Setari Cookie-uri

Sexul anal... pareri pro si contra...

De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stiu despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...
marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 11:34
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 11:37
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:37:39
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal







... ce sa-si doreasca ... au vazut prea multe filme ... le mai dau dar pot sa isi caute si ei/ele inainte de a cotocodaci ...


marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 11:41
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:41:34
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:37:39
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal







... ce sa-si doreasca ... au vazut prea multe filme ... le mai dau dar pot sa isi caute si ei/ele inainte de a cotocodaci ...



cotcodaceasca?
ciudat esti vere tot gaini ah?
lasa...noi cu documentatu' si ele cu doritu'
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 11:44
TOATE LA TIMPUL LOR!.....PRO SI CONTRA....
kudika227120
Postat pe 11 Iulie 2010 11:47
De la: marco918, la data 2010-07-11 10:38:23... sa fii sigura ca va fi de ''neuitat'' mai ales cind se sfirseste cu o deversare inconstienta de fecale ... se intimpla in marea majoritate a cazurilor pentru ca slabirea (relazarea) muschilor anali lasa continutul stomacului sa se reverse(nu exista clisma care sa goleasca foarte mult interiorul stomacului) ... ... prostituatele care practica ''sportul'' pe linga clisma si lubrifianti nici nu maninca ca sa nu aiba surprize si sa poata MIMA placerea ... saracele numai ''placere'' nu e aia cind stai cu spaima ca gaozul poate refula oricind ... ... iar baieteii vor fi mai mult decit incintati de ''performanta'' lor ... ... tare prost si spalat la creier trebuie sa fii sa crezi ca produci vreo ''placere'' in felul asta ... sobolanul se crede in filme iar mademoisela geme artistic speriata ca o iau fripturile la vale ...

iti dai seama cat de neuitat
eu m-as neuita
eh..probleme unora sunt atat de filosofice, de mi se ia pofta
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 12:46
De la: marco918, la data 2010-07-11 10:38:23... sa fii sigura ca va fi de ''neuitat'' mai ales cind se sfirseste cu o deversare inconstienta de fecale ... se intimpla in marea majoritate a cazurilor pentru ca slabirea (relazarea) muschilor anali lasa continutul stomacului sa se reverse(nu exista clisma care sa goleasca foarte mult interiorul stomacului) ... ... prostituatele care practica ''sportul'' pe linga clisma si lubrifianti nici nu maninca ca sa nu aiba surprize si sa poata MIMA placerea ... saracele numai ''placere'' nu e aia cind stai cu spaima ca gaozul poate refula oricind ... ... iar baieteii vor fi mai mult decit incintati de ''performanta'' lor ... ... tare prost si spalat la creier trebuie sa fii sa crezi ca produci vreo ''placere'' in felul asta ... sobolanul se crede in filme iar mademoisela geme artistic speriata ca o iau fripturile la vale ...

iti dai seama cat de neuitat
eu m-as neuita
eh..probleme unora sunt atat de filosofice, de mi se ia pofta
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 12:46
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:44:44
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:41:34
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:37:39
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal







... ce sa-si doreasca ... au vazut prea multe filme ... le mai dau dar pot sa isi caute si ei/ele inainte de a cotocodaci ...



cotcodaceasca?
ciudat esti vere tot gaini ah?
lasa...noi cu documentatu' si ele cu doritu'






... nu ma omor dupa ''documentatul'' ca sa descopar gaura covrigului si nici nu imi doresc mai mult decit am ... si ma simt asa bine ...
marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 12:47
De la: marco918, la data 2010-07-11 12:47:04
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:44:44
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:41:34
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:37:39
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal







... ce sa-si doreasca ... au vazut prea multe filme ... le mai dau dar pot sa isi caute si ei/ele inainte de a cotocodaci ...



cotcodaceasca?
ciudat esti vere tot gaini ah?
lasa...noi cu documentatu' si ele cu doritu'






... nu ma omor dupa ''documentatul'' ca sa descopar gaura covrigului si nici nu imi doresc mai mult decit am ... si ma simt asa bine ...

cred ca se referea la documentatul cum dadeai tu inainte cu luat articole..nu sexul anal
e foarte bine pt tine asta...putini sunt cei care se multumesc cu ce au si ce simt...
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 12:53
De la: kudika227120, la data 2010-07-11 11:47:02TOATE LA TIMPUL LOR!.....PRO SI CONTRA....






