Setari Cookie-uri

cum sa slabesti 15-20 de kg in 2 luni?????

De la: crifeli, la data 2012-01-27 11:29:25ba da
o sa reusesc
multumesc pt timpul acordat
se putea vorbii asa de la inceput


Cristina, sa stii ca m-a impresionat povestioara ta; ai din partea mea sustinere, ganduri bune si un mic sfat daca imi permiti: regimul hipocaloric ales de tine trebuie sa fie pt toata viata. Ca mai "calci pe bec" odata pe luna, furand o patratica de ciocolata sau un mic ecler sa stii ca nu e capat de lume...dar, tine minte: regimul e pt toata viata. P.S Ai grija , nu exagera cu exercitiile fizice. Alege plimbarea in aer liber.
ilumax_76
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:10
De la: crifeli, la data 2012-01-27 12:09:52BUNATATE pardon
am scris gresit
mai imi vad vorbe si de analfabeta oups scuzzzzzz

tastatura e de vina
@ilumax pupicei
Piscolinoo
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:12
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-27 12:12:24
De la: crifeli, la data 2012-01-27 12:09:52BUNATATE pardon
am scris gresit
mai imi vad vorbe si de analfabeta oups scuzzzzzz

tastatura e de vina
@ilumax pupicei


Piscotel, de cand nu te-am mai pupicit
ilumax_76
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:17
piscoleato, ilumaxule va pupacesc si eu daca tot v-am prins aici!
kiss_my_ass
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:19
De la: ilumax_76, la data 2012-01-27 12:17:32
Piscotel, de cand nu te-am mai pupicit

ce topic ne-am gasit si noi
Piscolinoo
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:20
De la: kudika_823, la data 2012-01-27 11:41:22Doamna Franciska,
V-ati spus punctul de vedere, l-a citit toata lumea, de ce insistati sa aveti ultimul cuvant? Va urmaresc postarile de foarte multa vreme si am observat ca aveti pretentia ca judecatile dvs. au valoare de postulate, ca sunteti unica detinatatoare a adevarului absolut iar cine nu va aplauda este aspru pedepsit cu jigniri si umilinte. Nu mai pozati in femeia perfecta, ca la o sumara analiza toata lumea isi da seama cat sunteti de gaunoasa pe interior si ca varsati numai fiere si venin!


Ai scris si tu un mesaj si ala doar pt a te lua de modu` de exprimare al unui user. Am citit, atat ultimul ei comentariu de pe acest topic, cat si pe al tau si crede`ma ca, pt o pers cu probleme de greutate, mesajul Franciskai este mult mai sfatuitor decat al tau, chiar daca nu`ti placa exprimarea. Din cauza "jignirilor" ei, daca tot te`ai simtit lezat/a, nu te imbolnavesti, sa stii, dar sfaturile iti sunt de ajutor.

Mai pe scurt, invata se iei doar ce`ti convine sau ce crezi ca e bine pt tine dintr`un mesaj.
Alvin
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:20
De la: kiss_my_ass, la data 2012-01-27 12:19:12 piscoleato, ilumaxule va pupacesc si eu daca tot v-am prins aici!

no bine fie treci incoace
Piscolinoo
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:23
De la: justforfun84, la data 2012-01-27 12:20:39
De la: kudika_823, la data 2012-01-27 11:41:22Doamna Franciska,
V-ati spus punctul de vedere, l-a citit toata lumea, de ce insistati sa aveti ultimul cuvant? Va urmaresc postarile de foarte multa vreme si am observat ca aveti pretentia ca judecatile dvs. au valoare de postulate, ca sunteti unica detinatatoare a adevarului absolut iar cine nu va aplauda este aspru pedepsit cu jigniri si umilinte. Nu mai pozati in femeia perfecta, ca la o sumara analiza toata lumea isi da seama cat sunteti de gaunoasa pe interior si ca varsati numai fiere si venin!


