Setari Cookie-uri

leac

De la: ene_m_gabriel, la data 2009-11-22 16:27:32
De la: camiflorea, la data 2009-11-22 15:25:44
De la: epopescu58, la data 2008-12-17 18:15:06Nu trebuie nici un medicament se pote trata cu un sprai numit ALOE FIRST se spreiaza si in doua saptamani trei trece la unii in mai putin timp la altii in mai mult timp depinde de organism cu stima Edi din TIMISOARA TEL. 0721332849


reclama mincinoasa!
de ce este reclama mincinoasa?
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Noiembrie 2009 18:39
excelentelor voastre,pentru ca ati anceput cu ,,buna fetelor,, o sa ,ancep si eu cu ,,buna domnisoarelor de aici din ,,media internet,,....primul lucru,eronat desigur ,tratament cu antibiotice pentru ,,candidoze,, acestea ele ansusi ,promit un mediu fertil,favorizant al candidei,..... mai apoi eu am de facut pentru ,,media internet,, o promisiune...datorie,, sa punem anfata dumneavoastra un tratament,,an afara temei discutate,,...acela al hipertensiunii arteriale cu o planta ,,sacra,, ...,,mararul,,... care vindeca atentie nu trateaza vindeca aceasta maladie a tuturor timpurilor si an special a cecolului 21 nicaieri an aceasta lume mica totusi un medic alopat nu promiteo vindecare a hipertensiunii arteriale ci doar tratament alopat cu efecte secundaregrave,reveniri ale bolii deci complicandu se cu alte maladii.....scuze excelentelor voastre pentru scrisul,,nu agramat,,datorat unei disfunctii,unor disfunctii neurologice an remisie lenta datorat unui accident vascular petrecut acumcinci ani si datorat unui ,,varf hipertensiv,, nedecelat la timp.....am suferit patru ani de o hipertensiune ,severa,cursiva cu valori de 170...200...mmhg iar tratamentup inducea probleme ,,la mine,, pe sex si memorie,,...am accesat ,,media internet, si binecuvantat fie dumnezeu am gasit un tratament naturist ,,dar insistand atentie insistand patru luni de tratament cu ceaiuri din seminta de marar ,pana cand s au afisat primele rezultate,...acum masor valoarea de 140...cu80 mmhg de fapt an cazul meu a fostvorba de o disfunctie a glandelor suprarenale ,ante tratament aveam an zona lojelor renale pulsuri dureroase ,dupa sex sau puseuri nervoase,care s au diminuat constant aproape de disparitie.....supun atentie aceasta ,,comunicare stiintifica ,o socotesc eu unui cadru medical si competent fiind ceva unic la scara mondiala dar sa notam ca am insistat zilnic patru luni pana s au afisat rezultatele ,....nu sunt sectant, acest lucru fiind posibil post89,eu nu l percep pe dumnezeu ca pe un mosulet care ne bate pe umar cand gresim ci ca pe creatorul universului,.....domnisoarelor suntetila o varsta posibil deperte de trauma hipertensiva, discuti aera axata pe candidoze, multumesc pentru spatiul acordat mie de catre excelentele voastre,,eu nu sunt medic dar am insistat atat de muld studiindu mi maladia,clasificata de medici ca fiind de etiopatologie necunoscuta,antelegand o inclusiv ,,un tratament de calitate,competent,,.... de pilda un alt domenie bine studiat demine ,,homeopatia,, lucrez la un studiu pri carvoi putea dovedi ca ,,remediile homeopate emit radiatii,,o medicina cuantica deci,, asta conducand la tratamente benefice de performanta anviitor.....multumesc dinnoucelor ce mi au facut cinstea survolarii materialului,cu o dragoste de un bun crestin,...sic volo nihil sine deo...sa privesti bolnavul cu dragoste si antelegere excelentele voastre,eu pot relata doar ca acum cinci ani cand am suferitaccidentul vascular uncolonel doctor de la ministerul de interne mi a spus fara sama atinga,,ala daca are creierul inflamat vine alta data,,...al privesc cu uimire ca speciment de ,,neom,, ca pe o clona sinistra a criminalului nazst an serie dr. mengele,,.......fara cuvinte,... vedem cat muncesc entitatile umane de la ,,s. m. u. d. ,,sau spitalul de urgenta,,floreasca ,,...,,cinste lor,unele entitati necrestine,,... si an opozitie cu acestia aceste reziduri umane.... multumesc sic volo nihil sine deo....
kudika002209
Postat pe 7 Decembrie 2009 09:32
am incercat si eu toate ovulele posibile dar nimik. pana la urma am scapat de ea cu ceai de pelin, codita soricelului, musetel galbenele,,,toate in combinatie. de 3 ori pe saptamana trebuie sa faci spalaturi cu bicarbonat de sodiu care are rolul de a regla ph-ul. fara contact sexual ( si in caz ca ai un partener stabil trebuie sa faca si el tratament) altfel o sa te imbolnaveasca el.si nu uita lenjerie numai din bumbac si in caz ca folositi absorbante zilnice,,,,schimbate foarte des. Multa bafta!
kudika077845
Postat pe 8 Decembrie 2009 13:14
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-11-22 16:27:32
De la: camiflorea, la data 2009-11-22 15:25:44
De la: epopescu58, la data 2008-12-17 18:15:06Nu trebuie nici un medicament se pote trata cu un sprai numit ALOE FIRST se spreiaza si in doua saptamani trei trece la unii in mai putin timp la altii in mai mult timp depinde de organism cu stima Edi din TIMISOARA TEL. 0721332849


reclama mincinoasa!
de ce este reclama mincinoasa?


pt ca aloe first actioneaza doar local,cei care fac candidoza au si o problema imunitara! pt a scapa de ea si a evita recidiva, trebuie lucrat la imunitate!
camiflorea
Postat pe 18 Aprilie 2010 21:33







------------------------------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 21 Aprilie 2010 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ganglioni axilari 5 De la: healthy014360 5 Aprilie 2010 21:32
escapelle si continuarea foliei de COC 1 De la: healthy004061 20 Noiembrie 2009 22:25
APARAT REVOLUTIONAR- NEINVAZIV 1 De la: healthy006304 27 Aprilie 2010 18:12
hemangiom pe buza superioara la bebelusa 9 De la: laraariss 2 Aprilie 2014 14:12
Tot mai multe tinere fac infarct de la anticonceptionale 2 De la: angelo_micnegrusiurat 9 Septembrie 2010 22:39