa vb despre toate lucrurile frumoase.
sunt eu deplasa ca l-am inteles teoretic pe partea cu placerea respectiva dar de fapt no pot trai cu gandul asta? astept pareri



Deci , iegxista o problema

Diferenta dintre fetele de pe centura si alea prostute cu care iese el este una enorma
La centuriste te duci ,dai banul , iti faci treaba si ai plecat , nici macar nu tre sa stii cum o cheama pe fata .

Pe astea pe care le ,,umileste'' el tre sa le retina numele , sa le scoata odata ,de doua ori la un suc sau macar sa le plimbe cu masina bengoasa pe care o are .

Eu zic sa te mai gandesti un pic inainte sa te bucuri ca nu se duce la curve.

iris_4_ever
Postat pe 8 Iulie 2009 06:08
un barbat cand inseala inseala mai mult fizic si mai rar sentimental

daca nu vreti sa va amagiti cu "asa sunt barbatii" foarte bine, insa cam asta e adevarul

apoi o femeie cand inseala, o face emotional, adica o face pentru ca "il iubeste" pe celalalt.

ceea ce e mai grav.

asa ca femeile de ce ar fi iertate cand inseala si barbatii nu?
Motanu_
Postat pe 8 Iulie 2009 09:30
De la: Motanu_, la data 2009-07-08 09:30:36un barbat cand inseala inseala mai mult fizic si mai rar sentimental

daca nu vreti sa va amagiti cu "asa sunt barbatii" foarte bine, insa cam asta e adevarul

apoi o femeie cand inseala, o face emotional, adica o face pentru ca "il iubeste" pe celalalt.

ceea ce e mai grav.

asa ca femeile de ce ar fi iertate cand inseala si barbatii nu?


corect!!!

Postat pe 8 Iulie 2009 09:32

cred ca ai creierul prea spalat si indoctrinat cu ideea ca asa sunt barbatii...mai devreme sau mai tarziu inseala!
alooo tanti....daca nici in primii ani nu ii ajungi..mai devreme sau mai tarziu nici atat nu o sa ii ajungi!
aaa stiu o sa spui da dar se intoarce tot acasa..una din miile de femei proaste care dupa ce ca este proasta se mai si lauda...ca vezi doamne o iubeste si o respecta...hai zi sa mori tu ca,chiar crezi ceea ce spui?
si zici ca alea sunt proaste si usuratice...serios?..macar alea au putin mai multa minte si nu il iau acasa pe el..doar se folosesc de el...
ce scuza penibila..nu face cu tine ceea ce face cu alea! ca te iubeste, nu?
si am putea sa pariem ca intr-o buna zi o sa ramana cu una din aia proasta si usuratica?
redline
Postat pe 8 Iulie 2009 09:38
Spui ca te RESPECTA se vede cum te respecta ca te inseala iti dovedeste cat de mult te iubeste asta daca te iubeste
Si inca ceva ce nu vrei sa'i oferi tu ,el cauta la alta si spui tu ca sunt simple aventuri dar atunci cand va da de o tipa care sa'l inebuneasca sigur nu va fi doar o simpla aventura
Si esti naiva rau ca sa nu spun altfel ca acceptzi sa'ti puna coarne te duce usor cu vorba foarte grav ,incearca sa rezolvi problema pana nu e prea tarziu ..
Cred ca tii la el din moment ce accepti asa ceva dar altele in locul tau l'ar face praf de la prima faza de genu asta
Inseala si tu sa vezi atunci cum reactioneaza tot asa pasiv ca tn
jojo86
Postat pe 8 Iulie 2009 16:55
De la: Motanu_, la data 2009-07-08 09:30:36un barbat cand inseala inseala mai mult fizic si mai rar sentimental