Ai scris si tu un mesaj si ala doar pt a te lua de modu` de exprimare al unui user. Am citit, atat ultimul ei comentariu de pe acest topic, cat si pe al tau si crede`ma ca, pt o pers cu probleme de greutate, mesajul Franciskai este mult mai sfatuitor decat al tau, chiar daca nu`ti placa exprimarea. Din cauza "jignirilor" ei, daca tot te`ai simtit lezat/a, nu te imbolnavesti, sa stii, dar sfaturile iti sunt de ajutor.

Mai pe scurt, invata se iei doar ce`ti convine sau ce crezi ca e bine pt tine dintr`un mesaj.


a venit dupe miros...ca si tine!
kiss_my_ass
Postat pe 27 Ianuarie 2012 12:28
De la: ilumax_76, la data 2012-01-27 12:17:32
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-27 12:12:24
De la: crifeli, la data 2012-01-27 12:09:52BUNATATE pardon
am scris gresit
mai imi vad vorbe si de analfabeta oups scuzzzzzz

tastatura e de vina
@ilumax pupicei


Piscotel, de cand nu te-am mai pupicit

da
sfaturile sant bune doar ca dupa ce am fost injosita si facuta albie de nesi ce sant au venit si ele in sfarsit
nu e corect
si eu la fel
cum zice unguru
no bine no
crifeli
Postat pe 27 Ianuarie 2012 13:43
De la: kudika_823, la data 2012-01-27 11:41:22Doamna Franciska,
V-ati spus punctul de vedere, l-a citit toata lumea, de ce insistati sa aveti ultimul cuvant? Va urmaresc postarile de foarte multa vreme si am observat ca aveti pretentia ca judecatile dvs. au valoare de postulate, ca sunteti unica detinatatoare a adevarului absolut iar cine nu va aplauda este aspru pedepsit cu jigniri si umilinte. Nu mai pozati in femeia perfecta, ca la o sumara analiza toata lumea isi da seama cat sunteti de gaunoasa pe interior si ca varsati numai fiere si venin!
asa ai dreptate,,
zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2012 13:50
De la: crifeli, la data 2012-01-27 14:54:17
faem un forum ANTI FRANCISZKA
SAU ANTI FASCISTA
zici ca e neam cu Hitler

uite ce e ..........eu nu inteleg ce te-ai ofticat atat de tare pe fracisca
femeia asta este una din putinele persoane de pe forum care intradevar da sfaturi.In rest numai mistouri si batai de joc ai sa citesti pe forum.A fost putin cam dura intradevar ........dar de la a vorbi asa cum a facut-o ea pana la ceea ce faci tu cale lunga doamna.
Foarte rari sunt oamenii care intradevar pot sa se abtina sa faca ceea ce tu tocmai ai inceput.
Piscolinoo
Postat pe 27 Ianuarie 2012 15:09
NA CA AM AVUT ULTIMUL CUVANT !!!!
NU MA INCOLTESTE NIMENI ???
crifeli
Postat pe 27 Ianuarie 2012 15:56
unde?
FAT___FRUMOS
Postat pe 27 Ianuarie 2012 16:04
....si cu ce?!! ai vreo preferinta?!!!
rondina
Postat pe 27 Ianuarie 2012 16:07
De la: crifeli, la data 2012-01-27 15:23:36
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-27 15:09:04
De la: crifeli, la data 2012-01-27 14:54:17
faem un forum ANTI FRANCISZKA
SAU ANTI FASCISTA
zici ca e neam cu Hitler

uite ce e ..........eu nu inteleg ce te-ai ofticat atat de tare pe fracisca
femeia asta este una din putinele persoane de pe forum care intradevar da sfaturi.In rest numai mistouri si batai de joc ai sa citesti pe forum.A fost putin cam dura intradevar ........dar de la a vorbi asa cum a facut-o ea pana la ceea ce faci tu cale lunga doamna.
Foarte rari sunt oamenii care intradevar pot sa se abtina sa faca ceea ce tu tocmai ai inceput.

