Setari Cookie-uri

Cum il cuceresc, cum fac sa ii atrag atentia din nou asupra mea?

Acum ceva timp imi facea el avansuri si cum multe din femei considera ca " cu cat respingem mai mult un barbat cu atat ii captivezi atentia asupra ta si devine mai interesat de tine" din pacate nu este adevarat, acum ma priveste ca o amica si dupa cum mai spune el "iubita lui vecina" eu nu vreau sa fim doar amici .
florilory
Postat pe 15 Iunie 2010 15:06
nu inteleg...e fostul tau iubit...sau sunteti vecini,prieteni,etc....
alina_constantin88
Postat pe 15 Iunie 2010 15:15
nu poti respinge pur si simplu un barbat,pt ca daca are o urma de creier atunci stie ca nu inseamna nu...asa ca il pierzi...trebuie sa iesi la tatonare...sa-l atati...nu uita ca de fiecare data cand il vezi sa fi o diavolita sexy sigura pe sine....
important este sa te placi tu,apoi daca treci de testul asta te va placea toata lumea!!!
fa-l sa creada ca ai vrea dar nu esti disponibila...ca exista o sansa,dar nu cand vrea el...
Reprezinti sexul frumos...trebuie sa sti cum sa joci un barbat pe degete!!!
alina_constantin88
Postat pe 15 Iunie 2010 15:20
De aproape un an si jumatate vecin si amic.
florilory
Postat pe 15 Iunie 2010 20:01
De aproape un an si jumatate vecin si amic.
florilory
Postat pe 15 Iunie 2010 20:55
De la: florilory, la data 2010-06-15 15:06:10Acum ceva timp imi facea el avansuri si cum multe din femei considera ca " cu cat respingem mai mult un barbat cu atat ii captivezi atentia asupra ta si devine mai interesat de tine" din pacate nu este adevarat, acum ma priveste ca o amica si dupa cum mai spune el "iubita lui vecina" eu nu vreau sa fim doar amici .



Trebuie sa ai incredere in tine,sa fi mereu zambitoare si fericita,barbatii cauta femei sigure pe ele,independente si ingrijite,le dau un sentiment de incredere si dorinta...esti femeie fi feminina si lasa barbatii sa te doreasca asta sigur il va atrage ...multa bafta sper sa reusesti ceea ce ti`ai propus si sa aveti o relatie frumoasa pe viitor >:D< :*
Nebunatik91
Postat pe 16 Iunie 2010 00:12
greu depinde ce zodie ee ?
ce varsta are ?etc?
cunosc pe cineva care a facu la fel k tine si a pierdut cu mana iei ,si tot mai incearca,dar nu stie cum
daca tea placut de la inceput ce rost mai are sa il ataci din nou.sa te dezbracii in fata lui sati pui haine transparente ,sa il seducii,sa il ametestii,tea vrut ,deci nu esti urata .tot te vrea si acu
dar problema e sa nu fiii gresestii cu ceva k degeaba tea placut atunci.poate a gasit el pe cineva sau ceva la tine care nui convine si e frica sa no pateasca,"poate o fii gelos iar pe unii gelozia ii indeparteaza"
ce zic eu,si asta e doar parerea mea sa vb in fata direct adevaru singura doar tu si el,fara alte pers amici sau prietenii
ce ai facut atuncii si ce vrei de la el ,
spunei k acum el e cel vinovat k nu te acepta k prietena-iubita si k tu ai gresit atuncii,nu credeai k o sa se retraga asa fata de tine si ai vrut sal tii pe jar.
si asa o sa aflii si rasp de ce acu e doar amic cu tine si nu mai mult
cel putin eu asta vreau sa aud de la cineva.sa vb direct ,nu cu fustite cu tot felu provocarii.
alyn27
Postat pe 17 Iunie 2010 12:26
mersic....dar daca ii spun adevarul... imi e teama sa nu creada gresit poate va crede ca atunci l-am respins ca nu stiam de situatia lui materiala si acum ca stiu de aceea sunt interesata de el si e total ne adevarat... stiam de la bun inceput si nu asta ma intereseaza...sunt atat de confuza..... as lasa situatia asa cum e dar nu asta imi doresc as face asta doar sa nu inteleaga el gresit... dar daca intalneste pe altcineva....?
florilory
Postat pe 17 Iunie 2010 20:41
da,,,il respingem..el insista...dar cat sa insiste?la un moment dat,o da in penibil...eu cred ca un barbat trebuie putin respins ....nici sa pari dezinteresata ,dar nici sa fii prea disponibila nu trebuie...
amorena25
Postat pe 21 Iunie 2010 11:38
da, cred ca asta e cel mai important, ce zodie e...
nu mai stiu pe ce post de televiziune era un anunt cu trimite un sms cu numele lui+numele tau si ti se spune ce sanse de succes are relatia
deci s-ar putea ca numele sa fie totusi decisiv, nu semnul zodiacal
blondutza13
Postat pe 22 Iunie 2010 22:29
De la: blondutza13, la data 2010-06-22 22:29:11da, cred ca asta e cel mai important, ce zodie e...
nu mai stiu pe ce post de televiziune era un anunt cu trimite un sms cu numele lui+numele tau si ti se spune ce sanse de succes are relatia
deci s-ar putea ca numele sa fie totusi decisiv, nu semnul zodiacal


