Setari Cookie-uri

cum pot si eu sa slabesc mai repede??

De la: healthy001807, la data 2009-05-31 09:43:04Lasati pe altii sa spuna despre calitatea produselor dvs.care trebuie folosite impreuna cu 10 km de alergare!asta ca sa isi faca efectul sau ce?Eu sunt o femeie de afaceri foarte activa ...sincer am incercat sa merg la sala dar din lipsa de timp am gasit ceva de slabit care mi s-a potrivit de minune...mananc orice,nu tb sa fac km si iau calciu de cand ma stiu pt ca mi s-au exfoliat unghiile de la 2 sarcini,chiar nu asimilam si am facut in vena.Pana in momentul de fata cea mai eficienta a fost capsula de slabit..o spun foarte multi care au reusit sa slabeasca.Nu vand acest produs dar am comandat vreo 10 cutii ca m-au inebunit toti prietenii si stiti cum sa cauta capsula de slabit?Primesc o gramada de emailuri....si inca ceva pt mine capsula de slabit nu are contraindicatii!In 2 luni si jumatate am slabit 15 kg...sincer nu cred ca cele indicate de dvs.au ajuns la o asemenea performanta!Succes la slabit!
scuze ca intervin si eu in discutie,dar adevaratii oameni de afaceri au la dispozitie si timp si bani deopotriva...se pare ca dumneata ai bani dar nu ai timp la dispozitie...iti pun o intrebare si sper sa-mi raspunzi sincer si sa nu te superi...iti permiti cumva sa pleci in vacanta 6 luni,sa-ti lasi afacerile pe mana directorilor si cand te intorci sa le gasesti mai prospere decat le-ai lasat ??? ca adevaratii oameni de afaceri asa fac...restul sunt agnajatii propriilor subalterni...sper ca postarea mea sa nu te deranjeze prea tare si sa-mi si raspunzi onest la intrebare
4Life
Postat pe 9 Iunie 2009 21:41
De la: camiflorea, la data 2009-06-09 20:36:07
De la: andreeabrici, la data 2009-06-09 19:51:26
De la: healthy001807, la data 2009-05-31 09:43:04Lasati pe altii sa spuna despre calitatea produselor dvs.care trebuie folosite impreuna cu 10 km de alergare!asta ca sa isi faca efectul sau ce?Eu sunt o femeie de afaceri foarte activa ...sincer am incercat sa merg la sala dar din lipsa de timp am gasit ceva de slabit care mi s-a potrivit de minune...mananc orice,nu tb sa fac km si iau calciu de cand ma stiu pt ca mi s-au exfoliat unghiile de la 2 sarcini,chiar nu asimilam si am facut in vena.Pana in momentul de fata cea mai eficienta a fost capsula de slabit..o spun foarte multi care au reusit sa slabeasca.Nu vand acest produs dar am comandat vreo 10 cutii ca m-au inebunit toti prietenii si stiti cum sa cauta capsula de slabit?Primesc o gramada de emailuri....si inca ceva pt mine capsula de slabit nu are contraindicatii!In 2 luni si jumatate am slabit 15 kg...sincer nu cred ca cele indicate de dvs.au ajuns la o asemenea performanta!Succes la slabit!

buna..am si eu niste probleme cu greutatea(nu foarte mari)am 53 de kg si 1,63 m si parca pe zi ce trece ca tot strang hainele...mi s-a cam pus grasimea si pe burtica..poti sami spui si mie ce capsule tziai cumparat si cat au costat?multumesc..o zi buna


grasimea daca-i doar pe burtica se duce cu ceva abdomene, nu cu pastile de slabit, la inaltimea ta ai greutatea perfecta.

ASTA E TREABA..CA MA TOT CHINUI SA FAC ABDOMENE SI SA MA ABTIN SA NU MANANC SI PARCA ACUM IMI ESTE FOAME DIN JUMA IN JUMATE DE ORA ..PT ASTA MA GANDEAM SA-MI IAU PASTILELE CA SAMI TAIE POFTA DE MANCARE
andreeabrici
Postat pe 10 Iunie 2009 16:27
hey eu sunt un baiat de 13 ani care are 55 kg si sa fiu sincer vreau sa fiu slabanog(40-45 de kg).Eu am incercat sa slabesc cu o gramada de diete dar niciuna nu ma ajutat pe o peioada lunga.

