Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre produsele de slabit Herbalife?

Cea mai noua oferta de lucru! Foarte multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: yannisaveris@hotmail.com
kudika_978467
Postat pe 28 Decembrie 2014 08:24
De la: kudika_978467, la data 2014-12-28 08:24:48Cea mai noua oferta de lucru! Foarte multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: yannisaveris@hotmail.com




Alta escrocherie MLM...ati invadat netul cu anunturi de genul asta, ca sa extindeti reteaua idiotilor.
kudika226898
Postat pe 28 Decembrie 2014 09:24
Aici fiecare poate sa aleaga intre a manca sanatos sau a folosi niste produse procesate care creeaza dependenta ca si medicamentele,noi am vrea sa stam pe scaun si sa avem rezultate fara sa facem nimic.Exista centre de sanatate care te ajuta sa slabesti si te invata sa ai un regim de viata echilibrat fara sa devii dependent de ei,aici inveti sa te hranesti sanatos sa faci miscare si multe alte lucruri,fara sa folosesti neaparat medicamente.Daca va intereseaza va pot da detalii fara nici un cost va trebuie doar ambitie si odata ce ati invatat niste obiceiuri noi sa va tineti de ele.
marius_ardeleanu21@yahoo.com
Marius_Ardeleanu_1
Postat pe 28 Decembrie 2014 15:36
De la: Marius_Ardeleanu_1, la data 2014-12-28 15:36:17Aici fiecare poate sa aleaga intre a manca sanatos sau a folosi niste produse procesate care creeaza dependenta ca si medicamentele,noi am vrea sa stam pe scaun si sa avem rezultate fara sa facem nimic.Exista centre de sanatate care te ajuta sa slabesti si te invata sa ai un regim de viata echilibrat fara sa devii dependent de ei,aici inveti sa te hranesti sanatos sa faci miscare si multe alte lucruri,fara sa folosesti neaparat medicamente.Daca va intereseaza va pot da detalii fara nici un cost va trebuie doar ambitie si odata ce ati invatat niste obiceiuri noi sa va tineti de ele.
marius_ardeleanu21@yahoo.com