Alt cliseu folosit pe post de scuza... dupa parerea mea. (ca si cel pentru femei, desigur... nu-i bai)
rashela
Postat pe 8 Iulie 2009 19:56
fetelor un barbat care E PRINS cand inseala nu trebuie iertat. daca il iertati isi pierde respectul pt voi. va zic din experienta. un barbat destept inseala fara sa fie prins si nu recunoaste nici mort ca a inselat. sau glumeste mereu pe subiect astfel incat nimeni nu stie de fapt cum sta treaba. oricum, are grija sa nu fie niciodata prins pt a nu-si pune iubita in aceasta situatie ingrata. binenteles, asta in cazul in care chiar tine la ea...
DieMann
Postat pe 8 Iulie 2009 22:53
De la: DieMann, la data 2009-07-08 22:53:14fetelor un barbat care E PRINS cand inseala nu trebuie iertat. daca il iertati isi pierde respectul pt voi. va zic din experienta. un barbat destept inseala fara sa fie prins si nu recunoaste nici mort ca a inselat. sau glumeste mereu pe subiect astfel incat nimeni nu stie de fapt cum sta treaba. oricum, are grija sa nu fie niciodata prins pt a nu-si pune iubita in aceasta situatie ingrata. binenteles, asta in cazul in care chiar tine la ea...


si daca tine la ea dc o inseala??
aish
Postat pe 8 Iulie 2009 22:55
De la: aish, la data 2009-07-08 22:55:12
De la: DieMann, la data 2009-07-08 22:53:14fetelor un barbat care E PRINS cand inseala nu trebuie iertat. daca il iertati isi pierde respectul pt voi. va zic din experienta. un barbat destept inseala fara sa fie prins si nu recunoaste nici mort ca a inselat. sau glumeste mereu pe subiect astfel incat nimeni nu stie de fapt cum sta treaba. oricum, are grija sa nu fie niciodata prins pt a nu-si pune iubita in aceasta situatie ingrata. binenteles, asta in cazul in care chiar tine la ea...


si daca tine la ea dc o inseala??

pt ca tine la ea..si o iubeste si o respecta si nu poate sa faca cu ea ce face cu usuraticele alealalte si nu vrea sa o supuna la perversiuni sexuale...da el o iubeste
redline
Postat pe 9 Iulie 2009 09:17
De la: rashela, la data 2009-07-08 03:36:29Iti voi raspunde intai la intrebarea din topic... NU!!

In rest, parerea mea ar fi ca.. atata timp cat o sa continuam sa ne amagim toate femeile ca "asa sunt barbatii, toti inseala"... o sa fim inselate, Atata timp cat se transmite de la o generatie la alta ca trebuie sa rabdam, sa ne facem ca nu vedem si sa acceptam ca ei sa mai treaca si prin alte paturi... asa se va intampla mereu. Simplu!
Usuratica sau nu... frumoasa sau urata, proasta sau desteapta ESTE O ALTA FEMEIE. Cu care il imparti ..... esti de acord sa o faci. Asa cum se spune din batrani.. ei isi scutura "palaria".. si revin in patul nostru. Azi a fost o usuratica.. maine s-ar putea sa nu mai fi doar atat.
Daca i-am da pe usa afara... poate urmatoarea lui pereche... ar fi mai norocoasa.. Domnul in cauza ar invata ce-l asteapta si si-ar vedea (doar) de perechea lui.



Rashela, sunt intru totul de acord cu tine! GANDIM LA FEEL!
MarseVintila
Postat pe 9 Iulie 2009 09:25
Fetitele astea cred ca pot schimba barbatii..

NOI facem cum vrem si mi se pare normla sa acceptati cate o greseala. Daca nu ok.

SA:L DEA AFARA DIN CASA? Mai fetitze, da e casa ei? SI daca e a ei, ar trebui atunci sa-i dea si banii cheltuiti cu ea...stupid girls

Postat pe 9 Iulie 2009 09:27
De la: kudika050099, la data 2009-07-09 09:27:18Fetitele astea cred ca pot schimba barbatii..

NOI facem cum vrem si mi se pare normla sa acceptati cate o greseala. Daca nu ok.

