Setari Cookie-uri

ANUS CONTRA NATURII

As dori sa discut cu persoane care se confrunta cu asa ceva.
karlla57
Postat pe 9 Aprilie 2009 07:22
cunosc si eu multe despre acest subiect
mccornelia
Postat pe 6 Mai 2009 20:34
pai bun. si de ce nu ne spuneti si noua despre ce este vorba, pentru ca eu de exemplu, nu am nici cea mai vaga idee ce inseamna anus contra naturii si intrasem pe topicul asta ca sa ma lamuresc.
hotaru
Postat pe 14 Mai 2009 03:13
FII MAI CONCRETA CA NU CITIM IN STELE
EMILY_healthy
Postat pe 25 August 2009 15:26
am vrut sa ma abonez la topicul ; memorie am gresit scuzati
kudika016454
Postat pe 28 August 2009 15:57
Buna draga Karlla! sper ca nu tu ai aceasta problema,daca da,iti doresc din toata inima putere si rabdare.Pt. celalate domnisoare,"anusul contra naturii"este:anularea anusului normal printr-o operatie chirurgicala si formarea unui anus nou pe abdomen,toate excrementele se colecteaza intr-o punguta.Asta este pe scurt,va doresc numai sanatate si toate cele bune.
51160
Postat pe 30 August 2009 08:25
Nu stiu daca pana acum nu ai rezolvat problema!Eu sper ca da! Cunosc pe cineva care are anus contra naturii si inteleg ce greu e pentru cine se confrunta cu asa ceva...Depinde ce varsta ai,de cand suferi de asa ceva....Chirurgia rezolva problema,dar eu am ajutat o batrana de 86 de ani sa-si usureze "boala",pentru ca chirurgul a spus ca nu rezista la anestezic,cu un produs narural,numit Hemel.Daca vrei amanunte ,scrie-mi te rog pe adresa lidia130551@yahoo.com si-ti stau cu placere la dispozitie.Sanatate!
scootsie
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:05
Multumesc celor ce mi-au trimis raspunsuri si imi cer scuze ca nu am mai trecut pe aici.Problema cu anusul o avea tata ,care a si decedat la 1 august.El a facut ocluzie intestinala de la o hernie inghinala si la opertie i-au descoperit cancer de colon.Iau facut anus contra naturii pentru ca tumoarea era foarte aproape de anus.Dar cancerul a cuprins toate organele si in 4 luni a decedat.
karlla57
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:56
mia ramas de la mama niste pungi pentru anus contra naturi si vreau sa le vand doreste cineva?
healthy007702
Postat pe 22 Octombrie 2009 10:35
mama mea suferea de asa ceva si ii era foarte greu si pentru mine la fel daca vreti sa ma intrebati cva ce nu stiti eu va raspund
healthy007702
Postat pe 22 Octombrie 2009 10:40
:sml-happy0158Dragele mele doresc sa va ofer cateva detalii despre absorbantele si tampoanele atat de necesare pentru igiena intima.
Stiati ca pentru albirea lor se utilizeaza DIOXINA .Stiati ca de obicei se pune ceva mai multa DIOXINA pentru a produce sangerare mai abundenta si pentru a cumpara in consecinta …noi si noi absorbante sau tampoane.

Dar stiati ca
DIOXINA PRODUCE CANCER DE COL UTERIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
asa se explica incidenta masiva a acestei grave afectiuni in lume.

Acum si in ROMANIA au aparut TAMPOANE ANIONICE CU PROTECTIE ACTIVA , produse care genereaza IONI NEGATIVI , in lume fiind deja un miliard de beneficiari

Acestea sunt ……….absorbantele active LOVE MOON ,

Aceste absorbante au incorporate in ele o banda dintr-un materal special (brevetat)care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.

Acesti Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative
distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea dvs. de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc.

Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.
In plus, elimina mirosurile.

Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin).
Produsele au certificate FDA-USA si UE.

Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa.

EXISTA :
• absorbantele pentru ciclu normal,
• ciclu abundent sau
• pentru uz zilnic,
dar si
• absorbante mini,
• absorbantele pentru bikini,

Acum despre alte produse utile pentru sanatatea dvs.:
Talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi
Si
Seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu
(ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal,
eliminarea durerilor si este ideal
pentru intretinerea ovarelor sau
ingrijirea dupa avort.

Nu trebuie sa devii DISTRIBUITOR daca nu vrei
dar poti cumpara aceste produse cu reducere de 25%
in calitate de CLIENT PREFERENTIAL.
Ce zici ,VREI ?


Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96

…..atunci…. te rog citeste in continuare..









ACUM !
AICI (local ) !
ACOLO(distal) !
Pentru dumneavoastra
LIGHT& LEAVING WATER THERAPY
ENGLEZA & ROMANA & EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE & LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA , RAZE INFRAROSII SI HELIU.
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI & TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu “IUBIRE SI RECUNOSTINTA
”LEAVING WATER THERAPY”
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




:
IOANA1947
Postat pe 20 Noiembrie 2009 18:55
Ma asteapta si pe mine asa ceva, as dori sa aflu cat mai multe despra anus contra naturii, sau nu merita sa traiesti? Am trait 70 ani, poate e suficient
healthy017339
Postat pe 18 Iunie 2010 17:50
Cu tot respectul, aceste pungi se primesc pe gratis. De ce le-aþi vinde ? Le-aþi putea dona. Pãrerea mea.
kudika_25207
Postat pe 3 Iulie 2014 16:47
Bunã ziua,

Nu ºtiu dacã mai are relevanþã rãspunsul meu, dar mama mea s-a operat la 82 de ani ! Acum are anus contra naturii ! A avut o tumorã mare. Nu avea altã soluþie, decât operaþia. Alfel risca obturarea anusului, acest lucru provocând complicaþii mari.

La 70 de ani nu sunteþi bãtrân ! Dacã este nevoie, operaþi-vã ! Normal cã vã este fricã. Aºa a fost ºi mama mea. Dar, dupã operaþie, deocamdatã, se simte bine.

Vã doresc toate cele bune, multã sãnãtate !

kudika_25207
Postat pe 3 Iulie 2014 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sangerari in timpul actului sexual 17 De la: AnamariaAlazne 16 Martie 2010 15:31
transplant de rinichi 4 De la: kudika_1045539 3 Aprilie 2023 15:02
Durerile menstruale 3 De la: irinuka07i_yahoo_com 13 Februarie 2010 17:47
spondilita ankilopoetica ,,,,,,, e groaznica , ! 7 De la: healthy001487 20 Ianuarie 2010 06:52
Mancarimi corporale 10 De la: stem_29 13 Decembrie 2010 18:38