... asta e raspuns intelept ... induce un ''mister'' suav cu aroma de ... ... nu pot intelege de ce majoritatea oamenilor stiu exact ce li se poate intimpla si ce vor simti daca sar de la etajul doi (de exemplu) dar cred ca ei sint mai norocosi la capitolul efecte cind e vorba de SOMOMIE ... ca si cum ar spune - ei, asteptati putin, unora dintre voi care veti sari e foarte posibil sa va placa senzatia de a ... ''zbura'' ... asa ca ce mai conteaza 3-4 coaste rupte ... si finalul ar trebui sa fie la fel de apoteotic incheiat cu o fraza gen - o viata ai si ''trebuie'' sa o traiesti (sau) traieste-ti viata la maxim (sau) traieste-ti fiecare clipa ...

marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 12:55
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-11 12:53:22
De la: marco918, la data 2010-07-11 12:47:04
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:44:44
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:41:34
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:37:39
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal







... ce sa-si doreasca ... au vazut prea multe filme ... le mai dau dar pot sa isi caute si ei/ele inainte de a cotocodaci ...



cotcodaceasca?
ciudat esti vere tot gaini ah?
lasa...noi cu documentatu' si ele cu doritu'






... nu ma omor dupa ''documentatul'' ca sa descopar gaura covrigului si nici nu imi doresc mai mult decit am ... si ma simt asa bine ...

cred ca se referea la documentatul cum dadeai tu inainte cu luat articole..nu sexul anal
e foarte bine pt tine asta...putini sunt cei care se multumesc cu ce au si ce simt...





... hai sa nu fim copchilashi ...

marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 12:57
De la: marco918, la data 2010-07-11 12:57:01
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-11 12:53:22
De la: marco918, la data 2010-07-11 12:47:04
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:44:44
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:41:34
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:37:39
De la: marco918, la data 2010-07-11 11:34:03
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:29:34da' vrei sa culturalizezi tot poporu' ?
lasa sa incerce..




... pai nu e pacat sa nu stie despre ce vorbesc ? ... ca si cum le-ai recomanda - da-ti va rog cu capul aici, in coltul asta ... incercati ... ca sa aflati ce inseamna un coltul unui perete ...


coltul are o gaura..mai ascunsa si mica...
esti pe gustul meu
si acum..de incheiere...
mai ai de unde sa iei?
ca faci fetele sa te doreasca..anal







... ce sa-si doreasca ... au vazut prea multe filme ... le mai dau dar pot sa isi caute si ei/ele inainte de a cotocodaci ...



cotcodaceasca?
ciudat esti vere tot gaini ah?
lasa...noi cu documentatu' si ele cu doritu'






... nu ma omor dupa ''documentatul'' ca sa descopar gaura covrigului si nici nu imi doresc mai mult decit am ... si ma simt asa bine ...

cred ca se referea la documentatul cum dadeai tu inainte cu luat articole..nu sexul anal
e foarte bine pt tine asta...putini sunt cei care se multumesc cu ce au si ce simt...





... hai sa nu fim copchilashi ...


adica?
in fine
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 12:59
... ma refeream la faptul ca am inteles ce vrea sa spuna bogdan ... atit ... nu ma consider lupul in blana de oaie ...
marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 13:01
De la: marco918, la data 2010-07-11 10:17:22
... leonica, tata ... HABAR NU AI CE VORBESTI ... ... chiar daca ar parea un indemn la poponeala dar ar fi bine sa incerci tu ''sexul anal'' inainte de a declara ''convins'' cit este de ''placut'' ... incearca macar cu o sticla ...

... in alta ordine de ideii ... sa stii ca treaba asta rusinoasa nu are nimic de-a face cu sexul care presupune 2 organe sexuale ... nu are treaba nici cu placerea (mai putin in filmele care ti-au prajit creierul) decit atunci cind stai de vorba (vorba vine) cu o prostituata care incearca sa iti demonstreze reusesti sa fii de barbat fata de ea (si culmea sint foarte multi tarani care cred ca nu milionul lor face asta ) ... inca nu am auzit ca gasesti punctul G stimulind punctul opus ... punctul G este roicum o fata morgana de aici inteleg ca ti sau prajit cam devreme sinapsele ...
... ar fi bine sa nu treci usor cu vederea restul de probleme, pe linga cele deviante psihologic si de comportament social si familial, care apar si la barbati si la femei ... la femei s-ar putea numara - rupturi anale (obligatorii in 98% din cazuri) si transferul de fecale in singe (cu toate problemele medicale care urmeaza), incontinenta fecala (apare destul de des ca urmare a abuzului de forta al ''masculului'') inainte sau in timpul actului ''sexual'' ...

