Setari Cookie-uri

Cel mai bun aparat de slabit din prezent?????

Ca tot este la moda slabitul la salon ma intrebam cam care ar fi cel mai bun aparat de slabit.si am o mare dilema....eximia sau ultralipo?????voi ce parere aveti?sa fie [url=http://www.beautyone.ro/Detalii/Aparatura-Slabire-Profesionala-Eximia/]eximia[/url] mai bun ca ultralipo tinand cont ca are atestare medicala si in plus fata de ultralipo are si vacuum endodermic?????vorba aia cavitatia nu este inca o terapie sigura in ceea ce priveste slabitul.astept pareri
beatrice88
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:12
categoric Eximia

nu stiu ce face celalat dar eu pe asta l-am incercat si e super super tare ..


asa ca nu mai intrebati pe forumuri incercati si unul si altul si aflati singure care are rezultat e bun ... nu ?
kudika012172
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:19
eu zic ca lipo e tare...are rezultate garantate
alexutzadan
Postat pe 10 Mai 2009 21:43
Evenimentul inedit Mozart Rocks se afla anul acesta la cea de-a patra editie, si va avea loc la Sala Palatului, pe data de 25 iunie 2009.
Participantii la acest eveniment sunt:
-Orchestra Nationala Radio, dirijor Tiberiu Soarei, dirijorul Operei Nationale Romane 71 persoane
-Chitaristi: George Patranoiu, Remus Carteleanu, Horea Crisovan, Cezar Popescu, Calin Grigoriu, Lupu Cosmin, Claudiu Ursache, Florin Demea
-Cor : 24 Persoane
-Ansamblu coregrafic : 4 persoane
-Trupa Rock Acompaniament : 3 Persoane
-Voci: 3 Persoane
Evenimentul isi propune sa realizeze o reeducare a gustului tinerei generatii in sensul apropierii de muzica universala intr-un mod accesibil si in al doilea rand de promovare a ideii de valoare si virtuozitate in actul muzical de inalta calitate care nu se poate obtine decat prin munca si dedicatie.

Ora de incepere a concertului: 19.00.
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 9 Iunie 2009 18:21
dak nu e cu suparare cea mai buna metoda de a/ti controla corpul este vointa.
vorbesc din experienta personala .tatal meu avea cam 100 de kg la o inaltime de 170 cm mama la 158cm are cam 80 de kg iar eu...la 167 cm am 62kg
cum procedez ? am un motoo;ridica/te de la masa inainte de a fi satul ,fa miscare cit cuprinde si nu uita ca legumele si fructele fac minuni la digestie! in rest...sanatate si iubire cat cuprinde!
healthy001803
Postat pe 26 Iunie 2009 23:05
dak nu e cu suparare cea mai buna metoda de a/ti controla corpul este vointa.
vorbesc din experienta personala .tatal meu avea cam 100 de kg la o inaltime de 170 cm mama la 158cm are cam 80 de kg iar eu...la 167 cm am 62kg
cum procedez ? am un motoo;ridica/te de la masa inainte de a fi satul ,fa miscare cit cuprinde si nu uita ca legumele si fructele fac minuni la digestie

PERFECT ADEVARAT! dragele mele ar fi bine sa invatati sa va controlati viata, sa mancati sanatos, sa faceti miscare, sa fiti optimiste.SUCCES!
carmenjatarel_yahoo_com
Postat pe 10 Octombrie 2009 08:08
cel mai bun aparat de slabit, se numeste vointa! pe mine m-a ajutat sa slabesc 30 de kg inttr-un an!
lucian-d
kudika063493
Postat pe 10 Octombrie 2009 08:45
din batrini se spune ca...aspirina saracului, tiganului e cel mai bun medicament
o activitate sexuala adecvata...din dragoste...sau numai sex...slabesti sau te mentii normal. combinat zic eu cu excluderea treptata, dar definitiv a piinii, zahar, sare din alimentatie
coco_healthy
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:23
nu le-am incercat pe astea 2, dar l-am incercat pe cel care mie a inceput sa imi topeasca celulita. galvanic spa, pe care din fericire il am personal. ideea e ca asta momentan e f rar. se gaseste in doar cateva saloane din bucuresti. eu sunt privilegiata:P :D
cum functioneaza? sparge depunerile de grasime si previne formarea lor.daca ai vedea poze, ai spune ca sunt facute in photoshop. eu am garantia satisfactiei la el. daca te intereseaza, lasa-mi un mail sau mesaj pe mess: littlegirlro2001@yahoo.com.
ps: preturile sunt net inferiare tratamentelor din saloane!;)
erinya
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:31
cel mai bun aparat nu stiu dar cel mai bun mod de a slabi este sportul si exercitiile pilates facute cu regularitate. credeti-ma fac minuni. succes!!!!
healthy004467
Postat pe 10 Octombrie 2009 20:46
mezoterapie virtuala....detalii pe http://salon4you.webs.com
Buzau
alexutzadan
Postat pe 10 Octombrie 2009 21:11
Eu ca sa slabesc beau ceai de crusin,si slabesc rapid,in cateva zile,cam 2 kg.Acum am inceput cu ceai de ginseng,fiindca de la crusin eram prea slabita.Asta vara am slabit cu dermocell si electro...VARZA.Cum am intrerupt tratametul celulita a revenit,la fel si aspectul pielii.Daca vrei aparate,dai banii aiurea.Tot nemancatul dupa ora 18 e mai bun.Si miscarea.Si mancarea sanatoasa,de la tarani din piata,nu din supermarket.Lapte natural de vaca de la taranci din sticla(nu spalatura aia din cutii) cu cereale integrale musli,fructe multe ca tot e toamna si avem de toate,carne cat mai putina,doar cand ai ocazia cate o paare de tara...
Am ajuns la concluzia ca toate alimentle astea gustoase si frumos ambalate ne ingrasa,oricat de putine grasimi pretind a avea.Si carnea injectata cu coloranti pe care o gasim in magazine,si toate fructele din market stropite cu diverse substante ca sa se mentina fresh.
kudika019386
Postat pe 11 Octombrie 2009 01:48