SA:L DEA AFARA DIN CASA? Mai fetitze, da e casa ei? SI daca e a ei, ar trebui atunci sa-i dea si banii cheltuiti cu ea...stupid girls



Stupid esti tu :-j PATETIC CHIAR!!! ar trebui sa mi se para NORMAL sa accept cate o greseala??? DA! Ai dreptate....accept...cand uita sa-mi mai aduca cate o floare, accept cand isi mai pierde firea si se rasteste la mine, accept cand mai face o bauta cu baietii si vine matol acasa....astea sunt greseli, da, intr-adevar, accept si trec peste. Dar sa accept sa ma insele??? Sa stiu ca s-a dus si s-a culcat cu ALTA???Si eu sa ACCEPT??? Ca deh....asa-s barbatii ??? Si el sa tot repete, ca daca l-am iertat o data, o voi mai face si a 2-a oara...si a 3-a... Cred ca ai luat-o pe ulei asa...de dimineata....

DOAMNEEE !!! Nu-mi vine sa cred ce debiteaza mintea unor barbati.... se cred asa UNICI...de parca n-am putea trai fara ei....de parca daca ma inseala unul, n-as putea sa-l scuip intre ochi si sa-i mai zic si marsh in mortii ma-tii ! N-as putea...sincer... :-j
MarseVintila
Postat pe 9 Iulie 2009 09:47
da merita sa-l iertam, sa-l ocrotim sa nu simta saracu k sa dus la alta...sa-i pregatim cafelutza si micul dejun in fiecare dimineatza...sa-l ast cu mancarea pusa pe masa si sa avem multa grija de el pt k el k e micutz si nu stie k scula se foloseste cu nevasta si k aparat de facut pisu!!!!! si dak se poate sa-l lasam sa plece "singur" intr-o mini vacanta k sa-si dea seama ce a facut ar fi perfect
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 09:51
sunt 2 categorii de barbati care inseala

-sunt aia care isi mai permit cate-o aventura pe ici pe colo.....dar sunt suficient de dastepti incat s-o faca in asa fel incat sa nu-ti dai seama sotia, am cunoscut barbati, din astia....insa nene, asta nu se intampla niciodata in timpul liber(ma refer dupa programul de lucru, atunci cand sotia stie ca trebue sa fie cu ea), si clar nu sacrifica niciodata timpul in care ar fi putut sa fie cu ea, niciodata nu-i dadea motive de suspiciune....niciodata n-o neglija, niciodata de fata cu ea nu se uita sau nu flirta cu alte "fuste"....intotdeauna cu tot felul de atentii, flori, etc.....ceea ce inseamna ca aventurile alea erau clar doar pentru placerea lui......si nu lasa nimic din ceea ce facea el s-o afecteze pe sotie.....sau sa-i dea macar un motiv de ingrijurare si suparate....! Stiti voi "hotul neprins, negustor cinstit"

-insa mai este si cealalta categorie, care isi permit sa-si insele sotiile in conditiile in care ei nu sunt in stare nici de femeia de acasa, si se gandesc ca nu le-ar mai strica inca una.
Te inteleg ca-l iubesti.....si incerci sa-i gasesti scuze.....dar daca te respecta n-ar fi permis sa aflii, pentru ca nu cred ca l-ai urmarit tu non stop ca sa-l prinzi......cel putin eu nu cred......acu gandeste-te, macar daca-o facea in asa fel incat sa nu te faca pe tine sa suferii, sa nu-ti dea motive de suspiciune.....etc.

E vina ta, da e adevarat eu sunt constienta la fel cum sunt multe altele ca barbatii mai mult sau mai putin .....insa daca tot inseala macar s-o faca cu respect fata de sotie.

L-ai prind de 2 ori si a 3-a oara ce sa-ti spun n-a apucat sa faca nimic.....dar tu chiar stii cu adevarat cate au fost....?, ai gresit inca de prima data cand l-ai iertat.....si crede-ma daca tu vrei sa stai toata viata langa cineva care desi vesnic o sa te insele.....nici macar n-o face cu respect....si te mai pune si in tot felul de situatii dureroase.....atunci asta e, ramai cu el......insa mai gandeste-te
gargaritamica
Postat pe 9 Iulie 2009 10:06
Kudika ai procedat ok parerea mea.. acum vii si ceri sfaturi de la niste intepate care n-au nici experienta si isi varsa frustrarea pe forum.