... si nu chiar in ultimul rind e de retinut faptul ca SODOMIA e calea cea mai simpla pentru a ''prelua'' diverse boli (cea mintala e garantata deja) direct in singe ... adica ''perfectiunea'' in materie de boli transmisibile incepind cu ''banalele'' hepatite, hpv si terminind cu sida ... dar nu sint de ignorat nici gramada de bacterii care navalesc prin zonele sensibilizate de frecush ...

... bineinteles, cei spalati la creier sau duduile care isi inchipuie ca cistiga ceva (altceva decit niste boli tacute si de durata) din aceasta practica, vor replica cu sloganuri din revistele pentru poponari sau din filmele XXL (unde totul e un fake) ... vor spune ca exista geluri, prezervative, placere (!!! greu de contabilizat de catre barbati ), evolutie sexuala (de fapt involutie) ... e greu de realizat dar ii sfatuiesc ca peste 5-10 ani (cel mult) sa nu se mire de efectele pe care le iau ... si mai ales sa nu UITE ca vectorii unei boli devastatoare pot fi in orice persoana sau in mediul lor inconjurator ... iar CURVARASIA (adica schimbul de parteneri) nu e decit cireasa de pe tort ... asa ca ii sfatuiesc pe ''baieteii'' care cocheteaza cu asa ceva sa se gindeasca inainte de a devenii ''sobolanii'' zilelor noastre ...


marco, dragule, tu esti mult mai pe dinafara de subiect. eu in pat nu recunosc nimic rusinos atat timp cat cei doi parteneri agreaza, asta e semn de frustrare, insa ce poti sa discuti despre tehnici avansate de sex cu oameni care nu stiu nimic despre punctul G in timp ce altii il radiografiaza
...........
http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://pcnews.ro/wp-content/uploads/2008/02/26444101.jpg&imgrefurl=http://pcnews.ro/2008/02/22/punctul-g-a-fost-descoperit-stiintific-era-timpul/&usg=__iLc8FWnCUpLbBmhaYzDKL5A4nNI=&h=327&w=831&sz=39&hl=ro&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=ouFtwDdqjmh3IM:&tbnh=57&tbnw=144&prev=/images%3Fq%3Dpunctul%2Bg%26um%3D1%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DvZE%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:ro:official%26channel%3Ds%26tbs%3Disch:1
........
ia linkul si documenteaza-te si pe fete reale si nu doar pe fata morgana pentru ca aia sigur nu are. esti mai sub nivel decat mine cand am deschis primul manual de tantra. despre boli venerice nu prea cred ca putem discuta pentru ca sunt sigur ca te prind si acolo cu vreo chestie amuzanta. uite iti pun o intrebare si imi dau seama de tot: la ce substanta este extraordinar de slab virusul hiv si de ce substanta asta nu ajuta deloc o femeie sa se apere de o infectie?
si acum te rog studiaza temele la care esti inainte de a discuta sexul anal. a, ca era sa uit, vezi ca nu e contemporan filmelor. kama sutra il descrie foarte bine, numai ca esti tu neinformat.

ce mai era sa spun... sexul e o activitate si nu un act asa ca nu e nevoie de 2 organe sexuale neaparat.

oricum asta e ultimul meu post pe tema asta pentru ca vad ca au aparut adevaratii cunoscatori in domeniul lubrifiantilor si cremelor si ma eclipseaza.

leo_
Postat pe 11 Iulie 2010 13:09
De la: marco918, la data 2010-07-11 13:01:12... ma refeream la faptul ca am inteles ce vrea sa spuna bogdan ... atit ... nu ma consider lupul in blana de oaie ...

aahaha..cate are bogdan...cu si fara blana..
ma bucur pt tine...doar ca eu apreciasem ce spusesei..in fine-tot la aia se referea-
am vazut documentatia ta...
dar daca unele vor, sa faca si sa nu se planga dupa
iar faza cu trait clipa...ce mare clipa poate fi???
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 13:10
De la: leo_, la data 2010-07-11 13:09:47
De la: marco918, la data 2010-07-11 10:17:22
... leonica, tata ... HABAR NU AI CE VORBESTI ... ... chiar daca ar parea un indemn la poponeala dar ar fi bine sa incerci tu ''sexul anal'' inainte de a declara ''convins'' cit este de ''placut'' ... incearca macar cu o sticla ...

