Setari Cookie-uri

tratamente naturiste pentru constipatie

De la: andreidavid11, la data 2010-09-01 17:10:01
De la: kudika226898, la data 2010-08-30 13:50:26Din nou MLM-oiul cu "aloia"....


Mai sti si altceva decat sa faci remarci rautacioase ?
Nu stii nimic despre aceste produse unde sunt facute ,ce contin si ce pot sa faca .
Dupa cum spuneam mama a fost asistenta medicala si a facut tot felul de investigatii despre aceste produse , nu am spus ca fac minuni ,decat Dumnezeu face minuni , dar ajuta la imbunatatirea sanatatii si chiar vindeca si previne anumite boli .
Dar tu nu ai de unde sa stii pentru ca nu lucrezi in domeniu ,in concluzie faci niste afirmatii ca sa te bagi in seama .
Sa fi iubita .


S-o crezi tu ca nu stiu...stiu exact ce frectii la picior de lemn vrei sa plasezi...iar maica-ta e asistenta medicala, nu cercetator...nu stiu ce intelegi tu prin investigatiile dumneaei, dar cu afirmatia asta pri care crezi ca vei convinge demonstrezi doar ce infantil esti...nu convingi pe nimeni...eventual starnesti rasete...
kudika226898
Postat pe 1 Septembrie 2010 18:43
Pe tine nu te va convinge in veci cineva,ca aloe vera a fost folosita din vremea egiptenilor antici , pentru infrumusetare si sanatate ,cand era Cleopatra regina.Nu trebuie sa fi cercetator ca sa faci investigatii , doar trebuie sa ai omul potrivit la locul potrivit .
Tu esti "Gica Contra" sau "Toma necrendiciosu" pentru ca din tot ce este prezentat pe forum de diversi distribuitori nimic nu este de calitate de fapt nu sunt bune de nimic ,asa spui tu si cu asta am incheiat discutia .
Timpul meu este prea pretios si nu vreau sa-l pierd ca sa te conving pe tine ca produsele sunt bune .
Sa fi binecuvantata .
andreidavid11
Postat pe 2 Septembrie 2010 09:40
De la: andreidavid11, la data 2010-09-02 09:40:10Pe tine nu te va convinge in veci cineva,ca aloe vera a fost folosita din vremea egiptenilor antici , pentru infrumusetare si sanatate ,cand era Cleopatra regina.Nu trebuie sa fi cercetator ca sa faci investigatii , doar trebuie sa ai omul potrivit la locul potrivit .
Tu esti "Gica Contra" sau "Toma necrendiciosu" pentru ca din tot ce este prezentat pe forum de diversi distribuitori nimic nu este de calitate de fapt nu sunt bune de nimic ,asa spui tu si cu asta am incheiat discutia .
Timpul meu este prea pretios si nu vreau sa-l pierd ca sa te conving pe tine ca produsele sunt bune .
Sa fi binecuvantata .


Nici nu ai cum sa convingi, cu argumente puerile...au mai incercat si altii, stai sanatos si tot degeaba...cum multa lume s-a convins de ineficienta acestor produse, s-a pierdut mult teren...nici pe net nu se fac multi purici sa stii...pentru ca ai concurenta serioasa...sunt o groaza de-ai vostri cu anunturi gen "suna-ma, am "aloia'"...
A propos de investigatiile mamei tale, ai putea detalia in ce au constat ...ce experimente a facut si la ce concluzii "stiintifice" a ajuns...
Sa stii ca in vest, "aloiele' sunt la vedere si nu costa mai mult de 25 de roni...n-am vazut pe nimeni zgaindu-se la ele...dar, probabil, sunt "prost informati" aia din tarile civilizate sau prea bine informati pentru a mai crede astfel de gogorite....
Si, ca sa nu-ti irosesti timpul, ia traistuta si mergi la vanzare...altfel mori de foame, ca majoritatea celor de la baza piramidei...
kudika226898
Postat pe 2 Septembrie 2010 10:12
De la: kudika226898, la data 2010-09-02 10:12:12
De la: andreidavid11, la data 2010-09-02 09:40:10Pe tine nu te va convinge in veci cineva,ca aloe vera a fost folosita din vremea egiptenilor antici , pentru infrumusetare si sanatate ,cand era Cleopatra regina.Nu trebuie sa fi cercetator ca sa faci investigatii , doar trebuie sa ai omul potrivit la locul potrivit .
Tu esti "Gica Contra" sau "Toma necrendiciosu" pentru ca din tot ce este prezentat pe forum de diversi distribuitori nimic nu este de calitate de fapt nu sunt bune de nimic ,asa spui tu si cu asta am incheiat discutia .
Timpul meu este prea pretios si nu vreau sa-l pierd ca sa te conving pe tine ca produsele sunt bune .
Sa fi binecuvantata .