nu e vorba de oftica doar ca nu asa se procedeaza
eu nu mam vaitat si am fost luta drept o nesimtita daca cineva ar fi citi tot ce am scris eu si ar fi inteles as fi fost tratata ca atare
dar eu am cerut doar un sfat si am fost catalogata drept nesimtita si toate alea
nu am inceput nimic doar a fost o idee unde ar putea doamna sa faca troaca de porci pe cine vrea ea
pe mine ma calcat pe coada si nu accept asa ceva ..........
in concluzie daca sant incoltita scot ghearele
atata timp cat eu nu am jignit pe nimeni am vb f frumos
nu toata lumea e proasta doar dansa e google
ok ???
sa ne vedem de ale noastre ca nu sant aici ca sa ma cert cu nimeni
daca pot vorbi ceva vorbim da nu la modu asta de denigrare si de injosire ca nu mam ingrasat pe masa nimanui

nicaieri ziceam si eu ca nu mai e nimeni pe aici
sa ma bag si eu in seama
crifeli
Postat pe 27 Ianuarie 2012 16:44
De la: kudika226898, la data 2012-01-27 20:03:46
De la: kudika_823, la data 2012-01-27 11:41:22Doamna Franciska,
V-ati spus punctul de vedere, l-a citit toata lumea, de ce insistati sa aveti ultimul cuvant? Va urmaresc postarile de foarte multa vreme si am observat ca aveti pretentia ca judecatile dvs. au valoare de postulate, ca sunteti unica detinatatoare a adevarului absolut iar cine nu va aplauda este aspru pedepsit cu jigniri si umilinte. Nu mai pozati in femeia perfecta, ca la o sumara analiza toata lumea isi da seama cat sunteti de gaunoasa pe interior si ca varsati numai fiere si venin!


Esti si tu cumva o elefantica atinsa de comentariile Franciscai?...Eu nu vad nici urma de jignire...poate doar cine e cu musca pe caciula se simte jignit...
da tu cn esti una care o musca de fundulet,,,dute si musco mai incolo nitel
zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2012 20:05
De la: crifeli, la data 2012-01-27 14:41:32
De la: zmeu, la data 2012-01-27 13:50:00
De la: kudika_823, la data 2012-01-27 11:41:22Doamna Franciska,
V-ati spus punctul de vedere, l-a citit toata lumea, de ce insistati sa aveti ultimul cuvant? Va urmaresc postarile de foarte multa vreme si am observat ca aveti pretentia ca judecatile dvs. au valoare de postulate, ca sunteti unica detinatatoare a adevarului absolut iar cine nu va aplauda este aspru pedepsit cu jigniri si umilinte. Nu mai pozati in femeia perfecta, ca la o sumara analiza toata lumea isi da seama cat sunteti de gaunoasa pe interior si ca varsati numai fiere si venin!
asa ai dreptate,,

bravo bravo
trebuie sa o puna cineva la punct pe tanti asta
prea de tot nu ?????
ei chiar nu se gaseste nimeni sa o puna cu botul pe labe ????


doamna, desi mai bine v-as spune tanti avand in vedere comportamentul dumitale, v-ati suparat ca v-am spus sa mancati mai putin si sa faceti miscare?

parerea mea: o sa ramaneti o persoana obeza in continuare. din cate vad, dumneata ai venit aici ca sa te iei de mine, ceea ce-mi confirma ca esti intr-adevar vreunul pe care l-am calcat pe coada, nu ai venit ca ai vrea sfaturi sau pareri vis-a-vis de problemele dumitale.

ramai linistita cu obezitatea dumitale si cu frustrarile alea multe legate de oamenii, ce-si respecta corpul si sanatatea, dar tare ma tem ca nu o sa apuci prea mult sa traiesti la cat bagi in tine si cat de nesimtita esti atat cu tine, cat si cu corpul tau, cat si cu sanatatea ta, dar si cu cei ce nu-ti aproba stilul de viata.

fii fericita cu suncile dumitale, tanti!
franziska_eu
Postat pe 27 Ianuarie 2012 20:28
De la: crifeli, la data 2012-01-27 15:56:54NA CA AM AVUT ULTIMUL CUVANT !!!!
NU MA INCOLTESTE NIMENI ???


eu nu tin NICIODATA sa am ultimul cuvant, cucoana, ci ma retrag daca vad ca nu am cu cine discuta.