... in alta ordine de ideii ... sa stii ca treaba asta rusinoasa nu are nimic de-a face cu sexul care presupune 2 organe sexuale ... nu are treaba nici cu placerea (mai putin in filmele care ti-au prajit creierul) decit atunci cind stai de vorba (vorba vine) cu o prostituata care incearca sa iti demonstreze reusesti sa fii de barbat fata de ea (si culmea sint foarte multi tarani care cred ca nu milionul lor face asta ) ... inca nu am auzit ca gasesti punctul G stimulind punctul opus ... punctul G este roicum o fata morgana de aici inteleg ca ti sau prajit cam devreme sinapsele ...
... ar fi bine sa nu treci usor cu vederea restul de probleme, pe linga cele deviante psihologic si de comportament social si familial, care apar si la barbati si la femei ... la femei s-ar putea numara - rupturi anale (obligatorii in 98% din cazuri) si transferul de fecale in singe (cu toate problemele medicale care urmeaza), incontinenta fecala (apare destul de des ca urmare a abuzului de forta al ''masculului'') inainte sau in timpul actului ''sexual'' ...

... si nu chiar in ultimul rind e de retinut faptul ca SODOMIA e calea cea mai simpla pentru a ''prelua'' diverse boli (cea mintala e garantata deja) direct in singe ... adica ''perfectiunea'' in materie de boli transmisibile incepind cu ''banalele'' hepatite, hpv si terminind cu sida ... dar nu sint de ignorat nici gramada de bacterii care navalesc prin zonele sensibilizate de frecush ...

... bineinteles, cei spalati la creier sau duduile care isi inchipuie ca cistiga ceva (altceva decit niste boli tacute si de durata) din aceasta practica, vor replica cu sloganuri din revistele pentru poponari sau din filmele XXL (unde totul e un fake) ... vor spune ca exista geluri, prezervative, placere (!!! greu de contabilizat de catre barbati ), evolutie sexuala (de fapt involutie) ... e greu de realizat dar ii sfatuiesc ca peste 5-10 ani (cel mult) sa nu se mire de efectele pe care le iau ... si mai ales sa nu UITE ca vectorii unei boli devastatoare pot fi in orice persoana sau in mediul lor inconjurator ... iar CURVARASIA (adica schimbul de parteneri) nu e decit cireasa de pe tort ... asa ca ii sfatuiesc pe ''baieteii'' care cocheteaza cu asa ceva sa se gindeasca inainte de a devenii ''sobolanii'' zilelor noastre ...


marco, dragule, tu esti mult mai pe dinafara de subiect. eu in pat nu recunosc nimic rusinos atat timp cat cei doi parteneri agreaza, asta e semn de frustrare, insa ce poti sa discuti despre tehnici avansate de sex cu oameni care nu stiu nimic despre punctul G in timp ce altii il radiografiaza
...........
http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://pcnews.ro/wp-content/uploads/2008/02/26444101.jpg&imgrefurl=http://pcnews.ro/2008/02/22/punctul-g-a-fost-descoperit-stiintific-era-timpul/&usg=__iLc8FWnCUpLbBmhaYzDKL5A4nNI=&h=327&w=831&sz=39&hl=ro&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=ouFtwDdqjmh3IM:&tbnh=57&tbnw=144&prev=/images%3Fq%3Dpunctul%2Bg%26um%3D1%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DvZE%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:ro:official%26channel%3Ds%26tbs%3Disch:1
........
ia linkul si documenteaza-te si pe fete reale si nu doar pe fata morgana pentru ca aia sigur nu are. esti mai sub nivel decat mine cand am deschis primul manual de tantra. despre boli venerice nu prea cred ca putem discuta pentru ca sunt sigur ca te prind si acolo cu vreo chestie amuzanta. uite iti pun o intrebare si imi dau seama de tot: la ce substanta este extraordinar de slab virusul hiv si de ce substanta asta nu ajuta deloc o femeie sa se apere de o infectie?
si acum te rog studiaza temele la care esti inainte de a discuta sexul anal. a, ca era sa uit, vezi ca nu e contemporan filmelor. kama sutra il descrie foarte bine, numai ca esti tu neinformat.

ce mai era sa spun... sexul e o activitate si nu un act asa ca nu e nevoie de 2 organe sexuale neaparat.

oricum asta e ultimul meu post pe tema asta pentru ca vad ca au aparut adevaratii cunoscatori in domeniul lubrifiantilor si cremelor si ma eclipseaza.