Toate centrele alea, dupa ce te invata, iti baga pe gat produsele lor... ...interese mascate...
kudika226898
Postat pe 29 Decembrie 2014 20:21
Buna dimineata!Produsele Herbalife nu dau dependenta, este cea mai mare prostie pe care am auzit-o.Cum sa dea dependenta produse facute din plante?Aceste produse sunt pe baza de vitamine,proteine,calciu,magneziu,cupru,zinc,minerale etc.Toate sunt luate din plante,nu din grasimi animale,sunt din soia care nu este modificata genetic,sunt alimente biologice din cele mai inalte culturI BIO.Toate acestea ne aduc aportul de nutrienti necesari organismului nostru.Ajuta la prevenirea unor boli,elimina toxinele,grasimile interne si multe altele.Avand putine calorii si inlocuind o masa sanatoasa,obligatoriul,corpul nostru nu mai ingereaza multe calorii si chimicalele din anumite mancaruri.Si bineinteles astfel slabim.E foarte normal sa ne ingrasam daca nu mai luam cel putin un shake,deoarece din tot ce mancam nu putem sa facem sa aive 217 calorii cum are shake-ul.Eu sunt consultant,iau de cateva luni bune.Am vrut sa-mi inbunatatesc metabolismul si am reusit.De sarbatorile de iarna,le-am intrerupt pentru o luna si jumatate.M-am ingrasat normal cat ma ingrasam de sarbatori si asta pentru ca mi-am satisfacut toate capriciile.Cititi despre produse si nu mai luati informatii din zbor.Nu trebuie sa fi putred de bani sa-ti permiti un shake pe luna,pentru a-ti mentine parametrii interni ai organismului.Cand tii la sanatate si aspectul fizic,inseamna ca te respecti.Respectandu-te pe tine este clar ca-i respecti pe cei din jur.Informati-va corect si nu mai dati cu presupusul.Aceste sunt testate de cei mai buni oameni de Stiinta in Nutritie.Sper sa va fie de folos aceste informatii.Pentru mai multe detalii intrati pe pagina mea de facebook,Mirela Anghel,pentru cei interesati de produse si despre nutritie sanatoasa si alimentatie corecta.O zi frumoasa tuturor!
kudika388997
Postat pe 1 Martie 2015 09:08
De la: kudika388997, la data 2015-03-01 09:08:33Buna dimineata!Produsele Herbalife nu dau dependenta, este cea mai mare prostie pe care am auzit-o.Cum sa dea dependenta produse facute din plante?Aceste produse sunt pe baza de vitamine,proteine,calciu,magneziu,cupru,zinc,minerale etc.Toate sunt luate din plante,nu din grasimi animale,sunt din soia care nu este modificata genetic,sunt alimente biologice din cele mai inalte culturI BIO.Toate acestea ne aduc aportul de nutrienti necesari organismului nostru.Ajuta la prevenirea unor boli,elimina toxinele,grasimile interne si multe altele.Avand putine calorii si inlocuind o masa sanatoasa,obligatoriul,corpul nostru nu mai ingereaza multe calorii si chimicalele din anumite mancaruri.Si bineinteles astfel slabim.E foarte normal sa ne ingrasam daca nu mai luam cel putin un shake,deoarece din tot ce mancam nu putem sa facem sa aive 217 calorii cum are shake-ul.Eu sunt consultant,iau de cateva luni bune.Am vrut sa-mi inbunatatesc metabolismul si am reusit.De sarbatorile de iarna,le-am intrerupt pentru o luna si jumatate.M-am ingrasat normal cat ma ingrasam de sarbatori si asta pentru ca mi-am satisfacut toate capriciile.Cititi despre produse si nu mai luati informatii din zbor.Nu trebuie sa fi putred de bani sa-ti permiti un shake pe luna,pentru a-ti mentine parametrii interni ai organismului.Cand tii la sanatate si aspectul fizic,inseamna ca te respecti.Respectandu-te pe tine este clar ca-i respecti pe cei din jur.Informati-va corect si nu mai dati cu presupusul.Aceste sunt testate de cei mai buni oameni de Stiinta in Nutritie.Sper sa va fie de folos aceste informatii.Pentru mai multe detalii intrati pe pagina mea de facebook,Mirela Anghel,pentru cei interesati de produse si despre nutritie sanatoasa si alimentatie corecta.O zi frumoasa tuturor!




