Setari Cookie-uri

Eu .. taur si el .. gemeni..

De la un timp parca simt ca toate ne sunt impotriva.. toata lumea imi zice sa ma uit la felul lui de a fi.. si mai ales ca e zodia gemeni.. ca spune multe..stiti si voi ceva despre compabilitatiile dintre un taur si un geaman?Mersi mult
IonelaB20
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:14
io tarzan , tu jane!
geo_xx
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:19
buna..sunr noua aici asa ca va urez la multi ani..si cu privire la rel taur-geaman este mai complicat sa stii dar depinde de fiecare...eu tocmai am incheiat o astfel de relatie inainte de craciun dupa 4 ani...in fine gemenii au nevoie de libertate de mult prea multa chiar iar noi taurii le-o dam dar ei vor din ce in ce mai multa si le place ca si u sa fii petrecareata ca ei..sper ca ai inteles ceva..
nebunika_andruka
Postat pe 4 Ianuarie 2010 13:01
De la: nebunika_andruka, la data 2010-01-04 13:01:08buna..sunr noua aici asa ca va urez la multi ani..si cu privire la rel taur-geaman este mai complicat sa stii dar depinde de fiecare...eu tocmai am incheiat o astfel de relatie inainte de craciun dupa 4 ani...in fine gemenii au nevoie de libertate de mult prea multa chiar iar noi taurii le-o dam dar ei vor din ce in ce mai multa si le place ca si u sa fii petrecareata ca ei..sper ca ai inteles ceva..
cu gemenii mai merge dar taurii cam caposi ...
kudika099473
Postat pe 11 Ianuarie 2010 20:01


consulta-l pe brother www.google.ro ! daca cumva ,ai auzit !
Lasati-neeeeeeeeeeeee frate !
blaa
Postat pe 11 Ianuarie 2010 20:04
De la: geo_xx, la data 2010-01-03 23:19:56io tarzan , tu jane!


geo
mahy33
Postat pe 11 Ianuarie 2010 20:06
io taur el gemeni,dar spre deosebire de voi ,noi chiar ne intelegem.gemenilor le trebuie mai multa libertate de miscare.deci ce trebuie sa faci e sai acorzi multa incredere si libertata pentru ca altfel il vei pierde.
nickyanna03
Postat pe 12 Ianuarie 2010 09:02
cauta pe google "blog cu zodii"...mi se pare foarte adevart ce scriu fetele alea acolo ele scriu k relatia dintre femeia taur si barbatul gemeni merge de minune in sensul ca tauritelor le place luxul iar geamanul darnic din fire le poate oferi acest lucru...in plus, nu da urechea la ce se spune despre gemeni sunt pure tampenii, parerea mea...suntem docili, intelegatori, fff darnici, gelosi chiar... parerea mea despre nevoi de libertate e relativa, pt k si prietenul meu e tot gemeni si uneori imi da senzatia k ii place sa ii fac crize de gelozie sau sa-i controlez telefonul...in sfarsit, eu recomand geamanul cu toata increderea pt o relatie, pt ca are instinctul de a-si ridica femeia pe un piedestal din diamante doar sa o vada zambind si multumita
charlotte_sucks
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:16
Ai mare grija cu un geaman,niciodata nu sti adevarata lui fata!!!!!
dani_pisi
Postat pe 14 Ianuarie 2010 12:19
ce sa spun k eu sunt casatorita cu un geaman e complicat ,dar cred k merge!
nefertiti2002
Postat pe 15 Ianuarie 2010 09:24
geamanul meu a fost un egoist care a calcat stramb de cate ori a avut chef ... nu a avut niciodata 2 vorbe la un loc si m'a mintit in ultimul hal... chiar sunt persoane cu 2 fete... ai grija mare !!
v3r0ny_k_yahoo_com
Postat pe 15 Ianuarie 2010 10:47
De la: charlotte_sucks, la data 2010-01-13 13:16:13cauta pe google "blog cu zodii"...mi se pare foarte adevart ce scriu fetele alea acolo ele scriu k relatia dintre femeia taur si barbatul gemeni merge de minune in sensul ca tauritelor le place luxul iar geamanul darnic din fire le poate oferi acest lucru...in plus, nu da urechea la ce se spune despre gemeni sunt pure tampenii, parerea mea...suntem docili, intelegatori, fff darnici, gelosi chiar... parerea mea despre nevoi de libertate e relativa, pt k si prietenul meu e tot gemeni si uneori imi da senzatia k ii place sa ii fac crize de gelozie sau sa-i controlez telefonul...in sfarsit, eu recomand geamanul cu toata increderea pt o relatie, pt ca are instinctul de a-si ridica femeia pe un piedestal din diamante doar sa o vada zambind si multumita