uffff... nu as vrea sa apara dispute pe un subiect neutru .... leo...imi place cum gandesti si iti multumesc pt faptul ca ai impartasit parera ta cu noi toti cu privire la acest topic...
miha_heartless
Postat pe 11 Iulie 2010 16:32
cascaval sau branza,inainte cu o zi doua si scaun cu ceva timp inainte
.nu cred ca se poate murdari dk de obicei faci kaka mai tare
deci nu mai manca fructe
kudika195644
Postat pe 11 Iulie 2010 17:23
buey voi ati inebunit? vin de p'un topic unde aurel are reteta miraculoasa de creste a sanilor...si aici d'au de alta reteta pt un sex anal reusit....sunteti de belea [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img]
miss_darine
Postat pe 11 Iulie 2010 17:26
De la: marco918, la data 2010-07-11 13:01:12... ma refeream la faptul ca am inteles ce vrea sa spuna bogdan ... atit ... nu ma consider lupul in blana de oaie ...

lup...da de ce? esti rechin, nu?
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 17:30
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-11 12:46:50
De la: marco918, la data 2010-07-11 10:38:23... sa fii sigura ca va fi de ''neuitat'' mai ales cind se sfirseste cu o deversare inconstienta de fecale ... se intimpla in marea majoritate a cazurilor pentru ca slabirea (relazarea) muschilor anali lasa continutul stomacului sa se reverse(nu exista clisma care sa goleasca foarte mult interiorul stomacului) ... ... prostituatele care practica ''sportul'' pe linga clisma si lubrifianti nici nu maninca ca sa nu aiba surprize si sa poata MIMA placerea ... saracele numai ''placere'' nu e aia cind stai cu spaima ca gaozul poate refula oricind ... ... iar baieteii vor fi mai mult decit incintati de ''performanta'' lor ... ... tare prost si spalat la creier trebuie sa fii sa crezi ca produci vreo ''placere'' in felul asta ... sobolanul se crede in filme iar mademoisela geme artistic speriata ca o iau fripturile la vale ...

iti dai seama cat de neuitat
eu m-as neuita
eh..probleme unora sunt atat de filosofice, de mi se ia pofta



chiar e adevarata chestia cu deversarea ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
atunci tutele astea care practica asa ceva cum fac?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dar ei, barbatii cum de suporta ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kudika144435
Postat pe 11 Iulie 2010 19:17
De la: miss_darine, la data 2010-07-11 17:26:23 buey voi ati inebunit? vin de p'un topic unde aurel are reteta miraculoasa de creste a sanilor...si aici d'au de alta reteta pt un sex anal reusit....sunteti de belea [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img]

of mamy esti cea mai tare jos palaria in fata ta!
sweet_heart
Postat pe 11 Iulie 2010 19:20
De la: sweet_heart, la data 2010-07-11 19:20:45
De la: miss_darine, la data 2010-07-11 17:26:23 buey voi ati inebunit? vin de p'un topic unde aurel are reteta miraculoasa de creste a sanilor...si aici d'au de alta reteta pt un sex anal reusit....sunteti de belea [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img]

of mamy esti cea mai tare jos palaria in fata ta!

bine ..."miss..."de reteta mea nu zici nimic?pai nici nu mai scriu pentru voi....
RUY_BLAS
Postat pe 11 Iulie 2010 19:31
De la: leo_, la data 2010-07-08 16:18:13
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-08 12:30:52@leo
mi-au dat lacrimile de ras
si esti cam asa..mandru de tine si de performantele tale sexuale
de ce nu lasi fetele cu care ai fost sa zica asta?
stii tu cum e cu lauda de sine?


ma cunosc destul de bine doar. de ce atunci cand iti stii capacitatea toti zic ca te lauzi. cu adevarat nu exista oameni care nu stiu sa faca sex, exista oameni inhibati sau oameni cu prejudecati. din punctul meu de vedere, atunci cand partida se incheie cu un orgasm pt partenera reprezinta o reusita si pe baza asta ma autoevaluez.

mai baiatule ma uimesti..pe ce lume traiesti??te-ai pus vreodata in locul unei fete???ca sa vezi ce parere are dsp sexul anal..eu cred k nu..dak u faci asta nu ne sp noua frate sa fi sanatos..dak esti de acord inseamna k sti cum e??oare esti bulangiu??ai incercat??cum e??
blondix_mik
Postat pe 11 Iulie 2010 19:54
omg :)) sunteti nebuni... am lesinat de ras... si probabil aici cineva anume urmarea niste raspunsuri cu privire la educatia sexuala/implicit sexul anal.
:))))))
Medicii spun ca nu e sanatos, femeile il evita si daca il incearca , o fac de gura partenerului, in concluzie ..de ce va luptati cu natura ?:))