Papa-le tu, impreuna cu ceilalti spalati pe creier...
kudika226898
Postat pe 2 Martie 2015 12:16
Nu inteleg de ca va place sa afirmati lucruri neadevarate. Herbalife nu este interzis nicaieri in lume si cu atat mai putin in Franta (http://www.hblboutique.fr/?gclid=CL7zy6uLvMQCFWEOwwod2UcAyg). Peste tot sunt persoane la care a dat rezultate si altele la care nu, dar asta depinde de felul cum fiecare respecta regimul si de sanatatea fiecaruia. Si ca o paranteza ... nu sunt distribuitor de Herbalife.
kudika_983943
Postat pe 22 Martie 2015 15:49
4453 mesaje
Membru din: 9/07/2010
Se pare ca dumneavoastra nu aveti altceva mai bun de facut dacat sa stati toata ziua pe forumuri si sa denigrati toate produsele de care nu aveti nici cea mai vaga idee ...
O zi buna... si ar fi bine sa gasiti alceva mai util da facut
kudika_983943
Postat pe 22 Martie 2015 15:59
Cunosc o doamna care a urmat cu strictete dieta personalizata de la Herba Life, a papat toate pastilele si prafurile prescrise si de slabit , nu prea a slabit dar a ajuns la spital cu salvarea si tensiunea in cadere libera!
Arno_28
Postat pe 22 Martie 2015 18:02
De la: kudika388997, la data 2015-03-01 09:08:33Buna dimineata!Produsele Herbalife nu dau dependenta, este cea mai mare prostie pe care am auzit-o.Cum sa dea dependenta produse facute din plante?Aceste produse sunt pe baza de vitamine,proteine,calciu,magneziu,cupru,zinc,minerale etc.Toate sunt luate din plante,nu din grasimi animale,sunt din soia care nu este modificata genetic,sunt alimente biologice din cele mai inalte culturI BIO.Toate acestea ne aduc aportul de nutrienti necesari organismului nostru.Ajuta la prevenirea unor boli,elimina toxinele,grasimile interne si multe altele.Avand putine calorii si inlocuind o masa sanatoasa,obligatoriul,corpul nostru nu mai ingereaza multe calorii si chimicalele din anumite mancaruri.Si bineinteles astfel slabim.E foarte normal sa ne ingrasam daca nu mai luam cel putin un shake,deoarece din tot ce mancam nu putem sa facem sa aive 217 calorii cum are shake-ul.Eu sunt consultant,iau de cateva luni bune.Am vrut sa-mi inbunatatesc metabolismul si am reusit.De sarbatorile de iarna,le-am intrerupt pentru o luna si jumatate.M-am ingrasat normal cat ma ingrasam de sarbatori si asta pentru ca mi-am satisfacut toate capriciile.Cititi despre produse si nu mai luati informatii din zbor.Nu trebuie sa fi putred de bani sa-ti permiti un shake pe luna,pentru a-ti mentine parametrii interni ai organismului.Cand tii la sanatate si aspectul fizic,inseamna ca te respecti.Respectandu-te pe tine este clar ca-i respecti pe cei din jur.Informati-va corect si nu mai dati cu presupusul.Aceste sunt testate de cei mai buni oameni de Stiinta in Nutritie.Sper sa va fie de folos aceste informatii.Pentru mai multe detalii intrati pe pagina mea de facebook,Mirela Anghel,pentru cei interesati de produse si despre nutritie sanatoasa si alimentatie corecta.O zi frumoasa tuturor!


Te respecti si daca nu inghiti prafuri si pastile si tii o dieta sanatoasa si faci miscare si te ingrijesti.
Arno_28
Postat pe 22 Martie 2015 18:05
De la: Arno_28, la data 2015-03-22 18:02:05Cunosc o doamna care a urmat cu strictete dieta personalizata de la Herba Life, a papat toate pastilele si prafurile prescrise si de slabit , nu prea a slabit dar a ajuns la spital cu salvarea si tensiunea in cadere libera!


Si mie mi-a confirmat cineva inca o data cat de nocive sunt...a luat prafurile pt. slabit, a dat escrocilor vreo 10-15 milioane si s-a ingrasat teribil....ii povestea asta altei fraiere care daduse banii si nu vedea niciun efect.
kudika226898
Postat pe 23 Martie 2015 18:03
Buna, am citit atatea comentarii Si pareri de ma doare capu
Deci, cum sa iti dai cu parerea despre ceva ce nu cunosti,nu ai incercat personal etc
Infine.. Eu am folosit produsele herbalife Si am slabit , nu m'am ingrasat la loc si nici nu mi'au dat dependenta.
Si eu cunosc persoane care au avut super rezultate dar vb doar de mine! Sunt super ok Si nu au avut nici o reactie adversa. Sunt sigura ca cei ce se plang, e pt ca nu au respectat programul... Nu vorbiti in necunostinta de cauza.
Cel Mai bine e sa probezi Si apoi sa iti dai cu parerea
Si nu, nu sunt reprezentant Si nu fac reclama!! E doar adevarul probat pe pielea mea!
Daniella_Iovanov_1
Postat pe 27 Martie 2015 01:13
De la: Daniella_Iovanov_1, la data 2015-03-27 01:13:44Buna, am citit atatea comentarii Si pareri de ma doare capu
Deci, cum sa iti dai cu parerea despre ceva ce nu cunosti,nu ai incercat personal etc
Infine.. Eu am folosit produsele herbalife Si am slabit , nu m'am ingrasat la loc si nici nu mi'au dat dependenta.
Si eu cunosc persoane care au avut super rezultate dar vb doar de mine! Sunt super ok Si nu au avut nici o reactie adversa. Sunt sigura ca cei ce se plang, e pt ca nu au respectat programul... Nu vorbiti in necunostinta de cauza.
Cel Mai bine e sa probezi Si apoi sa iti dai cu parerea
Si nu, nu sunt reprezentant Si nu fac reclama!! E doar adevarul probat pe pielea mea!


