Setari Cookie-uri

Concurs Vazutlatv.ro

Vazutlatv.ro va provoaca la concurs!

Vazutlatv.ro va ofera ca premii celor mai interesante 2 posturi centura vibroshape professional pentru a va ajuta sa obtineti rezultatele dorite in cel mai scurt timp si un aparat viakallo pentru intretinerea talpilor si a calcaielor.

Pentru a participa la concurs trebuie doar sa ne spuneti ce veti face (sau ce ai facut deja) pentru a obtine abdomenul ideal si Vazutlatv.ro te premiaza cu o centura vibroshape sau un aparat viakallo pentru o intretinere usoara a talpilor si calcaielor.

Concursul se deruleaza in perioada 5 martie - 19 martie 2010.

* NU UITA! Doar raspunsurile din acest topic vor fi luate in considerare!
Succes!
concursKudika
Postat pe 5 Martie 2010 17:08
ce veti face (sau ce ai facut deja) pentru a obtine abdomenul ideal

Mult sport si o dieta fara grasimi,fainoase,cafea.
balooo10
Postat pe 5 Martie 2010 17:13
wowwwwwwwwww concurs !!!!! ce true sunteti ce idei idioate mai aveti...iar multi prosti o musca
freakbabe
Postat pe 5 Martie 2010 17:16
Am avut niste probleme si m-am ingrasat la un moment dat, acum incerc sa revin la forma initiala dar fara sa ma infometez si fara sa imi pun sanatatea in pericol. Mananc sanatos cu multe fructe si legume, fara prea multe grasimi...dar nu le exclud total din alimentatie deoarece organismul are nevoie si de grasimi, mananc si fainoase dar fara sa fac abuz, incerc sa evit cat mai mult posibil sucurile accidulate si sucurile din comert in general, doar atunci cand imi este pofta uit de toate regulile dar nu abuzez de acest lucru si incerc sa fac si sport, pe cat posibil.. Cred ca putina vointa si o alimentatie care sa nu depaseasca limita sanatatii imbinate cu ceva rabdare ne poate ajuta sa aratam asa cum ne dorim.
claudia_bercaru
Postat pe 5 Martie 2010 18:11
ce veti face (sau ce ai facut deja) pentru a obtine abdomenul ideal

O dieta care sa ma avantajeze si foarte mult sport
andreeac85
Postat pe 5 Martie 2010 18:15
Merg la sala de 2 ori pe saptamana,beau cel putin 2 litri de apa,mananc cat mai natural si mai light,multe fructe si legume,evit grasimile si pastele fainose.
zuzzy35
Postat pe 5 Martie 2010 18:20
Eu fac exercitii Pilates,exercitii de respiratie si flexibilitate a muschilor abdominali,incerc sa tin o dieta care contine si putine grasimi monosaturate (care provin din ulei de masline) deci am inlocuit uleiul de floarea soarelui cu ulei de masline,mananc multe banane deoarece contin potasiu care previne balonarea,beau cel putin doi litri de apa plata pe zi,am renuntat (cu greu) la sucurile carbogazoase.Dar totusi nu cred ca este de ajuns,inca nu am un abdomen perfect.
puchy
Postat pe 5 Martie 2010 21:11
eu am facut si fac in cotinuare(nu chiar asa des k inainte) dans sportiv
kudika1333
Postat pe 5 Martie 2010 21:19
si eu fac din cand in cand gimnastica, urc sacarile, nu mananc dupa 19.00 ....
odiana
Postat pe 5 Martie 2010 21:47
mult sport si o dieta corespunzatoare bogata in multe vitamine si proteine
magnif_eyes
Postat pe 5 Martie 2010 21:48
Pentru a obtine abdomenul ideal as folosi centura Vibroshape.
petre52
Postat pe 5 Martie 2010 23:03
momentan sunt in plina dieta ( inceputa pe 8 februarie ) se numeste dieta de 90 de zile , zilnic 30 minute pe bicicleta magnetica si cate 2 seturi de abdomene de 20...cam putin recunosc ...dar cu siguranta ma va ajuta mai mult premiul
uratika
Postat pe 5 Martie 2010 23:05
In primul rand foarte mult sport. fac 2 anrenamente pe zi a cate 2 ore ( este si normal pentru ca fac judo de performanta).
Un abdomen ideal obtii dupa foarte multa munca, dar un abdomen placut la vedere il poti avea cu o dieta echilibrat si foare multe exercitii pentru abdomen, gen: bricege, abdomene etc. CEL PUTIN ASTA FAC EU SI REZULTATUL E DESTUL DE BUN
l3lytza
Postat pe 6 Martie 2010 09:35
Pentru a AVEA UN ABDOMEN PLAT fac exercitii speciale pentru abdomensi incerc sa tin o dieta
burtosul
Postat pe 6 Martie 2010 09:37
Ce sa zic? As spune tot ceea ce s-a spus deja si inca de doua ori pe atat. Caci asa suntem noi femeile, ne laudam cu ce facem sa ne mentinem, cu ce avem in plan sa facem bla bla bla dar in realitate ce facem? mai nimic! Pentru ca nu reusim sa furam prea mult din cele 24 de ore ale zilei care sunt dedicate familiei, copiilor, servicului, internetului, traficului.....As minti daca as spune ca fac mare lucru doar putina dieta in ultimele 2 luni. Daca as avea o centura vibroshape ar face ea totul singura fara sa fiu nevoita sa pierd timp facand altceva. Sa am eu oare norocul asta?
lyluka
Postat pe 6 Martie 2010 10:01
abdomene, abdomene si iar abdomene
kudika137817
Postat pe 6 Martie 2010 10:25
Diete si iar dite am incercat inclusiv cea de infometare care nu m-a tinut mai mult de cateva zile pentru ca mi-a venit rau.
alexia30
Postat pe 6 Martie 2010 10:29
Sport,dieta,apa multa,miscareeee...altfel nu putem arata si simti ok.
lumi_ni_ta
Postat pe 6 Martie 2010 10:30
Cred ca sunt o norocoasa din punct de vedere al corpului, nu e nevoie sa tin diete deoarece pot manca orice, corpul meu arzand rapid caloriile. Pot sa spun ca imi plac plimbarile in aer liber si in fiecare zi fac acest lucru, dansez mult si imi plac abdomenele, pe care le fac seara.
Vene
Postat pe 6 Martie 2010 10:44
Fac pilates de doua ori pe saptamana
ionymary
Postat pe 6 Martie 2010 10:55
Am renuntat la bauturile carbogazoase (sucuri sau sifon), mananc mai rar feculenti care baloneaza, beau ceaiuri drenante (urzica, trei-frati-patati, ceai verde) care sunt bune si ptr piele si fac abdomene zilnic. Dar nu mi-ar strica o mana de ajutor in plus, de aceea ar fi foarte bine-venita aceasta centura!
scorpionverde
Postat pe 6 Martie 2010 11:07
Mananc sanatos-fructe si legume zilnic,cereale,consum 1.5 l apa ,dorm 8 ore,fac gimnastica acasa,incerc sa ma relaxez la sfarsit de saptamana pentru a scapa de stresul acumulat,nu mananc mai tarziu de 8 seara,nu sar peste mese,consum putina paine,zahar si sare.
tjanina2
Postat pe 6 Martie 2010 11:28
Un corp frumos se respecta in primul rand, nu abuzezi de el, nu il neglijezi si dupa cum zicea cineva intelept: il tratezi k pe un templu.
Eu una nu fumez, nu beau bauturi alcoolice dkt poate la o iesire in oras , imi respect orarul de somn (nu ma simt odihnita fara 10ore de somn!!) , nu imi place sa alerg ,nici sa fac abdomene, asa k am ales o alternativa mai placuta pt mine: merg in parc cu bicicleta sau rolele. Plus k locul meu de munca este foarte solicitant din punct de vedere fizic
Dar cel mai mare ajutor il primesc de la viitorul meu sot....

