Setari Cookie-uri

cind barbatul nu te mai doreste

De la: ninushk, la data 2010-02-16 20:48:20
De la: kudika029282, la data 2010-02-15 19:22:29
De la: sirghea, la data 2010-02-15 14:11:24
De la: ninushk, la data 2010-02-15 12:49:54ca deh ...dreptul la plictiseala ...il au ambele sexe...!!!!

...pai cine a zis ca nu? ...ca doar barbatul daca nu te mai doreste...inseamna ca doreste pe "alta" ca doar nu o lua-o mereu la picior ca ursul...
de la plictiseala ambelor sexe si pana la infidelitate nu e decat un pas...asa cadaca barbatul nu te mai doreste...nu mai insista...probabil ca sa saturat si vrea ceva prospatura sa-l mai intinereasca....



in caz ca nu ai aflat ...exista expresia ..." a rupe relatia " sau ...." a pune punct unei relatii"...asa ca ....asa ca nu vb de infidelitate !!!!!!
nu sunt un promotor al infidelitatii....ci a respectului de sine , a demnitatii si a bunului simt.!!!!!
cat despre intinerirea ..masculului ...hai sa fim serioase , cei mai multi sunt imaturi si la 60 ani
pai nu e nici o diferenta intre a rupe o relatie sau a pune punct unei relatii...care sunt cauzele cele mai frcvente ale infidelitatii...barbatii sunt prin natura lor facuti sa insele...ei sunt vesnicii cuceritori care le place sa vaneze mereu tot ce vad ...ochii lor vad iar inima cere..asa ca ce mai vrei de la ei...
kudika029282
Postat pe 16 Februarie 2010 21:07
Eu inteleg sa il intelegi o data de doua ori si sa l crezi ca e obosit si ce gogosi iti mai vinde el ... da deja sa ti puna mereu aceeasi placa .. si nu pricep dc te chinui tu atat sa l exciti ? costume si alte nebunii ... nu tre sa te agiti tu atat pt el !
mi e greu sa cred ca e mereu obosit " saracutul " .
In locul tau ii spuneam direct ori e alba ori e neagra .. k gri nu prea merge !
Tropicana
Postat pe 16 Februarie 2010 22:03
De la: Tropicana, la data 2010-02-16 22:03:09Eu inteleg sa il intelegi o data de doua ori si sa l crezi ca e obosit si ce gogosi iti mai vinde el ... da deja sa ti puna mereu aceeasi placa .. si nu pricep dc te chinui tu atat sa l exciti ? costume si alte nebunii ... nu tre sa te agiti tu atat pt el !
mi e greu sa cred ca e mereu obosit " saracutul " .
In locul tau ii spuneam direct ori e alba ori e neagra .. k gri nu prea merge !
pai de ce iti mai pierzi vremea langa el...nu vezi ca dragoste cu forta nu se poate face..ori tu asta vrei....????
kudika029282
Postat pe 17 Februarie 2010 17:23
De la: kudika100685, la data 2010-01-12 19:37:39
Am si eu o ontrebare.
Am o relatie nou care dureaza de 4 luni. E barbatul pe care mi l-am dorit toata viata mea. Ne iubim , ne completam , ne ajutam , chiar si pe plan profesional.Chiar ne-am mutat impreuna.Si acest lucru merge foarte bine .Nu avem problema , vrem sa ne casatorim .totul merge perfect pana la punctul sex.
La inceput ne doream cu pasiune .Acum o facem foarte rar.Nu din cauza mea.Eu il doresc mai tot timpul el e prea obosit de la lucru sau chiar cind o facem oboseste si i se duce cheful.Incerc sa il excit cu tot ce pot.Jocuri costume toate cele nebune.SI parca tot nu functioneaza.Nu stiu ce concluzie sa trag.Mintea mea o ia razna .ma simt nesatisfacuta .si chiar tradata.Ar putea sa aiba pe altcineva , sau pur si simplu nu ma mai doreste.CHiar daca imi spune ca ma doreste si isi cere scuze ca nu ma satiface si isi face grija sa nu imi caut pe altcineva , totusi ceva ma lasa nedumerita.Atunci de ce nu mai facem dragoste .In primele 4 luni asta nu e un lucru normal.
Daca puteti sa imi dati un sfat .va multumesc


