Setari Cookie-uri

m-am indragostit si nu stiu ce vreau sunt total dezorie1sotul meu este o persoana rea de gura si un tp afemeiatntata

am intrat pe site si am vz povestea ta....care e asemanatoare cu a mea.....e identica as zice eu...ma gandesc k tipul pe care l-ai cun pe net sa nu fie acelasi pe care l-am cun si eu,pt k am aflat ulterior k nu sunt singura pe care a prostit de cap......dak vrei sa vb mai multe lasa-mi un mesaj.....poop
dana_sweetyr
Postat pe 29 Iulie 2009 18:24
am intrat pe site si am vz povestea ta....care e asemanatoare cu a mea.....e identica as zice eu...ma gandesc k tipul pe care l-ai cun pe net sa nu fie acelasi pe care l-am cun si eu,pt k am aflat ulterior k nu sunt singura pe care a prostit de cap......dak vrei sa vb mai multe lasa-mi un mesaj.....poop
dana_sweetyr
Postat pe 29 Iulie 2009 18:24
Nu trebuie sa te gandesti ca scapi de un drac si dai peste altu....gandestete ca esti femeie si trebuie sa fii iubita si respectata...nu trebuie sa stai langa un barbat ca acesta nici macar de dragul copiilor tai...traiesteti fiecare zi ca si cum ar fi ultima...cauta fericirea!!...iar daca vei renunta la sotul tau nu te gandi la o relatie serioasa cu un alt barbat......libertatea este cea mai importanta...
128831
Postat pe 30 Iulie 2009 00:47
De la: 128831, la data 2009-07-30 00:47:55Nu trebuie sa te gandesti ca scapi de un drac si dai peste altu....gandestete ca esti femeie si trebuie sa fii iubita si respectata...nu trebuie sa stai langa un barbat ca acesta nici macar de dragul copiilor tai...traiesteti fiecare zi ca si cum ar fi ultima...cauta fericirea!!...iar daca vei renunta la sotul tau ptr moment nu te gandi la o relatie serioasa cu un alt barbat......libertatea este cea mai importanta...
128831
Postat pe 30 Iulie 2009 01:05
e o situatie destul de dificila,ptr ca ai 3 ingerasi de crescut.dar totusi sa stai langa un barbat care nu te respecta,doar de dragul lor,sa iti irosesti viata alaturi de un om care nu te merita,nici asta nu e o solutie.crezi ca inselandu- l iti va fi mai bine?da,te- ai descarca un pic ,ai gandi ca te- ai razbuna pe el,dar asta nu iti va rezolva problemele!ai incercat sa discuti cu sotul tau?sa aprinzi flacara care v- a unit?daca ai incercat orice si nici o schimbare din partea lui,abia atunci ai putea sa te gandesti serios la un divort.traieste -ti viata,ca doar una ai!ai grija de tine
ella_tody
Postat pe 30 Iulie 2009 08:37
Ce nu inteleg e urmatorul lucru sau urmatoarele lucruri:
1.de ce nu comunici cu sotul tau cu privire la indiscretiile lui.
2.e important sa rezolvi problemele actuale sa sti unde stai cu sotul...de ce nu o faci?
3.am senzatia ca tu vrei sa-i raspunzi cu aceas moneda mai degraba decat sa ai o relatie serioasa cu individu de pe net...de ce sa faci asta nu stiu...e cam aiurea tinand cont de faptul ca ai pe farfurie mai mult de cat poti manca la momentul actual(un sot afemeiat si 3 copii)

