Setari Cookie-uri

despre chirurgii-ginecologi talentati, vocationali si competenti - o specie pe cale de disparitie?

Ma numesc Daniela Petcu si vi-l recomand pe dr. Bogdan Ciontea de la Universitar. Un OM adevarat, medic cu vocatie.
dionna
Postat pe 17 Decembrie 2009 10:39
Profesor doctor BANCEANU GABRIEL de la Polizu a scapat-o pe mama de la moarte!cand eram plimbate prin toate spitalele si amanate si cand toti ne spuneau ca mama nu are nici o sansa pt ca e in metastaze,ca nu are sens sa mai fie operata pt ca moare pe masa de operatie,omul asta a operat-o!8 kg a avut tumora!intr-adevar ,ingheti langa el!cel putin eu asa am patit!dar e un om fantastic!
RELICOCO
Postat pe 12 Februarie 2010 08:24
Credeam ca nu mai pomeneste nimeni de bani.Da,avem medici buni ,dar daca n-ai bani nici nu indraznesti sa te duci .Am probleme de sanatate si de 4 ani de cand merg pe la cabinetele medicale si prin spitale singurul care nu mi-a primit bani a fost dr. Nutu Dumitru de la Institutul Fundeni.
Oricum ,sa le dea Dumnezeu sanatate tuturor ca sa aiba grija de noi....
kudika056305
Postat pe 13 Februarie 2010 22:36
buna seara!s-a operat cineva la san de catre dl dr.karim maher, de la fundeni? am fost la ecograf mamar si mi-a depistat o tumora mamara.m-a chemat la fundeni pt biopsie. nu il cunosc ... am fost decat o singura data la dansul. astept informatii ...va multumesc!
kudika_927599
Postat pe 13 Iulie 2013 19:53
buna ziua ! s-a operat cineva la san cu dl dr maher karim de la fundeni. m-a depistat cu o tumora mamara in urma unei ecografii mamare.. doresc informatii! va rog!
kudika_927599
Postat pe 14 Iulie 2013 09:10
Ti-a facut si restul investigatiilor, o mamografie de exemplu? Sincer nu-am auzit de el, eu merg la Donna Medical Center si am incredere deplina in Dna. Dr. Teodorescu. Din informatiile mele mamografia este o investigatie anuala obligatorie dupa o anumita varsta chiar daca nu ai nimic inca ...de aceea ma mira ca nu ti-a recomandat-o... o sa mai intreb si eu, poate te pot ajuta cu ceva, daca nu, megi mai bine doar la recomandari... e o problema extrem de importanta si nu e loc de erori. iti doresc sanatate si ai grija de tine :)
kudika_931540
Postat pe 21 August 2013 12:41
Buna seara .E un inger pe pamant domnul doctor Karim ,eu sunt pacienta dumnealui ,urmeaza sa ma opereze si pe mine la ambi sani in ianuarie ,am incercat cu tratament dar recunosc de prima data a spus ca nu va trece dar totusi am incercat .Aveti incredere e super de treaba !!!!
kudika_942837
Postat pe 18 Noiembrie 2013 20:02
Din pacate sunt multe femei care cad prada practicilor medicale invechite. Si prietena mea a fost depistata cu cancer de col uterin, insa a avut norocul sa mearga la dr. Istoc si, la fel ca si in cazul tau,cancerul a fost scos fara sa-I afecteze fertilitatea. Ca drept dovada, acum este insarcinata si asteapta sa vina pe lume o fetita, desigur toate analizele si le face in continuare la dansul.
kudika_957265
Postat pe 7 Martie 2014 14:34
Buna, intradevar dr Istoc este un medic foarte bun! Avem pe cineva in familie care a fost diagnosticata cu cancer de col uterin si a fost plimbata timp de 1 an de la un medic la altul fara nici o concluzie. Ba e cancer, ba nu e cancer de col. Nu mai stiam ce sa mai credem. Am avut noroc pentru ca l-a depistat in stadiu incipient si a operat-o laparoscopic si i-a scos cancerul. Acum are in plan ca peste cativa ani sa faca si un copil.
kudika_957640
Postat pe 13 Martie 2014 15:28
Confirm spusele fetelor! O prietena de a mea a fost diagnosticata cu cancer de col uterin. Dupa ce a tot mers la diversi doctori, care i-au dat solutii radicale de eliminare a cancerului, la recomandarea unei cunosctinte a fost la doctorul Silviu Istoc. Acesta a operat-o laparoscopic de urgenta, iar operatia s-a dovedit a fi un succes. A scapat de cancer, iar acum este insarcinata cu primul ei copil. Vi-l recomad cu incredere, este un profesionist!
kudika_957643
Postat pe 15 Aprilie 2014 14:51
Buna seara!!
Un chirurg ginecolog bun in Cluj sau Timisoara,am de operat un fibrom mare 9,6cm si as dori laparoscopic, stie cineva?
multumesc
kudika320704
Postat pe 17 Ianuarie 2016 18:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sarcina sau nu 34 De la: dandanaua_reloaded 19 Octombrie 2010 08:53
help!! 3 De la: kudika_nikole 19 Decembrie 2011 22:51
antibioticele in tipul sarcini 8 De la: tarot 3 Noiembrie 2009 05:32
anticonceptionale 8 De la: healthy003378 30 Octombrie 2009 18:04
Ajutați-ma sa aflu când am fost la OVULATIE 2 De la: kudika_941048 23 Octombrie 2014 11:05