Setari Cookie-uri

unghii false - cum le dai singura jos ???

Iti recomand Nail Hardener.Intaritor pentru Unghii - Utilizarea regulata ajuta la intretinerea unghiilor. Intaritorul pentru unghii, este un tratament ce se folosete pentru redarea sanatatii unghiilor naturale, dupa indepartarea unghiilor artificiale. Ajuta la cresterea unghiilor.
Il gasesti aici : http://www.royal-nailfashion.ro/nail-hardener-intaritor-p-568.html
_21
Postat pe 5 Mai 2013 20:59
cu superglue numai daca te chinui sa le desfaci sa tragi de ele sau tinute in apa calda si apoi tragi de ele...exista lipici special de unghii false, cu ce ai pus tu arde unghia naturala
Angel_Alexya_1
Postat pe 10 Februarie 2014 19:00
eu ca sa imi dau unghiile din gel jos acasa am incercat sa bag un bat sau chiat capatul unei pile sub unghie si am reusit, desi am avut putine rani la unghiia naturala dar dupa tratamente pentru unghii cum ar fi intaritoare sau alte chestii de genu sunt ok...
Angel_Alexya_1
Postat pe 10 Februarie 2014 19:09
draga mea ,sa sti ca unghile iti cresc la loc la fel,prietena ta din SUA nu mananca ce trebuie ...pentru a avea unghii sanatoase trebuie sa ai o alimentarie corespunzatoare
Ionut_Mihalcescu_1
Postat pe 24 Februarie 2014 22:29
Nu zic ca nu ai dreptate, dar nu cred ca alimentatia si atat e garantul unor unghii sanatoase. Evident ca alimentatia isi spune cuvantul in ceea e ne priveste aspectul parului, pielii si al unghiilor, dar si ereditatea isi are rolul. La fel si factorii exteriori, grija persoanei si cate si mai cate.
Eu am o alimentatie sanatoasa, dar niciodata nu am avut unghiile puternice, imi sunt mereu exfoliate si casante. Daca doar de alimentatie tine, oare sa fie mancat eu aproape 30 de ani doar ce nu trebuie?!
Ca si pielea, unghiile au nevoie de hidratare (crema de galbenele, uleiuri) si de grija.
shurubici
Postat pe 4 Iulie 2014 21:42
Dar se vede urat la radacina unghiei ..ca a crescut...fata de gel...
Anne_Marie_Alexandra_1
Postat pe 21 Iulie 2014 10:32
Pssst!!Fetelor!!Stim toate ca frumusetea este cheia succesului feminin
Va astept la mine sa impartasim cateva dintre secretele noastre
Va pup si va astept www.facebook.com/UnghiifalseSonia

Sonia_Ioana
Postat pe 5 August 2014 18:53
le tii in apa calda... , iar super glue-ul se va inmuia,iar unghiile vor cadea ( doar cele false) dupa aceea pilest-le bine cu o pile apoi dati-le cu un lac cu vitamine sau un lac simplu de unghii!
Sorina_Sori_1
Postat pe 28 Iunie 2015 16:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri unghii false 5 De la: alexa_ph 25 Iulie 2011 11:22
Vrei sa ai manichiura care atrage toate privirile? 33 De la: blazenetwork 5 August 2010 15:02
Cursuri modelare unghii cu gel 2 De la: alexa_ph 25 Iulie 2011 12:14
Aplic unghii cu gel Baba Novac, secor 3, lana parcul IOR 2 De la: kudika_1012761 21 Octombrie 2016 07:26
Casa de Manichiura - Magazin online cu produse profesionale pentru manichiura | salon manichiura 2 De la: kudika_981687 22 Februarie 2015 19:07