eu NICIODATA n-o sa-i asmut pe altii impotriva altcuiva, dupa cum ai facut dumneata, ai priceput, cucoana?

nu compara nimicnicia ta cu felul meu de a fi. crede-ma, ca nu se pupa. eu NICIODATA n-o sa fiu o mojica cum ai fost tu si cei ce s-au comportat ca tine la adresa mea.
franziska_eu
Postat pe 27 Ianuarie 2012 20:43
face_urat sau fat_urat: nu te-ai saturat boua sa te iei aiurea de oameni???? te crezi perfect boua????? ce ai boua de te iei de toti pe aci????in viata mea n-am intalnit un animal mai nesimtit ca tine. ia de aci educatie si lasa-i pe oameni in pace.
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 07:28
De la: crifeli, la data 2012-01-27 12:09:52BUNATATE pardon
am scris gresit
mai imi vad vorbe si de analfabeta oups scuzzzzzz


esti agramata!!!!! scrii cu picioarele nu cu mainile!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 07:31
De la: DariaMih, la data 2010-10-18 23:21:24Buna! Vreau sa impartasesc si cu voi un filmulet. E vorba de o emisiune moderata de Jamie Oliver si care se numeste Eat To Save Your Life. Pe mine m-a influentat mult sa-mi schimb comportamentul alimentar si sper sa va fie si voua de folos.

http://www.youtube.com/watch?v=srUZwQf76Xs


o sa salvez linckul!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 07:33
De la: FAT___FRUMOS, la data 2012-01-27 21:09:21...inclusiv mesajul de la crifeli care ma citase ...si avea si o propunere,citata la randul ei de ilumax:
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-27 15:09:04
De la: crifeli, la data 2012-01-27 14:54:17
faem un forum ANTI FRANCISZKA
SAU ANTI FASCISTA
zici ca e neam cu Hitler

uite ce e ..........eu nu inteleg ce te-ai ofticat atat de tare pe fracisca
femeia asta este una din putinele persoane de pe forum care intradevar da sfaturi.In rest numai mistouri si batai de joc ai sa citesti pe forum.A fost putin cam dura intradevar ........dar de la a vorbi asa cum a facut-o ea pana la ceea ce faci tu cale lunga doamna.
Foarte rari sunt oamenii care intradevar pot sa se abtina sa faca ceea ce tu tocmai ai inceput.

ideea era sa le dam la o parte ca sant doar 2 destepte sa ne lase pe noi in pace
sigur sant pe invers prea se iubesc femeile astea eu sa fiu barbat nu as sta langa vipere din astea
aveti grija doamnelor sa nu va muscati limba
crifeli
Postat pe 28 Ianuarie 2012 08:39
De la: crifeli, la data 2012-01-28 08:39:46
De la: FAT___FRUMOS, la data 2012-01-27 21:09:21...inclusiv mesajul de la crifeli care ma citase ...si avea si o propunere,citata la randul ei de ilumax:
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-27 15:09:04
De la: crifeli, la data 2012-01-27 14:54:17
faem un forum ANTI FRANCISZKA
SAU ANTI FASCISTA
zici ca e neam cu Hitler

uite ce e ..........eu nu inteleg ce te-ai ofticat atat de tare pe fracisca
femeia asta este una din putinele persoane de pe forum care intradevar da sfaturi.In rest numai mistouri si batai de joc ai sa citesti pe forum.A fost putin cam dura intradevar ........dar de la a vorbi asa cum a facut-o ea pana la ceea ce faci tu cale lunga doamna.
Foarte rari sunt oamenii care intradevar pot sa se abtina sa faca ceea ce tu tocmai ai inceput.