Voi si profesorii de romana... Eminescu a zis ca luceafarul e pe cer...s-au gasit profesorii sa gaseasca mai multe modalitati de a fi un luceafar pe cer :))
Sabrina_Nede
Postat pe 11 Iulie 2010 20:16
De la: leo_, la data 2010-07-11 13:09:47
De la: marco918, la data 2010-07-11 10:17:22
... leonica, tata ... HABAR NU AI CE VORBESTI ... ... chiar daca ar parea un indemn la poponeala dar ar fi bine sa incerci tu ''sexul anal'' inainte de a declara ''convins'' cit este de ''placut'' ... incearca macar cu o sticla ...

... in alta ordine de ideii ... sa stii ca treaba asta rusinoasa nu are nimic de-a face cu sexul care presupune 2 organe sexuale ... nu are treaba nici cu placerea (mai putin in filmele care ti-au prajit creierul) decit atunci cind stai de vorba (vorba vine) cu o prostituata care incearca sa iti demonstreze reusesti sa fii de barbat fata de ea (si culmea sint foarte multi tarani care cred ca nu milionul lor face asta ) ... inca nu am auzit ca gasesti punctul G stimulind punctul opus ... punctul G este roicum o fata morgana de aici inteleg ca ti sau prajit cam devreme sinapsele ...
... ar fi bine sa nu treci usor cu vederea restul de probleme, pe linga cele deviante psihologic si de comportament social si familial, care apar si la barbati si la femei ... la femei s-ar putea numara - rupturi anale (obligatorii in 98% din cazuri) si transferul de fecale in singe (cu toate problemele medicale care urmeaza), incontinenta fecala (apare destul de des ca urmare a abuzului de forta al ''masculului'') inainte sau in timpul actului ''sexual'' ...

... si nu chiar in ultimul rind e de retinut faptul ca SODOMIA e calea cea mai simpla pentru a ''prelua'' diverse boli (cea mintala e garantata deja) direct in singe ... adica ''perfectiunea'' in materie de boli transmisibile incepind cu ''banalele'' hepatite, hpv si terminind cu sida ... dar nu sint de ignorat nici gramada de bacterii care navalesc prin zonele sensibilizate de frecush ...

... bineinteles, cei spalati la creier sau duduile care isi inchipuie ca cistiga ceva (altceva decit niste boli tacute si de durata) din aceasta practica, vor replica cu sloganuri din revistele pentru poponari sau din filmele XXL (unde totul e un fake) ... vor spune ca exista geluri, prezervative, placere (!!! greu de contabilizat de catre barbati ), evolutie sexuala (de fapt involutie) ... e greu de realizat dar ii sfatuiesc ca peste 5-10 ani (cel mult) sa nu se mire de efectele pe care le iau ... si mai ales sa nu UITE ca vectorii unei boli devastatoare pot fi in orice persoana sau in mediul lor inconjurator ... iar CURVARASIA (adica schimbul de parteneri) nu e decit cireasa de pe tort ... asa ca ii sfatuiesc pe ''baieteii'' care cocheteaza cu asa ceva sa se gindeasca inainte de a devenii ''sobolanii'' zilelor noastre ...


marco, dragule, tu esti mult mai pe dinafara de subiect. eu in pat nu recunosc nimic rusinos atat timp cat cei doi parteneri agreaza, asta e semn de frustrare, insa ce poti sa discuti despre tehnici avansate de sex cu oameni care nu stiu nimic despre punctul G in timp ce altii il radiografiaza
...........
http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://pcnews.ro/wp-content/uploads/2008/02/26444101.jpg&imgrefurl=http://pcnews.ro/2008/02/22/punctul-g-a-fost-descoperit-stiintific-era-timpul/&usg=__iLc8FWnCUpLbBmhaYzDKL5A4nNI=&h=327&w=831&sz=39&hl=ro&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=ouFtwDdqjmh3IM:&tbnh=57&tbnw=144&prev=/images%3Fq%3Dpunctul%2Bg%26um%3D1%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DvZE%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:ro:official%26channel%3Ds%26tbs%3Disch:1
........
ia linkul si documenteaza-te si pe fete reale si nu doar pe fata morgana pentru ca aia sigur nu are. esti mai sub nivel decat mine cand am deschis primul manual de tantra. despre boli venerice nu prea cred ca putem discuta pentru ca sunt sigur ca te prind si acolo cu vreo chestie amuzanta. uite iti pun o intrebare si imi dau seama de tot: la ce substanta este extraordinar de slab virusul hiv si de ce substanta asta nu ajuta deloc o femeie sa se apere de o infectie?
si acum te rog studiaza temele la care esti inainte de a discuta sexul anal. a, ca era sa uit, vezi ca nu e contemporan filmelor. kama sutra il descrie foarte bine, numai ca esti tu neinformat.