Sfatul meu actioneaza logic nu dupa termometrul libidoului tau ai si tu o varsta singurul gand care trebuie sa-l ai sunt copii si nimei altcineva.....asta nu inseamna ca trebuie sa stai intr-o casnicie ratata....uni pur si simplu sunt buni parinti nu neaparat buni soti.....vezi ce faci!
kametora83
Postat pe 30 Iulie 2009 10:53
Problema ta este intr-adevar foarte dificila , trebuie analizata si raspunsul sa fie asa cum ar trebui..........nu trebuie sa disperi .......nu te gandi la rau mai intai sau la razbunare........s-o luam cu inceputul..........sotul tau sigur e de mult asa nu s-a schimbat brusc.....mai ales ca tu zici ca te-a inselat de multe ori............nu inteleg de ce ai facut 3 copii daca situatia voastra nu a fost asa de roz........sa-ti traiasca sa fie sanatosi copii sunt un dar de la D-zeu , dar sa-mi fie cu iertare faci copii cand ai si cu cine si unde si sa aiba un camin linistit...........in primul rand trebuie sa te schimbi tu neaparat, aranjeaza-te, vopseste-ti parul, coafeaza-te,imbraca ceva mai deosebit mai decoltat,machiaza-te,fa-l pe sotul tau sa te redescopere,sa simta ceva pt tine,apoi stai de vorba cu el, spune-i ce te doare ce nu-ti convine si daca nici asa nu reusesti ...............atunci ai tot dreptul sa te gandesti la altceva..........nu sunt de acord cu amantele deloc.............dar in situatia ta dupa atatea incercari cu sotul tau.........merita sa incerci si altceva........lasa copii.......ei cresc isi fac viata, important este ptr ei sa fi o mama adevarata............nu sunt de acord cu cel de 28 ani de pe net........si insurat.......sunt atatea divortati sau si cu acesta dar sa fii sigura ca are si el la randul lui probleme....dar sincer m-as mira......barbatii sunt fff mincinosi ,perversi ptr o aventura.........nu treb sa pui suflet...ai grija..........facand asta ai prilejul sa-ti gasesti pe altcineva mult mai bun............sau poti sa-ti dai seama cat valoreaza sau n sotul tau........ai grija ca sotul tau sa nu reactioneze urat.........poate numai asa isi da si el seama ca greseste enorm fata de tine.........gandeste-te fff bine la ce vrei sa faci............poti avea o simpla evadare si iti vei da seama ............totul e sa ai curaj .......dar toate astea dupa ce incerci totul cu sotul tau si vezi ca nu se mai poate face nimic........nu-ti neglija copii si nin primul rand infatisarea ta care conteaza cel mai mult.........poate si din cauza asta sotul te inseala.........nu ne-ai zis de cand ????............si la ce probleme ai nu te poate condamna nimeni pt ce faci............ai si tu suflet , viata si esti om........traieste-o!!!!!! Dar nu strica familiile altora........este ff important!!!! Mult succes!!!!
gongonica
Postat pe 30 Iulie 2009 11:24
Eu zic ca fiecare vis are cheita lui cu care se deschide, se releva. Fa ce-ti trece prin cap, copiii vor creste oricum, viata ta e viata ta. Si eu, ca si altii sunt de parere ca e exagerata relatia pe messenger...e chiar o tampenie. Azi maine vom trai doar virtual. Tu nu-l cunosti pe nr.28 inca decat cunosti CE ZICE el, asa ca te sfatuiesc sa ai grija. Atitudinea ta fata de viatae tematoare, ai mai mult curaj in ceea ce realmente doresti, cum zicea altcineva...ia atitudine, nu te lamenta.
Eu asa as face...fara suparare
samsungul
Postat pe 30 Iulie 2009 13:52
"nu da vrabia din mana cu cioara de pe gard"...e adevarata .de tipul de pe net nu stii nimik,oricum daca stie sa vorbeasca ,si cu tine vulnerabila poate sa inventeze orice chiar daca tu simti ca e potrivit pt tine.Nu te increde.Acum in casatoria ta exista la fel probleme,dar nu le vei rezolva inselandu-l,daca te hotarasti sa te desparti de el trebuie sa suporti consecintele adica poti sa fii singura mult timp pana sa cunosti persoana potrivita,dar poate ca iti va fii mai bine singura ,totul trebuie sa vina din dorinta ta daca iti doresti cu adevarat asta,si pana la urma cine se schimba daca asa l-ai luat asa il vei avea...mai bine te bazezi pe prieteni si pe familia ta (adica cunoscuti) nu relatii pasagere.
ionelaela
Postat pe 30 Iulie 2009 17:56
gandindu-ma la ce ai zis chestia cu varsta s-ar putea sa fie un impediment in sensul in care o sa fie ceva mai mult de atat..5 ani sunt totusi cam multisori si noi femeile imbatranim si daca acum nu simti mai tarziu se simte..
daca vrei sa-ti traiesti povestea fii hotarata si nu te gandi cine pe cine inseala ,pentru ca daca te-ai indragostit asta inseamna ca sotul tau e doar un partener de viata si atat..
succes
mihaela14
Postat pe 30 Iulie 2009 18:07
De la: dana_sweetyr, la data 2009-07-29 18:24:03am intrat pe site si am vz povestea ta....care e asemanatoare cu a mea.....e identica as zice eu...ma gandesc k tipul pe care l-ai cun pe net sa nu fie acelasi pe care l-am cun si eu,pt k am aflat ulterior k nu sunt singura pe care a prostit de cap......dak vrei sa vb mai multe lasa-mi un mesaj.....poop

Sunteti meseriase ! Evident ca tipul e acelasi !
Si voi la fel, prea semanati ca doua oi neozeelandeze !