Acum am gasit o dieta care eu cred ca ar merge:

ziua 1: minim 2 litri de apa plata si ceai (exclus suc, apa minerala)
ziua 2: orez fiert cu legume (fara sare, ulei sau altele)
ziua 3: spaghetti cu ketch-up (fara ulei, sare sau alte cele)
ziua 4: maxim 2 kg mere (nu dulci)
ziua 5: legume fierte (fara cartofi)
ziua 6: maxim 1/2 kg cartofi fierti (fara sare, ulei, iaurt sau alte cele)
ziua 7: un piept de pui fiert(fara condimente)

Pe acel forum scrie ca te slabeste 4 kg pe saptamana si stiu ca prima zi e exagerata.

Eu deobicei stau pe calculator deoarce pe afara nimeni nu face nimic inafara sa vorbeasca(ma refer la prietenii mei) si as vrea dupa ce slabesc sa ma duc la sala sa fac si muschi.


Daca careva miar putea spune o dieta care tine maxim o luna si slabeste 10-13 kg sa imi trimita un mesaj pe idu : salceanu_paul_96@yahoo.com
salceanu
Postat pe 11 Iunie 2009 15:03
Era sa uit vreo 10 kg am la burta.Cateodata mam gandit sa o tai cu un cutit.
salceanu
Postat pe 11 Iunie 2009 15:07
copile,da fuguta la sala si fa sport...organismul tau este in curs de dezvoltare si nu trebuie sa ti nicio dieta,ci doar sa faci miscare...ai burta deoarece nu faci sport la varsta ta,stand toata ziua la pc...ai sa vezi ca daca ai ambitia sa mergi sa faci sport 2 ore/zi intr-o luna slabesti cel putin 5 kg din acea burtica...
4Life
Postat pe 11 Iunie 2009 19:52
vad ca nu intelegi.Eu nu vreau 5 kg intro luna.Eu vreau 10-15 kg intro luna.Si stiu ca se poate.Astazi mam mai ingrasat un kg.Cred ca o sa imi tai burta cu cutitu
salceanu
Postat pe 12 Iunie 2009 11:25
am uitat sa intreb.Herbalife functioneaza daca o combin cu un regim?????


Sau daca herbalife merge.
salceanu
Postat pe 12 Iunie 2009 14:12
De la: salceanu, la data 2009-06-12 14:12:33am uitat sa intreb.Herbalife functioneaza daca o combin cu un regim?????


Sau daca herbalife merge.
tu nu intelegi,daca ajungi sa slabesti 15 kg intr-o luna vei fi grav bolnav....
4Life
Postat pe 12 Iunie 2009 20:22
eo stiu 6 oameni care au slabit 20 kg intro luna si nu au patit nimica.
salceanu
Postat pe 14 Iunie 2009 00:29
tarot_healthy
Postat pe 9 Iulie 2009 12:11
cum pot sa te sun vreau si eu sa slabesc 10 kg
danutzy_25_eyes
Postat pe 20 Iulie 2009 15:42
De la: TF_, la data 2009-06-12 20:22:10
De la: salceanu, la data 2009-06-12 14:12:33am uitat sa intreb.Herbalife functioneaza daca o combin cu un regim?????