blackpuff_bpuff
Postat pe 6 Martie 2010 11:29
MULT SPORT, CREME PT TONIFIERE, APA SI O GANDIRE POZITIVA .
anaa_sweet26
Postat pe 6 Martie 2010 11:30
Pei in fiecare dimineata si seara imi rezerv cate 30 de minute pentru miscare ...abdomene , genoflexiuni si astfel de exercitii ...incerc sa imi respect programul de masa sa am trei mese pe zi principale si mici gustari intre ...si am mai incercat si unele aparate cum ar fi sauna belt si dadea rezultate dar din pacate nu era centura mea..si diverse creme care nu prea au avut rezultate
tisha934
Postat pe 6 Martie 2010 11:37
Muuuuulta miscare in aer liber
kudika066643
Postat pe 6 Martie 2010 11:37
Sport,dieta,apa multa si fara toxine.
muscata
Postat pe 6 Martie 2010 11:37
Dupa nastere am ramas cu o burtica destul de mare ,nu am reusit sa scap prin dieta decat de cativa cm. in plus ,sunt la jumatate, dar parca am stationat. Fac foarte multe abdomene,sunt o persoana activa,folosesc diverse geluri de slabit,imi fac masaj intensiv si tin regim. Am mult de recuperat si inca mai sper ca voi redobandi abdomenul plat pe care l-am avut odata!
alidascalu
Postat pe 6 Martie 2010 11:41
la inceput mi-am luat niste pastile de slabit pentru burta,dar m-am razgandit si nu le-am mai folosit,si am inceput sa fac miscare multa in curte la mine si am observat ca burta imi disparuse,si de atunci nu mai cumpar nimic de slabit,daor fac miscare naturala
kiss4you
Postat pe 6 Martie 2010 11:42
trebuie sa recunoastem ca nu mereu aveam buna dispozitia necesara sau timp pentru exercitii fizice pentru a ne putem mentine in forma . Eu , incerc , daca nu zilnic atunci 1 data la 2 zile sa fac exercitii fizice adica abdomene si cateva cardio . Am incercat o perioada sa merg la sala dar timpul nu este de partea mea asa ca am renuntat in speranta ca voi avea mai mult timp de odihna si mai mult timp pentru mine . Recunosc ca de multe ori uit sa-mi fac exercitiile si de aceea consider ca o Centura Vibro masaj m-ar ajuta foarte mult !
kudika137906
Postat pe 6 Martie 2010 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rasfata-te cu premiile FA ! 1703 De la: concursKudika 19 Martie 2010 17:15
Castiga cosmetice Elmiplant, Gerovital si Apidava in valoare de peste 400 lei! 208 De la: concursKudika 22 Martie 2012 20:30
Castiga o rochie SenseLimitedEdition! 343 De la: concursKudika 5 Ianuarie 2015 20:39
Castiga un set de produse Herbalife in fiecare saptamana! (saptamana a IV-a) 111 De la: concursKudika 21 Decembrie 2012 13:46
Concurs: Castiga una dintre cele 7 biciclete oferite de Brillance 731 De la: concursKudika 27 Noiembrie 2009 17:53