încearcã sã te costumezi în cealaltã
misoginu
Postat pe 18 Februarie 2010 18:09
aici erai mama ti-am gasit o gagica, e pe topicul ala e grav o cheama joana si e si pianista vezi numai bunaciuni iti gasesc
yumy
Postat pe 18 Februarie 2010 18:15
De la: kudika029282, la data 2010-01-14 17:48:09
De la: one_size, la data 2010-01-14 09:33:39si eu imi faceam griji ca pe la 60 de ani viata sa o fie trista fara sex!
dar daca nici acum nu ai...stii vorba aia daca renunti si la sex poti sa te spanzuri nu mai ai de ce trai!
comunica cu el!

si eu am unul cam la fel ...nu stiu de ce nu ma mai doreste,ori are pe alta ori nu mai poate nu stiu ce sa mai cred.


important e ca cealaltã sã nu-þi fie rudã, pt cã asta ar însemna cã a devenit o problemã de familie ºi cum rufele murdare se spalã în familie,aºchia nu sare departe de trunchi.
misoginu
Postat pe 18 Februarie 2010 18:19
De la: yumalai, la data 2010-02-18 18:15:54aici erai mama ti-am gasit o gagica, e pe topicul ala e grav o cheama joana si e si pianista vezi numai bunaciuni iti gasesc
ce cauta gagicile aici..daca barbatul nu te mai doreste...
kudika029282
Postat pe 19 Februarie 2010 19:21
De la: misoginu, la data 2010-02-18 18:19:18
De la: kudika029282, la data 2010-01-14 17:48:09
De la: one_size, la data 2010-01-14 09:33:39si eu imi faceam griji ca pe la 60 de ani viata sa o fie trista fara sex!
dar daca nici acum nu ai...stii vorba aia daca renunti si la sex poti sa te spanzuri nu mai ai de ce trai!
comunica cu el!

si eu am unul cam la fel ...nu stiu de ce nu ma mai doreste,ori are pe alta ori nu mai poate nu stiu ce sa mai cred.


important e ca cealaltã sã nu-þi fie rudã, pt cã asta ar însemna cã a devenit o problemã de familie ºi cum rufele murdare se spalã în familie,aºchia nu sare departe de trunchi.[/quote
de ce crezi ca problema e doar la el...deci daca nu e ceva fiziologic...(si asta foarte greu o recunosc barbatii)gindeste si vezi ca poate ...tu esti de vina.
stii de ce zic....pentru ca dupa o anumita perioada sau mai bine zis dupa casatorie...majoritatea nu mai sunteti cum erati pina la casatorie...va neglijati(ne neglijati),va ingrasati,afisati tinute dizgratioase...nu mai sunteti...cu cheful de viata afisat inainte...nu mai aveti acea competitie...care era sa ne atrageti.va plafonati...intervine mono tonia...sunt multe de spus aici pe aceasta tema...si pentru fiecare cuplu situatia difera...deci de aiai am mai scris ...trebuie sa va analizati corect...si fara "menajamente "si sa vedeti unde este cauza...
nu repede ...el e de vina...eu sunt perfecta .am stat in casa si l-am asteptat.am fost cuminte.asta nu e tot
RUY_BLAS
Postat pe 21 Februarie 2010 10:06
De la: sirghea, la data 2010-02-21 10:06:59
De la: misoginu, la data 2010-02-18 18:19:18
De la: kudika029282, la data 2010-01-14 17:48:09
De la: one_size, la data 2010-01-14 09:33:39si eu imi faceam griji ca pe la 60 de ani viata sa o fie trista fara sex!
dar daca nici acum nu ai...stii vorba aia daca renunti si la sex poti sa te spanzuri nu mai ai de ce trai!
comunica cu el!

si eu am unul cam la fel ...nu stiu de ce nu ma mai doreste,ori are pe alta ori nu mai poate nu stiu ce sa mai cred.