Postat pe 30 Iulie 2009 23:59
neozeelandezii sunt in cloning biznis?
googoodoll
Postat pe 31 Iulie 2009 00:11
draga mea, ai discutat cu sotul tau ????.i-ai spus ce simti????...pune punctul pe ''i'', vb clar fara teama, cum are el dreptul la viata asa ai si tu, iar scuza cu copiii.....este deja fumata, multe femei folosesc copii drept paravan, drept scuza pt esecurile lor. Copiii nu au nici o legatura cu deciziile tale, daca tu esti nefericita si frustrata automat le transmiti si lor. Nu este cazul sa cauti o aventura cu un barbat insurat, dupa ce vb cu sotul tau, iei o decizie, spune tot ce te deranjaza si faptul ca are amante, da-ti si tu silinta, poti si tu sa fi amanta lui din dormitor. Ai grija de tine, aranjazate, eu merg pe urmatorul principiu'' daca o relatie se deterioreaza este din vina ambelor persoane'' asa ca fi sincera cu tine fa-ti o autoanaliza si vezi cu ce ai gresit tu si apoi el.
tomescumrl
Postat pe 31 Iulie 2009 09:34
asteptam sa ne spui ce ai facut.......cum ai procedat.........
gongonica
Postat pe 31 Iulie 2009 13:22
De la: googoodoll, la data 2009-07-31 00:11:23neozeelandezii sunt in cloning biznis?

Sigur ca sunt ! de unde crezi tu ca au 15-20 de milioane de oi ?