prosti ambele....la tv pun aia ce vor ei acolo la nume este numai pentru a face bani ....iar de cele mai multe ori nu este ca in horoscop toti suntem diferiti....nu te lua dupa asa ceva ...daca reusesti sa f cu el o sa intelegi daca va merge sau nu indiferent de horoscop si nume si etc....totul depinde de voi ..
Nebunatik91
Postat pe 23 Iunie 2010 01:32
Daca la inceput il respingeai tu inseamna ca si-a jucat bine cartile daca te-a intors cu 180 grade. Din fericire pentru femei e mult mai usor sa iasa din zona de "amicitie" decat pentru un barbat.
a_andrei
Postat pe 24 Iunie 2010 22:02
sfatul meu este sa fi tu insuti, si sa nu mai repeti greselile pe care le-ai facut in trecut, oricum sti foarte bine ca timpul nu poate fi dat inapoi mergi inainte si niciodata sa nu regreti ce ai facut, sa regreti doar ce nu ai facut
eueanoivoi
Postat pe 15 Iulie 2010 12:10
De la: blondutza13, la data 2010-06-22 22:29:11da, cred ca asta e cel mai important, ce zodie e...
nu mai stiu pe ce post de televiziune era un anunt cu trimite un sms cu numele lui+numele tau si ti se spune ce sanse de succes are relatia
deci s-ar putea ca numele sa fie totusi decisiv, nu semnul zodiacal


"Cred ca asta e cel mai important,ce zodie e!"
Eu zic ca daca ii faci o astrograma,il cuceresti pe loc!
Barbie30
Postat pe 16 Iulie 2010 10:17
De la: florilory, la data 2010-06-15 15:06:10Acum ceva timp imi facea el avansuri si cum multe din femei considera ca " cu cat respingem mai mult un barbat cu atat ii captivezi atentia asupra ta si devine mai interesat de tine" din pacate nu este adevarat, acum ma priveste ca o amica si dupa cum mai spune el "iubita lui vecina" eu nu vreau sa fim doar amici .




Sfaturile voastre mi-au fost de folos intr-o anumita masura si pt asta va multumesc,de ce intr-o anumita masura ?pt ca in momentul de fata ne vedem ,iesim si ne simtim bine impreuna dar cand am inceput sa iesim am avut o intelegere mai mult sau mai putin placuta dar am acceptat-o sa avem o relatie bazata pe sex pt ca el a iesit recent dintr-o relatie de 7 ani ai nu e pregatit si nu isi doreste mai mult asta sustine el dar eu cred ca nu poti sta cu o pers ore in sir sa vb, sa te saruti ,sa il ti in brate, sa iesiti in oras(se poarta impecabil cu mine) nimic mai mult si sa spui ca iti doresti doar o rel bazata pe sex, poate ii e teama , nu stiu ce sa cred , nu stiu ce sa fac. Acum urmeaza intrebarea SA MAI ACCEPT INCONTINUARE SITUATIA SI SA AM RABDARE CU EL SAU NU ? timpul tece si pe zi ce trece ma atastez mai mult de el, nu vreau sa mai sufar......