important e ca cealaltã sã nu-þi fie rudã, pt cã asta ar însemna cã a devenit o problemã de familie ºi cum rufele murdare se spalã în familie,aºchia nu sare departe de trunchi.[/quote
de ce crezi ca problema e doar la el...deci daca nu e ceva fiziologic...(si asta foarte greu o recunosc barbatii)gindeste si vezi ca poate ...tu esti de vina.
stii de ce zic....pentru ca dupa o anumita perioada sau mai bine zis dupa casatorie...majoritatea nu mai sunteti cum erati pina la casatorie...va neglijati(ne neglijati),va ingrasati,afisati tinute dizgratioase...nu mai sunteti...cu cheful de viata afisat inainte...nu mai aveti acea competitie...care era sa ne atrageti.va plafonati...intervine mono tonia...sunt multe de spus aici pe aceasta tema...si pentru fiecare cuplu situatia difera...deci de aiai am mai scris ...trebuie sa va analizati corect...si fara "menajamente "si sa vedeti unde este cauza...
nu repede ...el e de vina...eu sunt perfecta .am stat in casa si l-am asteptat.am fost cuminte.asta nu e tot
eu cred in mod sigur ca doar el are o problema..eu nu ma neglijez nici nu pot sa spun ca il neglijez pel..ii fac toate capriciile...nu m-am ingrasat si nu afisez tinute dizgratioase..si nici nu mi s-a scimbat cheful de sex pe care il aveam inainte...si cu toate astea el e tot mai distant si indiferent cu mine..ce safac nu pot sa sar pe el..daca el nu ma vrea....
kudika029282
Postat pe 21 Februarie 2010 17:52
De la: kudika022394, la data 2010-02-22 21:26:34
- cand isi gaseste o alta femeie
- cand femeia il cicaleste tot timpul cu sexul
- cand gaseste o gaura ptrivita pentru morcovul lui
- cand gaseste o situatie materiala mai buna ca prima
- cand femeia este prea geloasa
- nepotrivire de caracter sau temperament
astea sunt motivele pentru care el numai vrea sa faca sex...nu imi vine sa cred...
kudika029282
Postat pe 23 Februarie 2010 17:02

curos dar sunt foarte multe cazuri ...cand sotia se plange de sot ca nu mai face dragoste cu ea sau nu o mai doreste!!!!!!
foarte multe cazuri....dar de ce oare vine mai mult din partea barbatului??? si nu din partea femeii
dani_pisi
Postat pe 24 Februarie 2010 19:18
De la: dani_pisi, la data 2010-02-24 19:18:11
curos dar sunt foarte multe cazuri ...cand sotia se plange de sot ca nu mai face dragoste cu ea sau nu o mai doreste!!!!!!
foarte multe cazuri....dar de ce oare vine mai mult din partea barbatului??? si nu din partea femeii
pai daca nu li se mai scoala scula...nu au cum sa mai doreasca o femeie....
kudika029282
Postat pe 25 Februarie 2010 19:46
De la: kudika022394, la data 2010-02-22 21:26:34
- cand isi gaseste o alta femeie
- cand femeia il cicaleste tot timpul cu sexul
- cand gaseste o gaura ptrivita pentru morcovul lui
- cand gaseste o situatie materiala mai buna ca prima
- cand femeia este prea geloasa
- nepotrivire de caracter sau temperament



anastas
Postat pe 26 Februarie 2010 08:55
De la: kudika022394, la data 2010-02-22 21:26:34
- cand isi gaseste o alta femeie
- cand femeia il cicaleste tot timpul cu sexul
- cand gaseste o gaura ptrivita pentru morcovul lui
- cand gaseste o situatie materiala mai buna ca prima
- cand femeia este prea geloasa
- nepotrivire de caracter sau temperament


wawwwwwwwwwwwwww
Dontyyy
Postat pe 26 Februarie 2010 08:59
De la: kudika029282, la data 2010-02-25 19:46:22
De la: dani_pisi, la data 2010-02-24 19:18:11
curos dar sunt foarte multe cazuri ...cand sotia se plange de sot ca nu mai face dragoste cu ea sau nu o mai doreste!!!!!!
foarte multe cazuri....dar de ce oare vine mai mult din partea barbatului??? si nu din partea femeii
pai daca nu li se mai scoala scula...nu au cum sa mai doreasca o femeie....

...da uneori si asta e valabil ce spui tu dar sa nu muitam..."p...da este kklau...voi cu pwwla stati cam rau".
deci noi barbatii avem de unde alege...voi femeile...mai faceti coada.
RUY_BLAS
Postat pe 26 Februarie 2010 10:54
De la: sirghea, la data 2010-02-26 10:54:13
De la: kudika029282, la data 2010-02-25 19:46:22
De la: dani_pisi, la data 2010-02-24 19:18:11
curos dar sunt foarte multe cazuri ...cand sotia se plange de sot ca nu mai face dragoste cu ea sau nu o mai doreste!!!!!!
foarte multe cazuri....dar de ce oare vine mai mult din partea barbatului??? si nu din partea femeii
pai daca nu li se mai scoala scula...nu au cum sa mai doreasca o femeie....