Postat pe 31 Iulie 2009 13:42
atata timp kt sotul tau te face sa suferi,dc n fc sh u la fel,c dk ei sunt barbati sh noi suntem femei,noi n avem dreptul sa ne distram,trb sa stam la buktarie sh sa ii ast d fiekre data cu masa pusa?n,trb sa avem sh noi timpul nostru liber,dk sotul tau n te intelege trb sa gasesti alinare in bratele altui barbat,yo n am trecut prin asa ceva,n sunt maritata,dar yo niciodata n as accepta sa ma insele,orikt d mult l-as iubi,sh chiar dk ai 3 copii cu el,n esti prima sh nici ultima kre fc lucrul asta,cunosc un asemenea kz,in kre ea avea probleme cu sotul ei sh a gasit alinare la altcineva,s-au intalnit,au vb,dar nik mai mult,sh el avea aceeasi situatie aks,dar acum au ramas prieteni,dar respectiva n sh-a parasit familia,sh acum la facut p sotul ei sa vada lucrurile altfel sh se inteleg,sh pana l urma copii o sa te inteleaga,fa c simti,simte-te in largul tau,sh n te mai gandi la sotul tau,gandeste-te la u,pt k trb sa fi sh u fericita,sper k te-am putut ajuta cu ceva.
kudika056203
Postat pe 31 Iulie 2009 14:40
Chiar ceri sfaturi care nu-ti trebuiesc desi pari a fi la capatul unei enigme: sa-l insel? Dar oare a fi iubita de cineva dinafara casatoriei e egal cu a insela? Pe cine inseli? Nu cumva propria-ti viata? Eu am suportat chinuri de care imi e rusine sa-mi amintesc 18 ani si apoi ca o plaga s-a asezat pe caracterul meu cinstea, onestitatea, "ce-o sa spuna lumea" dar copiii? Si uite asa din cei 30 de ani fertili pe care ii are o femeie am ca amintire doar opt luni de dradoste adevarata. Cu ce m-am ales dintr-o viata in care am muncit zi de zi aproape 39 de ani cand acum sunt singura si caut prieteni pe internet? Copii cresc si se duc in viata lor si oricat de cinstita si corecta vei fi fata de ei la batranete tot iti vor reprosa ori ca ai fost fraiera ca nu ai renuntat la timp de tatal lor, ori, daca ai renuntat iti vor reprosa ca ai gresit. Azi nu mai sper la nimic pentru ca la o anume varsta nu se mai poate, dar daca as da timpul inapoi nu as mai chibzui atata. Nu avem multe vieti de distrus cand cu o speranta cand cu o desnadejde. Important ar fi daca cel caruia i te confesezi ar fi de buna credinta si ar lungi numarul zilelor de fericire, dar cred ca unii nu cauta decat sa adauge inca un nume pe lista lui. Cineva de pe net care nu are nici 40 de ani spune : am cunoscut sute de femei de pe net! Poate se lauda, dar daca nu a cunoscut decat zeci, nu e la fel de grav ca femeile viseaza si barbatii sunt practici? Cand nora mea a aflat ca va avea un copil m-a intrebat ce sa faca. I-am raspuns ca daca o sfatuiesc sa renunte la el(cum isi dorea dar maii avea nevoie de un impuls) mai tarziu o sa-mi reproseze si daca ii spun din contra, sa-l pastreze, to imi va reprosa ca eu am vrut nepot. Am lasat-o sa aleaga si azi ma mandresc cu un nepot frumos , inteligent de 28 ani. Nimeni nu poate sa te sfatuiasca ce sa faci. Dar eu as inchide usa dupa mine si nu as mai intoarce capul sa vad daca am tras si yalla.
galina_aceeasi
Postat pe 1 August 2009 07:07
buna!! Adevarul e ca risti fparte mult intalnindu-te cu acest barbat. Si apoi, nici nu stii daca el spune adevarul privitor la casnicia lui.
ACHIMLAURA
Postat pe 1 August 2009 12:43
Nu raspunde GELOZIEI cu RAZBUNARE ,nu este bine ,mai ales cu o persoana necunoscuta
Si daca spui ca tie frica nu o fa ,cand vrei sa fii cu alcineva ca femeie trebuie sa smti ca vrei sa fii cu alt barbat .
Lasa gelozia si nu te ascunde in spatele ei ,cantareste bine si faptele bune ale sotului tau si felul cum va intelegeti ,iar daca duci lipsa de sex si nu iti poti satisface nevoile ,gaseste un barbat pe care il cunosti mai bine ,(nu unul oarecare de pe net ,se spune ca mananci un sac de sare impreuna cu cineva si nu ajungi sa-l cunosti dar unul la intamplare -FEMEILE pun mult suflet intr-o relatie -si mai sunt si 12 ani de casatorie -nu-i buna gelozia in tinerete CANTARESTE bine ce vrei de la viata nu-ti bate joc de tine si de corpul tau -mai bine consulta un medic -eu cred ca tie iti trebuie o persoana caruia sa-i povestesti problemele din familie _Ai mare griza nu-ti povesti familia si problemele intime
oricui -mai bine tine un jurnal si stai de vorba cu sotul tau -numai impreuna puteti sa va rezolvati orce problema.
GANDESTE daca poti suporta RUSINEA dupa ce ai facut-o ,s-au mai bine spus daca te poti suporta pe tine ,si apoi gandeste bine la consecinte .
Ai toata viata inainte esti tanara ,ai 3 copii ei te vor judeca daca din cauza ta te vei desparti (intradevar nu merita sa-ti sacrifici viata nici chiar de dragul copiilor-),
As mai avea multe de scris ,dar ma opresc aici .
ITI doresc ca D-umnezeu sa-ti lumineze mintea si sufletul sa-ti rezolvi problemele .
sweetmarylin
Postat pe 2 August 2009 10:41
nu trebuie sa i raspunzicu aceeas moneda ,nu vei fi cu nimic mai buna ca el.dac crezi ca nu mai poti lasal in plata lui si gata.sal inseli si tu ar fi doar o greseala si nu te ajuta cu nimic.cel pe care lai cunoscut p net i ti inspira atata incredere ?
poate cauta doar o aventura si iar veei fi folosita ,,,,,,,,,,,priveste inainte si nu te lasa dusa de val
kudika056625
Postat pe 2 August 2009 19:31
bun la limba inseamna ca da limbi bine,sau ce? Si nu inteleg ...vrei sa te duci cu altul ca a pupat-o pe aia pe obraz???Scuze,draguto,dar cati ani ai?15???
kudika015223
Postat pe 2 August 2009 23:06
De la: mihaelagabriela77, la data 2009-07-13 08:30:59buna! sunt gaby si vreau sa ma ajutati !sunt casatorita de 12 ani si relatia mea cam scirtiie! am 3 copii pe care ii iubesc enorm !sotul meu este un tip bun la limba si afemeiat am suportat f multe !uneori am fost pusa in niste situatii f rusinoase de ex la o nunta am facut schimb de parteneri si in timpul dansului sa dat la tipa respectiva am vazut cum a sarutat-o pe obraz !am crezut ca lesin dar de rusine si de faptul sa nu observe ca ma deranjat am lasat lucrurile asa pina acasa!
am ajuns sa am net am vazut fel si fel de prbl pe dif saituri si intr-un final loginduma pe un sait am cunoscut un barbat casatorit si el la fel ca mine de 28 de ani eu avind 33.Nu ne-am intilnit dar tinem legatura vb ne povestim orice si mi-a spus ca intradevar ma place ma accepta si vrea .Prb e ca nu am curaj sa fac acest pas nu mi-am inselat niciodata sotul, sunt o fata cu capul pe umeri sufar cind stiu ce fel de om am linga mine dar prbl e ca intre noi nu exista comunicare si el ma inpins parca sa ajung aici ! chiar uneori simt nevoia sa vb cu cineva ce sa fac ? sa ma intilnesc cu acest baiat mi-e parca frica, sa fac asta prbl e ca e si el cas, nu are nici el o rel prea buna ce sa fac? mi-e frica sa nu scap de dracu si sa dau de taicasu? spunetimi voi cei care poate aveti o situatie asemanatoare !datimi un sfat! as incerca! ce spuneti?