florilory
Postat pe 18 Iulie 2010 18:38
o parere mai mult decat avizata :) a obtinut ce dorea de la tine, tu esti acum cel mai bun 'medicament' dupa o relatie de 7 ani, intr-o relatie 'ideala' ori te implici total ori deloc, si iti mai spun o data NU MAI REPETA GRESELILE DIN TRECUT incearca ceva nou altfel o sa te invarti in relatii dubioase fara inceput fara final.
eueanoivoi
Postat pe 19 Iulie 2010 09:10
De la: florilory, la data 2010-07-18 18:38:39
De la: florilory, la data 2010-06-15 15:06:10Acum ceva timp imi facea el avansuri si cum multe din femei considera ca " cu cat respingem mai mult un barbat cu atat ii captivezi atentia asupra ta si devine mai interesat de tine" din pacate nu este adevarat, acum ma priveste ca o amica si dupa cum mai spune el "iubita lui vecina" eu nu vreau sa fim doar amici .




Sfaturile voastre mi-au fost de folos intr-o anumita masura si pt asta va multumesc,de ce intr-o anumita masura ?pt ca in momentul de fata ne vedem ,iesim si ne simtim bine impreuna dar cand am inceput sa iesim am avut o intelegere mai mult sau mai putin placuta dar am acceptat-o sa avem o relatie bazata pe sex pt ca el a iesit recent dintr-o relatie de 7 ani ai nu e pregatit si nu isi doreste mai mult asta sustine el dar eu cred ca nu poti sta cu o pers ore in sir sa vb, sa te saruti ,sa il ti in brate, sa iesiti in oras(se poarta impecabil cu mine) nimic mai mult si sa spui ca iti doresti doar o rel bazata pe sex, poate ii e teama , nu stiu ce sa cred , nu stiu ce sa fac. Acum urmeaza intrebarea SA MAI ACCEPT INCONTINUARE SITUATIA SI SA AM RABDARE CU EL SAU NU ? timpul tece si pe zi ce trece ma atastez mai mult de el, nu vreau sa mai sufar......






Dupa o mica discutie pe care am avut-o zilele trecute despre ce se intampla dandui de inteles ca nu vreau sa mai accept situatia in care suntem nu l-am mai cautat vre-o doua zile totodata nici el , ieri am vb la tel vroia sa ne vedem dar l-am refuzat vazand asta sa suparat si a inchis in aproximaviv 10 min a sunat iar si mi-a spus
ca ar vrea sa ne mai vedem dar fara nimik altceva (intelegeti ce vreau sa spun) pt a nu crede ca doar de accea iese el cu mine. La inceput a spus ceva acum altceva maine oare ce va mai spune ???????? CE AR TREBUI SA INTELEG DIN TOATE ASTEA???????????????????????????? NU IL INTELEG.... DAR VOI??????
florilory
Postat pe 21 Iulie 2010 18:16
Poate acum incepi sa vezi in spatele mastii pe care ti-a prezentat-o pana acum..... dupa cum am mai spus "tehnica" aceasta folosita de unii "masculi" da roade.. dar in functie de "medicament" mai da si rateuri.
Sincer vorbind si discutand la rece ...parerea mea este sa cauti altceva, in alta parte.
Atunci cand ati fost doar prieteni era bine, acum ati trecut la nivelul urmator(sexul)..... ce a fost nu mai poate fi adus inapoi..... ceva spart nu mai poate fi la fel......
Imi pare rau acum...... cand ma gandesc ca si eu am facut fiinte sa sufere...in acelasi mod
eueanoivoi
Postat pe 22 Iulie 2010 21:16
De la: florilory, la data 2010-06-15 15:06:10Acum ceva timp imi facea el avansuri si cum multe din femei considera ca " cu cat respingem mai mult un barbat cu atat ii captivezi atentia asupra ta si devine mai interesat de tine" din pacate nu este adevarat, acum ma priveste ca o amica si dupa cum mai spune el "iubita lui vecina" eu nu vreau sa fim doar amici .