Sau daca herbalife merge.
tu nu intelegi,daca ajungi sa slabesti 15 kg intr-o luna vei fi grav bolnav....
cine spune asta?unde scrie acest lucru?
enemgabriel
Postat pe 20 Iulie 2009 17:03
buna!am 15 ani am 1,68 si am 70 de kg.am putina burtik dar in rest nimik altceva dar pe mn ma deranjeaza burtik nu stiu ce sa mai fac.am incercat si cu fructe si legume dupa ora 6 nimik poate doar un mar am facut si miscare intradevar am si dat jos dar am inceput sa manc normal si iara am pus pe mn.va rog spunetim cum sa dau jos dar sa se si vada ca nu ma mai suport asa.deci nu pot spune ca sunt grasa am doar putina burtika dar vreau neaparat sa o dau jos.....multumesc pt ca lati citic
svetlana_healthy
Postat pe 8 August 2009 20:02
buna iubita,scuze nu am mai intrat de foarte mult timp, am vazut acum ca tu te refereai la o intrebare pentru mine, sincer eu am spus la toata lumea, am slabit cu super slim, dar atentie mare cele originale,am gasit in farmacii ulterior unele identice dar le-am facut testul si contineau 40%alte elemente nocive,asa ca ai grija, daca vrei ma poti suna pentru ca eu nu prea mai pierd timpul pe net,am mult de lucru, 0728975326 pot sa-ti da sa le incerci gratis mai am o cutie ptr ca mi le aduce cineva chiar din China...
margele
Postat pe 10 August 2009 21:03
sal fetelor cum poti sa slabesti in timp si fara diete va zic eu....in primul rand trebuie sa renuntati de tot la paine,la dulciuri,sa nu mai mancati nimic seara dupa ora 18.00,sa beti multa apa ,,,sa mancati mai multe fructe si sa nu uitati sa mancati ft bine dimeneata......cereale cu lapte sau ce sunteti voi obisnuite sa mancati.va zic eu k asa e ft sanatos si o sa va simtiti mult mai bine....eu am slabit 2 kg intr o saptamana si ceva...secretul asta e poop bafta multa aveti grija de sanatatea voastra
healthy005296
Postat pe 11 August 2009 12:38
Dragi minori,
vara,sunt fructe si legume din belsug pe piata!...vara putem face des bai de mare,piscine,stranduri,etc,in fct de posibilitatile fiecaruia...insa a citi aici,k minori obezi sunt interesati de "silueta",este total absurd!..copii,faceti mult sport!...nu va izolati in casa,iesiti cu prietenii,aveti preocupari de varsta voastra!...e pacat sa va irositi copilaria in fata PC,Tv,ect....oare,ce fac parintii acestora???...
domnita2007
Postat pe 11 August 2009 15:54
De la: luminita07, la data 2009-08-11 15:54:08Dragi minori,
vara,sunt fructe si legume din belsug pe piata!...vara putem face des bai de mare,piscine,stranduri,etc,in fct de posibilitatile fiecaruia...insa a citi aici,k minori obezi sunt interesati de "silueta",este total absurd!..copii,faceti mult sport!...nu va izolati in casa,iesiti cu prietenii,aveti preocupari de varsta voastra!...e pacat sa va irositi copilaria in fata PC,Tv,ect....oare,ce fac parintii acestora???...
ce fac parinti,se bat pe pc sa scrie pe forumuri aberatii,se bat pe isaura,inima de nu stiu ce,pe frigider,pe ...si copii ...copiaza.nu?suntem o societate PUTUROASA SI PLANGACIOASA.
enemgabriel
Postat pe 11 August 2009 16:56
hey am gasit o dieta care chiar functioneaza.Dieta angelinei jolie.

Aceasta dieta garanteaza -7 kg dar treb sa ai multa vointa.


Dieta e de 21 de zile si se consuma numai licihide.Daca mancati pana si 1 felie de paine va puteti oprii din dieta.

Aceasta este dieta:
* se consuma lichide o data la 2 ore -neaparat
* hrana solida este exclusa
* nu se consuma alcool
* mesele sunt constituite din doua pahare de sucuri sau piure din fructe si legume -neaparat
* se pot consuma supe si ceaiuri din plante -daca vrei
* se iau suplimente alimentare naturale -recomand superslim(mai jos va spun ce face)
* se face cat mai multa miscare, zilnic -neaparat


Aceasta dieta se poate relua odata la 6 luni.
Daca va tineti calumea de dieta nu puneti la loc niciun kg.




NU exista suplimente miraculoase care doar le iei si gata ai slabit 5 kg

Ce face SuperSlim?
Intr-un fel ti se face sete

Efecte secundare?