Care necunostinta de cauza!?
Aia a picat in fata mea inghitind toate chestiile alea! trebuia sa pic si eu ca sa ma conving ca sunt nocive?
Tine-o pe pielea ta in continuare!
Arno_28
Postat pe 28 Martie 2015 09:08
De la: Daniella_Iovanov_1, la data 2015-03-27 01:13:44Buna, am citit atatea comentarii Si pareri de ma doare capu
Deci, cum sa iti dai cu parerea despre ceva ce nu cunosti,nu ai incercat personal etc
Infine.. Eu am folosit produsele herbalife Si am slabit , nu m'am ingrasat la loc si nici nu mi'au dat dependenta.
Si eu cunosc persoane care au avut super rezultate dar vb doar de mine! Sunt super ok Si nu au avut nici o reactie adversa. Sunt sigura ca cei ce se plang, e pt ca nu au respectat programul... Nu vorbiti in necunostinta de cauza.
Cel Mai bine e sa probezi Si apoi sa iti dai cu parerea
Si nu, nu sunt reprezentant Si nu fac reclama!! E doar adevarul probat pe pielea mea!


Am dat jos 7 kg in 2 luni fara porcariile astea, acum , recent, fara sa fac foame si sa inghit prafuri si pastile, cu dieta creata de mine!
Ma simt bine si arat mai bine.Ce mai cotcodacesti de asta?
Arno_28
Postat pe 28 Martie 2015 09:11
Buna. Iti recomand din inima aceste produse, eu le folosesc de aproximativ 2 ani, si pe langa faptul ca am dat jos un surplus de 15 kg am multa eneegie si fac fata cu brio tuturor sarcinilor zilnice. Specific ca sunt mama a doua fetite, si consuma si ele o parte din aceste produse. Mult succes!!
Alina_Iuliana_Ungurean_Filip_1
Postat pe 28 Martie 2015 16:19
" Specific ca sunt mama a doua fetite, si consuma si ele o parte din aceste produse."

Doar nu le-ai pus la dieta ! Nenorocesti copilele alea. Nt , nt , nt...

Rotty_
Postat pe 28 Martie 2015 16:49
De la: Alina_Iuliana_Ungurean_Filip_1, la data 2015-03-28 16:19:24Buna. Iti recomand din inima aceste produse, eu le folosesc de aproximativ 2 ani, si pe langa faptul ca am dat jos un surplus de 15 kg am multa eneegie si fac fata cu brio tuturor sarcinilor zilnice. Specific ca sunt mama a doua fetite, si consuma si ele o parte din aceste produse. Mult succes!!


Bietele fete!
Alta dusa cu pluta!
Arno_28
Postat pe 28 Martie 2015 18:18
Dar in cazul in care nu mananci seara dupa 6, consumi 4,5 mese echilibrate pe zi si alergi 5 zile pe saptamana circa 30 min intensitate medie uneori si mai mult pana la epuizare si tot nu dai treci de o anumita bariera, sa spunem de la 80 kg la 70 kg care are fi idealul pentru varsta si inaltime. Atunci ce mai e de facut?
Coras_Alin_1
Postat pe 29 Aprilie 2015 22:05
Adevarul e ca am slabit in 3 luni 5 kg, dar tinand cont ca luam 1 shake doar in zilele cand faceam efort, in rest nu, mai mult o doza de mentinere, dar odata ce m-am lasat de acest stil de viata si de sport am mai pus 3 inapoi in urmatoarele 5 luni.
Coras_Alin_1
Postat pe 29 Aprilie 2015 22:17
Sunt persoane care pot sa faca 3 ore pe zi sala in fiecare zi si sa manance echilibrat si sa se mentina doar, dar e mai bine sa vorbesti in necunostinta de cauza....