da?oau..
ia zi-mi cum te-ai simtit tu cand ai fost respinsa?
cum priveai persoana care te-a respins?
nu-mi zice ca-ti ardeau in continuare talpile dupa el
vezi-te pe tine cum ai fost atunci si vei intelege de ce el nu te mai vrea dupa ce i-ai dat cu flit din prima....mai ales ca mai si orgoliu..pe care l-ai facut praf putin
daca iti facea avansuri..poate te voia...il atragea ceva...acum..ce sa-l atraga?
un om rece?
cu cat se straduieste cineva, nu e bun pt tine?
ca presupun ca a facut si unele changes for you...ca sa-ti atraga atentia...
nu zic acum ca e randul tau sa fii respinsa de cel caruia i-ai dat cu flit
dragon_fly88
Postat pe 22 Iulie 2010 21:28
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-22 21:28:21
da?oau..
ia zi-mi cum te-ai simtit tu cand ai fost respinsa?
cum priveai persoana care te-a respins?
nu-mi zice ca-ti ardeau in continuare talpile dupa el
vezi-te pe tine cum ai fost atunci si vei intelege de ce el nu te mai vrea dupa ce i-ai dat cu flit din prima....mai ales ca mai si orgoliu..pe care l-ai facut praf putin
daca iti facea avansuri..poate te voia...il atragea ceva...acum..ce sa-l atraga?
un om rece?
cu cat se straduieste cineva, nu e bun pt tine?
ca presupun ca a facut si unele changes for you...ca sa-ti atraga atentia...
nu zic acum ca e randul tau sa fii respinsa de cel caruia i-ai dat cu flit

Colegu' esti off topic rau......sau poate asa iti doresti tu sa se intample......
Citeste tot ce s-a scris si apoi "arunca" si tu un comentariu......
Tu asa ai facut toate comentariile pe forumul asta off topic ...
eueanoivoi
Postat pe 23 Iulie 2010 20:55
De la: eueanoivoi, la data 2010-07-23 20:55:56
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-22 21:28:21
da?oau..
ia zi-mi cum te-ai simtit tu cand ai fost respinsa?
cum priveai persoana care te-a respins?
nu-mi zice ca-ti ardeau in continuare talpile dupa el
vezi-te pe tine cum ai fost atunci si vei intelege de ce el nu te mai vrea dupa ce i-ai dat cu flit din prima....mai ales ca mai si orgoliu..pe care l-ai facut praf putin
daca iti facea avansuri..poate te voia...il atragea ceva...acum..ce sa-l atraga?
un om rece?
cu cat se straduieste cineva, nu e bun pt tine?
ca presupun ca a facut si unele changes for you...ca sa-ti atraga atentia...
nu zic acum ca e randul tau sa fii respinsa de cel caruia i-ai dat cu flit

Colegu' esti off topic rau......sau poate asa iti doresti tu sa se intample......
Citeste tot ce s-a scris si apoi "arunca" si tu un comentariu......
Tu asa ai facut toate comentariile pe forumul asta off topic ...

bine ca esti tu destept
dragon_fly88
Postat pe 23 Iulie 2010 21:06
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-22 21:28:21
De la: florilory, la data 2010-06-15 15:06:10Acum ceva timp imi facea el avansuri si cum multe din femei considera ca " cu cat respingem mai mult un barbat cu atat ii captivezi atentia asupra ta si devine mai interesat de tine" din pacate nu este adevarat, acum ma priveste ca o amica si dupa cum mai spune el "iubita lui vecina" eu nu vreau sa fim doar amici .