Nu prea exista.
Singurul efect secundar carel stiu este ca:in primele 2 zile te vei simtii molesit sau stare de voma.(Asta este din cauza sistemului digestiv care trebuie sa se adapteze,deci nu va faceti griji)

Mai multe detalii despre acest supliment:
http://www.superslim.com.ro/intrebari
http://www.superslim.com.ro/superslim1

Acolo scrie ca treb sa ai intre 16 -65 de ani.Este o minciuna.Ei spun asta deoarece majoritatea copiilor intre 10-13 ani nu se ingrijoreaza cu burtica.
Deci va recomand sa o folositi de la 13 ani in sus daca vreti sa scapati de burtica.


P.S: SA LUATI NUMAI UNA PE ZI !!!!!!!
salceanu
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:19
Copii incetati cu pastilele astea!!! Nu sunt sanatoase! Eu stiu doua prietene(adulte, care si-au incetat procesul de crestere adica) care au luat superslim si nu au avut efecte bune deloc asupra organismului lor, foarte serios vorbesc...de ce nu incercati sa mancati sanatos?? sa faceti putina miscare??? stiu cum e sa fi in perioada asta un copil gras sau plinut...e nasol rau..uite ce va propun eu: o dieta disociata si dupa ce terminati dieta e foarte important sa incercati sa tineti in continuare cont de ideile dietei si sa nu incepeti sa mancati iar toate prostiile si mancare grasa si dulciuri si bla bla....e normal ca dupa ce ai tinut o dieta sau o saptamana ai facut sport si ai mancat sanatos, daca incepi sa mananci iar toate prostiile sa pui la loc ce ai dat jos chinuindu-te saptamana trecuta!! de ce nu vreti sa intelegeti asta? puteti sa incercati sa nu mai mancati nimic dupa ora 6 seara si sa pastrati obiceiul asta, nu numai ca slabiti dar este si foarte sanatos, beti multa apa (stiu, e greu, nici mie nu imi place si iubesc cola )....miscare...de orice fel, incercati activitati care sa va faca placere(tenis, fotbal, inot...nu stiu, ce va place)...
si pentru SALCEANU: dieta aia a angelinei jolie e o idiotenie...cum dracu sa mananci asa ceva 3 saptamani in perioada de crestere??? stiai ca daca nu ai un regim alimentar corespunzator in perioada asta nu ti se dezvolta nici sistemul osos normal?? cred ca vrei sa ai pe ce sa pui muschii aia, nu??
uite o dieta disociata, care la mine a dat rezultate mereu, doar doar sa ai grija dupa ce o termini sa nu faci abuzuri si bla bla-urile de mai sus:
1 zi: fructe (de un singur fel si nu in cantitai industriale)
2 zi: carne de pui/vita la gratar sau fiarta
3 zi: oua fierte (nu mai mult de 3-4) poti inlocui astea cu ziua de fructe(eu asa faceam)
4 zi: iaurt sau lapte semidegresat
5 zi: orez fiert fara strop de grasime(poate doar putine condimente)
6 zi: peste la gratar
7 zi: legume crude sau fierte sau la cuptor (bineinteles fara grasime)
nu uitati de apa (2litri)!!! si activitate de orice fel!!
xsAna
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:46
mai lala,acea dieta functioneaza(chit ca e exagerata...) si superslim conteaza si varsta,poate au luat mai mult de una pe zi...

acea dieta nu prea mi se pare buna ptr mine.

eu urasc iaurtul si pestele.Cand il vad imi vine sa il arunc pe geam.




Si yo am recomandat superslim ptr ca acest medicament nu este miraculos cum zic altii.El doar iti provoaca sete,atat nu mai mult.