...da uneori si asta e valabil ce spui tu dar sa nu muitam..."p...da este kklau...voi cu pwwla stati cam rau".
deci noi barbatii avem de unde alege...voi femeile...mai faceti coada.
mai sirghea esti tare dus cu capu...tu ai 46 de nu nu as crede dupa cum stii de frumos sa vorbesti...la anii astia nu prea se mai scoala instrumentul vostru daca e prea uzat...asa ca noi femeile nu suntem asa uzate ca voi barbatii...care faceti pe grozavii...da noi suntem mai tinere si mai grozave ca voi impotentii....
kudika029282
Postat pe 26 Februarie 2010 16:42
iti ei o bormasina ...o dai pe percutie si ii pui in cap un vibrator
roz5blue6lila7
Postat pe 26 Februarie 2010 16:45
De la: kudika029282, la data 2010-02-21 17:52:00
De la: sirghea, la data 2010-02-21 10:06:59
De la: misoginu, la data 2010-02-18 18:19:18
De la: kudika029282, la data 2010-01-14 17:48:09
De la: one_size, la data 2010-01-14 09:33:39si eu imi faceam griji ca pe la 60 de ani viata sa o fie trista fara sex!
dar daca nici acum nu ai...stii vorba aia daca renunti si la sex poti sa te spanzuri nu mai ai de ce trai!
comunica cu el!

si eu am unul cam la fel ...nu stiu de ce nu ma mai doreste,ori are pe alta ori nu mai poate nu stiu ce sa mai cred.


important e ca cealaltã sã nu-þi fie rudã, pt cã asta ar însemna cã a devenit o problemã de familie ºi cum rufele murdare se spalã în familie,aºchia nu sare departe de trunchi.[/quote
de ce crezi ca problema e doar la el...deci daca nu e ceva fiziologic...(si asta foarte greu o recunosc barbatii)gindeste si vezi ca poate ...tu esti de vina.
stii de ce zic....pentru ca dupa o anumita perioada sau mai bine zis dupa casatorie...majoritatea nu mai sunteti cum erati pina la casatorie...va neglijati(ne neglijati),va ingrasati,afisati tinute dizgratioase...nu mai sunteti...cu cheful de viata afisat inainte...nu mai aveti acea competitie...care era sa ne atrageti.va plafonati...intervine mono tonia...sunt multe de spus aici pe aceasta tema...si pentru fiecare cuplu situatia difera...deci de aiai am mai scris ...trebuie sa va analizati corect...si fara "menajamente "si sa vedeti unde este cauza...
nu repede ...el e de vina...eu sunt perfecta .am stat in casa si l-am asteptat.am fost cuminte.asta nu e tot
eu cred in mod sigur ca doar el are o problema..eu nu ma neglijez nici nu pot sa spun ca il neglijez pel..ii fac toate capriciile...nu m-am ingrasat si nu afisez tinute dizgratioase..si nici nu mi s-a scimbat cheful de sex pe care il aveam inainte...si cu toate astea el e tot mai distant si indiferent cu mine..ce safac nu pot sa sar pe el..daca el nu ma vrea....


cum doamne iarta-ma sa te mai vrea daca tu te mastrubezi singura si vezii????......daca nu-ti place sa io sugi....vezi ai ajuns la vb mea ca nu o sa te mai vrea barbatul ......pai mereu , mereu ,mereu numai pozitia clasica ....s-a saturat si el saracu!!!!!!!
dani_pisi
Postat pe 27 Februarie 2010 12:09
Ce imi place de voi
Daca barbatul inseala ,femeia e vinovata,daca barbatul distruge familia,femeia e vinovata,daca barbatul nu mai poate,tot femeia este vinovata.
Dar barbatul ce are?Nu poate sa-si asume greselile?
DydiG
Postat pe 27 Februarie 2010 12:23
De la: DydiG, la data 2010-02-27 12:23:14Ce imi place de voi
Daca barbatul inseala ,femeia e vinovata,daca barbatul distruge familia,femeia e vinovata,daca barbatul nu mai poate,tot femeia este vinovata.
Dar barbatul ce are?Nu poate sa-si asume greselile?


