PUNGI COLOSTOMIE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

karlla57 Avatarul lui karlla57

35 mesaje
Oras: barlad

Stie cineva firme care doneaza pungi pentru colostomie?
Fosta membra Kudika.ro
da, firma MEDEXPRESS de pe str. dr. Lister
Raporteaza abuz de limbaj
annya_852004 Avatarul lui annya_852004

44 mesaje

nu mai stiu cum e acum...dar eu stiam ca se dau gratuit de casa de asigurari de sanatate, dupa ce iti depui dosar.
miki2009 Avatarul lui miki2009

127 mesaje

da, pungile pentru Colostomie, Ileostomie se dau gratuit de casa de asigurari de sanatate, pe judetul de care apartineti. Trebuie depus dosarul la Casa, cu actele necesare si veti primi acasa decizia. Cu decizia respectiva vi se vor da gratuit de catre orice firma care se ocupa de distributia de dispozitive medicale respectiv de saci colectori pentru persoane stomizate. Le veti lasa lor decizia, vi se vor da pungile si kit-ul gratuit de ingrijire si se vor ocupa ei in continoare de depunerea dosarului la casa de sanatate. In Bucuresti, va pot recomanda o astfel de firma ca Ortopedica sau Medical Express, depinde care va este mai aproape.
Multa sanatate va doresc!!!
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!