Nici nu ai cum sa convingi, cu argumente puerile...au mai incercat si altii, stai sanatos si tot degeaba...cum multa lume s-a convins de ineficienta acestor produse, s-a pierdut mult teren...nici pe net nu se fac multi purici sa stii...pentru ca ai concurenta serioasa...sunt o groaza de-ai vostri cu anunturi gen "suna-ma, am "aloia'"...
A propos de investigatiile mamei tale, ai putea detalia in ce au constat ...ce experimente a facut si la ce concluzii "stiintifice" a ajuns...
Sa stii ca in vest, "aloiele' sunt la vedere si nu costa mai mult de 25 de roni...n-am vazut pe nimeni zgaindu-se la ele...dar, probabil, sunt "prost informati" aia din tarile civilizate sau prea bine informati pentru a mai crede astfel de gogorite....
Si, ca sa nu-ti irosesti timpul, ia traistuta si mergi la vanzare...altfel mori de foame, ca majoritatea celor de la baza piramidei...

ei,ei,din acest motiv suntem o tara de inculti,pentru ca majoritatea gagautelor ca tine arunca cu informatii nesimtite si neargumentate si fara sa puna mana pe carte sa citeasca.v-a cam speriat concurenta,ma bucur,asta inseamna ce are si de ce,altfel ai fi tacut dracu din gura si mancai seminte in fata blocului pe banii lu tactu.
ene_m_gabriel
Postat pe 7 Septembrie 2010 16:32
Concurenta la ce, mai Gogule?????Ca tot vorbisi de inculti, tu esti cel mai bun exemplu in acest sens...ai dovedit-o cu prisosinta...si tot pe ignoranta se bazeaza si americanul care trimite toti amarastenii din MLM-uri sa vanda gogosi...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:50
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:50:02Concurenta la ce, mai Gogule?????Ca tot vorbisi de inculti, tu esti cel mai bun exemplu in acest sens...ai dovedit-o cu prisosinta...si tot pe ignoranta se bazeaza si americanul care trimite toti amarastenii din MLM-uri sa vanda gogosi...
habar nu ai ce inseamna mlm,romanul cand vinde produse romanesti se bazeaza pe prosti ca tine,care,habar nu au ce cumpara,din acest motiv sunteti frustrati.gogule sa-i spui lui jepatul ala de tacto care te-a educat .
ene_m_gabriel
Postat pe 8 Septembrie 2010 09:05
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-08 09:05:56
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:50:02Concurenta la ce, mai Gogule?????Ca tot vorbisi de inculti, tu esti cel mai bun exemplu in acest sens...ai dovedit-o cu prisosinta...si tot pe ignoranta se bazeaza si americanul care trimite toti amarastenii din MLM-uri sa vanda gogosi...
habar nu ai ce inseamna mlm,romanul cand vinde produse romanesti se bazeaza pe prosti ca tine,care,habar nu au ce cumpara,din acest motiv sunteti frustrati.gogule sa-i spui lui jepatul ala de tacto care te-a educat .