PARCA BARBATUL AR FI " USA DE BISERICA".
anastas
Postat pe 27 Februarie 2010 12:28
De la: dani_pisi, la data 2010-02-27 12:09:26
De la: kudika029282, la data 2010-02-21 17:52:00
De la: sirghea, la data 2010-02-21 10:06:59
De la: misoginu, la data 2010-02-18 18:19:18
De la: kudika029282, la data 2010-01-14 17:48:09
De la: one_size, la data 2010-01-14 09:33:39si eu imi faceam griji ca pe la 60 de ani viata sa o fie trista fara sex!
dar daca nici acum nu ai...stii vorba aia daca renunti si la sex poti sa te spanzuri nu mai ai de ce trai!
comunica cu el!

si eu am unul cam la fel ...nu stiu de ce nu ma mai doreste,ori are pe alta ori nu mai poate nu stiu ce sa mai cred.


important e ca cealaltã sã nu-þi fie rudã, pt cã asta ar însemna cã a devenit o problemã de familie ºi cum rufele murdare se spalã în familie,aºchia nu sare departe de trunchi.[/quote
de ce crezi ca problema e doar la el...deci daca nu e ceva fiziologic...(si asta foarte greu o recunosc barbatii)gindeste si vezi ca poate ...tu esti de vina.
stii de ce zic....pentru ca dupa o anumita perioada sau mai bine zis dupa casatorie...majoritatea nu mai sunteti cum erati pina la casatorie...va neglijati(ne neglijati),va ingrasati,afisati tinute dizgratioase...nu mai sunteti...cu cheful de viata afisat inainte...nu mai aveti acea competitie...care era sa ne atrageti.va plafonati...intervine mono tonia...sunt multe de spus aici pe aceasta tema...si pentru fiecare cuplu situatia difera...deci de aiai am mai scris ...trebuie sa va analizati corect...si fara "menajamente "si sa vedeti unde este cauza...
nu repede ...el e de vina...eu sunt perfecta .am stat in casa si l-am asteptat.am fost cuminte.asta nu e tot
eu cred in mod sigur ca doar el are o problema..eu nu ma neglijez nici nu pot sa spun ca il neglijez pel..ii fac toate capriciile...nu m-am ingrasat si nu afisez tinute dizgratioase..si nici nu mi s-a scimbat cheful de sex pe care il aveam inainte...si cu toate astea el e tot mai distant si indiferent cu mine..ce safac nu pot sa sar pe el..daca el nu ma vrea....


cum doamne iarta-ma sa te mai vrea daca tu te mastrubezi singura si vezii????......daca nu-ti place sa io sugi....vezi ai ajuns la vb mea ca nu o sa te mai vrea barbatul ......pai mereu , mereu ,mereu numai pozitia clasica ....s-a saturat si el saracu!!!!!!!
duduie ce te intereseaza pe mata ce fac eu cu corpul meu...e dreptul meu sa ma satisfac si singura...ca doar asta nu imi poate face decat bine....poate iti place dumitale sa io sugi...si crezi ca nu te insala...nu imi vine sa cred.... cum io sugi mata io suge si ALTA asa ca nu te mai lauda pe aici....ca esti fraiera cu suptul tau...
kudika029282
Postat pe 27 Februarie 2010 16:36
De la: kudika029282, la data 2010-02-26 16:42:12
De la: sirghea, la data 2010-02-26 10:54:13
De la: kudika029282, la data 2010-02-25 19:46:22
De la: dani_pisi, la data 2010-02-24 19:18:11
curos dar sunt foarte multe cazuri ...cand sotia se plange de sot ca nu mai face dragoste cu ea sau nu o mai doreste!!!!!!
foarte multe cazuri....dar de ce oare vine mai mult din partea barbatului??? si nu din partea femeii
pai daca nu li se mai scoala scula...nu au cum sa mai doreasca o femeie....

...da uneori si asta e valabil ce spui tu dar sa nu muitam..."p...da este kklau...voi cu pwwla stati cam rau".
deci noi barbatii avem de unde alege...voi femeile...mai faceti coada.
mai sirghea esti tare dus cu capu...tu ai 46 de nu nu as crede dupa cum stii de frumos sa vorbesti...la anii astia nu prea se mai scoala instrumentul vostru daca e prea uzat...asa ca noi femeile nu suntem asa uzate ca voi barbatii...care faceti pe grozavii...da noi suntem mai tinere si mai grozave ca voi impotentii....