Tu te-ai gandit ca poate tipul cauta doar sex?? Eu asta cred..asa fac barbatii insurati/neinsurati..isi cauta partenere pt sex pe net ..sub pretextul ca vai ce tristi sunt ei..ca nu-i inteleg nevasta...scopul lor e doar sexul si atat! iar daca tu ai incerca cu astfel de om...care sti ca are familie...inseamna ca esti la fel ca si sotul tau care spui ca e afemeiat...pt ca tu nu te gandesti ca poti avea un efect dramatic asupra casniciei lui..te gandesti doar la binele tau fara a mai vedea raul ce il poti provoca..sau care deja l-ai provocat....Vrei alta relatie?? Ok..cauta-ti unu divortat..unu vaduv...dar nu te baga peste o familie .....iar daca nu-ti convine de sotul tau divorteaza daca iti permiti!
_Vecina_
Postat pe 3 August 2009 05:55
Da, intr-adevar... pararea mea e pui in balanta ambele lucruri, sa te gandesti ce este mai important pt tine, familia ( ma refer la copii) sau barbatul pe care nici macar nu l-ai cunoscut, care nici macar nu ati stat fata in fata. Gandeste-te pur si simplu ce s-ar intampla cu copiii tai daca ti-ai parasi barbatul pt acel individ... Nu vreau sa ii iau apararea sotului tau pt ca nu are nici o scuza, dar ma gandesc la copiii tai ca ei nu au nici o vina, oare merita sa sufere? Sa-ti raspunzi la intrebarea asta, si sa iei o decizie.
giullya88
Postat pe 3 August 2009 11:47
Este viata ta in joc...si trebuie sa iei o decizie cat mai repede pentru ca gandul asta te macina profund.Nu stiu daca ar fi o idee buna aventura asta...pentru ca tot tu vei ramane cu ideea ca uite...am inselat....e si vina mea.Dar eu cred ca in acest barbat cauti mai mult un fel de amic....un partener de destainuiri,povestiri....o persoane care sa iti dea sfaturi si sa te sustina.Poate ca mai ai si alti prieteni care sa poata indeplini aceste atributii!Iar daca chiar vrei sa faci acel pas...cu acel barbat...fa-o..pentru ca tot tu regreti dupaia ca n-ai incercat si altceva...problema e cu doua taisuri...incearca sa le pui in balanta si sa vezi ce te avantajeaza mai mult!!!Mult succes....pupici
dandra12
Postat pe 4 August 2009 10:52
pentru ca am citit topicul dar si comentariile lui, am considerat ca trebuie sa-mi dau si eu cu parerea...

am vazut ca sunt multe pareri contra... depinde acum de ceea ce iti doresti...daca vrei sa renunti la casnicie, alege un partener fara obligatii, daca vrei sa ramai in continuare asa, orienteaza-te spre cineva care are aceleasi pb ca si ale tale...
pentru ca s-a intamplat sa cunosti pe cineva casatorit si tu nu iti doresti sa destrami casnicia cred ca e mult mai bine, daca ar fi fost fara obligatii ar fi fost mai riscant…

si daca iti doresti si tu, incearca sa iesi undeva sa discuti in real, sa vezi ce si cum stau lucrurile si apoi te hotarasti...dar, dupa cum e titlul topicului, se pare ca e ceva mai mult in inima ta si constientul nu e pregatit sa accepte o noutate...mai lasa-l deoparte si lasa-te condusa si de inima !