la ce nivel esti in MLM?
Lucia38
Postat pe 8 Septembrie 2010 09:09
De la: Lucia38, la data 2010-09-08 09:09:42
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-08 09:05:56
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:50:02Concurenta la ce, mai Gogule?????Ca tot vorbisi de inculti, tu esti cel mai bun exemplu in acest sens...ai dovedit-o cu prisosinta...si tot pe ignoranta se bazeaza si americanul care trimite toti amarastenii din MLM-uri sa vanda gogosi...
habar nu ai ce inseamna mlm,romanul cand vinde produse romanesti se bazeaza pe prosti ca tine,care,habar nu au ce cumpara,din acest motiv sunteti frustrati.gogule sa-i spui lui jepatul ala de tacto care te-a educat .

la ce nivel esti in MLM?


La cum vorbeste, cred ca e la nivelul zero barat...si e ofuscat ca se plimba cu plasa 24 din 24 si vine tot cu ea intraga...
kudika226898
Postat pe 8 Septembrie 2010 16:52
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-08 09:05:56
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:50:02Concurenta la ce, mai Gogule?????Ca tot vorbisi de inculti, tu esti cel mai bun exemplu in acest sens...ai dovedit-o cu prisosinta...si tot pe ignoranta se bazeaza si americanul care trimite toti amarastenii din MLM-uri sa vanda gogosi...
habar nu ai ce inseamna mlm,romanul cand vinde produse romanesti se bazeaza pe prosti ca tine,care,habar nu au ce cumpara,din acest motiv sunteti frustrati.gogule sa-i spui lui jepatul ala de tacto care te-a educat .
aaaaaaaaaaa....ce mai zici mai prietene ??? ce dor imi era de tine pe aici !!! vezi ca tanti aia cu 22 si ceva are un cui imotriva astora ca tine !!!! sho pe ea, nu o lasa !!!!
4Life
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:52
De la: kudika226898, la data 2010-09-08 16:52:41
De la: Lucia38, la data 2010-09-08 09:09:42
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-08 09:05:56
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:50:02Concurenta la ce, mai Gogule?????Ca tot vorbisi de inculti, tu esti cel mai bun exemplu in acest sens...ai dovedit-o cu prisosinta...si tot pe ignoranta se bazeaza si americanul care trimite toti amarastenii din MLM-uri sa vanda gogosi...
habar nu ai ce inseamna mlm,romanul cand vinde produse romanesti se bazeaza pe prosti ca tine,care,habar nu au ce cumpara,din acest motiv sunteti frustrati.gogule sa-i spui lui jepatul ala de tacto care te-a educat .

la ce nivel esti in MLM?


La cum vorbeste, cred ca e la nivelul zero barat...si e ofuscat ca se plimba cu plasa 24 din 24 si vine tot cu ea intraga...
lasati-l pe ene in pace, da??? ca este caine harshait in treburi din astea, face MLM de 6 ani...este mare smecher de pitesti la FPL...nu va dati la el ca tabara pe voi !!!
4Life
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:55
Nu zau...oricum, e distractiv...cand nu e silviulica, e 4laifica...daca nu e forlaifica e enica...bla-bla-bla...
kudika226898
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:08
De la: kudika226898, la data 2010-09-08 21:08:57Nu zau...oricum, e distractiv...cand nu e silviulica, e 4laifica...daca nu e forlaifica e enica...bla-bla-bla...
pai la mintea ta, este de inteles ca ti se distreaza neuronul...si daca-i arati 1 deget rade de se strica....!
4Life
Postat pe 10 Septembrie 2010 22:28
Zise forlaifica-silviulica-enica-minciunica....
kudika226898
Postat pe 10 Septembrie 2010 22:55
demonstratia a avut loc,nu trebuie sa arati cu degetul pe cei certati cu cartea,se arata ei din cand in cand.a se citi mesaje irationale si fara noima,autorii sunt deobicei cei frustrati si omniprezenti.Daca te intereseaza nivelul meu din mlm afla cu stupoare ca sunt manager nu ca tine o repetenta si inculta.stop.ma opresc aici,nu-mi place sa alimentez prostii cu polemici,mai intai v-am lasat sa debitati ineptii si vad ca la stadiul doi sunteti la fel,dar mai multi.ALOE VERA A FOST,ESTE SI VA RAMANE PLANTA MIRACOL,FIE CA VRETI VOI INCULTII FIE CA NU VRETI.
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Septembrie 2010 09:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-11 09:53:51demonstratia a avut loc,nu trebuie sa arati cu degetul pe cei certati cu cartea,se arata ei din cand in cand.a se citi mesaje irationale si fara noima,autorii sunt deobicei cei frustrati si omniprezenti.Daca te intereseaza nivelul meu din mlm afla cu stupoare ca sunt manager nu ca tine o repetenta si inculta.stop.ma opresc aici,nu-mi place sa alimentez prostii cu polemici,mai intai v-am lasat sa debitati ineptii si vad ca la stadiul doi sunteti la fel,dar mai multi.ALOE VERA A FOST,ESTE SI VA RAMANE PLANTA MIRACOL,FIE CA VRETI VOI INCULTII FIE CA NU VRETI.