Servus!

Iti dau un sfat: nu bea ceai de crusin decat atunci cand,chair ai nevoie (in sensul in care esti constipata ,si nu mai mult de o cana pe zi).Ceaiul de crusin baut in cantitati mari,distruge flora stomacala.


Multa sanatate
oana_0606
Postat pe 12 Octombrie 2009 09:58
De la: alexutzadan, la data 2009-05-10 21:43:21eu zic ca lipo e tare...are rezultate garantate

Am incercat Ultralipo care e "garantat pentru 4 cm/ sedinta!!!!" - am dat un cm, care probaboil venea de la termocuverta dinainte... si erau foarte fericite fetele ca am dat 1 cm jos
beatricea
Postat pe 12 Octombrie 2009 11:40
pe mine ultralipo nu ma ajutat deloc.
eu cred ca totusi nu exista miracole
am incercat tot felul de diete si pastile dar nimic nu a mers
totusi cred ca daca iti schimbi modul de viata reusesti sa slabesi,as incerca dar nu cred ca o sa ma tin.Desi asta imi doresc
miha_misha
Postat pe 12 Octombrie 2009 22:13
Buna fetelor.....si eu ma chinui sa slabesc....nu mult ce este drept....vreau sa dau jos vreo 5 kg si mai mult daca se poate dar ma multumesc si cu astea 5 daca reusesc sa le dau....am ramas cu ele in urma sarcinii....ce-i drept am nascut acum 4 luni prin cezariana si nu ma pot apuca de abdomene inca.....pt ca este putin riscant .... insa o alta metoda de a da jos din kg este MANCATUL DE DIMINEATA...niciodata sa nu sariti peste aceasta masa....este cea mai importanta si care ajuta sa si slabesti...am incercat pe propria piele si functioneaza.....iar seara dupa ora 18 ....eventual fructe daca chiar nu va puteti culca cu burtik goala .....paine....se poate dar sa fie integrala si prajita la aparat...din cate stiu eu max 130 gr pe zi sau vreo 2 felii....eu nici pe alea nu le mananc cateodata. in rest....multe lichide.....eu nu ma pot abtine de la Pepsi....nu este bun stiu dar.....este drogul meu preferat.
Cam atat.....de la mine....astept pareri si de la voi !!!
Va poop si sa ne auzim cu mai putine kg!!!
alysa_alex
Postat pe 16 Octombrie 2009 13:46
Buna!
Nu cred ca exista un aparat "minune" care te face sa slabesti,totul depinde de tine si de vointa ta.Daca vrei cu adevarat sa slabesti,ai grija ce consumi,bea 2 litri de apa pe zi si nu manca intre mese.Eu am reusit in doua luni sa slabesc 7 kg si nu le-am pus la loc.Daca vrei sa stii cum am reusit,aceasta este adresa mea de mail:crina_pura@yahoo.com
crinabianca
Postat pe 5 Noiembrie 2009 14:04
REDUCERE DE 30% PTR ORICE TRATAMENT ALES......SALON 4YOU BUZAU
alexutzadan
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:40
nu le-am incercat dar am gasit altceva mult mai bun. un gomaj de doua ori pe saptamana e super nu mai celulita nimik. cat despre slabit incearca capsulecu otet de mere sunt bune si nu afecteaza de loc poate doar chilogramelorin plus
bafta multa
kris23
Postat pe 11 Mai 2010 21:58
nu stie careva un centru de slabit in botosani?
funkycake
Postat pe 17 August 2010 17:08
Cel mai bun mod de a slabi este sa mananci sanatos insa multi dintre noi nu stiu sa manance sanatos,nu stiu care e acea mancare care nu ingrasa.Eu ma aflu in acea categorie,insa am reusit sa slabesc cu capsulele si picaturile ecofit 12 kilograme in 5 saptamani,si am renuntat sa mai mananc seara dupa ora 18.
ROMINA18
Postat pe 1 Octombrie 2010 12:59
N-ai slabit de la Ecofit, ci de la infometare...oricum, mai taie din cele 12 kg....
kudika226898
Postat pe 1 Octombrie 2010 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Liposuctie 31 De la: kudika_945784 17 Ianuarie 2014 00:19
Concert Mozart Rock la Sala Palatului Exceptional! 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:26
inapoi la virginitate!!! 59 De la: scristina106 6 Martie 2010 17:25
Produsele pe baza de aloe 3 De la: mveve 23 Februarie 2009 15:25
lista de calorii 20 De la: denis 19 Iunie 2010 11:18