ideea era sa le dam la o parte ca sant doar 2 destepte sa ne lase pe noi in pace
sigur sant pe invers prea se iubesc femeile astea eu sa fiu barbat nu as sta langa vipere din astea
aveti grija doamnelor sa nu va muscati limba


ideea e ca e loc pentru toata lumea pe pamant, chiar si pentru fetele grasutze ca tine!!!!! iarasi vorbesti urat de alti oameni cristino!!!!! pai e frumos ce faci fata????? spui de alea doua ca sunt vipere, da sa sti ca si tu esti la fel, daca nu mai rau!!!!! esti ffffffff rea, incredibil de rea!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 08:49
asa o fii ca prea spui cu foc.....................
crifeli
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:13
De la: FAT___FRUMOS_, la data 2012-01-28 09:10:25PROSTACIUNEA AIA E UN ZIN...SI REPERE GASESTI PE NET CATE VREI...NU NASTE bRASOVUL ZINI RETARZI CA ALA SI CA MASA...ZINULEEEEE...STRALUCESTI CA MA-TA CAND LUA DE LA MINE DE-O TRIMETEAM LA


prostaciunea e la masculin; bine zici!!!!! felicitari pentru prostaciune boua!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:14
De la: crifeli, la data 2012-01-28 09:13:22 asa o fii ca prea spui cu foc.....................


ce ti-am zis ca esti rea???? vezi cum te aliezi cum rautatea si prostia???? cine se aseamana se aduna!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:15
De la: zinaceabunasinebuna, la data 2012-01-28 09:14:47
De la: FAT___FRUMOS_, la data 2012-01-28 09:10:25PROSTACIUNEA AIA E UN ZIN...SI REPERE GASESTI PE NET CATE VREI...NU NASTE bRASOVUL ZINI RETARZI CA ALA SI CA MASA...ZINULEEEEE...STRALUCESTI CA MA-TA CAND LUA DE LA MINE DE-O TRIMETEAM LA


prostaciunea e la masculin; bine zici!!!!! felicitari pentru prostaciune boua!!!!!
ACUM TE FELICITI SI SINGUR...DAR MA-TA O LUA ...FRAIERE
FAT___FRUMOS_
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:17
De la: zinaceabunasinebuna, la data 2012-01-28 09:15:53
De la: crifeli, la data 2012-01-28 09:13:22 asa o fii ca prea spui cu foc.....................


ce ti-am zis ca esti rea???? vezi cum te aliezi cum rautatea si prostia???? cine se aseamana se aduna!!!!!


MULTUMESC



...................................................................
crifeli
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:19
De la: FAT___FRUMOS_, la data 2012-01-28 09:17:55
De la: zinaceabunasinebuna, la data 2012-01-28 09:14:47
De la: FAT___FRUMOS_, la data 2012-01-28 09:10:25PROSTACIUNEA AIA E UN ZIN...SI REPERE GASESTI PE NET CATE VREI...NU NASTE bRASOVUL ZINI RETARZI CA ALA SI CA MASA...ZINULEEEEE...STRALUCESTI CA MA-TA CAND LUA DE LA MINE DE-O TRIMETEAM LA


prostaciunea e la masculin; bine zici!!!!! felicitari pentru prostaciune boua!!!!!
ACUM TE FELICITI SI SINGUR...DAR MA-TA O LUA ...FRAIERE


esti copilul strazii de n-ai primit educatie???? ia de aci educatie cu dedicatie de la toate femeile din lumea asta care s-au saturat de toparlani ca tine!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:20
De la: zinaceabunasinebuna, la data 2012-01-28 09:15:53
De la: crifeli, la data 2012-01-28 09:13:22 asa o fii ca prea spui cu foc.....................


ce ti-am zis ca esti rea???? vezi cum te aliezi cum rautatea si prostia???? cine se aseamana se aduna!!!!!
CU TINE NU SE ASEAMANA SI NU SE ADUNA NIMENI ZINULE_CAP_DE_ ...
FAT___FRUMOS_
Postat pe 28 Ianuarie 2012 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa ma ingras?Astept raspunsuri la intrebarea mea 11 De la: camiflorea 29 Mai 2010 16:55
relatia mama fiu 5 De la: brun3tu 24 Noiembrie 2010 20:58
Buna 10 De la: Barbie30 30 Iulie 2010 23:06
Curatenia de Paste 12 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:38
Dieta Dukan 4 De la: kudika_9330 6 Iulie 2012 21:23