solutie de scos petele

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

carmend68 Avatarul lui carmend68

4 mesaje
Oras: constanta

Va povestesc un caz....la o petrecere ,din intamplare ,imi sare pe bluza la care tin cel mai mult,o picatura de vin...sau de ulei...sau orice ar putea sa-mi strice efectiv buna dispozitie ...acum cativa ani,existau in comert pliculete cu servetele impregnate cu o solutie salvatoare pentru un asemenea caz...va rog mult,daca stiti ca se mai gaseste asa ceva in comert sa-mi spuneti...eu am tot cautat dar nu am gasit si ma gandeam ca poate nu stiu eu cum sa intreb...mentionez ca acele pliculete erau de la SANO...dar cred ca firma nu le mai produce in prezent,ptr ca nu le mai gasesc in comert....va multumesc anticipat.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
benzina....ii dai foc....si dispare pata pe loc
...sanavăbici...
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

cu vanish se duc ff usor
Leave this world a little bit better than you found it!
Fosta membra Kudika.ro
scoate si petele de pe creier?
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: carmend68, la data 2009-12-12 19:15:38 Va povestesc un caz....la o petrecere ,din intamplare ,imi sare pe bluza la care tin cel mai mult,o picatura de vin...sau de ulei...sau orice ar putea sa-mi strice efectiv buna dispozitie ...acum cativa ani,existau in comert pliculete cu servetele impregnate cu o solutie salvatoare pentru un asemenea caz...va rog mult,daca stiti ca se mai gaseste asa ceva in comert sa-mi spuneti...eu am tot cautat dar nu am gasit si ma gandeam ca poate nu stiu eu cum sa intreb...mentionez ca acele pliculete erau de la SANO...dar cred ca firma nu le mai produce in prezent,ptr ca nu le mai gasesc in comert....va multumesc anticipat.

Ariel pentru pete, curatza orice pata.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
De la: carmend68, la data 2009-12-12 19:15:38 Va povestesc un caz....la o petrecere ,din intamplare ,imi sare pe bluza la care tin cel mai mult,o picatura de vin...sau de ulei...sau orice ar putea sa-mi strice efectiv buna dispozitie ...acum cativa ani,existau in comert pliculete cu servetele impregnate cu o solutie salvatoare pentru un asemenea caz...va rog mult,daca stiti ca se mai gaseste asa ceva in comert sa-mi spuneti...eu am tot cautat dar nu am gasit si ma gandeam ca poate nu stiu eu cum sa intreb...mentionez ca acele pliculete erau de la SANO...dar cred ca firma nu le mai produce in prezent,ptr ca nu le mai gasesc in comert....va multumesc anticipat.

aa ma gandeam ca ti-ai pus pata pe cineva dar ariel sau vanish
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
kudika091522 Avatarul lui kudika091522

1 mesaj

SI EU FOLOSEAM PRODUSUL,SI MI S-A SPUS CA NU SE M-AI FABRICA
michaela4you2 Avatarul lui michaela4you2

1 mesaj
Oras: bacau

Mie,mi-a patat dragalasa de fiica-mea canapeaua cu tus sau pasta de pix, nu stiu exact, iar canapeaua relativ noua. Am incercat sa o scot cu acool, dar pata tot acolo...Am spalat husa, pentru ca e detasabila si...degeaba... Ceva sugestii?
PS: Nu vreau sa-i dau foc
olgabac Avatarul lui olgabac

1 mesaj

La o curatatorie chimica profi ati incercat?
Fosta membra Kudika.ro
De la: olgabac, la data 2009-12-29 16:21:36La o curatatorie chimica profi ati incercat?

nu, n-am incercat!
scoate toate petele?
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
danielascufita Avatarul lui danielascufita

1 mesaj
Oras: bucuresti

Exista un inalbitor pentru toate petele de fructe, legume, vin; spray pentru pete uleioase si alte produse profesionale pentru alte pete, nu se gasesc in magazinele noastre dar daca doriti sa aflati cum le puteti avea ca sa va salvati o rochie la care tineti mult sau o camasa, costum ma puteti contacta la numarul:0721501027.
kudika092712 Avatarul lui kudika092712

1 mesaj

LA MULTI ANI !
Draga mea ,solutia de scos pete 100%bio organica de la LIFE CARE te ajuta sa scoti chiar si petele de pix,guma de mestecat etc.
O recomand cu toata increderea, am folosit si o folosesc ,sant f.multumita pentru ca este f.prietenoasa cu pielea si are un miros deosebit de citrice.
Ma poti contacta pe cheti_ghi@yahoo.com
O zi frumoasa!
vioara2525 Avatarul lui vioara2525

4 mesaje

da se gasesc pliculete ce servetele ;la amway
ankris Avatarul lui ankris

311 mesaje
Oras: galati

Incearca cu Ariel pentru pete(se gaseste si la pliculet la fel ca vanish),pe mine chiar m-a ajutat!