Logic ca toate o sa iti spuna sa-i dai papucii. Pacat ca :putereea" lor feminina se rezuma la sfaturi de 2 lei

Postat pe 9 Iulie 2009 10:12
De la: kudika049663, la data 2009-07-08 02:35:46am o relatie de 3 ani, l-am prins de 2 ori iar a treia ora abia o cunoscuse nu se intample inca nimic pana mi-am bagat eu coada:P. parerea mea este ca orice barbat inseala mai devreme sau mai tarziu, si cand ma refer ca l-am prins de 2 ori au fost aventuri nu relatii lungi, aventu ri cu fete proatse si usuratice nu cele de pe centura, cele proaste care se dau mari si defat stau azi cu unul si maine cu altul sunt doar folosite.deci sunt sigura ca din partea lui nu a fost vb de sentimente doar de o placere care multi barbati o au de a face niste chestii care cu sotiile nu si le permit. ma refer la o placere a unora de a umili in timp ce fac sex, care acasa nu ii ste acceptata si nici nu concepe el sa faca asa ceva cu femeia care o iubeste, pe partea asta l-am inteles, dar ce ma fac cu gandul ca nu pot accepta sa stiu ca oricand apare o usuratica de asta el nu o sa rateze ocazia, pt ca in alte privinte ne intelegem, si este un barbat care ma respecta, nu ma ignora, ma iubeste, imi arata lucrul asta, si are alte multle calitati as lungi prea mult sa vb despre toate lucrurile frumoase.
sunt eu deplasa ca l-am inteles teoretic pe partea cu placerea respectiva dar de fapt no pot trai cu gandul asta? astept pareri
neatza daca a fost deja cu 3 pana acuma ce crezi ca se va schimba?"lupu isi schimba parul da naravu'ba"sfatul meu:daca nu te leaga nimik de el de ce sa mai stai ,sau mai bn poarta o discutie cu el zii ca nu poti sa nu te gandesti la ce a facut,si ca e mai bn sa stati despartiti un timp,poate asa se linisteste ,gandestete bine ce faci,te pupik
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 10:31
De la: kudika050099, la data 2009-07-09 10:12:08Kudika ai procedat ok parerea mea.. acum vii si ceri sfaturi de la niste intepate care n-au nici experienta si isi varsa frustrarea pe forum.

Logic ca toate o sa iti spuna sa-i dai papucii. Pacat ca :putereea" lor feminina se rezuma la sfaturi de 2 lei


n-ai vrea tu sa-ti vezi de treburile tale? cine stie poate o sa ne fie si dor!
gargaritamica
Postat pe 9 Iulie 2009 10:36
kudik050099, halal de tine! Saraca prietena ta...cate indura de la tine...cu gandirea si atitudinea ta... Auzi, nu te-ai gandit niciodata sa-ti faci harem? Asa ai rezolva multe lucruri....
MarseVintila
Postat pe 9 Iulie 2009 10:41
De la: kudika050099, la data 2009-07-09 10:12:08Kudika ai procedat ok parerea mea.. acum vii si ceri sfaturi de la niste intepate care n-au nici experienta si isi varsa frustrarea pe forum.

Logic ca toate o sa iti spuna sa-i dai papucii. Pacat ca :putereea" lor feminina se rezuma la sfaturi de 2 lei

sclipesti de atata inteligentza....abia mi-am gasit ochelarii de soare k sa-ti pot raspunde k altfel nu vedeam tastele cat de tare stralucesti
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 10:43
De la: kudika050099, la data 2009-07-09 10:12:08Kudika ai procedat ok parerea mea.. acum vii si ceri sfaturi de la niste intepate care n-au nici experienta si isi varsa frustrarea pe forum.