bravo tie!!! ai avut noroc.......dar nu se stie niciodata.....am prietene care sunt casatorite cu barbat " gemeni" au crezut ca sunt iubite orbeste si si-au dat seama dupa ani de zile ca erau inselate rau de tot. gemenii sunt exact asa cum spui tu.......dar ce prind nu iarta nimic.........sunt foarte f.....si. la capitolul asta sunt cei mai tari!!!!
dani_pisi
Postat pe 16 Ianuarie 2010 10:40
De la: dani_vorbareata, la data 2010-01-16 10:40:07
De la: charlotte_sucks, la data 2010-01-13 13:16:13cauta pe google "blog cu zodii"...mi se pare foarte adevart ce scriu fetele alea acolo ele scriu k relatia dintre femeia taur si barbatul gemeni merge de minune in sensul ca tauritelor le place luxul iar geamanul darnic din fire le poate oferi acest lucru...in plus, nu da urechea la ce se spune despre gemeni sunt pure tampenii, parerea mea...suntem docili, intelegatori, fff darnici, gelosi chiar... parerea mea despre nevoi de libertate e relativa, pt k si prietenul meu e tot gemeni si uneori imi da senzatia k ii place sa ii fac crize de gelozie sau sa-i controlez telefonul...in sfarsit, eu recomand geamanul cu toata increderea pt o relatie, pt ca are instinctul de a-si ridica femeia pe un piedestal din diamante doar sa o vada zambind si multumita


bravo tie!!! ai avut noroc.......dar nu se stie niciodata.....am prietene care sunt casatorite cu barbat " gemeni" au crezut ca sunt iubite orbeste si si-au dat seama dupa ani de zile ca erau inselate rau de tot. gemenii sunt exact asa cum spui tu.......dar ce prind nu iarta nimic.........sunt foarte f.....si. la capitolul asta sunt cei mai tari!!!!
charlotte_sucks
Postat pe 16 Ianuarie 2010 18:05
De la: IonelaB20, la data 2010-01-03 23:14:54De la un timp parca simt ca toate ne sunt impotriva.. toata lumea imi zice sa ma uit la felul lui de a fi.. si mai ales ca e zodia gemeni.. ca spune multe..stiti si voi ceva despre compabilitatiile dintre un taur si un geaman?Mersi mult





Gemenii duc o viata dubla,am cunoscut din pacate asa ceva, nu este obligatoriu sa se comporte toti astfel. De regula sunt niste afemeiati si te tradeaza cand iti este lumea mai draga.
robicri
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:22
pfuu chiar complicat si eu am avut 2 ani si juum un''geaman'' mi a mancat sufletelul,fac numai de capul lor si st ff gelosi.compatibilitatea din cate stiu eu e ff scazuta v-a rezista numai dak u esti dispusa sa i dai liberatatea de kre are el nevoie,ceea ce ma indoiesc k ai putea,eu fiind taur ca si u,uneori mai depinde dak esti nativ(1a,zi) sau ai ascendent in alta zodie,insa in general cam toti taurii st ff posesivi si nu pot accepta instabilitatea de kre gemenii dau intotd dovada.tu stii mai bine ce ti doresti eu nu pot dekt sa te sfatuiesc sa nu faci exceptii dl principiile p kre le ai acumulat pana la varsta asta k dak o faci acum ai s o faci intotd si nu i bn pt u.dar nu ''trage''singura de rel
succes
hate_that_i_love_u_soo
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:33
hm....sincer, si eu am o relatie de un an cu un geaman..dar e un baiat de nota 10.f intelegator, iubitor, iar de nevoie de libertate...nici nu poate fi vorba. cred ca ii dau mai multa decat vrea nu cred ca e valabila chestia cu 2 fete la toti, si nici cu posesivitatea la toti taurii. eu nu sunt asa. dar, daca ii mai arati din cand in cand un pic de gelozie "constructiva", asta nu face decat sa ii perie putin orgoliul. fara exagerari insa. cred ca chestia cu compatibilitatile dupa zodii e mult prea relativa............
Coryn_
Postat pe 20 Ianuarie 2010 23:02
Nu e chiar adevarat ce se spune , spre exemplu eu sunt geaman si sotia mea taur , si suntem casatoriti si fericiti de 15 ani si inainte am fost prieteni 3 ani , deci 18 ani impreuna si inca ne iubim , deci depinde de fiecare nu e obligatoriu ca daca scrie la horoscoop ceva gata asa e . El are nevoie de mai multa libertate e drept , fiind un spirit creativ mai libertin dar luat cum trebuie e o alegere chiar perfecta . Toti trebuie sa invatam sa mai lasam de la noi si sa acceptam unele cateodata hachitele celuilalt .
powergt
Postat pe 8 Aprilie 2013 08:28
DACA VA MAI PUNE NAIBILUI SA SCRIETI DE RAU PE GEMENI IMI DAU CU TASTATURA IN CAP.

Pai la cum scrieti voi .... ,gemenii, au draci pe ei.
kind_er
Postat pe 8 Aprilie 2013 09:11
gemeni sunt dracu pe pamant nesuferiti din orice privinta insuporabilitoti barbati gemeni sau si alti sunt facut pt ei f nesuferiti si afemeiatirau de tot feritiva de aceste zodii gemenii mincinosi afemeiati rai cu persoana iubita sunt niste gunoaie
kudika495084
Postat pe 1 Iulie 2014 01:23
sunt niste gunoaie barbatii gemeni nu merita nimic decat sa se vada ei bn
kudika495084
Postat pe 1 Iulie 2014 01:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu rac si el fecioara....ce parere aveti? 4 De la: eu_olguta 25 Decembrie 2011 15:56
femeia pesti (10.martie 1984), barbatul gemeni (19.iunie 1982) 13 De la: kudika_1034339 17 Octombrie 2018 13:06
CEL MAI TARE ZODIAC-LEU 13 De la: KarasCristina 21 Noiembrie 2015 08:53
scorpion vs. leu ????????? 17 De la: emilia21 3 Octombrie 2009 17:23
buna si la multi ani! 4 De la: stem_29 2 Ianuarie 2011 13:33