Coras_Alin_1
Postat pe 5 Mai 2015 08:54
Ma da tu rezisti cu 2 shakuri si o masa la pranz? Esti un fel de Zombie sau ce?
Coras_Alin_1
Postat pe 5 Mai 2015 08:56
De la: Coras_Alin_1, la data 2015-05-05 08:54:13Sunt persoane care pot sa faca 3 ore pe zi sala in fiecare zi si sa manance echilibrat si sa se mentina doar, dar e mai bine sa vorbesti in necunostinta de cauza....




Nu-i adevarat...e suficient si o ora pe zi sala, cu conditia sa te misti, nu sa dormi si o dieta echilibrata...slabesti...restul e reclama...

kudika226898
Postat pe 5 Mai 2015 17:13
cititi inainte de a comentada au in spateun laureat al premiuluinobel in medicina
luminitasam
Postat pe 9 Iunie 2015 22:59
Am o intrebare, daca Herbalife nu se comercializeaza in Franta, ce companii se comercializeaza? Junkfood sau fastfood, diferite companii de bauturi energizante sau carbogazoase pe langa renumitele pungi cu chipsuri. Aceste lucruri, enumerate, sunt cu siguranta mult mai sanatoase de cat niste produse nutritionale cu continut ridcat de vitamine, minerale, fibre si in special proteine de cea mai nalta calitate. Nu stiu ce stil de viata doriti sa aveti dar eu vreau sa am un stil de viata sanatos si activ. Astfel va rog sa faceti alegeri sanatoase!
diorbela
Postat pe 22 August 2015 22:08
De la: luminitasam, la data 2015-06-09 22:59:28cititi inainte de a comentada au in spateun laureat al premiuluinobel in medicina



Daaaa...laureat si studii...zeci de studii...baliverne memorate si debitate de amarasteni intrati in MLM, sa manancew si gura lor ceva...
kudika226898
Postat pe 24 August 2015 15:48
1000 de lei ?Eu cred ca dublu pe putin
Diana_Catalina_1
Postat pe 10 Septembrie 2015 15:20
Cea mai mare teapa HERBALIFE
Claudiu_Vlad_2
Postat pe 11 Octombrie 2015 11:28
De la: Claudiu_Vlad_2, la data 2015-10-11 11:28:17Cea mai mare teapa HERBALIFE


Exact.
kudika226898
Postat pe 11 Octombrie 2015 15:57
sant super bune,eu le folosesc si viata mi sa schimbat
Dani_Ela_1
Postat pe 4 Noiembrie 2015 00:29
De la: Dani_Ela_1, la data 2015-11-04 00:29:10 sant super bune,eu le folosesc si viata mi sa schimbat


Normal...tuturor analfabetilor intrati in retea si tzepuitzi le-a schimbat viata lasandu-i cu buzunarul gol si buza umflata.
kudika226898
Postat pe 4 Noiembrie 2015 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse traditionale romanesti la G'market 1 De la: targurialtfel 17 Septembrie 2010 15:06
Slim Formula - Slabeste usor si sanatos 1 De la: Calivita 7 Noiembrie 2009 21:05
patile eficiente pentru slabit 49 De la: healthy006432 14 Septembrie 2009 13:18
Reteta de curatire a rinichilor 0 De la: 18 Februarie 2010 21:55
NU POT SA-MI POTOLESC POFTA DE MANCARE 37 De la: kudika_1044549 17 Ianuarie 2023 16:37