Logic ca toate o sa iti spuna sa-i dai papucii. Pacat ca :putereea" lor feminina se rezuma la sfaturi de 2 lei
ce zici tu akolo?crez ca tot ce zboara se mananca?ce gandire ai
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 10:48
De la: MarseVintila, la data 2009-07-09 10:41:55kudik050099, halal de tine! Saraca prietena ta...cate indura de la tine...cu gandirea si atitudinea ta... Auzi, nu te-ai gandit niciodata sa-ti faci harem? Asa ai rezolva multe lucruri....
tu ce crezi,are prietena?eu nu cred,si daca are .............vai de capu ei,iarta saraca fata iarta pana nu mai poate pupik
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 10:57
De la: redline, la data 2009-07-09 09:17:27
De la: aish, la data 2009-07-08 22:55:12
De la: DieMann, la data 2009-07-08 22:53:14fetelor un barbat care E PRINS cand inseala nu trebuie iertat. daca il iertati isi pierde respectul pt voi. va zic din experienta. un barbat destept inseala fara sa fie prins si nu recunoaste nici mort ca a inselat. sau glumeste mereu pe subiect astfel incat nimeni nu stie de fapt cum sta treaba. oricum, are grija sa nu fie niciodata prins pt a nu-si pune iubita in aceasta situatie ingrata. binenteles, asta in cazul in care chiar tine la ea...


si daca tine la ea dc o inseala??

pt ca tine la ea..si o iubeste si o respecta si nu poate sa faca cu ea ce face cu usuraticele alealalte si nu vrea sa o supuna la perversiuni sexuale...da el o iubeste


faceti voi misto, dar sa stiti ca o aventura pe ici pe colo face f bine unei relatii... este exact analogia cu mancarea si felul preferat. nu poti manca acelasi fel de mancare tot timpul, oricat ti-ar placea pt ca o sa ti se faca greata. dar daca mai schimbi din cand in cand, o sa revii cu aceeasi pofta la el. daca nu schimbi la timp... s-ar putea ca greata aia sa nu-ti mai treaca niciodata si sa nu mai suporti nici sa te uiti la el. oricat de mult ti-a placut la inceput...
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 16:10
De la: DieMann, la data 2009-07-09 16:10:52
De la: redline, la data 2009-07-09 09:17:27
De la: aish, la data 2009-07-08 22:55:12
De la: DieMann, la data 2009-07-08 22:53:14fetelor un barbat care E PRINS cand inseala nu trebuie iertat. daca il iertati isi pierde respectul pt voi. va zic din experienta. un barbat destept inseala fara sa fie prins si nu recunoaste nici mort ca a inselat. sau glumeste mereu pe subiect astfel incat nimeni nu stie de fapt cum sta treaba. oricum, are grija sa nu fie niciodata prins pt a nu-si pune iubita in aceasta situatie ingrata. binenteles, asta in cazul in care chiar tine la ea...


si daca tine la ea dc o inseala??

pt ca tine la ea..si o iubeste si o respecta si nu poate sa faca cu ea ce face cu usuraticele alealalte si nu vrea sa o supuna la perversiuni sexuale...da el o iubeste


faceti voi misto, dar sa stiti ca o aventura pe ici pe colo face f bine unei relatii... este exact analogia cu mancarea si felul preferat. nu poti manca acelasi fel de mancare tot timpul, oricat ti-ar placea pt ca o sa ti se faca greata. dar daca mai schimbi din cand in cand, o sa revii cu aceeasi pofta la el. daca nu schimbi la timp... s-ar putea ca greata aia sa nu-ti mai treaca niciodata si sa nu mai suporti nici sa te uiti la el. oricat de mult ti-a placut la inceput...


extraordinar discurss greturile apar dupa ce manaci ca un fomist......de aia s-o fi intamplat sa ai tu greturi......si nu-mi spune ca n-ai pomenit nimic despre tine.......ca stiu asta

as vrea sa vad cand bagi discursul asta si in favoare unei femei.......dar de la "greturi" s-ar putea sa-ti schimbi atitudinea in o asa situatie

gargaritamica
Postat pe 9 Iulie 2009 16:19
gargaritamica te simti bine? un pahar cu apa rece? o compresa ceva?
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 16:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare il iubesc prea mult? 9 De la: invain 13 Iulie 2010 02:16
Hello .. 20 De la: luchianramona 25 Februarie 2011 14:03
sotul iti spune ca e ok sa il inseli.. 20 De la: kudika_971477 22 Septembrie 2014 11:14
am fost inselat de sotie timp de 1,5 ani 91 De la: faster 12 Iunie 2011 09:30
nush ce sa fac....un sfat sau macar o parere 25 De la: kudika067383 10 Septembrie 2009 01:04