Setari Cookie-uri

porii dilatati ..

AM TENUL CU PORI DILATATI ...NUMAI STIU CE SA FAC ..CE ALIFIE PTR TENUL MEU SA FOLOSESC CEVA CARE SA MI ..AJUTE TENUL ..AM 36 DE ANI ..POATE PUTETI SA MA AJUTATI ,,MULTUMESC
kudika087652
Postat pe 25 Februarie 2009 11:00
recomand produsele LA ROCHE-POSAY.SE GASESC IN FARMACIE.TOT ACOLO EXISTA SI PERSOANE ABILITATE CARE SA VA RECOMANDE PRODUSELE POTRIVITE PT. TIPUL DV. DE TEN.
katalli
Postat pe 25 Februarie 2009 11:24
Iti recomand sa aplici masti cu argila ( argila amestecata cu iaurt), eu sunt distribuitor de argila, daca doresti mai multe detalii te pot ajuta.
lover_woman
Postat pe 9 Martie 2009 22:18
Si eu am aceeasi problema si incerc microdermoabraziunea.Pana acum,mai exact dupa prima sedinta,sunt multumita.Te voi tine la curent.
petronela.matei
Postat pe 12 Martie 2009 03:03
Si eu ma confrunt cu aceasta problema.De curand am inceput sa folosesc gama Avene (la recomandarea medicului dermatolog)),gel de curatare,apa termala,crema Cleanance K care ajuta la inchiderea porilor.Se cunoaste,tenul este multtt mai curat si porii nu mai sunt asa dilatati.Inainte si eu am folosit tottt felul de creme,tratamente(chiar date de drematolog) si nici una nu mi s-a potrivit.Intr-adevar sunt putin mai scumpe,dar se merita,gelul de curatare cred ca ajunge sa il folosesti foarte multe luni,trebuie pus foarte putin odata...Mertita incercat.
mihaela_wzq
Postat pe 31 Martie 2009 08:51
Pentru pori deschisi trebuie sa folosesti un demachiant sau tonic care sa iti inchida porii inainte de aplicarea cremei . Uneori facem o greseala mare crezand ca de dimineata nu este necesar sa ne curatam fata pentru ca ea a fost in prealabil curatata seara .... dar , peste noapte porii s-au deschis si daca aplicam crema direct peste porii deschisi nu o sa reusim niciodata sa ii inchidem . Personal iti recomand sa folosesti fie Apa Curatatoare de la Noviderm ( Boreade ) sau Crema Curatatoare cu care te poti spala pe fata dimineata .
Cu Microdermoabraziunea sunt perfect de acord , in primul rand entru ca ajuta la indepartarea straturilor moarte de celule din cauza carora pielea noastra isi pierde elasticitatea si capacitatea de raspuns pozitiv la orice crema / tratament am folosii . As recomanda si un peeling chimic realizat la dermatolog dar nu stiu cat esti dispusa sa investesti .
kudika066449
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:08
Fetelor eu am scapat de dureroasele cosuri cu ajutorul tratamentului cu Acnezine de la Revitol. Acest tratament consta in: Crema Acnezine de la Revitol si Pastilele Acnezine de la Revitol. Va spuns, sincer, ca scapti si de cosuri si de pete chiar si de cicatricile cauzate de acnee. Va las id-ul meu daca doriti sa stiti mai multe detalii: oana_eu2009
si site-ul: http://www.revitol.ro/product/overview/Acnezine_Acne_Solution/
V-am pupacit
O zi buna
scumpica20
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:53
Prietena mea cea mai buna a incercat un tratament laser despre care a citit intr-o revista,si spune ca e destul de multumita. nu stiu acum cat va dura efectul...
kiki_riki
Postat pe 8 Februarie 2010 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 12 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:13
intrebari urgente 4 De la: office_salinasusesi_ro 25 Iunie 2010 08:39
am incercat mai multe cure de slabire 14 De la: Monicamm85 7 Mai 2010 10:52
Cursuri de gatit- hobby, pasiune, trucuri 1 De la: raluca_ichim 5 Septembrie 2010 13:17
ab roket este bun sau.......... 2 De la: deliapetrescu@yahoo.com 14 Noiembrie 2009 15:56