In caz ca pot sa modific dieta aia,cu ce pot sa modific iaurtu si pestele?
Si faza cu muschi daca e sa fac o so fac pe la 17-18 ani nu acuma ca imi dau metabolismu peste cap.
salceanu
Postat pe 7 Septembrie 2009 15:30
si noi te credem ca astepti tu pana la 17-18 ani sa tii o dieta, SALCEANU?
lasa aburerile astea ... si eu am fost un copil grasut si stiu cum e, crede-ma......si tin diete de cand ma stiu...acum sunt aproape anorexica si abia mai mananc...nu va mai jucati cu chestia asta...e foarte serios
daca chiar vrei sa slabesti incearca dieta asta de mai sus pe care ti-am recomandat-o si apoi mananca mai sanatos si nu dupa ora 6 seara si forteaza-te sa bei apa, o sa te obisnuiesti si mare grija cum asociezi alimentele...asta poti afla mai multe daca mai cauti pe net..
ai mai incercat vreodata diete? cred ca nu, de aia spui ca ai putea tine dieta aia a angelinei jolie (pe care totusi nu cred ca o tine si ca e doar vrajeala)...tu ai putea sa lesini..
poti inlocui iaurtul cu lapte sau cu branza din aia dulce slaba, astea iti plac??? si pestele....incearca cu pui..
aaaa si uite inca o dieta, aici e foarta importanta ordinea in care mananci alimentele si sa nu iei absolut nicio gustare intre mese
mic dejun: o piersica, un iaurt si o cafea (daca bei)
pranz: o piersica, un iaurt, pui la gratar
cina: o piersica, un iaurt, ou fiert
poti tine aceasta dieta cate zile vrei, ar trebui sa slabesti 1-2 kg in 2 zile, dar iti dai seama ca dupa ce se obisnuieste organismul tau cu regimul o sa slabesti mai greu...
si pastilele...nu au luat mai mult de una pe zi fetele si chiar nu ti le recomand...
si totusi miscare!!!!!!! nu uita de ea, macar putina
spor la treaba
xsAna
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:06
yO nu shtiu dak ar trebui sa mai dau jos sau....nu adik am un fund fosrte bombat.....nuh vreau sa ma laud sau ceva dar imi convine shi pt varsta mea st destul de inalta.....am 1.60 la inaltzime shi 47...kam asha de kg,,,,,max 48 nuh manank nimik....cei drept....pt uneori kred k st mai frumoasa schiloada,,,,,,ar trebuitotushi sa mai dau jos.....vreau sa va spun k am fost vreo 3 luni buliica....shi am cazut pe strada.....atunci m'am oprit....am 12 ani shi deja am dat-o in bara cu organismu meu......ametzesk repede shi nu shtiu daka ar fi indicat sa mai slabesk...astept un raspoons.......plz plz plz plz
DoLlLcE_aLlLzY
Postat pe 1 Octombrie 2009 00:27
mult sport si mai putine dulciuri..in rest, pastile nu. sub nici o forma..si sa nu renunti dintr-o data la mese si sa mananci foarte putin , pt ca esti in crestere. bafta
m_geani
Postat pe 15 Octombrie 2009 17:50
ACUM !
AICI (local ) !
ACOLO(distal) !
Pentru dumneavoastra
LIGHT& LEAVING WATER THERAPY
ENGLEZA & ROMANA & EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE & LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA , RAZE INFRAROSII SI HELIU.
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI & TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu “IUBIRE SI RECUNOSTINTA
”LEAVING WATER THERAPY”
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96
IOANA1947
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:41
De la: spiridusul, la data 2009-04-03 07:22:24buna,tin sa precizez ca ,sotia mea a slabit 22 de kg in 6 luni cu pastila de slabit si se simte foarte bine,daca vrei intra pe id meu de mess;alexxwwx si vorbim


depinde eu cu pastila de slabit am slabit doar 2 kg si apoi am pus 3 l;a loc
]teapa
si bani arunacati
dianaeuroct
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:40
De la: TF_, la data 2009-06-12 20:22:10
De la: salceanu, la data 2009-06-12 14:12:33am uitat sa intreb.Herbalife functioneaza daca o combin cu un regim?????