...fata draga nu fi trista...nu sunt dus...asa cum crezi tu...nu as vrea sa ma lansez in jigniri...chiar nu vreau sa raspund la provocarile tale pe aceasta tema...iti spun doar atit referitor la mine...pentru probe nu iau bani...eu am scris si scriu despre lucruri reale .stiu ca adevarul supara ...dar ce sa-i faci asta e.cit despre tinerete si frumusete...toate sunt trecatoare...depinde cum stii sa treci prin viata si ce faci...restul e apa de plouaaaa.
daca ai gindi un pic...ai vedea ca nu am scris nimic neadevarat,poate doar putin sarcastic si am zis eu mai pe intelesul tuturor.
in rest spor la ... ...si sa fii iubita.
RUY_BLAS
Postat pe 4 Martie 2010 13:49
De la: sirghea, la data 2010-03-04 13:49:59
De la: kudika029282, la data 2010-02-26 16:42:12
De la: sirghea, la data 2010-02-26 10:54:13
De la: kudika029282, la data 2010-02-25 19:46:22
De la: dani_pisi, la data 2010-02-24 19:18:11
curos dar sunt foarte multe cazuri ...cand sotia se plange de sot ca nu mai face dragoste cu ea sau nu o mai doreste!!!!!!
foarte multe cazuri....dar de ce oare vine mai mult din partea barbatului??? si nu din partea femeii
pai daca nu li se mai scoala scula...nu au cum sa mai doreasca o femeie....

...da uneori si asta e valabil ce spui tu dar sa nu muitam..."p...da este kklau...voi cu pwwla stati cam rau".
deci noi barbatii avem de unde alege...voi femeile...mai faceti coada.
mai sirghea esti tare dus cu capu...tu ai 46 de nu nu as crede dupa cum stii de frumos sa vorbesti...la anii astia nu prea se mai scoala instrumentul vostru daca e prea uzat...asa ca noi femeile nu suntem asa uzate ca voi barbatii...care faceti pe grozavii...da noi suntem mai tinere si mai grozave ca voi impotentii....

...fata draga nu fi trista...nu sunt dus...asa cum crezi tu...nu as vrea sa ma lansez in jigniri...chiar nu vreau sa raspund la provocarile tale pe aceasta tema...iti spun doar atit referitor la mine...pentru probe nu iau bani...eu am scris si scriu despre lucruri reale .stiu ca adevarul supara ...dar ce sa-i faci asta e.cit despre tinerete si frumusete...toate sunt trecatoare...depinde cum stii sa treci prin viata si ce faci...restul e apa de plouaaaa.
daca ai gindi un pic...ai vedea ca nu am scris nimic neadevarat,poate doar putin sarcastic si am zis eu mai pe intelesul tuturor.
in rest spor la ... ...si sa fii iubita.


O sa te contrazic un pic.E adevarat ca se spune ca sunt mai multi barbati ca femei,se spune dar nu este verificat. Dar cu alesul,barbatii aleg,dar degeaba daca sunt refuzati de femeile care si ele aleg.
Femeile pot avea majoritatea barbatiilor pe care ii vor ele,pe cand barbatii pot avea putine femei din cate isi doresc.
DydiG
Postat pe 4 Martie 2010 17:43
Mai fetelor chiar nu intelegeti ce se petrece cu un barbat atunci cand nu-si mai ute femeia? Pai este foarte simplu.....aceea femeie este NEPRICEPUTA iar individul prefera sa ia la ranga CALORIFERUL in locul femeii !! :sml-happy0028 . De ce voi femeile(majoritatea) dupa ce reusiti sa legati un individ de piciorul patului , uitati sa va mai ingrijiti corespunzator.??? Cam asta este raspunsul corect !!
Trecatorul
Postat pe 11 Martie 2010 19:56
De la: Trecatorul, la data 2010-03-11 19:56:45Mai fetelor chiar nu intelegeti ce se petrece cu un barbat atunci cand nu-si mai ute femeia? Pai este foarte simplu.....aceea femeie este NEPRICEPUTA iar individul prefera sa ia la ranga CALORIFERUL in locul femeii !! :sml-happy0028 . De ce voi femeile(majoritatea) dupa ce reusiti sa legati un individ de piciorul patului , uitati sa va mai ingrijiti corespunzator.??? Cam asta este raspunsul corect !!