Ete-teeee...ce limbaj....cine vorbeste de incultura...manager????? ...e grav cand incepi sa te uiti in oglinda si sa te crezi ce ti-au inoculat aia la seminar ca vei ajunge...la Sfantul Asteapta...
kudika226898
Postat pe 11 Septembrie 2010 16:26
De la: kudika226898, la data 2010-09-11 16:26:57
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-11 09:53:51demonstratia a avut loc,nu trebuie sa arati cu degetul pe cei certati cu cartea,se arata ei din cand in cand.a se citi mesaje irationale si fara noima,autorii sunt deobicei cei frustrati si omniprezenti.Daca te intereseaza nivelul meu din mlm afla cu stupoare ca sunt manager nu ca tine o repetenta si inculta.stop.ma opresc aici,nu-mi place sa alimentez prostii cu polemici,mai intai v-am lasat sa debitati ineptii si vad ca la stadiul doi sunteti la fel,dar mai multi.ALOE VERA A FOST,ESTE SI VA RAMANE PLANTA MIRACOL,FIE CA VRETI VOI INCULTII FIE CA NU VRETI.



Ete-teeee...ce limbaj....cine vorbeste de incultura...manager????? ...e grav cand incepi sa te uiti in oglinda si sa te crezi ce ti-au inoculat aia la seminar ca vei ajunge...la Sfantul Asteapta...
urla foamea-n tine, si tu faci pe desteapta pe aici....sluga mica !!!
4Life
Postat pe 11 Septembrie 2010 16:43
Ete-teeee....enica-forlaifica...pe cand Silviulica??????
kudika226898
Postat pe 11 Septembrie 2010 16:45
unde e carte multa e si prostie multa
corina981
Postat pe 11 Septembrie 2010 16:46
De la: deep_silence, la data 2010-09-11 16:46:28unde e carte multa e si prostie multa

da,asta este adevarat cand o spune un frustrat ,unul care nu stie cum se obtin informatii,tu le culegi cumva de pe disney chanel si probabil de aici si afirmatia TAMPITA.
ene_m_gabriel
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:45
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-12 11:45:13
De la: deep_silence, la data 2010-09-11 16:46:28unde e carte multa e si prostie multa

da,asta este adevarat cand o spune un frustrat ,unul care nu stie cum se obtin informatii,tu le culegi cumva de pe disney chanel si probabil de aici si afirmatia TAMPITA.


Zise enica-forlaifica-silviulica si mai lua o gura de fan...
kudika226898
Postat pe 12 Septembrie 2010 15:30
De la: kudika226898, la data 2010-09-12 15:30:36
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-09-12 11:45:13
De la: deep_silence, la data 2010-09-11 16:46:28unde e carte multa e si prostie multa

da,asta este adevarat cand o spune un frustrat ,unul care nu stie cum se obtin informatii,tu le culegi cumva de pe disney chanel si probabil de aici si afirmatia TAMPITA.