Sau daca herbalife merge.
tu nu intelegi,daca ajungi sa slabesti 15 kg intr-o luna vei fi grav bolnav....


aveti grija la herba life ca se pune apoi dubluuuuuuuuuuuuuuuuu la loc
am cunostiinte si stiu depre ce vorbesc
dianaeuroct
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:41
De la: , la data 2009-04-01 13:29:46
De la: danyk99, la data 2009-04-01 13:28:00am 10 ani mananc o data pe zi si nu mananc dulciuri nu am probleme cu glanda si sunt putin cam grasuta si nu stiu ce sa fac!! puteti sa ma ajutati???
si beau cate 1 l de apa pe zi


D-soara daca mananci doar odata pe zi este normal sa te ingrasi,deoarece corpul tau tanar incearca sa retina cat mai mult pentru a putea arde apoi energia produsa de tine.Deci sfatul meu este sa mananci tot ce doresti intr-o zi dar cu masura si separat lasand 2-3 ore intre mese(gustari).Astfel nu vei mai fi frustrata prin prisma retinerii de la mancare si organismul tau va lua doar necesarul din hrana fara a mai face depozite inutile(grasimea).Este bine ca te preocupa aspectul fizic chiar si la varstta ta,dar nu face o obsesie din acest lucru deoarece rezultatul va fi unul dezastruosmai tarziu.Adica vei deveni ori o anorexica cu grave probleme de sanatate si de concentrare sau o obeza lipsita de respectul pentru sine si cu tulburari psihice.

Deci draga mea bucurate de copilarie si ai sa fi surprinsa cand baietii iti vor face complimente(chiar si asa mai plinuta).Totul consta in atitudine pe care o afisezi.
Gandestete mai putin si copilareste din plin cu anii astia nu te ma intalnesti niciodata.
claber
Postat pe 17 Noiembrie 2009 18:36
De la: salceanu, la data 2009-06-12 14:12:33am uitat sa intreb.Herbalife functioneaza daca o combin cu un regim?????


Sau daca herbalife merge.

D-le daca vrei sa slabesti cu un regim atunci cel care este cel mai eficient cu rezultate rapide este cel disociat.Dar aduce cu el disfunctii grave in organism care poate nu se vor vedea acum dar dupa un timp sigur si nu ai s sti de unde a aparut si de ce. Vei slabi spectaculos dar nu pentru mult timp.

Deci ar trebui sa-ti rogi prietenii sa fie sinceri si sa recunoasca,ca daca au slabit atat cat spun au facut-o cu ajutorul pastilelor sau prin infometare(care probabil persista si la ora actuala pentru mentinere).Daca nu recunosc probabil ca nu-ti sunt prieteni ci doar amici.
Daca doresti o astfel de slabire succes,dar ti-as recomanda tot o dieta disociata dar cu pauze mai mici(circa 2-3h)intre feluri,iar dupa dulciuri si grasimi in cantitati acceptabile,pauza sa fie de cel putin 7h.Vei constata ca vei slabi(te ajuta si natura deoarece esti barbat si ai arderile diferite si mai repezi)intr-o perioada mai lunga(cica 4-5 luni)dar fra a mai pune suplimentar cand vei mai pacatui(vei manca mai mult).
In plus organismul se va obisnui cu acest stil de viata si nu va mai cere surplus de mancare si nici nu-l vatolera.

Gandestete ce doresti si poti alege pentru cat timp vrei sa slabesti.
claber
Postat pe 17 Noiembrie 2009 18:57
nu cred ca la varsta ta ai pb p sistem nervos
m_geani
Postat pe 3 Decembrie 2009 20:41
Prin miscare. Te invit la unul din centrele mele la aerobic si kangoo jumps
http://www.kangooaerobic.ro
kudika097047
Postat pe 16 Decembrie 2009 12:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chestionar 2 De la: ambraburica_dementa 5 Martie 2012 15:07
Baia turceasca 7 De la: tarot 3 Noiembrie 2009 13:43
Reactii adverse in tratamentul TBC 10 De la: crysis 3 Decembrie 2016 22:19
buna 7 De la: office_salinasusesi_ro 15 Aprilie 2010 09:50
Ce inseamna o viata activa? 8 De la: healthy003172 2 Decembrie 2009 13:13