iar gandul cu inselatul asa cum am mai auzit pe aici... pe cine? pe el, sau pe tine? se poate spune doar pe el, dar e cum nu se poate mai bine, e super bine pentru ca merita, iar pe tine niciodata...ti-ai facut un bine si atat, nu ai nimic de pierdut, sau poate da, in cazul in care refuzi, sansa de a de a fi cunoscut si altceva in viata ta decat "una" :), dar in cazul tau chiar merita sa o faci si stiu ce spun!
incercarea moarte n-are, spune o zicala populara si poate se refera si la asta... nu?

viata e scurta si nu stiu daca mai merita sa te straduiesti sa mai faci ceva, pentru ca daca el ar fi avut nevoie de femeie ar fi venit la tine...atata vreme cat te respinge inseamna ca are in alta parte...de ce sa te mai ostenesti sa faci ceva? cam greu sa mai reaprinzi scanteia pentru ca, in mod sigur nu mai arde mocnit si atunci, cum si-a gasit-o el o poti descoperi si tu in alta parte... te pup si asculta-ti si inima, poate ca stie si ea ceva!
lili_r
Postat pe 4 August 2009 12:12
De la: mihaelagabriela77, la data 2009-07-13 08:30:59buna! sunt gaby si vreau sa ma ajutati !sunt casatorita de 12 ani si relatia mea cam scirtiie! am 3 copii pe care ii iubesc enorm !sotul meu este un tip bun la limba si afemeiat am suportat f multe !uneori am fost pusa in niste situatii f rusinoase de ex la o nunta am facut schimb de parteneri si in timpul dansului sa dat la tipa respectiva am vazut cum a sarutat-o pe obraz !am crezut ca lesin dar de rusine si de faptul sa nu observe ca ma deranjat am lasat lucrurile asa pina acasa!
am ajuns sa am net am vazut fel si fel de prbl pe dif saituri si intr-un final loginduma pe un sait am cunoscut un barbat casatorit si el la fel ca mine de 28 de ani eu avind 33.Nu ne-am intilnit dar tinem legatura vb ne povestim orice si mi-a spus ca intradevar ma place ma accepta si vrea .Prb e ca nu am curaj sa fac acest pas nu mi-am inselat niciodata sotul, sunt o fata cu capul pe umeri sufar cind stiu ce fel de om am linga mine dar prbl e ca intre noi nu exista comunicare si el ma inpins parca sa ajung aici ! chiar uneori simt nevoia sa vb cu cineva ce sa fac ? sa ma intilnesc cu acest baiat mi-e parca frica, sa fac asta prbl e ca e si el cas, nu are nici el o rel prea buna ce sa fac? mi-e frica sa nu scap de dracu si sa dau de taicasu? spunetimi voi cei care poate aveti o situatie asemanatoare !datimi un sfat! as incerca! ce spuneti?


oi fi eu mai tinerica decat tine..nush cu cat )))...dar hai sa iti dau un link....si mai trage cu ochiul acolo...mai poti sa mai citesti si alte articole...poti sa mai dai si intrebari....la orice tema te intereseaza...cred ca o sa iti prinda bine...si tie...si multor altor femei....ca multe dintre ele...se confrunta cu probleme de genu ca a ta...sau poate si mai grav....sau doar citesc si iau aminte sa nu repete greselile facute de alte femei ;)....

http://www.stilultau.com/blog/blog/cum-sa-vorbesti-cu-el-magia-comunicarii-in-cuplu/

e doar un topic....dar sunt sigura ca o sa iti placa....
yummy_lerka
Postat pe 4 August 2009 14:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa dispar!!! 92 De la: justforfun84 28 Ianuarie 2012 09:38
Sondaj! 6 De la: cocancl 2 August 2011 00:28
povesti 21 De la: Indiana_Jones 22 Octombrie 2011 23:16
Reluarea unei relatii 38 De la: eyo_grl 4 Iulie 2010 23:00
un mail. poate c-ar fi trebuit sa ti-l trimit. 19 De la: nicossia 15 Octombrie 2011 21:46