recoltare secretie vaginala si culturi col

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent recoltare secretie vaginala si culturi col: (5 din 1 vot)

mihaella007 Avatarul lui mihaella007

12 mesaje

Buna seara tuturor,
am o mare rugaminte: am de facut un examn secretie vaginala si culturi col uterin. Poate sa-mi recomande cineva un cabinet particular, un centru medical, o policlinica privata, unde sa fie cat mai putin dureros si cat mai putin neplacut, adica mai usor?Va multumesc pt raspunsuri
Raporteaza abuz de limbaj
clao Avatarul lui clao

9 mesaje
Oras: bucuresti

Aceste recoltari nu sunt dureroase.
Daca esti din Bucuresti, iti recomand clinica Medlife ce are mai multe locatii: zona Unirii, Grivita, si Favorit-Drumul Taberei.
O zi buna!

12 mesaje

Multumesc mult Healthy000052 , esti o draguta! Am sunat deja la clinica Gynecoland (P ta Cosbuc) si incerc acolo saptamana viitoare. Sunt examene complete cu tot cu antibiograme si la preturi ok. Sper sa fie bine! Tine-mi pumnii sa iasa totul ok! Te tin la curent cu impresiile
Bubu_mic Avatarul lui Bubu_mic

2 mesaje
Oras: constanta

Eu am fost pentru recoltari la Medlife de pe Grivitei si am fost foarte multumita si din punct de vedere al preturilor, dar si de felul in care asistentele de acolo se poarta cu pacientii.
Iti recomand cu caldura sa mergi acolo. Chiar se merita din toate punctele de vedere.
Iubesc, deci exist!
mubi Avatarul lui mubi

3 mesaje

iti recomand med life.eu una sunt fffoarte multumita
taraandreea Avatarul lui taraandreea

1 mesaj

GINECO LAND -BUCURESTI
stephanya Avatarul lui stephanya

15 mesaje

GINECO-LAND DR IOAN STOIAN

12 mesaje

Multumesc mult fetelor pt raspunsuri! Am fost deja si le-am facut la V.Babes personal dragut, clinica f.curata dar n-am scapt de valvele alea metalice de cosmar. Procedura un pic neplacuta si a si durut putin, ca mi-au luat secrete si cultura pt mai multe analize si m-au periat colul destul dupa 5-7 zile am luat rezultatele, au fost toate ok , adika nici macar candida sunt foarte fericita , deci liber la BB, chiar daca acum numai vedetele fac copii la 40 de ani, sper ca nu ma considerati nebuna ca imi doresc un copil la varsta asta!!! Va pup si va multumesc pt amabilitate
MIKIS Avatarul lui MIKIS

9 mesaje

BUNA.
Un medic foarte bun este dl Dr. POPA Mihail de la Spitalul Cantacuzino.Are si cabinet particular la P-ta Kogalniceanu 8(Regina Elisabeta) sc A, Et1, Ap.1( In statie la Kogalniceanu e un magazin de paine-Velpitar-in spate pe gang e cabinetul)
Multa bafta
Nu este dureroasa procedura.Du te foarte relaxata
costa 80lei de procedura.
Astept raspuns
ancutzzaa Avatarul lui ancutzzaa

2 mesaje

Eu mi-am facut aceste analize la BioClinica in Brasov(de fapt rezultatul la analize de acolo am fost sa le iau),culturile mi le-a facut dr.la care ma duc de obicei.Nu este dureros sa-ti i-a culturi din col!Sa nu-ti fie teama si .......multa bafta!
p_mona Avatarul lui p_mona

1 mesaj

un medic ginecolog bun (de preferinta doctorita) de la Medlife - Grivita imi puteti recomanda?
ellyssa Avatarul lui ellyssa

15 mesaje
Oras: timisoara

Cunoasteti o clinica buna si cu preturi bune si in timisoara? eu am fost la o clinica "buna" cu preturi mari...am primit un tratament de 3 zile care sincer nici pe depate nu mi-a rezolvat problema
sorinuka85 Avatarul lui sorinuka85