da?oau..
ia zi-mi cum te-ai simtit tu cand ai fost respinsa?
cum priveai persoana care te-a respins?
nu-mi zice ca-ti ardeau in continuare talpile dupa el
vezi-te pe tine cum ai fost atunci si vei intelege de ce el nu te mai vrea dupa ce i-ai dat cu flit din prima....mai ales ca mai si orgoliu..pe care l-ai facut praf putin
daca iti facea avansuri..poate te voia...il atragea ceva...acum..ce sa-l atraga?
un om rece?
cu cat se straduieste cineva, nu e bun pt tine?
ca presupun ca a facut si unele changes for you...ca sa-ti atraga atentia...
nu zic acum ca e randul tau sa fii respinsa de cel caruia i-ai dat cu flit
cu mici adaugiri(pt capsomani si care raspund la topic mai des decat cea care l-a deschis)
am vazut ca ai iesit cu el...si te-a "vrajit" si-n pat...ca te suna cand vrea..ca i-ai inchis si vai, cat de ranit a fost, ca a sunat sa "va vedeti"

relatia dupa 7 ani..nu trece culcandu-se cu tine
ai fost de plasture...
nu trec ranile trecutului cu mult sex..ci cu multa comunicare...si sprijin..dar dupa perioada "de doliu"

ah..sa nu uit- FII VERTICALA
dragon_fly88
Postat pe 23 Iulie 2010 21:34
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-23 21:06:38
De la: eueanoivoi, la data 2010-07-23 20:55:56
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-22 21:28:21
da?oau..
ia zi-mi cum te-ai simtit tu cand ai fost respinsa?
cum priveai persoana care te-a respins?
nu-mi zice ca-ti ardeau in continuare talpile dupa el
vezi-te pe tine cum ai fost atunci si vei intelege de ce el nu te mai vrea dupa ce i-ai dat cu flit din prima....mai ales ca mai si orgoliu..pe care l-ai facut praf putin
daca iti facea avansuri..poate te voia...il atragea ceva...acum..ce sa-l atraga?
un om rece?
cu cat se straduieste cineva, nu e bun pt tine?
ca presupun ca a facut si unele changes for you...ca sa-ti atraga atentia...
nu zic acum ca e randul tau sa fii respinsa de cel caruia i-ai dat cu flit

Colegu' esti off topic rau......sau poate asa iti doresti tu sa se intample......
Citeste tot ce s-a scris si apoi "arunca" si tu un comentariu......
Tu asa ai facut toate comentariile pe forumul asta off topic ...

bine ca esti tu destept

si nu-s colegu'
si slabeste-ma
dragon_fly88
Postat pe 23 Iulie 2010 21:35
Fatalaule ai grija cum vb..... in spatele calculatorului poti sa fi tu leu..... cand o sa ne intalnim fata in fata... sa te vad atunci.....papagal de net ce esti.
eueanoivoi
Postat pe 25 Iulie 2010 13:49
rautatiile tale nu imi sunt de folos cu nimik si nici nu imi pasa de ceea ce imi scrii din moment ce nu are legatura cu subiectul realitatea numai eu o stiu foarte bine voua v-am spus in mare despre ce e vorba luxul de amanunt numai eu il stiu, acum e plecat in grecia in concediu nu i-am rasp la tel la sms si nici nu mai vreau decizia e luata acum urmeaza intrebarea CINE FACE CA TOTII DRACII LA TEL DE SUNA SI TRIMITE SMS INSISTENT?????? EU??? nu el de ce nu stiu , ma intreaba daca sunt cu altu, ce ii pasa lui???? imi pare rau ca nu am cum sa va demonrtrez....
florilory
Postat pe 25 Iulie 2010 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna dimineata 15 De la: alexa200032 20 Aprilie 2010 11:35
Alunitele 3 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:52
sunt mult mai inalt fata de prietena mea 9 De la: kudika_29124 26 Mai 2014 07:36
Ziua lui de nastere!!!! 36 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 10:43
FIDEL SAU INFIDEL IN OCCIDENT 58 De la: monik_mail2006 15 August 2009 01:45