: caloriferul? saracutzu' de el
miss_darine
Postat pe 11 Martie 2010 22:35
De la: Trecatorul, la data 2010-03-11 19:56:45Mai fetelor chiar nu intelegeti ce se petrece cu un barbat atunci cand nu-si mai ute femeia? Pai este foarte simplu.....aceea femeie este NEPRICEPUTA iar individul prefera sa ia la ranga CALORIFERUL in locul femeii !! :sml-happy0028 . De ce voi femeile(majoritatea) dupa ce reusiti sa legati un individ de piciorul patului , uitati sa va mai ingrijiti corespunzator.??? Cam asta este raspunsul corect !!


u spui ca femeia e nepriceputa....dar de ce nu o invata el?
freakbabe
Postat pe 12 Martie 2010 00:10
Cand barbatul nu te mai doreste ... ai o solutie simpla: www.lovedigital.ro Orice combinatie este posibila :)
annabella22
Postat pe 12 Martie 2010 07:29
De la: kudika100685, la data 2010-01-12 19:37:39
Am si eu o ontrebare.
Am o relatie nou care dureaza de 4 luni. E barbatul pe care mi l-am dorit toata viata mea. Ne iubim , ne completam , ne ajutam , chiar si pe plan profesional.Chiar ne-am mutat impreuna.Si acest lucru merge foarte bine .Nu avem problema , vrem sa ne casatorim .totul merge perfect pana la punctul sex.
La inceput ne doream cu pasiune .Acum o facem foarte rar.Nu din cauza mea.Eu il doresc mai tot timpul el e prea obosit de la lucru sau chiar cind o facem oboseste si i se duce cheful.Incerc sa il excit cu tot ce pot.Jocuri costume toate cele nebune.SI parca tot nu functioneaza.Nu stiu ce concluzie sa trag.Mintea mea o ia razna .ma simt nesatisfacuta .si chiar tradata.Ar putea sa aiba pe altcineva , sau pur si simplu nu ma mai doreste.CHiar daca imi spune ca ma doreste si isi cere scuze ca nu ma satiface si isi face grija sa nu imi caut pe altcineva , totusi ceva ma lasa nedumerita.Atunci de ce nu mai facem dragoste .In primele 4 luni asta nu e un lucru normal.
Daca puteti sa imi dati un sfat .va multumesc
anca1
Postat pe 12 Martie 2010 13:02
am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare...... eram mai mult doi amici decat iubiti.asa cum ai zis tu si eui am incercat toatte nebunile sa il atrag dar nu am ajuns la nici un rezultat..... m-am chinuit 3luni ..... un sfat ... fugi fati viata ca este frumosa nu sta sa insiti pe o treaba pe care nu merge ...... eu am stat 3luni sa tot incerc si mi-am pierdut timpul..... esti tanara frumoasa , nu iti perde timpul cu lucruri care nu merg
anca1
Postat pe 12 Martie 2010 13:07
De la: kudika017509, la data 2010-03-12 13:07:54am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare...... eram mai mult doi amici decat iubiti.asa cum ai zis tu si eui am incercat toatte nebunile sa il atrag dar nu am ajuns la nici un rezultat..... m-am chinuit 3luni ..... un sfat ... fugi fati viata ca este frumosa nu sta sa insiti pe o treaba pe care nu merge ...... eu am stat 3luni sa tot incerc si mi-am pierdut timpul..... esti tanara frumoasa , nu iti perde timpul cu lucruri care nu merg
eu cred ca daca tu simti ca il iubesti trebuie sa ai multa rabdare cu el si sa incercati sa stati de vorba si sa afli de la el care sunt adevaratele lui motive pentru care nu te mai doreste.....s-ar putea sa isi deschida sufletul in fata ta si sa nu regreti.....
kudika029282
Postat pe 12 Martie 2010 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma ajutati cu o parere.... 35 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:01
Nedumerire 9 De la: man_bmb22 2 Mai 2015 12:30
Imaginatia mea bogata. 75 De la: Micaell 3 Martie 2016 04:14
Doamnelor ce preferati doctorii ginecologi de sex feminin sau masculin 30 De la: EndlessBleu 21 Aprilie 2012 16:58
Fara glume, va rog! 5 De la: Linc___Andrei_1 20 Februarie 2016 14:46