6 mesaje

la medlife, eu acolo le-am facut, si sunt si ietine
isab3la Avatarul lui isab3la

2 mesaje

De la: sorinuka85, la data 2009-06-09 14:48:17la medlife, eu acolo le-am facut, si sunt si ietine

Cat costa un control+papanicolau?
lili99ana Avatarul lui lili99ana

4 mesaje

Draga mea,eu nu sunt o vedeta si uite ca am luna asta 40 si peste 2 luni nasc un baietel,de ce sa nu faci si tu asta?
Si mai ales ca toate analizele vor fi gratis,profita cat mai mult de perioada aceasta de vis,pot sa spun.Daca mai esti si credincioasa ,roaga-te mult.
Succes,Lili
liliana
ramona_healthy Avatarul lui ramona_healthy

2 mesaje

poti sa incerci clinica gynecoland .este curat personal fff dragutz curat liniste e totul ok.totul la superlativ
dana_ela_13 Avatarul lui dana_ela_13

1 mesaj

bafta la ,,lucru"!la mine s-a prins repede...
fetitza_lu_tati Avatarul lui fetitza_lu_tati

2 mesaje
Oras: drobeta turnu severin

Unde se afla clinica Gynecoland, pt ca eu nu sunt din Bucuresti si as vrea sa merg sa fac un control, trebuie sa am programare sau pot sa fac analizele si fara sa fiu programata, lasa-mi un numar de telefon pt ca in jurul datei de 20 iunie voi fi in Bucuresti, am un fibrom care imi face probleme din cand in cand si as vrea sa ma asigur ca nu e ceea ce mi s-a spus ceva vreme in urma, as ajunge sa fac a patra operatie pe burta si nu as vrea...multumesc anticipat pt raspuns.

12 mesaje

Scumpa mea Lili99ana, ma bucur mult pt tine, sa fii sanatoasa si tu si baietelul tau, bine ca ma mai incurajeaza si pe mine cineva, ca se poate! De obicei, inclusiv medicii sunt cam reticenti, nu te prea incurajeaya la varsta asta sa mai faci un BB. Tine-ma la curent te rog, daca nu te superi, vreau sa stiu ce mai faci si cum decurg lucrurile. Esti din Buc?
Iti doresc numai bine si muuulta sanatate,
Miha
Pisicutza20 Avatarul lui Pisicutza20

1 mesaj

eu am 42 si consedier ca un BB daca e dorit din suflt, varsta nu conteaz. iar femeile la 40 de ani sunt "copate" pentru a face "simburei mici" mult succes si sanatate
Pisicutza20
rasfatatele Avatarul lui rasfatatele

7 mesaje

draga lili99ana ce analize ai facut tu gratuite ca eu am tocat pana acum 180 mil lei vechi si sunt insarcinata in 37 sapt. povestea cu viitoarele mamici care au dreptul la "n" analize gratuite daca au peste 35 ani este o minciuna mai mult decat gogonata. este un lux sa faci un copil dupa aceasta varsta pt ca este absolut necesar sa faci anumite teste pe care statul nu le compenseaza.
asta daca vrei sa nasti un bebe sanatos. bafta tuturor femeilor care-si doresc un bebe la frumoasa varsta de 40 ani, dar am un sfat pt restul: faceti copii cat sunteti tinere, adica 22-32 ani. dupa mine e cea mai potrivita varsta.
healthy003566 Avatarul lui healthy003566

7 mesaje

buna langa spitalul militar central asta e cu trolebuzul 85 doua statii de la gara de nord (spre spitalul witing)e un cabinet medical .doctora se cheama CRISTIAN RODICA e super dar e cam scump bafta
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!
andreaV Avatarul lui andreaV

41 mesaje

Centrul medical Unirea,oricare dintre ele sau direct maternitatea Regina Maria,vei vedea un centru de ginecologie la standarde Europene.