ce mai era sa spun... sexul e o activitate si nu un act asa ca nu e nevoie de 2 organe sexuale neaparat.

oricum asta e ultimul meu post pe tema asta pentru ca vad ca au aparut adevaratii cunoscatori in domeniul lubrifiantilor si cremelor si ma eclipseaza.








... gogoasaaaaaa ... esti de belea mai tata, mai ... se vede ca ti-ai luat bacalaureatul cu o suta de mii ... ... ma (meriti apelativul cu prisosinta) ce se mai poate cere unora ca voi ... deci ... dupa UMILUL tau neuron ...

... spui tu mai sus - ''sexul e o activitate si nu are nevoie neaparat de organe sexuale '' !!!! ... ... ... gogoasa probabil tu esti din aia mai recenti care cred ca sint creati prin fotosinteza ... ... iar viermisorul tau (ca si tine) e creat doar pentru unica ta placere si nu conteza prea mult cum il folosesti si unde ... bineinteles '''daca cei doi parteneri agreeaza'' ... gogoasaaaaa, pai cine iti poate fi tie partener egal cind tu ai scris CARTI despre tantra !!! ... ... gogoasaa, se vede ca din lipsa acestei carti parintii si neamul tau erau foarte abatuti ... pina la tine nu stiau saracii cu ce se maninca dragostea (la tine e sex ca iti inchipui ca ai ca si nastase mai multe oua) ... dar ma tot intreb daca stii sa scrii, de fapt si la urma urmei ...

... mai spune gogoasa intr-un efort de inteligenta - " la ce substanta este extraordinar de slab virusul hiv si de ce substanta asta nu ajuta deloc o femeie sa se apere de o infectie?''' ... gogoasaaa , substante sint multe DAR CE CONTEAZA CIT DE SLAB ESTE ODATA CE IL IEI (HIV) ???!!! ... si mai ales daca nu ajuta deloc femeia sa se apere de o infectie ... zau. spui niste gainarii pe care niste pustoaice de seama ta s-ar putea sa le inghita ... dar te asigur ca odata ce ai luat SIDA nici mama substantelor nu te mai ajuta ... chiar daca ai sti inca 10 substante care slabesc virusul HIV ... gogoasa nu te crede cooperfield sau obliga pe altii sa te creada ... te joci cu focul, gogoasa ...


marco918
Postat pe 11 Iulie 2010 21:59
pinkkky
Postat pe 11 Iulie 2010 22:48
De la: marco918, la data 2010-07-11 21:59:18
... gogoasaaaaaa ... esti de belea mai tata, mai ... se vede ca ti-ai luat bacalaureatul cu o suta de mii ... ... ma (meriti apelativul cu prisosinta) ce se mai poate cere unora ca voi ... deci ... dupa UMILUL tau neuron ...

... spui tu mai sus - ''sexul e o activitate si nu are nevoie neaparat de organe sexuale '' !!!! ... ... ... gogoasa probabil tu esti din aia mai recenti care cred ca sint creati prin fotosinteza ... ... iar viermisorul tau (ca si tine) e creat doar pentru unica ta placere si nu conteza prea mult cum il folosesti si unde ... bineinteles '''daca cei doi parteneri agreeaza'' ... gogoasaaaaa, pai cine iti poate fi tie partener egal cind tu ai scris CARTI despre tantra !!! ... ... gogoasaa, se vede ca din lipsa acestei carti parintii si neamul tau erau foarte abatuti ... pina la tine nu stiau saracii cu ce se maninca dragostea (la tine e sex ca iti inchipui ca ai ca si nastase mai multe oua) ... dar ma tot intreb daca stii sa scrii, de fapt si la urma urmei ...