Zise enica-forlaifica-silviulica si mai lua o gura de fan...





am auzit si eu acel proverb si nu e de pe dysney channel e in cartea buna cuviinta,o carte plina cu pilde si proverbe ca si..."atunci cand te bagi in troaca porcului,te mananca porcul" sau...."atunci cand carta apare,adevarul iese la suprafata" ca in cazul de fata,unde nea ...ala sinistru a fost facut tampit de cineva anume....pe cand el,decat a spus "o vorba"...
nenea cu fanu saracu......la fan sa ramana
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 12 Septembrie 2010 15:36
De la: deep_silence, la data 2010-09-11 16:46:28unde e carte multa e si prostie multa

cei cu muuulta carte,de obicei,au lipsit mult de la cursursurile vietii
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 12 Septembrie 2010 15:38
Midro Tee: ceai din frunze de Senna. Se ia in doza unica seara, isi face efectul in 8 ore. Este nemtesc, se gaseste in farmacii.
Ca sa nu ma credeti pe cuvant pe www.3f.ro (cred ca este importatorul sau o farmacie) este un prospect (la sectiunea de produse au o categorie exclusivitati unde sunt toate medicamentele din plante)
RalucaRalu
Postat pe 28 Septembrie 2010 19:51
iti recomand colonoterapia



poti accesa www.puremed.ro pentru mai multe detalii


kudika324313
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:50
TRANSFER FACTOR RIOVIDA...rezultate testate garantate !!!
4Life
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:20
Cum sa nu.....
kudika226898
Postat pe 4 Octombrie 2010 23:18
Midro Tee, am luat si eu. Miraculos, efectul a fost neasteptat de prompt si nici nu a fsot scump.
Farmacista m-a atentionat ca se ia o singura data pe si seara. Si bine a facut. Mi-a spus ca il recomanda si gravidelro exact inainte de nastere.
happyastrid
Postat pe 7 Octombrie 2010 19:03
Am luat si eu si itnr-adevar efectul este ok si e foarte simplu de luat. Mie mi-a adus cineva din Germania pastile de Midro Tee (pastile facute din frunze de Senna). In Romania am gasit in farmacie doar ceai. Bun si acela mai ales ca nu trebuie sa-l faci si sa-l bei toata ziua buna ziua. Am gasit cine il importa dar pe site-ul lor (www.3f.ro) nu scrie nimic de pastile.
jurnalul
Postat pe 27 Octombrie 2010 14:51
Salut!!!
Sunt foarte mirata,cum de printre tratamentele naturiste nu se regasesc si produsele pe baza de ganoderma lucidum.Am testat pe propria piele aceste produse si pot spune ca sunt miraculoase,mai ales pentru constipatie ,cafeaua 3 in 1 cu ganoderma ,consumata dimineata pe stomacul gol pot spune ca face "ravagii" ,deasemenea si ceaiul cu ganoderma ,acelasi efect miraculos l-a avut.
albuflore
Postat pe 4 Noiembrie 2010 11:17
De la: albuflore, la data 2010-11-04 11:17:45Salut!!!
Sunt foarte mirata,cum de printre tratamentele naturiste nu se regasesc si produsele pe baza de ganoderma lucidum.Am testat pe propria piele aceste produse si pot spune ca sunt miraculoase,mai ales pentru constipatie ,cafeaua 3 in 1 cu ganoderma ,consumata dimineata pe stomacul gol pot spune ca face "ravagii" ,deasemenea si ceaiul cu ganoderma ,acelasi efect miraculos l-a avut.


Orice cafea are efect laxativ....
kudika226898
Postat pe 4 Noiembrie 2010 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
polimiozita idiopatica 4 De la: office_salinasusesi_ro 25 Februarie 2010 08:32
Plantele care te mentin mereu verde 27 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 23:09
batoanele de slabit 34 De la: kudika_1045226 27 Martie 2023 19:17
Tratament pentru reumatism degenerativ 48 De la: Klara_kudika 7 Noiembrie 2013 18:29
Vand ciuperca tibetana (chefir de lapte) 1 De la: ophelia07 19 Iunie 2010 08:06