... mai spune gogoasa intr-un efort de inteligenta - " la ce substanta este extraordinar de slab virusul hiv si de ce substanta asta nu ajuta deloc o femeie sa se apere de o infectie?''' ... gogoasaaa , substante sint multe DAR CE CONTEAZA CIT DE SLAB ESTE ODATA CE IL IEI (HIV) ???!!! ... si mai ales daca nu ajuta deloc femeia sa se apere de o infectie ... zau. spui niste gainarii pe care niste pustoaice de seama ta s-ar putea sa le inghita ... dar te asigur ca odata ce ai luat SIDA nici mama substantelor nu te mai ajuta ... chiar daca ai sti inca 10 substante care slabesc virusul HIV ... gogoasa nu te crede cooperfield sau obliga pe altii sa te creada ... te joci cu focul, gogoasa ...




hai sa te luminez ca vad ca la tine e cam noapte:
1) am luat bacul cu mult mai putin de 100000 pentru ca se nota doar de la 1 la 10. dar fata de altii de acum eu l-am luat. a, si am mai luat cateva zeci de examene de atunci, nu stiu ce ti-a sarit tie cu bacul... ce il face asa important fata de un alt examen? sau fiecare vb din experienta lui?

2) sexul pentru mine e ceea ce vreau eu si pentru tine ce vrei tu. fii sigur ca exista femei care accepta valorile mele si femei care le accepta pe ale tale. care dintre noi are valori mai ok? nu stiu. depinde de obiectivele fiecaruia dintre noi. daca citesc corect (si inteleg corect) pentru tine sexul inseamna a face copii. pentru mine inseama a-mi face fericita partenera si a intari anumite conexiuni sentimentale cu ea. la momentul asta cel putin, nu vad cea mai puternica motivatie de a face sex, aceea de a face copii.

3) nu am scris carti de tantra ci doar am citit. nu sunt scriitor desi mi-ar fi placut. incearca sa citesti ce vezi si nu ce gandesti pt ca deja ne-au acuzat englezii ca 15% din copii sunt in pragul analfabetismului (citesc si nu inteleg ideile din text), sa ne acuze si de adulti?

4) observ ca nu mi-ai raspuns la intrebare, deci imi dau seama de cultura ta medicala in ce priveste bolile respective. sa iti mai adresez o intrebare? cum e mai bine, sa fie sansa de 100% sa iti cada o caramida in cap sau doar de 30%? asta ti-o raspunzi tie... nu am nevoie de pareri. stai linistit ca stiu foarte bine sa ma feresc de mai multe.


apropo... te-ai informat de pe linkul ala pe care ti l-am trimis sau am pierdut acele 1,5 secunde degeaba?
leo_
Postat pe 11 Iulie 2010 23:20
De la: Sabrina_Nede, la data 2010-07-11 20:16:06omg :)) sunteti nebuni... am lesinat de ras... si probabil aici cineva anume urmarea niste raspunsuri cu privire la educatia sexuala/implicit sexul anal.
:))))))
Medicii spun ca nu e sanatos, femeile il evita si daca il incearca , o fac de gura partenerului, in concluzie ..de ce va luptati cu natura ?:))

Voi si profesorii de romana... Eminescu a zis ca luceafarul e pe cer...s-au gasit profesorii sa gaseasca mai multe modalitati de a fi un luceafar pe cer :))


vezi ce inseamna daca eminescu nu a fost exact si nu a precizat coordonate x si y sau data stelara?
leo_
Postat pe 11 Iulie 2010 23:22
Mi-a fost dat sa vad pe site-ul asta prostii de un grotesc incredibil, dar parca asta le intoarce pe toate: cica fecalele vin direct din stomac, iar cind iti faci clisma, iti speli stomacul.
Sau nici macar de ris nu e?
soraderazboi
Postat pe 11 Iulie 2010 23:24
De la: leo_, la data 2010-07-11 13:09:47
ce mai era sa spun... sexul e o activitate si nu un act asa ca nu e nevoie de 2 organe sexuale neaparat.



leo, bravo pentru atitudine.
De obicei, oamenii care urla atit de tare, de parca i-ai arde cu fierul inrosit, cind vorbesc pe teme sexuale au mari probleme, psihologia ca stiinta a aratat asta cu virf si indesat.
Nici macar la animale sexul nu-i doar frecarea unui organ de altul. Cine a citit ceva articole speciale de biologie macar stie.
soraderazboi
Postat pe 11 Iulie 2010 23:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu-l mai atrag?Ma inseala? 30 De la: dudett_ 23 Septembrie 2009 14:38
urgent :D 64 De la: Summer_ 27 August 2009 22:34
ajutor 2 De la: kudika_1033403 28 Aprilie 2019 14:50
Cat timp...? 17 De la: mitura 7 Septembrie 2009 23:21
Cum fac sa am si eu o erectie in somn ? 14 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:46